بازیابی اکانت اینستاگرام با ضمانت 99 درصدی

abdi
تاریخ انتشار : 2017-11-14
نویسنده : abdi

بازیابی اکانت اینستاگرام در مقاله‌های دیگر داخل سایت از چگونه غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام گرفته تا بازگردانی پیج هک شده برایتان نوشته ایم اما امروز میخواهیم بازیابی اکانت اینستاگرام ( دیسیبیل ) که از طرف خود اینستاگرام غیر فعال میشود را مورد بررسی قرار دهیم. چرا اینستاگرام اکانت ما را غیر فعال میکند یا به اصطلاح دیگر اکانت ما را دیسیبیل میکند، البته در مقاله‌های دیگر دلایل این موضوع را بررسی کرده ایم  اما امروز میخواهیم به صورت تخصصی‌تر این مقوله را مورد بررسی قرار داده و راه‌های دوباره بازیابی اکانت اینستا را برایتان آموزش دهیم تا در صورت برخورد با چنین مشکلی اقدام به بازیابی اکانت اینستا خود کنید پس با ما همراه باشید.

چرا اکانت اینستاگرام دیسیبیل میشود؟

شدید ترین مجازاتی که اینستاگرام میتواند بر روی یک اکانت اینستاگرام اعمال کند غیر فعال کردن اکانت و یا همان disabled میباشد که در پی آن اکانت شما از طرف اینستاگرام غیر فعال شده و اکانت شما از اینستاگرام به صورت دائمی و یا موقتی ( در صورت اقدام و ارسال بازگردانی پیج ) پاک خواهد شد اما برای رفع این مشکل اول باید توضیح مختصری در این مورد بدهیم.

مقاله پیشنهادی: چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم؟

دیسیبیل شدن اکانت اینستاگرام میتواند عوامل زیادی داشته باشد اما به صورت کلی اصلی‌ترین دلیلی که میتواند اکانت شما از طرف اینستاگرام غیر فعال شود اسپمر شناخته شدن اکانت شما میباشد. اگر اکانت شما دیسیبیل شود شما از اکانت غیر فعال شده به صورت خودکار خارج خواهید شد بعد از آن شما از طریق صفحه ورود به اینستاگرام هنگامی که میخواهید اقدام به ورود به اکانت خود کنید با پیام ” …your account has been disabled for  ” که در عکس زیر مشاهده میکنید مواجهه خواهید شد. بعد از مشاهده این پیام دیگر مطمئن میشویم که اکانت اینستاگرام شما از طرف اینستاگرام غیرفعال و یا دیسیبیل شده حال باید نوشته ” learn more ” در کادر باز شده را لمس کنیم تا وارد صفحه فرم بازیابی حساب اینستاگرام شویم.

بازیابی اکانت اینستاگرام

همانطور که گفتیم برای رفع احتمالی این مشکل باید گزینه “learn more” را لمس کنید تا اینستاگرام شما را به صفحه مربوطه که در عکس زیر مشخص شده هدایت کند. سپس در صفحه مربوطه نوشته آبی رنگ “let us know” را لمس کنید تا ادامه فرایند بازگردانی پیج اینستا را رفته و سپس کادرهای مربوطه را پر کرده و ارسال را بزنید و بعد منتظر پیام‌های اینستاگرام در ایمیل خود باشید.

پر کردن فرم بازیابی اکانت اینستاگرام

خب بعد از آن که اسم اکانت و پسوورد اکانت خود را در بخش ورود به اینستاگرام وارد کردید و با پیام مربوطه که در مطالب بالا نشان دادیم روبرو شدید و سپس گزینه “learn more” را لمس کردید و بعد در صفحه باز شده برای ادامه نوشته آبی رنگ “let us know” را انتخاب کردید با یک سوال در این صفحه روبرو خواهید شد برای ادامه بازیابی اکانت اینستاگرام مراحل زیر را ادامه دهید.

۱_ بعد از لمس گزینه “let us know” با یک سوال در قسمت “my instagram account was deactivated” روبرو میشوید که از شما پرسیده میشود آیا این حساب کاربری برای نشان دادن یک محصول یا سرویس تجاری بوده؟ اگر اکانت غیر فعال شده شما یک اکانت فروشگاهی بوده یعنی داشتید شغل خود را داخل اینستاگرام گسترش میدادید و اکانت خود را بیزینسی کرده بودید گزینه بله را انتخاب و در غیر اینصورت گزینه خیر را انتخاب کنید چون اکانت مربوطه‌ای که ما در حال بازیابی اکانت اینستاگرام آن میباشیم تجاری بوده گزینه بله را انتخاب و ارسال را لمس میکنیم.

۲_ بعد از جواب سوال در بخش قبلی حال برایتان فرم بازیابی اکانت اینستاگرام باز خواهد شد که باید در کادر اول اسم خود را بنویسید (خیلی مهم نیست اما صرفا بنویسید)

۳_ در کادر دوم اسم اکانت غیر فعال شده خود را بنویسید.

۴_ در کادر سوم ایمیل ثبت شده در اکانت غیر فعال شده را وارد کنید البته باید به آن دسترسی داشته باشید.

۵_ در کارد آخر نیز کشوری که در آن ساکن هستید را وارد کنید. ( بهتر است که united states را بنوسید )

۶_ در مرحله آخر از شما خواسته میشود تا اطلاعات مربوط به اکانت بیزینسی خود را آپلود کنید که میتوانید آن را نادیده بگیرید و ارسال را بزنید.

بازیابی اکانت اینستاگرام

دریافت ایمیل بازیابی اکانت اینستاگرام

بعد از پر کردن فرم بازیابی اکانت اینستاگرام و ارسال آن به پشتیبانی اینستاگرام حال باید وارد ایمیل خود شوید و منتظر دریافت ایمیل از طرف اینستاگرام باشید که میتواند دریافت آن از سه دقیقه تا دو ساعت طول بکشد. شاید برایتان سوال پیش بیاید که اینستاگرام برای شما چه پیامی را ایمیل خواهد کرد؟

بعد از چند دقیقه ما ایمیلی را از طرف پشتیبانی فیسبوک دریافت میکنیم که در متن پیام یک کد ۵ رقمی و چند توصیه برای گرفتن یک عکس با یک کاغذ دیده میشود که شما برای جواب دادن این ایمیل باید روی یک کاغذ آ چهار تمیز و صاف اسم اکانت اینستاگرام خود و در وسط آن کد پنچ رقمی و در پایین آن نیز اسم خود را نوشته و سپس کاغذ آماده شده را جلوی سینه خود گرفته و از خود عکس بگیرید به صورتی که اتاق تاریک نباشد و عکس گرفته شده از سر تا شکم شما را در برگیرد.

بازیابی اکانت اینستاگرام

بعد از گرفتن عکس مربوطه حال باید آن عکس را در جواب به ایمیل دریافتی از طرف اینستاگرام ارسال کنید و منتظر جواب در روزهای آتی باشید که از دو روز تا یک هفته دریافت جواب طول خواهد کشید.

فیلم آموزشی بازیابی اکانت اینستاگرام

جمع بندی

به صورت کلی غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام از طرف اینستاگرام دلایل زیادی دارد که اصلی‌ترین دلیل آن میتواند اسپم شناخته شدن فعالیت شما باشد که ما در این مقاله خواستیم اگر حساب اینستاگرام‌تان به هر دلیلی غیر فعال شد راهی برای بازیابی اکانت اینستاگرام خود داشته باشید که این راه‌حل آن نیز قطعی نیست و اگر در اقدام اول جواب نگرفتید دوباره از اول اقدام کنید و اگر تا یک ماه اکانت‌تان فعال نشد دیگر از تلاش دست بردارید زیرا دیگر هیچ راهی برای بازیابی اکانت اینستاگرام‌تان وجود ندارد.

در این مقاله تمامی روش های برگرداندن پیج اینستا توضیح داده شده است. در صورت هر گونه مشکل و یا هر گونه سوال می توانید از طریق تماس با پشتیبانی اینبو و همچنین بیان آن در قسمت دیدگاه‌ها آن را با ما در میان بگذارید.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
190 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

بهترین روش های رفع Challenge required (ویدیو سلفی احراز هویت اینستاگرام)

چرا با ارور challenge required در اینستاگرام مواجه می‌شویم؟ این روزها با افزایش میزان استفاده از تکنولوژی در جوامع، ارتباطات از طریق کانال‌های الکترونیکی بیش از پیش رواج یافته است. با بیشتر شدن محبوبیت شبکه‌های مجازی در بین افراد، حفظ سلامت و امنیت این شبکه‌ها به...

ادامه مطلب
رفع بلاک اینستاگرام؛ چگونه از ریپورت اینستا خارج شویم؟

رفع بلاک اینستاگرام؛ چگونه از ریپورت اینستا خارج شویم؟

رفع بلاک اینستاگرام یعنی چه؟ روش‌ رفع محدودیت اینستاگرام چیست؟ ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در یک مقطع زمانی نتوانید در اینستاگرام پستی را لایک کنید، زیر پست‌ها کامنت بگذارید و یا کسی را فالو نمایید. اگر این اتفاق رخ داده باشد، به احتمال زیاد اکانت شما توسط...

ادامه مطلب
آخرین روش های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام 2021

آخرین روش های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام 2021

اگر برای مدتی در اینستاگرام فعالیت کرده باشید، مطمئناً می‌دانید فالوور فیک یعنی چه! فالوور فیک به فالوورهایی از پیج شما گفته می‌شود که هویت واقعی نداشته و به همین دلیل باعث کاهش نرخ تعامل می‌شوند. از این رو شناسایی و حذف فالوورهای فیک در اینستاگرام از اهمیت زیادی...

ادامه مطلب