گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام

گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام

قطعا اگر اینستا باز باشید تا به حال هنگام انتشار یک ویدیو داخل پیج خودتان با مشکل و محدودیت زمانی اینستاگرام برای فیلم هایتان روبرو شده اید. مثلا اگر ویدیو مد نظر شما بیش از یک دقیقه بود نمیتوانستید کامل آن ویدیو را در پیج خود انتشار کنید و باید قسمت هایی از آنرا حذف کرده تا زمان آن به یک دقیقه کاهش میافت. اما ما در روز های قبلی راه حلی را برای دور زدن این محدودیت به شما عزیزان نشان دادیم.

ما در مقاله گذاشتن فیلم طولانی در اینستاگرام توضیح دادیم که با استفاده از باگ اینستاگرام میتوانید به صورت موقتی اقدام به گذاشتن فیلم بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام خود کرده باشید. اما همانطور که در آن مقاله گفتیم این راه حل موقتی و قطعی نبوده و مشکلاتی دارد چون به هر حال از یک باگ اینستاگرام برای دور زدن این محدودیت استفاده میشد.

اما امروز میخواهیم در مورد یک راه حل قطعی و صد در صدی که خود اینستاگرام این امکان را برای گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام ارائه داده تا با استفاده از آن بتوانیم ویدیو های بیشتر از یک دقیقه را به انتشار عموم در آوریم سخن خواهیم گفت.

همانطور که میدانید اینستاگرام در ماه های قبلی با آپدیت جدید از آی جی تی وی خود رونمایی کرد که با استفاده از میتوانستیم اقدام به آپلود فیلم بیشتر از یک دقیقه در اینستاگرام بپردازیم اما این امکان در نقطه دیگر این برنامه که همان تلویزیون اینستاگرام نامیده میشد جا میگرفت اما حال اینستاگرام این امکان را فرهم کرده که هنگام انتشار یک igtv آنرا به صورت همزمان در قسمت پست های خود نیز به انتشار عموم در آورید.

آموزش گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام

خب بعد از توضیحات مفصل در مورد گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام آن هم با استفاده از قسمت آی جی تی وی حال به صورت عملی آنرا برای  شما نشان میدهیم.

1_ وارد پیج خود از طریق برنامه اینستاگرام شده و سپس در صفحه باز شده آیکون تلویزیون اینستاگرام که در بالا سمت راست تصویر مشاده میکنید را لمس میکنیم تا وارد قسمت آی جی تی وی شده باشیم.

2_ بعد از ورود به این قسمت اگر تا به حال اقدام به ایجاد کانال برای خود نکردید ابتدا کانال خود را در قسمت igtv ساخته که به همین منظور میتوانید مقاله آموزش کامل استفاده از ای جی تی وی اینستاگرام igtv را مطالعه کنید و اگر هم قبلا کانال ساخته اید کافی ایست آیکون + مانندی که در بالای صفحه قرار دارد را لمس کنید.

گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام

3_ در ادامه مقاله گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام بعد از انتخاب این آیکون وارد گالری خود میشویم که باید یکی از ویدیو های مد نظر خود را انتخاب کنیم البته در نظر داشته باشید ویدیویی که انتخاب میکنید باید بیش از یک دقیقه باشد. بعد از انتخاب ویدیو، گزینه NEXT در بالای صفحه را میزنیم.

4_ در صفحه باز شده ما دو دکمه را مشاهده میکنیم که دکمه اول یعنی ” post a preview ” به صورت پیش فرض روشن میباشد و آن همان چیزی که به صورت خودکار فیلم مربوطه هم در قسمت آی جی تی وی منشتر خواهد شد و هم در قسمت پست ها به نمایش عموم در خواهد آمد.

گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام

بعد از نوشتن یک تیتر برای این ای جی تی وی حال میتوانیم آنرا پست کنیم به همین منظور آیکون پایین صفحه ” post “را لمس میکنم سپس منتظر آپلود فیلم میشیوم و بعد از انتشار مشاهده میکنید که با موفقیت توانستیم اقدام به گذاشتن فیلم طولانی در پست اینستاگرام خود کرده باشیم.

پادکست گذاشتن فیلم طولانی در اینستاگرام

جمع بندی

محدودیت یک دقیقه ای اینستاگرام یکی از دغدغه های اصلی کاربران آن میباشد البته قبل ها این محدودیت شدیدتر بود اما مدیران این برنامه پر طرفدار این محدودیت را تا حد توان برداشته و با اضافه کردن امکان اشتراک گذاری igtv در قسمت پست گذاری را فراهم کردند.

عضویت
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments