ربات اینستاگرام » وبلاگ » اینستاگرام » فیلتر کردن کامنت ها
فیلتر کردن کامنت ها
کل رای 2 میانگین 4.5

فیلتر کردن کامنت ها

 

فیلتر کردن کامنت ها

 

ادمین هر پیچی میتواند کامنت های دریافتی در این برنامه را فیلتر کند، پس امروز در مورد چگونه فیلتر کردن کامنت ها میپردازیم.

 

 

برای فعال کردن این امکان اینستاگرام، مراحل زیر را در پیچ خود انجام بدین:

 

۱٫ در قدم اول با مراجعه به بخش پروفایل پیچ تان، Setting رفته و سپس به ترتیب گزینه Hide Inappropraite Comments ، Comments را انتخاب کنید.

 

فیلتر کردن کامنت ها در اینستاگرام

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

 

با روشن کرن کلید این گزینه کلماتی که اینستاگرام آن ها را غیر مجاز تعیین کرده مورد فیلتر قرار خواهند گرفت، اما همانطور که در پست های قبلی اشاره کرده ایم فعلا این فیلتر برای جملات انگلیسی فعال میباشد.

 

 

 

۲٫ در مرحله بعد برای شخصی سازی این که چه کلماتی مورد فیلتر قرار بگیرند گزینه enable keywords filters را انتخاب کنید و کلمات مد نظر خود را به مانند تصویر زیر وارد کرده تا اینستاگرام بر این اساس کامنت های دریافتی شما را فیلتر کند.

 

 

 

با انجام مراحل بالا تمامی کامنت هایی که شامل توضیحات شما میشود فیلتر خواهد شد و در صورت غیر فعال کردن اعمال فیلتر تمامی این کامنت ها به نمایش در خواهد آمد.

image_pdfدریافت فایل pdf