خواندن پیام های اینستاگرام بدون سین خوردن (حالت روح)

فاطمه بخشی
2021-09-13

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

شاید در نگاه اول عجیب بنظر برسید ولی خواندن پیام های اینستاگرام بدون سین خوردن یکی از دغدغه‌ها و نیازهای کاربران این شبکه‌ی اجتماعی مجازی است. دیدن پیام دایرکت بدون سین برای هر شخصی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد؛ این موضوع کاملا به کاراکتر افراد برمیگردد و از آنجایی که اینجا کلاس شخصیت پردازی نیست، خیلی ظریف و سوسکی از این موضوع رد می‌شویم.

خواندن پیام دایرکت بدون سین برای هر دلیلی که باشد، یک نیاز برای همه‌ی کاربرهای مجازی است و از آنجایی که اینستاگرام بطور مستقیم قابلیت روح را بعنوان یک آپشن قرار نداده است، ما خودمان دست به کار شده و ترفند روح شدن در اینستاگرام را پیدا می‌کنیم.

اگر شما هم مثل خیلی از کاربران دیگر دوست دارید ترفند خواندن پیام های اینستاگرام بدون سین خوردن را یاد بگیرید، در ادامه‌ی مقاله همراه ما باشید.

ویدیوی آموزش ترفند دیدن دایرکت بدون سین خوردن

آموزش دیدن مخفی دایرکت بدون سین خوردن یا حالت روح در اینستاگرام

در این ویدیو این موارد را مشاهده خواهید کرد:

 • وقتی پیام در دایرکت اینستاگرام میفرستیم چه اتفاقی می افتد؟
 • ذکر چند ترفند برای دیدن پیام بدون سین خوردن در اینستاگرام
 • نکاتی در رابطه با برنامه های جانبی برای دیدن پیام بدون سین خوردن

از کجا بفهمیم دایرکت خوانده شده است؟

ابتدا قبل از اینکه به معرفی ترفندهایی برای خواندن پیام های اینستاگرام بدون سین خوردن بپردازیم، می‌خواهیم بدانیم سین خوردن پیام چیست و به چه شکل است؟

زمانی که شما در دایرکت اینستا پیامی را به شخصی ارسال می‌نمایید، پس از اینکه پیام شما توسط فرد مورد نظر خوانده شد، در کنار پیام شما یک نوشته کمرنگ با عنوان Seen می‌افتد. این نوشته نشان دهنده ی این است که پیام شما توسط فرد مورد نظرتان سین شده است. به عبارت دیگر، شخص دریافت کننده‌ی پیام، آن را خوانده است.

ترفندهای دیدن پیام دایرکت بدون سین خوردن

خب از آنجایی که حدس میزنم الان یک پیام به فوق حساس دریافت کرده‌اید و در پوست خود نمی‌گنجید که ترفندهای دیدن پیام بدون سین رو یاد گرفته و خیلی نینجاوار پیام رو سین بزنید(بدون اینکه در واقع سین بخوره!) خیلی سریع و بدون مقدمه چینی ترفندها رو معرفی میکنم!

1. دیدن پیام از طریق اعلان ها

لازم است قبل از اقدام به خواندن این بخش هشدار لازم را بدهیم که این بخش بیشتر برای کسانی است که نوتیفیکیشن اپلیکیشن اینستاگرامشان را خاموش کرده‌اند، پس اگر نوتیف اینستاگرام شما روشن است، این بخش را رد کرده و سراغ ترفند خفن بعدی بروید.

زمانی که شما پیامی را از سمت شخصی در اینستاگرام دریافت می‌کنید، نوتیفیکیشن یا اعلان آن پیام در قسمت بالای صفحه ی موبایل شما قابل رویت است. اما ممکن است این امکان به هر دلیلی برای برخی از کاربران فعال نباشد. در این صورت مراحل زیر را دنبال کنید تا اعلان های اینستاگرام شما فعال و در قسمت پیش نمایش برایتان نمایش داده شود.

 1. به تنظیمات گوشی خود مراجعه کنید.
 2. به بخش Notification یا اعلان ها مراجعه کنید.
بخش نوتفیکیشن در تنظیمات
 1. سپس گزینه‌ی App Notifications را انتخاب کنید.
اعلان اپلیکیشن ها
 1. اپلیکیشن اینستاگرام را بیابید.
 2. علامت اعلان را فعال کنید.
نوتفیکیشن اینستاگرام

از این پس هنگامی که فردی از مخاطبان اینستاگرامتان پیامی را در دایرکت برای شما ارسال کنند، می‌توانید نمونه‌ی آن را در قسمت پیش نمایش گوشی خود مشاهده کنید، بدون اینکه فرد ارسال کننده ی پیام متوجه سین زدن شما شود.

2. مشاهده دایرکت بدون سین خوردن از طریق Restrict کردن

اگر تا این قسمت مقاله همراه ما بوده‌اید، اجازه دهید این مژده را به شما بدهم که (آقا خودشه همینه!) طبق نظرسنجی‌ها پرطرفدار ترین ترفند دیدن دایرکت اینستاگرام بدون سین خوردن روش رستریکت است.

شما می‌توانید اکانت فردی را که به شما دایرکت فرستاده است رستریکت کنید و پیام او را سین کنید. در این صورت آن فرد متوجه سین خوردن پیامش توسط شما نخواهد شد.(البته به این سادگیام نیستا، آموزش رو حتما ببینید که بعدا شاکی نشین که آی ما سین کردیم و سین خورد و الان طرف فک میکنه ما وسط چت چادر زده بودیم و فلان و بیسار، از ما گفتن.)

البته این یکی از نتایج Restrict کردن اکانت یک شخص در اینستاگرام است. برای مطالعه ی تمام جزئیات و مزایای Restrict کردن می‌توانید به مقاله ی رستریکت در اینستاگرام مراجعه کنید.

اکنون برای رستریکت کردن یک فرد و مشاهده ی دایرکت او مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به صفحه ی شخص مورد نظر در اینستاگرام مراجعه کنید.
 2. آیکون سه نقطه را در بالای صفحه لمس کنید.
 3. در صفحه ای که برایتان نمایش داده می‌شود گزینه ی Restrict را انتخاب کنید.
رستریکت کردن پیج
 1. روی Restrict Account کلیک کنید.
 1. اکنون می‌توانید به دایرکت فرد موردنظر مراجعه کرده و پیام های او را بخوانید، بدون اینکه علامت Seen برای او نشان داده شود.

3. مشاهده پیام بدون سین خوردن از طریق آفلاین شدن

حقیقتا این ترفند یکی از ترفندهایی است که شما را نه تنها به دیدن پیام اینستا بدون سین خوردن نائل می‌کند، بلکه در لحظه شما را به مقام نینجایی می‌رساند. (خلاصه که یکی از موارد جالبه از دستش ندید!)

دستورالعمل روش حاضر برای دیدن پیام بدون سین در اینستا این است که بلافاصله بعد از دریافت پیام آفلاین شوید. اما این همه‌ی ماجرا نیست. در ادامه ی مطلب این روش را همراه با جزئیات کامل توضیح می‌دهیم!

 1. بعد از اینکه پیامی را از طرف شخصی دریافت کردید، اتصال گوشی همراه خود را به اینترنت قطع کنید.
 2. سپس وارد اپلیکیشن اینستاگرام خود شوید.
 3. به دایرکت اینستاگرم خود مراجعه کنید و وارد صفحه ی چت خود با فرد مورد نظرتان شوید.
 4. پیام را بخوانید و از صفحه خارج شوید.
 5. به صفحه ی پروفایل خود مراجعه کنید و آیکون سه خط را در بالای صفحه سمت راست لمس نمایید.
 6. سپس وارد بخش تنظیمات اینستاگرام خود شوید.
 7. صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید.
 8. گزینه ی Log Out را انتخاب کنید و از اکانت خود خارج شوید.
 9. سپس مجددا وارد حساب اینستاگرامی خود شوید.
 10. خواهید دید که با Login کردن و وارد شدن دوباره به اکانت، پیام آن فرد همچنان بصورت خوانده نشده، در دایرکت اینستاگرام شما وجود دارد.

شما برای استفاده از این روش حتما باید اطلاعات اکانت خود را که شامل یوزرنیم و پسوورد می‌باشد، به یاد داشته باشید. در غیر اینصورت امکان ورود مجدد به اکانتتان کمی سخت (شایدم غیرممکن) خواهد شد!

4. خواندن پیام دایرکت بدون سین خوردن با استفاده از اینستاگرام غیر رسمی

آخرین روشی که با استفاده از آن می‌توانید نسبت به خواندن پیام دایرکت بدون سین اقدام کنید، استفاده از اینستاگرام غیر رسمی است.

این اپلیکیشن‌ها نسخه ی پیشرفته، اما غیر رسمی اینستاگرام اصلی هستند. ما استفاده از این اپلیکیشن ها را توصیه نمی‌کنیم؛ چرا که به لحاظ امنیتی قابل قیاس با اینستاگرام اصلی نیستند. اما با توجه به پیشرفته بودن برخی امکاناتشان می‌توان از آنها در چنین مواردی استفاده کرد.

اینستا رویال یکی از نسخه های غیررسمی اینستاگرام می‌باشد که با ایجاد آپشن حالت روح به کاربران خود این امکان را می‌دهد که به مشاهده دایرکت بدون سین خوردن بپردازند.

جمع بندی

ما در این مقاله سعی کردیم با آموزش ترفندهایی برای خواندن پیام های اینستاگرام بدون سین خوردن ذکات علم خود را در زمینه‌ی آموزش ترفندهای اینستاگرامی بپردازیم. امیدواریم مطالب موجود در این مقاله برای شما مفید بوده باشد و از این به بعد با آرامش تمام بتوانید نسبت به دیدن پیام بدون سین در اینستاگرام اقدام کنید.

در صورت پیش آمدن سوال در خصوص موضوع مقاله آن را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید. ما پشتیبان خواندن پیام دایرکت بدون سین خوردن شما هستیم(😉).

نظرات و سوالات

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

guest
3 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments