گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام؛ لینک تکی و چندتایی در بیو اینستا

علی محمدی
2020-10-18

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

به دلیل رقابتی که امروزه بین کسب و کارهای اینستاگرامی وجود دارد، هر ابزاری که بتواند برای پیشرفت آن‌ها مفید واقع شود، مورد استقبال قرار خواهد گرفت. یکی از ابزارهایی که برای بیزینس‌های اینستاگرامی اهمیت زیادی دارد، قسمتی از بیو پیج است که به گذاشتن لینک اختصاص یافته است. صاحبان کسب و کارها می‌توانند از این طریق کاربران را به سمت وب سایت خود هدایت کرده و تعداد مشتریان خود را افزایش دهند.

علاوه بر وب سایت‌ها، دارندگان پیج‌های بیزینسی و شخصی در سایر شبکه‌های اجتماعی نیز می‌توانند از طریق گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام برای خود مخاطبان زیادی جذب کنند. در ادامه قصد داریم نحوه‌ی گذاشتن لینک‌ در بیو اینستاگرام را به شما همراهان همیشگی اینبو آموزش دهیم تا بتوانید بهترین استفاده را از این ابزار کاربردی داشته باشید.

🔗 پروفایل پیج اینستاگرامت رو حرفه‌ای کن!

لینک بیو فقط یکی از قسمت‌هایی است که در تنظیم بیو پیج باید به آن توجه کنید. ما در مقاله بالا آموزش داده‌ایم که چگونه پروفایل پیجتان را برای کسب و کارتان بهینه کنید تا بیشترین جذب بازدیدکننده و فالوور را داشته باشید!

ویدیوی آموزشی گذاشتن لینک در بیوی اینستاگرام

آموزشی ویدیویی گذاشتن لینک در بیوی اینستاگرام و آموزش گذاشتن آی دی تلگرام در بیوی اینستاگرام

در این ویدیوی آموزشی می‌بینید که:

 • آموزش گذاشتن لینک در بیوی اینستاگرام
 • برای اینکه در بیوی اینستاگرام چند تا لینک قرار دهیم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم
 • آموزش گذاشتن لینک تلگرام در بیو اینستاگرام

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

اینستاگرام برای کاربران خود این امکان را فراهم کرده است که بتوانند لینک وب سایت، شبکه‌های اجتماعی و دیگر لینک‌های دلخواه خود را در بخش بیو اینستاگرام قرار دهند تا از این طریق برای خود مخاطب جذب کنند؛ اما مسئله‌ای که باید به آن توجه شود، این است که کاربران نمی‌توانند بیش از یک لینک در بخش بیو قرار دهند. برای گذاشتن یک لینک در بیو اینستاگرام کافی است چند مرحله را پشت سر بگذارید. اما در ادامه ابزاری را معرفی خواهیم کرد با استفاده از آن‌ می‌توانید لینک‌های مختلفی را به تعداد نامحدود در بیو اینستاگرام خود قرار دهید.

گذاشتن لینک تکی در بیو اینستاگرام

همانطور که اشاره شد، برای گذاشتن یک لینک در بیو اینستاگرام، مانعی وجود ندارد و به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. برای این منظور به روش زیر عمل کنید:

 1. وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.
 2. با لمس آیکون پروفایل در نوار پایین صفحه، به صفحه‌ی پروفایل خود بروید.
 3. روی گزینه‌ی Edit Profile کلیک کنید.
ویرایش پروفایل
 1. برای گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام، لینک مورد نظر خود را در کادر Website قرار دهید.
 2. سپس روی آیکون ✔ کلیک کنید.
گذاشتن لینک

بهتر است پس از قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام، یک بار روی آن کلیک کنید تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

هم اکنون بازدیدکنندگان می‌توانند با کلیک روی لینک موجود در بیو پیج اینستاگرام شما، به آدرس لینک هدایت شوند.

گذاشتن لینک تلگرام در بیو اینستاگرام

چگونه لینک تلگرام را در بیو اینستاگرام بگذاریم؟ کاربران زیادی تمایل دارند لینک اکانت تلگرام خود را در بیو اینستاگرام با فالوورهای خود به اشتراک بگذارند. گذاشتن لینک تلگرام در بیو اینستاگرام نیز روشی مشابه با قرار دادن سایر لینک‌ها در این قسمت دارد. برای این منظور کافی است آیدی یا لینک تلگرامی خود را در کادر Website قرار دهید. برای مثال اگر آیدی تلگرامی شما example باشد، باید عبارت t.me/example را در کادر Website وارد کنید.

گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام

همانطور که اشاره شد، کاربران برای گذاشتن بیش از یک لینک در بیو اینستاگرام با محدودیت محدودیت مواجه هستند. با استفاده از اپلیکیشن رسمی اینستاگرام، نمی‌توانید چند لینک در بیو قرار دهید؛ اما با استفاده از ابزاری که در ادامه معرفی می‌کنیم، می‌توانید این محدودیت را دور بزنید.

زیلینک وب سایتی ایرانی است که گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام به عنوان یکی از کاربردهای آن به شمار می‌رود. هم اکنون قصد داریم روش استفاده از این ابزار را برای گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام آموزش دهیم. به این منظور مراحل زیر را انجام دهید:

 1. ابتدا وارد وب سایت Zilink شوید.
 2. با کلیک روی گزینه‌ی ثبت نام، یک حساب کاربری برای خود در این سایت ایجاد کنید.
 3. در صفحه‌ی ثبت نام، باید آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را وارد نمایید. همچنین بایستی یک رمز عبور برای حساب کاربری خود مشخص کنید.
 4. پس از وارد کردن اطلاعات روی آیکون سبزرنگ ثبت نام کلیک کنید.
 5. سپس در داشبورد سایت، روی گزینه‌ی “ساخت اولین زیلینک” لمس کنید.
 6. در صفحه‌ی بازشده باید برای خود یک پروفایل بسازید. برای این کار یک نام پروفایل، تصویر پروفایل، عنوان و یک زیر عنوان برای خود تنظیم نمایید. سپس روی گزینه‌ی ذخیره بزنید.
 7. در صفحه‌ی بازشده روی گزینه‌ی افزودن بلاک جدید کلیک کرده و نوع بلاک را انتخاب نمایید.
 8. جهت تولید لینک به منظور گذاشتن در بیو اینستاگرام، پس از انتخاب گزینه‌ی”لینک”، متن و آدرس لینک را وارد نمایید.
 9. بعد از وارد کردن اطلاعات، روی “ذخیره” کلیک کنید.
 10. به داشبورد سایت بازگشته و در کنار لینک شخصی، روی گزینه‌ی کپی لینک بزنید.
 11. این لینک را از طریق تنظیمات اینستاگرام، در بخش بیو و کادر Website قرار دهید.

راهکارهای افزایش کارایی لینک در بیو

 1. هنگام گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام از کلمات مشخص و معنی‌دار استفاده کنید. لینک‌‌هایی که از حروف رندوم استفاده می‌کنند، کاربر را جذب نمی‌کنند؛ اما اگر در متن لینک از کلمات معنی دار استفاده شود، باعث جذب بیشتر کاربر می‌شود.
 2. در متن لینک کلماتی را به کار ببرید که بیانگر محتوای لینک باشند. اگر کاربر بداند که با کلیک روی لینک به کدام صفحه و با چه محتوایی هدایت خواهد شد، با اطمینان خاطر بیشتری این کار را انجام می‌دهد.
 3. سعی کنید موقع گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام، تا جایی که ممکن است از لینک‌های کوتاه استفاده کنید. اگر تنظیم متن لینک بر عهده‌ی خود شما می‌باشد، آن را طوری بنویسید که طولانی نباشد؛ اما اگر می‌خواهید یک لینک آماده که طولانی است را در بیو اینستاگرام قرار دهید، می‌توانید از ابزارهای کوتاه‌کننده‌ی لینک استفاده کنید. برای مثال می‌توانید با سایت B2n.ir لینک‌های خود را کوتاه‌تر کنید.
 4. برای افزایش بازده لینک بیو اینستاگرام خود، آن را در جاهای دیگر تبلیغ کنید. برای مثال، آن را در استوری پیج خود قرار دهید. لازم به ذکر است برای این کار باید بیش از 10K فالوور داشته باشید. البته برای دور زدن این محدودیت، ترفندی وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید بدون داشتن 10K فالوور، در استوری خود لینک قرار دهید.

🔗 مقاله‌ی گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

 1. از ایموجی‌ها استفاده نمایید. برای دیده شدن بهتر لینک در بیو اینستاگرام، می‌توانید از ایموجی‌های اشاره استفاده کنید. این کار باعث می‌شود لینک جذابیت بیشتری داشته و کاربران بیشتری روی آن کلیک کنند.

سوالات متداول

چگونه لینک کانال تلگرام را در بیو اینستاگرام بگذاریم؟

✅ باید لینک کانال تلگرامی خود را به فرم t.me/ID در قسمت Website وارد کنید.

چگونه لینک یوتیوب را در بیو اینستاگرام بگذاریم؟

✅ باید لینک ویدیو یا چنل یوتیوب موردنظر خود را مستقیماً از یوتیوب Copy کرده و در بخش Website پروفایل اینستاگرام Paste کنید. همچنین می‌توانید از سرویس کوتاه‌کننده‌ی لینک یوتیوب استفاده کنید.

جمع بندی

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام می‌تواند کمک شایانی به رشد پیج‌های اینستاگرامی کند. این موضوع برای پیج‌های بیزینسی و تمام کسانی که از اینستاگرام کسبِ درآمد می‌کنند، از اهمیت بیشتری برخوردار است. همچنین گذاشتن لینک تلگرام در بیو می‌تواند باعث افزایش اعضای کانال‌ها و گپ‌های تلگرامی شود. در این مقاله سعی شد روش گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام آموزش داده شود. همچنین ابزارهایی برای رفع محدودیت در تعداد لینک‌ها معرفی گردید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما کاربران عزیز مفید واقع شده باشند. برای حل مشکلات و بیان نظرات و سوالات خود می‌توانید از طریق بخش نظرات و واحد پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

با تشکر از حسن توجه شما!

نظرات و سوالات

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

guest
45 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments