دانلود از اینستاگرام

دانلود از اینستاگرام

دانلود از اینستاگرام ، همواره دانلود از اینستاگرام و ذخیره عکس و یا ویدیو های دیگر کاربران اینستاگرام که شما میخواهید آن را در داخل گوشی خود ذخیره کنید کمی سخت به نظر میرسد. خود مدیران این برنامه نیز دانلود از اینستاگرام را کمی دور از دسترس کاربران شان گذاشته اند قطعا مشکل دانلود از اینستاگرام مشکل خیلی از کاربران این برنامه پر طرفدار میباشد به خصوص که روز به روز به کاربران این برنامه محبوب اضافه شده و میلیون ها پست که روزانه در حال منتشر شدن توسط همین کاربران صورت میگیرد و عامل غیر مستقیمی شده برای این که طریقه دانلود از اینستاگرام را هر کاربری یاد گرفته و انجام دهد، امروز ما قصد داریم طریقه دانلود از اینستاگرام را برایتان آموزش دهیم.

دانلود از اینستاگرام به وسیله برنامه های جانبی

برنامه های فروانی برای عملی کردن دانلود از اینستاگرام وجود دارد که هر کدام مزیت هایی نسبت به دیگری دارند ما در این قسمت دو برنامه یکی برای اندروید و دیگری برای آی او اس را برای شما معرفی و طریقه استفاده از آن را  آموزش خواهیم داد که میتوانید با دانلود و نصب این برنامه ها عکس و ویدیو های مورد علاقه خود را دانلود و در حافظه موبایل خود ذخیره و در صفحه خود منتشر کنید.

برنامه دانلود از اینستاگرام برای اندروید

همانطور که گفتیم برنامه های جانبی بسیاری برای دانلود از اینستاگرام وجود دارند که اکثر آن ها کارایی مناسب و مد نظر کاربر را ایفا نمیکنند از این رو ما یکی از برنامه های موجود را که بعد از تست و ارزیابی قابلیت های آن، برای شما عزیزان معرفی میکنیم.

اینستا دانلود

برای شروع کافی ایست بعد از دانلود و نصب برنامه اینستا دانلود مراحل زیر را انجام دهید.

دانلود برنامه ” اینستا دانلود ” از کافه بازار برای سیستم عامل اندروید

۱_ وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شده و وارد پست مد نظر خود شوید که قصد ذخیره آن را دارید

۲_ حال روی آیکون سه نقطه در قسمت سمت راست پست را لمس کنید

۳_ بعد از لمس این آیکون برایتان کادری باز خواهد شد که سه گزینه دارد و شما باید گزینه دوم یعنی “copy link” لمس کنید تا لینک دانلود آن پست حال چه عکس باشد و چه ویدیو را کپی کرده باشید.

دانلود از اینستاگرام

۴_ بعد از کپی کردن لینک پست مورد نظر حال باید داخل برنامه اینستا دانلود بروید و لینک کپی شده را در محل تعیین شده که در عکس زیر نیز مشخص شده است جاگذاری کنید

۵_بعد از جا گذاری لینک پست مورد نظر کادر آبی رنگ لود کردن را لمس کنید تا عکس مورد نظر شما دانلود و در گوشی تان ذخیره شود

۶_ بعد از دانلود نیز میتوانید از طریق همین برنامه عکس و یا ویدیو دانلود شده را داخل پیچ خود متنتشر کنید. برای انجام این کار کافی ایست به بخش ” دانلود شده ” رفته و مثل قبل  سه نقطه عکس دانلود شده را لمس کرده و سپس گزینه اشتراک گذاری را انتخاب کنید و در مرحله آخر گزینه فید را انتخاب کنید تا برنامه دانلود از اینستاگرام شما را به همراه عکس داخل پیچ تان هدایت کند.

دانلود از اینستاگرام

برنامه دانلود از اینستاگرام برای آی او اس

grab

کاربرانی که از گوشی های آیفون استفاده میکنند نیز میتواننید از برنامه grab استفاده کنند و عکس یا ویدیو های مد نظر خود را به راحتی دانلود و در گوشی خود ذخیره کنند و در صورت خواست خود آن را در حساب کاربری خود منتشر کنند.

دانلود برنامه ” grab ” از اپ استور برای سیستم عامل آی او اس

دانلود از اینستاگرام بدون نصب برنامه جانبی

برای دانلود از اینستاگرام لزوما نیاز به نصب یک برنامه دیگر نیستید به راحتی میتوانید از سایت هایی که چنین خدماتی میدهند استفاده کنید که ما در اینجا از سایت دانلودگرام استفاده میکنیم و طریق استفاده از آن را توضیح خواهیم داد.

۱_ به مانند آموزش قبلی باید لینک پست مورد نظر را کپی کنید فرقی نمیکند چه از طریق برنامه اینستاگرام و چه از سایت اینستاگرام

۲_ بعد از کپی لینک وارد سایت downloadgram.com شده و مثل تصاویر زیر در کادر موجود لینک را جاگذاری و سپس دکمه دانلود را کلیک و یا لمس کنید.

دانلود از اینستاگرام

بعد از دانلود عکس و یا ویدیو مد نظر داخل حافظه گوشی و یا کامپیوتر شما ذخیره شده و میتوانید از آن استفاده کنید.

فیلم آموزشی دانلود از اینستاگرام

نتبجه گیری

استفاده از محبوب ترین شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام قطعا لذت بخش میباشد و برای استفاده صحیح از آن آموزش هایی زیادی وجود دارد که ما نیز مقاله های زیادی برای آموزش و استفاده بهینه از ایسنتاگرام برای شما عزیزان ارائه داده ایم امروز نیز نحوه ذخیره یک عکس و یا ویدیو در اینستاگرام را برایتان بازگو کردیم که هم قادر به دانلود از طریق برنامه های جانبی میباشید و هم قادر به دانلود از سایت های ارائه دهنده دانلود از اینستاگرام خواهید بود در این میان باید توجه داشته باشید که پست های انتخاب شده برای کپی کردن پیچ های پرایوت یا همان قفل نباشند زیرا پست پیچ های پرایوت لینکی برای کپی کردن ندارند.

عضویت
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments