نویسنده: علی محمدی
2019-07-02

چگونه بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک کرده اند؟!

چگونه بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک کرده اند؟ برای این که بفهمیم چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند، کافی است از طریق روش ...

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

ممکن است تا به حال این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند؟
برخی از کاربران اینستاگرام کنجکاو هستند تا بدانند چه کسانی اینستاگرام آن‌ها را چک می‌کنند. برای یافتن پاسخ این سوال، چند راه وجود دارد. البته در جریان پاسخگویی به این مسئله، محدودیت‌هایی نیز وجود دارند که کاربران با آن‌ها روبرو هستند. با ما همراه باشید تا روش‌هایی برای پاسخ به سوال “چگونه بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک کرده اند” یاد بگیرید.

خرید فالوور اینستاگرام

راهنمای مطالعه

ویدیوی آموزش چگونه بفهمیم چه کسی پروفایل ما را چک کرده است.

آموزش تصویری فهمیدن اینکه چه کسی پروفایل ما را چک کرده است (پست و استوری ما را دیده است)

در این ویدیو تماشا میکنید:

 • چگونه بفهمیم پست عکس ما را چه کسانی دیده اند؟
 • چطور بفهمیم پست ویدیویی ما را چه کسانی تماشا کردند؟
 • چه کسانی استوری ما را دیده اند؟

چگونه بفهمیم چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند؟

برای این که بفهمیم چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند، چند روش وجود دارد. این روش‌ها با این که کارایی صد در صدی ندارند، اما برخی مواقع برای کاربران اینستاگرام مفید واقع می‌شوند. به این دلیل که کاربرد این روش‌ها هزینه‌ای برای کاربران در بر ندارد، برای این که بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک می‌کنند، گزینه‌ی مناسبی هستند. البته برخی افراد سودجو نیز هستند که مبلغی را بابت ارائه‌ی ابزارهای پروفایل چکر دریافت می‌کنند، اما در واقعیت ابزارهایی را ارائه می‌کنند که کارایی لازم را ندارند.

روش‌هایی برای این که بفهمیم چه کسانی اینستاگرام مارا چک میکنند!

امکاناتی که خود اینستاگرام در اختیار ما قرار می‌دهد، بهترین گزینه برای این است که پی ببریم چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند. در ادامه به معرفی این روش‌ها و ابزارها می‌پردازیم:

لایک کردن پست‌ها

کاربران اینستاگرام این امکان را دارند که پست‌های مورد علاقه‌ی خود را لایک کنند و به این روش علاقه‌ی خود را نسبت به محتوای منتشرشده نشان دهند. کسی که پست‌های شما را می‌پسندد و لایک می‌کند، طبیعتاً پست‌های شما را مشاهده کرده است. از این روش می‌توانید به این نتیجه برسید که افراد لایک کننده‌ی پست‌های شما، پیج اینستاگرام شما را چک می‌کنند و به محتوای آن دسترسی دارند.

کامنت گذاشتن زیر پست‌ها

در اینستاگرام قابلیتی به نام کامنت گذاشتن وجود دارد. کاربران اینستاگرام می‌توانند با استفاده از این ویژگی نظرات خود را درباره‌ی محتوای منتشرشده توسط دیگر کاربران بیان کنند. یکی از راه‌هایی که می‌توان از طریق آن پی برد چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند، همین قابلیت کامنت‌گذاری می‌باشد. تمامی کسانی که برای شما کامنت می‌گذارند و نظر خود را اعلام می‌کنند، طبیعتاً محتوای پیج شما را نیز چک می‌کنند.

سین استوری

چگونه با استفاده از استوری بفهمیم چگونه بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک کرده اند؟زمانی که شما یک عکس یا ویدیو یا هر محتوای دیگری را در استوری منتشر می‌کنید، نام‌های کاربری تمامی کسانی که از آن استوری بازدید می‌کنند، در یک لیست برای شما نمایش داده می‌شوند. با استفاده از این روش نیز، می‌توانیم اطلاع یابیم که چه کسانی اینستاگرام مارا چک میکنند. برای دسترسی به لیست اسامی بازدیدکنندگان از استوری خود مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد بخش استوری شوید.
 2. استوری مورد نظر خود را باز کنید.
 3. صفحه را به سمت بالا بکشید.
چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند- استوری اینستا
 1. لیست اسامی بازدیدکنندگان از استوری برای شما نمایش داده خواهد شد.
لیست بازدیدکنندگان استوری

ابزار آنالیز Insights اینستاگرام

یکی دیگر از ابزارهایی که به ما کمک می‌کند بفهمیم چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند، ابزار Insights است. این مورد کمی با موارد قبلی متفاوت است. ابزار آنالیز اینستاگرام فقط برای پیج‌های حرفه‌ای (بیزینسی و Creator) فعال می‌باشد. علاوه بر این، نمایش افرادی که از پروفایل شما بازدید کرده‌اند، با استفاده از این ابزار ممکن نیست. این آپشن، هویت آن‌ها را پنهان نگه می‌دارد و فقط تعداد بازدیدکنندگان را به شما اطلاع می‌دهد.

دسترسی به آمار ابزار Instagram Insights

بعد از تبدیل پبج خود به یک پیج Professional، می‌توانید مراحل زیر را برای دسترسی به آمار تعداد بازدیدکنندگان، تعداد لایک‌ها و چند آمار دیگر دنبال نمایید:

 1. در اپلیکیشن اینستاگرام پست مورد نظر را از صفحه‌ی پروفایل خود بیابید.
 2. در پایین پست، روی گزینه‌ی View Insights بزنید تا آمار مربوط به پست نمایش داده شود.
چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند- ابزار Insights
 1. عدد زیر عبارت Reach نشان‌دهنده‌ی تعداد بازدیدهای صورت‌گرفته از این پست می‌باشد.
 2. عدد مربوط به عبارت Profile Visits نیز تعداد کسانی را نشان می‌دهد که از طریق این پست، به صفحه‌ی پروفایل شما مراجعه کرده و از آن بازدید کرده‌اند.
ابزار Insights اینستا

سایت‌ها و برنامه‌های پروفایل چکر

سایت‌ها و برنامه‌های پروفایل چکر، دسته‌ای دیگر از ابزارهایی هستند که برای این که بفهمیم چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند، به کار می‌روند. یکی از این برنامه‌ها، اپلیکیشن InMyStalker- Who viewed my instagram profile می‌باشد که برای اندروید عرضه شده است. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید اطلاعات مفیدی را درباره‌ی فالوورهای خود به دست آورید. می‌توانید بفهمید چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند. همچنین نام کاربری کسانی که از پروفایل شما بازدید کرده‌اند، برای شما نمایش داده می‌شوند. البته تمامی امکانات این برنامه رایگان نیست و برای دسترسی به همه‌ی امکانات آن باید نسخه‌ی Premium آن را خریداری نمایید. اپلیکیشن Follow metter نیز علی‌رغم امکانات خوبی که دارد، برای دسترسی به همه‌ی امکانات، شما را ملزم به خریداری نسخه‌ی پریمیوم می‌کند.

برنامه پروفایل چکر inmystalker

لازم به ذکر است برنامه‌های پروفایل چکر و دیگر اپلیکیشن‌های مشابه، کارایی صد در صدی ندارند و بعضی اوقات با اختلال مواجه شده و اطلاعات را به صورت صحیح به کاربران نمایش نمی‌دهند. سایت‌‎های پروفایل چکر نیز همین وضعیت را دارند. بیشتر آن‌ها کارایی لازم را نداشته و قابل استفاده‌ی مفید نیستند.

مقاله پیشنهادی : دانلود پروفایل اینستا

سوالات متداول

چگونه بفهمیم چگونه بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک کرده اند؟

✅ با استفاده از روش‌های بررسی سین استوری، لایک‌ها و … می‌توانیم بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک کرده اند.

پروفایل چکر اینستاگرام چیست؟

✅ پروفایل چکر اینستاگرام به ابزارهایی گفته می‌شود که به کاربران اینستا کمک می‌کنند که بفهمند چه کسانی پروفایل اینستاگرام آن‌‌ها را چک می‌کنند؟

جمع بندی

در این مقاله روش‌هایی برای پاسخ به سوال “چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند” ارائه شد. روش‌های شناسایی فالوورهای روح (Ghost Followers) نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفتند. کسانی که پروفایل و پست‌های شما را چک می‌کنند، با این روش‌ها قابل شناسایی هستند. با بررسی لایک‌ها، کامنت‌ها، سین استوری و ابزار Insights، می‌توانید تا حدودی این افراد را بشناسید. اما در برخی موارد، نمایش افرادی که از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده‌اند، امکان پذیر نیست؛ اگر کاربران هیچ اکشنی در پیج شما انجام ندهند، به دلیل قوانین حریم شخصی اینستاگرام قابل شناسایی نیستند و شما نمی‌توانید به اطلاعات آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

شما چه ایده‌ای در مورد این مسئله دارید؟ به نظر شما چگونه می‌توانیم بفهمیم چه کسانی پروفایل اینستاگرام مارا چک میکنند؟ امیدواریم مطالب ذکرشده در این مقاله برای شما کاربران گرامی مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال، انتقاد و پییشنهاد لطفاً در بخش نظرات و پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

با سپاس فراوان از همراهی شما!

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
71 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
سینا ا

سلام.اکانت اینستاگرام من قفله اگر کسی به من درخواست دنبال کردن بده من هم قبول کنم ولی من به اون درخواست ندم اون میتونه عکسای اینستاگرام من رو ببینه

Sara

سلام میخاستم بدونم پیجی ک خصوصی هس میشه فهمید چکش میکنن یا ن؟؟

Omid

با سلام و خسته نباشید
تو چت اینستا اگه با کسی صحبت کنم خانومم میبینه پیج اینستام رو عوض کردم ولی هنوز شک دارم چیکار کنم

Reyhane

سلام
اگ از یه پیج پابلیک دیدن کنیم امکانش هست به وسیله برنامه های چکر اینستا صاحب پیج متوجه بشه از پیجش دیدن کردیم؟

Reyhane

سلام
ببخشید اگ از یه پیج پابلیک دیدن کنیم و فقط پستاشو ببینیم، به وسیله یه سری برنامه های چکر اینستا امکانش هس صاحب متوجه متوجه بشه از پیجش دیدن کردیم؟

نعمت

چرا نمی‌توانیم کسی رو دنبال کنیم

نعمت

1، چگونه بفهمیم پست مارو دیده غیر اونایی که لایک کرده

فاطمه

سلام من شنیدم تو سین استوری اشخاصی که معمولا در بالای لیست هستن یعنی بیشترین بازدید رو از استوری داشتن یعنی چندین مرتبه استوری رو تماشا کردن ایا این درسته؟

دریا

سلام وقتتون بخیر
من شنیدم کسایی که گوشی آیفون دارن میتونن بفهمن که چه کسی پیج اینستاشونو چک کرده درسته؟؟

فرزاد

سلام به جز ساگسشن ها برای من یک نوتیفیکیشن از اینستاگرام اومد که گفته بود این ای دی رو‌ممکنه شما بشناسید ، این نوتیفیکیشن به چه دلیلی میادممکنه به این دلیل باشه که ای دی مورد نظر مدام پروفایل ما رو چک میکنه؟

علیرضا

با عرض سلام و ارادت
جسارتا هر شخصی که با من تماس تصویری میگیره در اینستا گرام ، متاسفانه یکی از آشناها متوجه میشه !میخواستم از محضر شریفتون بپرسم چطور امکان داره و اینکه چکار کنم که متوجه نشه بسیار ممنونم

پیام

سلام. چطور میشع بفهمیم کی استوری مارو گزارش کرده. چه استوری یا پست

ماهی

سلام اگر عکس پروفایل اینستای کسی رو از طریق برنامه های دیگه دانلود کنیم ،اون شخص میفهمه؟

فریبا

سلام
برا قسمت چت اینستاگرام من بعضی وقتها اسم کسی دوبار تکرار میشه
یعنی مثلا با کسی چت کردم و دوبار اسمش وجود داره که هرکدوم محتواشون مثل هم هستن
علتش چیه؟

Sara

سلام وقت بخیر. در بخش پیشنهادات اینستاگرام با کمی دقت شاید بشه متوجه شد. بگذارید مثالی بزنم. من چند نفر رو میشناسم اما هیچ شماره تلفن یا ایمیلی از این اشخاص ندارم. آدرس پیجشونو نمیدونم و هیچ دوست مشترکی هم نداریم اما به تازگی در بخش پیشنهادات صفحم مدام پیج این افراد بهم پیشنهاد میشه که هیچ توضیح منطقی ای نداره به جز این که این افراد من رو چک می کنند. خب اینستاگرام الگوریتم های خاص و پنهانی داره که روز به روز پیچیده تر میشن و به نظرم چنین اتفاقی محتمله. البته اینا رو گفتم که نظر شما… مشاهده بیشتر »

زهره

با سلام من نمیتونم وارد پیجم بشم ولی میخوام کلا حذفش کنم باید چکار کنم

علی

سلام من میخام بفهمم کیا پروفایل منو دیدن تو اینیستا چجوری میتونم بفهمم؟

علی

سلام
پس چطوری بفهمیم کیا عکس پروفایل اینستای ما رو دیدند!؟
کجاش بود!؟

زانیار

سلام
اگه پیجی عمومی باشه و ما فقط وارد پیجش بشیم بدون اینکه پست یا استوریشو بازدید کنیم اگه اون برنامه ای نصب داشته باشه ک بتونه بفهمه چه کسایی چکش میکنن متوجه میشه بازم؟

لاو

سلام وقتتون بخیر .یه سوالی داشتم که ممنون میشم اگر راهنماییم کنین .اگر کسی این برنامه هایی که میفهمن چه کسی پروفایلشون رو دیده داشته باشه ولی پیجش پرایوت باشه و ما بلاکش کرده باشیم .باز هم اگر بریم توی لیست بلاکامون و فقط بزنیم روی پروفایل و بیو میفهمه؟

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!