ربات اینستاگرام » وبلاگ » اینستاگرام » استوری در کامپیوتر
استوری در کامپیوتر
کل رای 7 میانگین 4.9

استوری در کامپیوتر

 

 

استوری در کامپیوتر

استوری در کامپیوتر، با محبوب شدن روز افزون این شبکه مجازی در بین مردم جهان مدیران این برنامه محبوب در آپدیت جدید تصمیم به فراهم کردن تماشای استوری ها در وب و مرورگر های گوشی ها می باشند.

 

 

 

به گفته خود اینستاگرام این بخش بالای ۲۵۰ میلیون کاربر دارد که با افزایش ۵۰ میلیونی نسبت به پنچ ماه قبل محبوبیت روز افزون این بخش را نشان می دهد اگر قبلا با استفاده از برنامه اینستاگرام نصب شده در گوشی می توانسیتید.

 

 

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

 

استوری ها را ببنید از این به بعد نیز می توانید با رفتن به سایت Instagram.com اقدام به تماشای استوری فالوینگ های خود کنید. در نسخه وب برای این بخش  فلش های چپ و راست در نظر گرفته شده که با کلیک روی آن ها می توانید استوری های بعدی و یا قبلی راببنید قابل ذکر هست که فعلا این ویژگی در موبایل ها هوشمند فعال شده و در آینده نزدیک به دسکتاب نیز اضافه خواهد شد، حال می توانید از طریق مرورگر گوشی خود اقدام به ارسال استوری در اکانت اینستاگرام خود بکنید.

 

استوری در کامپیوتر

همه ی این آبدیت ها نشان از اهمیت دادن به این بخش نشان می دهد که اینستاگرام قصد بالا بردن بازدید و استفاده کاربران از این بخش می باشد.

 

 

ربات اینستاگرام

 

 

 

برای افزایش فالور واقعی و فروش هر چه بیشترتون از ربات اینستاگرام استفاده کنید ربات اینستاگرام یک ربات هوشمند است.

 

 

 

شما روزانه برای صفحه اینستاگرامتون وقت می گذارید فعالیت هایی از قبیل کامنت ارسال کردن دایرکت فرستادن و فالو و آنفالو کردن و لایک کردن .

 

 

 

ربات هوشمند اینستاگرام روزانه مثل یک انسان همه این کار ها را انجام می دهد و مثل یک انسان رفتار می کند روزانه هزاران نفر را لایک می کند فالو و آنفالو می کند.

 

 

 

کامنت و دایرکت ارسال می کند در نتیجه با توجه به وظایفی که برای ربات تعیین می کنید فعالیت می کند.

 

 

 

 

 

 

 

[post_grid id="4549"]

image_pdfدریافت فایل pdf