حذف فالوور در اینستاگرام

حذف فالوور در اینستاگرام

ما قبلا در مورد نحوه حذف فالوور و فالووینگ در اینستاگرام به صورت جامع گفتگو کردیم امروز نیز میخواهیم در مورد حذف فالوور در اینستاگرام صحبت کنیم ویژگی جدیدی که اینستاگرام ارائه داده و با استفاده از آن میتوانید یک یا چند پیج مد نظر خود را که در لیست فالوور هایتان قرار دارند را حذف کنید و یا به قولی تعقیب کردن پیج خود را برای برخی پیج ها مسدود کرده باشید.

البته نا گفته نماند که در صورت داشتن فالوور های فیک نیز میتوانید از این روش برای حذف فالوور فیک اینستاگرام خودتان اقدام کرده و پیج خود را بیش از بیش ایده آل و پر اعبتار در چشم اینستاگرام قرار داده باشید که برای مثال احتمال این که پست های شما نیز به صفحه اکسپلور برود بالا باشد.

نحوه حذف فالوور در اینستاگرام:

خب شما میتوانید برای حذف فالوور های خود یا همان تعیقب کننده ها که پیج شما را دنبال میکنند از دو راه اقدام کرده باشید. اولین راه بلاک کردن است که شما با بلاک کردن در اینستاگرام باعث خواهید تا اکانت بلاک شده هم از لیست فالوور هایتان حذف شده و هم اینکه دیگر شما پیج و پست های اکانت بلاک شده را مشاهده نکنید.

اما با آپدیت جدید اینستاگرام دیگر نیازی به بلاک کردن برای پاک کردن فالوور در اینستاگرام ندارید زیرا به راحتی میتوانید با استفاده از آموزش مربوطه که الان توضیح خواهیم داد هر پیج را که خواستید از لیست فالوور های خودتان حذف کنید حال دلیل حذف کردن فالوور هایتان میتواند دلایل شخصی داشته باشد و یا میخواهید فالوور های فیک خود را کاهش بدهید. خب برای این کار

1_ وارد اکانت خود از طریق برنامه اینستاگرام شده و سپس به صفحه پروفایل اینستاگرام خود برای حذف فالور رجوع میکنیم.

2_ همانگونه که در این صفحه مشاهده میکنید نوشته “followers” را لمس خواهیم کرد تا وارد قسمت فالوور های اکانت شده باشیم و از اینجاست که باید پیج یا پیج های مد نظر خود را که میخواهیم آنها را از  لیست فالوور های خود حذف کنیم را انتخاب کرده

حذف فالوور در اینستاگرام

3_ خب اگر تصمیم نهایی برای حذف فالوور در اینستاگرام خود را گرفته اید کافی ایست اکانت مد نظر خود را انتخاب کرده و سپس آیکون سه نقطه مربوطه به آن پیج را لمس کنید تا برایتان کادری باز شود و در کادر باز شده گزینه remove را انتخاب کرده تا آن پیج از لیست فالوور های شما حذف شده باشد.

حذف فالوور در اینستاگرام

جمع بندی

همانطور که گفتیم حذف فالوور در اینستاگرام جدیدا امکانپذیر شده و قبلا برای عملی کردن این امر باید به صورت غیر مستقیم یعنی با بلاک کردن پیج مد نظر آن را از لیست فالوور های اکانتمان پاک میکردیم اما حال به راحتی این امکان فراهم شده است.

یکی از عواملی که باعث میشود شما دست به پاک کردن فالوور در اینستاگرام خود بزنید پرایوت کردن پیج تان میباشد، در نظر بگیرید بعد از مدتها حال میخواهید پیج خود را پرایویت یا همان قفل کنید خب با قفل کردن اکانت خود فالوور های فعلی تان که قبلا تعقیب کننده شما شده اند میتوانند بدون کنترل شما پست های شما را مشاهده کنند در اینجاست که شما به راحتمی میتوانید اکانت های مد نظر خودتا را پاک کنید.

,

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 دنبال کننده ها
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 نویسنده نظر
نادر عبدیمحمد Recent comment authors
  عضویت  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
محمد
مهمان
محمد

سلام .
من دو تا سوال دارم .
من سال قبل ده هزار تا فالوار فیک خریدم و الان میخوام کلا فالوارهای فیک خودم رو حذف کنم تا فالوارهام واقعی باشه . چطور میتونم تمام فالوارهای خودم رو حذف کنم ؟

دوم اینکه من صفحه خوبی دارم و قشنگه ولی هر روز که نه تنها به فالوارهام اضافه نمیشه بلکه کم میشن . چیکار کنم که فالوارهام روزی ده ها نفر بالا برن و حداقل کم نشن . چون صفحه من واقعا قشنگه .