فیلتر کردن کامنت ها + راهنمای تصویری مطابق با جدیدترین آپدیت ها

abdi
تاریخ انتشار : 2020-09-14
نویسنده : abdi
فیلتر کردن کامنت ها

فیلتر کردن کامنت ها برای جلوگیری از انتشار کلمات زشت در اینستاگرام بسیار مهم است. حتما برای شما هم پیش اومده که زمانی که پستی رو منتشر می کنید، برخی در زیر پست شما کامنت هایی مینویسن که خیلی شما رو ناراحت می کنه!!! اگه بخوایید جوب بدین مسلما بیشتر ناراحت میشید و اگر دون جواب هم بذارین، حتی دیدنشون هم شما رو ناراحت می کنه!! برای پست هایی که تعداد بالایی کامنت زیر دارن، تقریبا پاک کردن و یا حذف کردن کامنت ها غیر ممکنه!!

مقاله پیشنهادی: بستن کامنت استوری و پست اینستاگرام

در همین راستا اینستاگرام اومده قانونی قرار داده که می تونه کامنت ها رو فیلتر کنه و از ارسال کامنت های غیر اخلاقی جلوگیری کنه!!! ادمین هر پیچی میتواند کامنت های دریافتی در این برنامه را فیلتر کند، پس امروز در مورد چگونه فیلتر کردن کامنت ها میپردازیم.

فیلتر کردن کامنت های اینستاگرام

در قدم اول به بخش پروفایل پیچ تان بروید.

بر روی آیکون سه خط در بالای صفحه بروید.

فیلتر کردن کامنت ها 3

به قسمت Setting در نیم صفحه بروید.

فیلتر کردن کامنت ها 2

با توجه به آپدیت های جدید اینستاگرام زمانی که وارد بخش setting (تنظیمات) می شوید، با گزینه ی comments مواجه نخواهید شد. باید ابتدا به بخش privacy بروید.

فیلتر کردن کامنت ها 6

و پس از آن گزینه ی کامنت را خواهید دید. حال باید بر روی این گزینه کلیک کنید، تا به صفحه ی کامنت ها و ویژگی های آنان منتقل شوید.

فیلتر کردن کامنت ها

با هم ادامه ی روش را پیش می بریم.

در مرحله بعد برای شخصی سازی این که چه کلماتی مورد فیلتر قرار بگیرند گزینه enable keywords filters را انتخاب کنید و کلمات مد نظر خود را به مانند تصویر زیر وارد کرده تا اینستاگرام بر این اساس کامنت های دریافتی شما را فیلتر کند.

فیلتر کردن کامنت ها 36

علاوه بر فیلتر کامنت ها در اینستاگرام راه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید شما کامنت ها را گلچین کنید.

Allow Comment From: این گزینه به شما می گوید که می توانید انتخاب کنید که چه کاربرانی هستند که می توانند برای شما کامنت بنویسند.

فیلتر کردن کامنت ها

Block Comments From: با انتخاب این گزینه می توانید انتخاب کنید که چه کاربرانی برای شما کامنت ننویسند.

نکته: یکی از بهترین خوبی های این گزینه این اس که کاربر متوجه نمی شود که تنها اوست که نمی تواند برای شما کامنت بنویسد. او فکر می کند که شما تمامی کامنت ها را برای همه بسته اید.

با روشن کرن کلید گزینه ی Hide Offensive Comments کلماتی که اینستاگرام آن ها را غیر مجاز تعیین کرده مورد فیلتر قرار خواهند گرفت، اما همانطور که در پست های قبلی اشاره کرده ایم فعلا این فیلتر برای جملات انگلیسی فعال می باشد. به همین دلیل حتما از گزینه ی پایین آن باید استفاده کنید.

مقاله مرتبط: حذف کامنت اینستاگرام

در آپدیت جدید اینستاگرام گزینه ی جدیدی اضافه شده است که نام آن Filter Most Reported Words هستش…!!! این گزینه تمام کامنت هایی که کلمات فیلتری رو دارن، مخفی می کنه!! در واقع این گزینه دقت می کنه ببینه شما چه کلمه هایی رو فیلتر کردید و بقیه رو فیلتر می کنه!!! خیلی خوبه 👌

جمع بندی

با انجام مراحل بالا تمامی کامنت هایی که شامل توضیحات شما میشود فیلتر خواهد شد و در صورت غیر فعال کردن اعمال فیلتر تمامی این کامنت ها به نمایش در خواهد آمد. در این بخش تمامی روش ها مطابق با جدیدترین آپدیت ها گفته شده! امیدواریم که مفید واقع شده باشه..!!!!

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

آخرین روش های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام 2021

آخرین روش های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام 2021

اگر برای مدتی در اینستاگرام فعالیت کرده باشید، مطمئناً می‌دانید فالوور فیک یعنی چه! فالوور فیک به فالوورهایی از پیج شما گفته می‌شود که هویت واقعی نداشته و به همین دلیل باعث کاهش نرخ تعامل می‌شوند. از این رو شناسایی و حذف فالوورهای فیک در اینستاگرام از اهمیت زیادی...

ادامه مطلب