ربات اینستاگرام » وبلاگ » اینستاگرام » آرشیو در اینستاگرام
آرشیو در اینستاگرام
کل رای 2 میانگین 4.5

آرشیو در اینستاگرام

آرشیو در اینستاگرام

 

آرشیو در اینستاگرام، اینستاگرام از محبوب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر در  جهان میباشد که مرز یک میلیارد کاربر را شکسته البته این محبوبیت یک روزه به دست نیامده و با آپدیت های مکرری که مدیران اینستاگرام میدهند روز به روز به افراد فعال در اینستاگرام اضافه میشود امروز نیز میخواهیم یکی از کاربرد ترین ویژگی های اینستاگرام یعنی آرشیو در اینستاگرام را برایتان توضیح دهیم.

آرشیو در اینستاگرام یا همان بایگانی کردن ویژگی بود که کاربران اینستاگرام از خیلی وقت ها منتظر آن بودند تا تصاویر و یا ویدیو های خود را برای مدتی آرشیو کنند تفاوت کلی آرشیو در اینستاگرام با حذف پست در این است که شما با آرشیو کردن یک پست خاص آن پست را حذف نمیکنید بلکه برای مدتی بایگانی کرده تا در زمان دلخواه دوباره آن پست آرشیو شده را برگردانید.

 

 

آرشیو در اینستاگرام

بعد از توضیحات لازم و دانستن فرق بین آرشیو در اینستاگرام با حذف پست در آن حال زمان آموزش آرشیو در اینستاگرام و سپس برگرداندن آن از بایگانی به حالت نمایش را برای شما عزیزان مرحله به مرحله آموزش میدهیم

 

۱_وارد اکانت خود در اینستاگرام شده سپس پست مد نظر خود را که قصد آرشیو آن را دارید را باز کنید.

۲_ بعد از مراجعه به یکی از پست های خود که قصد آرشیو آن را دارید کافی ایست آیکون سه نقطه در بالا سمت راست پست را لمس کنید.

آیا به دنبال افزایش فالوور و بازدید اینستاگرام هستید؟

همین امروز کمپین تبلیغاتی خود را با تخفیف ویژه آغاز کنید و بازدید کننده کاملا واقعی برای پیجتون بیارید. ما برای شما بهترین و کارآمد ترین روش را پیشنهاد میکنیم با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

۳_بعد از لمس برایتان کادری باز خواهد شد که گزینه های زیادی با خود دارد و ما برای انجام آرشیو در اینستاگرام گزینه اول یعنی "archive" را لمس میکنیم تا پست مربوطه چه عکس باشد و یا ویدیو در اکانت اینستاگرام شما بایگانی شود.

آرشیو در اینستاگرام

 

 

۴_برای مشاهده پست آرشیو شده و یا خارج کردن آن از بایگانی کافی ایست به بخش پروفایل اکانت اینستاگرام تان برگشته و آیکون آرشیو در اینستاگرام که در بالای همان صفحه وجود دارد را لمس کنید.

۵_بعد از انتخاب آیکون آرشیو در اینستاگرام وارد صفحه ای با عنوان "stories archive" خواهید شد که در این بخش تا به حال هر استوری منتشر شده ای که به صورت خودکار پاک شده یعنی ۲۴ ساعت بعد از انتشار پاک شده آرشیو در اینستاگرام حساب میشود و به صورت خودکار در بخش آرشیو در اینستاگرام بایگانی شده است.

 

 

 

۶_برای ورود به بخش پست های آرشیو شده کافی ایست قسمت استوری های آرشیو شده را به قسمت پست های آرشیو شده در قسمت بالای صفحه به مانند تصویر زیر تغییر دهید.

آرشیو در اینستاگرام

 

 

۷_حال میتوانید تمام پست های آرشیو شده توسط خودتان در بخش آرشیو در اینستاگرام را مشاهده کنید و برای برگرداندن پست ها و یا یکی از پست های موجود کافی ایست آن پست را لمس کرده تا برایتان باز شده و بعد آیکون سه نقطه را انتخاب کرده و سپس در کادر باز شده گزینه اول یعنی "show on profile" را انتخاب کنید.

آرشیو در اینستاگرام

 

 

 

 

 

 

 

جمع بندی

خصوصیت آرشیو در اینستاگرام یک از پرکاربردترین ویژگی های اینستاگرام میباشد که شما در هر لحظه ای میتوایند پست های خود را به جای حذف، بایگانی کرده و به صورتی یک آلبوم شخصی در بخش مخفی اینستاگرام برای خود تدارک ببنید ودر صورت خواست خود آن پست ها را برای عموم در پیچ تان به نمایش بگذارید. همانگونه که پست ها را میتوان بایگانی و دوباره به نمایش درآورد استوری های بایگانی شده را هم میتوانید دوباره منتشر کنید برای این کار بعد از ورود به بخش آرشیو در اینستاگرام استوری مد نظر خود را لمس کنید تا برایتان باز شده و در قسمت پایینی آیکون آرشیو که در زیر آن کلمه "share" نوشته شده را انتخاب کنید تا استوری مد نظر دوباره منتشر شود.

image_pdfدریافت فایل pdf