آموزش جواب دادن به استوری اینستاگرام

جواب دادن به استوری اینستاگرام

جواب دادن به استوری اینستاگرام یا همان ریپلای کردن استوری یکی از آسان ترین فعالیت ها در بخش استوری اینستاگرام میباشد به این صورت که شما با مشاهده استوری فالووینگ ها و یا دیگر کاربران در اینستاگرام میتوانید به دایرکت آن ها در ارتباط با استوری شان نظر خود را ارسال کنید.

نحوه جواب دادن به استوری دیگران در اینستاگرام

به این منظور باید وارد قسمت هوم پیج خود شده و از قسمت بالای صفحه بر روی پیج هایی که اقدام به استوری گذاری کرده اند را لمس کنید. و یا این که با ورود به صفحه اکسپلور استوری هایی که برای شما به نمایش گذاشته شده اند را مشاهده کرده و در صورت خواسته خودتان اقدام به جواب دادن به استوری اینستاگرام آن ها کرده باشید.

بعد از انتخاب و مشاهده استوری آن ها می توانید با لمس کادر موجود در پایین صفحه که با عنوان send massage نیز قابل مشاهده می باشد لمس کرده و سپس متن مورد نظر خود را تایپ کنید و در نهایت با لمس نوشته send پیام مد نظر خود را به دایرکت پیج مربوطه ارسال کرده باشید.

همچنین بعد از لمس کادر ارسال پیام در استوری می توانید از شکلک های آماده شده برای پاسخ سریع به دایرکت پیج مربوطه استفاده کنید.

در صورت مشاهده استوری که کادر ارسال پیام در پایین صفحه را در خود نداشت به این دلیل می باشد که ادمین صفحه مربوطه پاسخ به استوری های خود را در تنظیمات اینستاگرام پیج خودش را بسته است.

توجه داشته باشید که در صورت نبودن کادر ارسال پیام در استوری مد نظر امکان جواب دادن به استوری اینستاگرام به صورت مستقیم را نخواهید داشت در واقعه امکان پاسخ دادن به استوری اینستاگرام مستلزم وجود کادر مربوطه در پایین صفحه می باشد.

استوری کردن استوری دیگران

در صورتی که پیج شما در استوری دیگر اکانت ها منشن یا به قولی تگ شده باشد به دایرکت شما پیامی حاوی این که پیج شما توسط اکانت مربوطه تگ شده است و شما نیز میتوانید با لمس نوشته آبی رنگ در بالای این پیام اقدام به استوری کردن استوری مربوطه کنید. با این عمل در واقع شما نیز به نوعی در پاسخ به استوری که در آن منشن شده اید، پاسخ داده اید.

سوالات متداول

میتونم پاسخ استوری ها رو ببندم؟ ⭐

بله، در قسمت تنظیمات استوری این قابلیت برای شما قرار داده اشت که اجازه ندهید دیگران پاسخ استوریتان را بدهند.

پاسخی که در جواب استوری دیگران فرستاده ام را می توانم ببینم؟ ⭐

بله شما می توانید با مراجعه به قسمت دایرکت ها، پاسخ خود را مشاهده کنید.

چطوری سریع پاسخ استوری بدم؟ ⭐

شما می تونید ازاستیکرها استفاده کنید. استیکرها در مت زمان کم پاسخ های جامعی رو ارسال می کنن.

جمع بندی

همانگونه که مشاهده کردید به راحتی هر چه تمام توانستیم با استفاده از کادر ارسال پیام به استوری های دیگران در صورت خواست خودمان جواب دهیم. شما حتی می توانید از جواب های آماده و کوتاه استفاده کنید. با استفاده از این قابلیت شما می توانید تعامل خود با کاربرانتان را افزایش دهید.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments