دایرکت اینستاگرام در گوگل با استفاده از مرورگر

اکتای پاسبان
تاریخ انتشار : 2020-10-18
نویسنده : اکتای پاسبان
دایرکت در سایت اینستاگرام

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به هر دلیلی از سایت اینستاگرام برای مدیریت پیج خود استفاده میکنید. حتما با مشکل نبود دایرکت در سایت اینستاگرام مواجه بودید، که باید خدمت شما عزیزان اعلام کنیم، با آپدیت جدید اینستاگرام در نسخه وب خود، قسمت دایرکت نیز اضافه شد . از این پس میتوانید به راحتی از قسمت دایرکت اینستاگرام در گوگل نیز استفاده کنید. اما باز هم قابلیت های کامل قسمت دایرکت، در نسخه وب به مانند برنامه آن اضافه نشده است. اما باز هم میتوانید از گزینه های اصلی آن مثل ارسال آیکون قلب و یا ارسال محتوا از گالری گوشی خود استفاده کنید. یا حتی میتوانید با یک پیج دیگر از طریق دایرکت در سایت اینستاگرام آغاز گر گفتگو شما باشید و گروه نیز در این قسمت ایجاد کنید.

مقاله پیشنهادی: ساخت گروه در اینستاگرام با بروزرسانی 2020

البته چون به تازگی دایرکت در سایت اینستاگرام اضافه شده، هنوز احتمال دارد در برخی از سیستم ها به خصوص کامپیوتر و یا نسخه ویندوز، قسمت دایرکت اضافه نشده باشد. اما قبل از آموزش نحوه استفاده از دایرکت اینستاگرام در گوگل باید این مورد را هم گوشزد کرد که در کل نسخه وب اینستاگرام بسیار از نسخه برنامه خودش عقب مانده پس در کل سعی کنید از اپلیکیشن اینستاگرام برای مدیریت پیج خود استفاده کنید.

نحوه استفاده از دایرکت اینستاگرام در گوگل (کامپیوتر)

برای استفاده از دایرکت اینستاگرام در سایت خود باید وارد مرورگر سیستم خودتان شوید. که هم میتواند این سیستم گوشی و هم کامپیوتر شما باشد که در اینجا در مورد مرورگر کامپیوتر صحبت می کنیم.

مقاله مرتبط: اموزش جامع دایرکت اینستاگرام از صفر تا صد برای همه

 • ابتدا وارد مرورگر گوشی خود شده و آدرس سایت اینستاگرام را جستجو کنید. سپس وارد قسمت ورود به اینستاگرام شوید و اطلاعات پیج خود را وارد کرده و آیکون log in را لمس کنید. اگر تاکنون پیجی در اینستاگرام نساخته اید، حتما در ابتدا پیجی بسازید.

مقاله مرتبط: آموزش کامل ساخت اکانت و ورود به اینستاگرام (آپدیت شد!)

 • بعد از وارد شدن به پیج خود در همان صفحه که صفحه هوم میباشد از قسمت بالا سمت راست صفحه، آیکون دایرکت را لمس کنید.
 • حال شما با موفقیت توانسته اید وارد قسمت دایرکت در سایت اینستاگرام شوید که به مانند برنامه اینستاگرام میتوانید فعالیت های دلخواه خود را در این قسمت انجام دهید. البته همانطور که گفتیم با در نظر گرفتن محدودیت های موجود در وب نسبت به برنامه خود، شما تنها قادرید که برخی از فعالیت ها را انجام دهید. در ادامه به دو صورت میتوانید در دایرکت اینستاگرام پیام بفرستید.
 • روش اول همین روشی است که در زیر می بینید. بر روی آیکون نشان داده شده کلیک کنید.
 • یا این که می توانید بر روی آیکون send message کلیک کنید.
 • هم اکنون در هر دو حالت صفحه ای جدید برای شما باز میشود. که باید مخاطبی که می خواهید برای او پیام بفرستید، را انتخاب کنید.

ارسال استیکر در دایرکت اینستاگرام در گوگل

بعد از شروع یک گفتگو در دایرکت حال میتوانیم به گزینه های دیگر دایرکت اینستاگرام در وب بپردازیم. البته اگر قبلا با یک پیج و یا گروه در دایرکت گفتگو کرده بودید وارد قسمت چت شده و اقدام به استفاده از امکانات این قسمت در وب اینستاگرام کنید.

 • اولید آیکون مربوط به ارسال استیکرهاست. این آیکون در تصویر زیر نشان داده شده است. شما می توانید با انتخاب هر کدام از این استیکرها، منظور خود را به درستی الغا نمایید.
اینستا گرام وب
 • دومین آیکون مربوطه به ارسال قلب در دایرکت میباشد که مانند اپلیکشن اینستاگرام در اینجا هم میتوانید با لمس این آیکون به مخاطب خود شکلک قلب ارسال کنید.
 • سومین آیکون مربوط به آیکون گالری میباشد که با لمس این ایکون شما میتوانید محتوای تصویر و ویدیو را به قسمت چت مخاطب خود ارسال کنید.
قابلیت جدید اینستاگرام در دایرکت
 • چهارمین آیکون نیز مربوط به آیکون جزئیات پیج مربوطه میباشد که در قسمت بالا سمت راست صفحه قرار دارد. این ایکون برای نمایش جزئیات به کار میرود.
 • گزینه mute messages را برای اطلاع رسانی هنگام ارسال و دریافت پیام از مخاطب مربوطه را دریافت کنید. البته در صفحه جزئیات، با لمس عکس پروفایل اکانت میتوانید وارد صفحه پروفایل آن پیج شوید.
ورود به دایرکت اینستاگرام از طریق سایت
 • در ادامه می توانید همین چت را با گزینه ی delet chat نیز حذف کنید و یا این که فالوور مورد نظر را بلاک و یا ریپورت کنید.
دایرکت اینستاگرام در گوگل

جمع بندی

در این مقاله به شما اموختیم که با استفاده از دایرکت اینستاگرام در گوگل می توانید به خیلی از کارهای خود بپردازید. شاید برای شما جالب باشد بدانید که هم اکنون رووزانه قابلیت های جدیدی به اینستاگرام اضافه می شود که هر کدام از قابلیت ها می توواند دریچه ای جدید برای رونق کسب و کار شما باشد.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
5 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

آخرین روش های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام 2021

آخرین روش های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام 2021

اگر برای مدتی در اینستاگرام فعالیت کرده باشید، مطمئناً می‌دانید فالوور فیک یعنی چه! فالوور فیک به فالوورهایی از پیج شما گفته می‌شود که هویت واقعی نداشته و به همین دلیل باعث کاهش نرخ تعامل می‌شوند. از این رو شناسایی و حذف فالوورهای فیک در اینستاگرام از اهمیت زیادی...

ادامه مطلب