جواب دادن به استوری اینستاگرام در چند ثانیه

abdi
نویسنده : abdi
تاریخ انتشار : 2020-09-19

فهرست

جواب دادن به استوری با راحت ترین روش

جواب دادن به استوری اینستاگرام یا همان ریپلای کردن استوری یکی از آسان ترین فعالیت ها در بخش استوری اینستاگرام میباشد به این صورت که شما با مشاهده استوری فالووینگ ها و یا دیگر کاربران در اینستاگرام میتوانید به دایرکت آن ها در ارتباط با استوری شان نظر خود را ارسال کنید.

نحوه جواب دادن به استوری اینستاگرام

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که استوری فردی را ببینید و بخواهید به آن جواب بدهید. خیلی از اوقات کاربران در پاسخ سوال می مانند. برای جواب دادن به استوری باید مراحل زیر را طی کنید.

مقاله پیشنهادی: آموزش کامل استوری اینستاگرام

ابتدا وارد اینستاگرام پیج خود شوید. در صفحه ی هوم اینستاگرام خود، استوری تمام افرادی که آنها را فالو کرده اید مشاهده می کنید. یکی از آنها را به دلخواه انتخاب کنید.

بعد از انتخاب و مشاهده استوری آن ها می توانید با لمس کادر موجود در پایین صفحه که با عنوان send massage نیز قابل مشاهده می باشد لمس کرده و سپس متن مورد نظر خود را تایپ کنید.

جواب دادن به استوری

در نهایت با لمس نوشته send پیام مد نظر خود را به دایرکت پیج مربوطه ارسال کرده باشید.

جواب دادن به استوری به راحتی

همچنین بعد از لمس کادر ارسال پیام در استوری می توانید از شکلک های آماده شده برای پاسخ سریع در دایرکت پیج مربوطه استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: ارسال پاسخ سریع در دایرکت

در صورت مشاهده استوری که کادر ارسال پیام در پایین صفحه را در خود نداشت به این دلیل می باشد که ادمین صفحه مربوطه پاسخ به استوری های خود را در تنظیمات اینستاگرام پیج خودش را بسته است.

استوری کردن استوری دیگران

در صورتی که پیج شما در استوری دیگر اکانت ها منشن یا به قولی تگ شده باشد به دایرکت شما پیامی حاوی این که پیج شما توسط اکانت مربوطه تگ شده است و شما نیز میتوانید با لمس نوشته آبی رنگ در بالای این پیام اقدام به استوری کردن استوری مربوطه کنید.

مقاله پیشنهادی: چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟

با این عمل در واقع شما نیز به نوعی در پاسخ به استوری که در آن منشن شده اید، پاسخ داده اید. این کار البته پاسخ به پاسخی است که برای شما ارسال شده است.

سوالات متداول

میتونم پاسخ استوری ها رو ببندم؟ ⭐

بله، در قسمت تنظیمات استوری این قابلیت برای شما قرار داده اشت که اجازه ندهید دیگران پاسخ استوریتان را بدهند.

پاسخی که در جواب استوری دیگران فرستاده ام را می توانم ببینم؟ ⭐

بله شما می توانید با مراجعه به قسمت دایرکت ها، پاسخ خود را مشاهده کنید.

چطوری سریع پاسخ استوری بدم؟ ⭐

شما می تونید ازاستیکرها استفاده کنید. استیکرها در مت زمان کم پاسخ های جامعی رو ارسال می کنن.

جمع بندی

همانگونه که مشاهده کردید به راحتی هر چه تمام توانستیم با استفاده از کادر ارسال پیام به استوری های دیگران در صورت خواست خودمان جواب دهیم. شما حتی می توانید از جواب های آماده و کوتاه استفاده کنید. با استفاده از این قابلیت شما می توانید تعامل خود با کاربرانتان را افزایش دهید.

نظرات کاربران

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

عضویت
اطلاع از
guest
59 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

ادمین چیست و چه وظایفی دارد؟

ادمین چیست و چه وظایفی دارد؟

ادمین چیست؟ سوالی که عمده‌ی کاربران می‌پرسند این است که ادمین چیست؟ ادمین چه کاربردی دارد؟ آیا یک شخص است یا ربات؟ ادمین چه وظایفی دارد؟ یک ادمین خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ اینها سوالاتی است...

ادامه مطلب