فیلتر کردن کامنت ها + راهنمای تصویری مطابق با جدیدترین آپدیت ها

فیلتر کردن کامنت ها

حتما برای شما هم پیش اومده که زمانی که پستی رو منتشر می کنید، برخی در زیر پست شما کامنت هایی مینویسن که خیلی شما رو ناراحت می کنه……!!! اگه بخوایید جوب بدین مسلما بیشتر ناراحت میشید و اگر دون جواب هم بذارین، حتی دیدنشون هم شما رو ناراحت می کنه!! برای پست هایی که تعداد بالایی کامنت زیر دارن، تقریبا پاک کردن و یا حذف کردن کامنت ها غیر ممکنه!! در همین راستا اینستاگرام اومده قانونی قرار داده که می تونه کامنت ها رو فیلتر کنه و از ارسال کامنت های غیر اخلاقی جلوگیری کنه…!!! ادمین هر پیچی میتواند کامنت های دریافتی در این برنامه را فیلتر کند، پس امروز در مورد چگونه فیلتر کردن کامنت ها میپردازیم.

برای فعال کردن این امکان اینستاگرام، مراحل زیر را در پیچ خود انجام بدین

فیلتر کردن کامنت ها در اینستاگرام
  1. در قدم اول با مراجعه به بخش پروفایل پیچ تان،به قسمت Setting رفته و سپس به ترتیب گزینه Hide Inappropraite Comments ، Comments را انتخاب کنید.

با توجه به آپدیت های جدید اینستاگرام زمانی که وارد بخش setting (تنظیمات) می شوید، با گزینه ی comments مواجه نخواهید شد. باید ابتدا به بخش privacy رفته و پس از آن گزینه ی کامنت را خواهید دید. حال باید بر روی این گزینه کلیک کنید، تا به صفحه ی کامنت ها و ویژگی های آنان منتقل شوید.

با هم ادامه ی روش را پیش می بریم.

2. در مرحله بعد برای شخصی سازی این که چه کلماتی مورد فیلتر قرار بگیرند گزینه enable keywords filters را انتخاب کنید و کلمات مد نظر خود را به مانند تصویر زیر وارد کرده تا اینستاگرام بر این اساس کامنت های دریافتی شما را فیلتر کند.

علاوه بر فیلتر کردن کامنت ها راه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید شما کامنت ها را گلچین کنید.

Allow Comment From: این گزینه به شما می گوید که می توانید انتخاب کنید که چه کاربرانی هستند که می توانند برای شما کامنت بنویسند.

Block Comments From: با انتخاب این گزینه می توانید انتخاب کنید که چه کاربرانی برای شما کامنت ننویسند.

نکته: یکی از بهترین خوبی های این گزینه این اس که کاربر متوجه نمی شود که تنها اوست که نمی تواند برای شما کامنت بنویسد. او فکر می کند که شما تمامی کامنت ها را برای همه بسته اید.

با روشن کرن کلید گزینه ی Hide Offensive Comments کلماتی که اینستاگرام آن ها را غیر مجاز تعیین کرده مورد فیلتر قرار خواهند گرفت، اما همانطور که در پست های قبلی اشاره کرده ایم فعلا این فیلتر برای جملات انگلیسی فعال می باشد. به همین دلیل حتما از گزینه ی پایین آن باید استفاده کنید.

در آپدیت جدید اینستاگرام گزینه ی جدیدی اضافه شده است که نام آن Filter Most Reported Words هستش…!!! این گزینه تمام کامنت هایی که کلمات فیلتری رو دارن، مخفی می کنه!! در واقع این گزینه دقت می کنه ببینه شما چه کلمه هایی رو فیلتر کردید و بقیه رو فیلتر می کنه!!! خیلی خوبه 👌

جمع بندی

با انجام مراحل بالا تمامی کامنت هایی که شامل توضیحات شما میشود فیلتر خواهد شد و در صورت غیر فعال کردن اعمال فیلتر تمامی این کامنت ها به نمایش در خواهد آمد. در این بخش تمامی روش ها مطابق با جدیدترین آپدیت ها گفته شده! امیدواریم که مفید واقع شده باشه..!!!!

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments