تغییر نام در اینستاگرام

تغییر نام در اینستاگرام

انتخاب اسم پیج از همان اوایل ثبت نام در اینستاگرام شروع میشود که شما برای اکانت خود در اینستاگرام اقدام به انتخاب اسم پیج میکنید اما شاید بعد ها دلتان بخواهد اسم پیج اینستاگرام خود را تغییر دهید یا name همان نام پیج تان را نیز تغییر بدهید که برای تغییر نام در اینستاگرام کار سختی پیش رو ندارید و تنها با چند لمس و یا کلیک میتوانید این کار را عملی کنید.

 

اما قبل از اینکه در مورد نحوه تغییر نام در اینستاگرام صحبت کنیم باید تفاوت بین یوزرنیم و نیم را براتان توضیح دهیم.

یوزرنیم همان اسم اصلی پیج شما میباشد که در بالای صفحه پروفایل تان و در قسمت های مختلف اینستاگرام به چشم میخورد. همچنین دیگر اکانت ها برای یافتن سریع پیج شما و یا تگ کردن در اینستاگرام از آن استفاده میکنند و یا برعکس اگر شما بخواهید اکانت دیگری را منشن کنید باید یوزرنیم آنرا تگ کنید همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید این دو به واضع نشان داده شده اند.

 

تغییر نام در اینستاگرام

 

اما نام یا همان name فقط در قسمت بیو اینستاگرام شما قابل مشاهده میباشد که محدودیتی برای انتخاب آن ندارید و میتوانید از هر اسمی برای این گزینه استفاده کنید چه بسا که یکی از کاربرد های این بخش در صفحه سرچ اینستاگرام میباشد که شما میتوانید با مراجعه به این بخش اقدام به جستجو اکانت های دلخواه تان کرده باشید.

 

 

تغییر یوزرنیم در اینستاگرام (username)

برای تغییر نام کاربری در اینستاگرام باید وارد قسمت پروفایل اینستاگرام خودتان شده و سپس کادر edit profile را لمس کنید تا وارد قسمت ویرایش پروفایل اکانت خود شده باشید. بعد از ورود به این قسمت کافی ایست در دومین کادر با عنوان username را لمس و اسم پیج فعلی خودتان را پاک کرده و اسم پیج جدید را برای پیج تان انتخاب و اقدام به تغییر یوزرنیم در اینستاگرام خودتان کرده باشید.

تغییر نام در اینستاگرام

 

البته در نظر بگیرید شما زمانی میتوانید با موفقیت اقدام به تغییر نام کاربری در اینستاگرام کرده باشید که آن نام کاربری در اختیار پیج دیگیری در اینستاگرام نباشد و به قولی آن اسم پیج آزاد باشد تا شما بعد از نوشتن آن اسم پیج و کلیک آیکون تیک آبی رنگ در گوشه صفحه با موفقیت توانسته باشید نام کاربری اینستاگرام خود را تغییر بدهید.

 

 

تغییر نام در اینستاگرام

در مطلب بالا ما در مورد تغییر یوزرنیم در اینستاگرام صحبت کردیم اما گفتنی ایست اینستاگرام امکان انتخاب یک نام دیگر در قسمت پروفایل را به کاربرانش داده از این رو شما میتوانید به غیر از داشتن یک یوزر نیم که داشتن آن الزامی میباشد یک نام دیگر نیز داشته باشید  که البته داشتن نام در اینستاگرام الزامی نبوده و همچنین محدودیتی نداشته است.

 

برای تغییر اسم در اینستاگرام نیز کافی ایست به مانند آموزش قبلی وارد صفحه پروفایل اینستاگرام خود شده و سپس با انتخاب کادر edit profile وارد بخش تنظیمات نمایه تان شده اما اینبار به جای کادر دوم در این قسمت کادر اول همان name را لمس و اسم دلخواه خود را وارد میکنیم.

 

 

فیلم آموزشی تغییر نام در اینستاگرام

 

 

جمع بندی

امروز در مورد نحوه تغییر نام در اینستاگرام صحبت کردیم و همانطور که مشاهده کردید به راحتی توانستیم اسم پیج خود را تغییر دهیم البته قابل ذکر میباشد که انتخاب و پیدا کردن یک اسم پیج خوب بسیار کار سختی بوده زیرا اسم پیج های رند و پر استفداده از قبل گرفته شده و شما نمیتوانید از این نام ها ثبت شده در اینستاگرام خود استفاده کنید به جز در قسمت name که همانطور که گفته شد شما برای انتخاب یک اسم در قسمت name محدودیتی را نخواهید داشت.

, , ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از