نویسنده: علی محمدی
2022-05-01

پیج اینستاگرام واقعی بخرم یا آماده؟

در این مقاله با ویژگی‌های مختلف پیج‌های واقعی و آماده اینستاگرام آشنا میشین. اگه قصد خرید پیج دارین، این مطلب رو بخونین تا بدونین چه پیجی براتون مناسبه!

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اگر شما هم قصد دارید پیج اینستاگرام بخرید، به احتمال زیاد این سوال را از خود پرسیده‌اید که “بهتر است پیج اینستاگرام واقعی بخرم یا آماده؟”
هر کدام از پیج‌های واقعی و آماده ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را برای اهداف مختلفی مناسب می‌کند. پس شما هم باید بر اساس کسب و کارتان و اهدافی که دنبال می‌کنید، یکی از این دو نوع پیج را بخرید. در این مقاله یاد می‌گیرید که هر کدام از پیج‌های واقعی و آماده برای چه نوع کسب و کارهایی مناسب هستند. بنابر این خواهید توانست یک خرید موفق را تجربه کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

ویدیوی راهنما برای انتخاب پیج اینستاگرام

آموزش تصویری و راهنما برای انتخاب درست در خرید پیج اینستاگرام

در این ویدیو موارد زیر بررسی می‌شود:

  • پیج آماده چه ویژگی‌هایی دارد؟
  • چطوری میتونم پیج آماده خریداری کنم؟
  • پیج واقعی چه ویژگی‌هایی دارد؟
  • چطور برای پیج واقعی تولید محتوا کنم؟
  • چطوری می‌تونم پیج واقعی بخرم؟

برای کسب و کار من پیج واقعی بهتره یا آماده؟

میتوان گفت جواب مشخصی برای سوال بالا وجود ندارد؛ چرا که پاسخ آن کاملاً به کسب و کار شما و برنامه ریزی که برای آن دارید، بستگی دارد. در این بخش از مقاله قصد داریم شما را راهنمایی کنیم که هر کدام از پیج‌های واقعی یا آماده در چه شرایطی برای کسب و کارتان مناسب هستند.

اگر برنامه بلندمدت دارید، پیج واقعی بخرید!

یکی از برنامه‌ریزی‌هایی که ممکن است برای کسب و کارتان داشته باشید، این است که یک پیج جدید برای خود بسازید و بخواهید از صفر شروع به تولید محتوا و جمع آوری فالوور کنید. در حال حاضر این روش، بهترین روش برای پیشرفت در اینستاگرام است؛ چرا که خرید پیج با فالوور فیک الگوریتم اینستاگرام را خبردار خواهد کرد و مطمئناً این الگوریتم مانع پیشرفت پیجتان خواهد شد. اما اگر می‌خواهید پیجتان را با فالوورهای واقعی پیشرفت دهید، شاید فرایند پیشرفت کسب و کارتان کمی زمانبر باشد، اما سود آن چندین برابر پیج فیک خواهد بود.

مقاله پیشنهادی : تشخیص فالوور فیک

مسئله‌ای که در شروع پیج از صفر وجود دارد، سرعت پیشرفت کم پیج است. حتماً می‌دانید که صِرف تولید محتوا بدون تبلیغات نمی‌تواند نتیجه مطلوب را در مدت زمان کم برای شما در پی داشته باشد. اینجاست که خرید پیج واقعی به کارتان خواهد آمد. با خرید پیج واقعی اینستاگرام دیگر نیازی نخواهید داشت برای تبلیغات هزینه کنید؛ چون می‌توانید هر از گاهی پست‌های پیج کاری خود را در این پیج شات کرده و از این طریق بازدیدهای زیادی را جذب کنید.

جذب بازدیدهای زیاد برای پست‌های پیج کاری باعث می‌شود این پست‌ها شانس بیشتری برای رفتن به اکسپلور داشته باشند. جالب است بدانید که طبق الگوریتم اکسپلور اینستاگرام، این پست‌ها در صفحه‌ی اکسپلور برای افراد علاقه‌مند به زمینه فعالیت شما نمایش داده خواهند شد؛ دقیقاً همان چیزی که شما برای درآمدزایی به آن نیاز دارید!

خرید پیج واقعی علاوه بر اینکه یک منبع تبلیغاتی برای پیج کاری شماست، مزایای دیگری هم برای شما دارد. اگر پیج واقعی بخرید و به تولید محتوا در همان موضوع ادامه دهید، پس از چند ماه تعداد فالوورهایتان به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. به این ترتیب درصد زیادی از هزینه‌ای که برای خرید پیج واقعی صرف کرده‌اید، جبران خواهد شد. همچنین می‌توانید با قبول کردن تبلیغات پیج‌های دیگر از این طریق هم درآمدزایی کنید.

پس از خرید پیج واقعی، چه محتوایی در آن منتشر کنیم؟

یکی از اصلی‌ترین چالش‌هایی که خریداران پیج‌های واقعی با آن مواجه هستند، این است که اگر پیج واقعی خریدیم، چگونه در آن تولید محتوا کنیم؟ موضوع پیج را تغییر دهیم یا با همان موضوع ادامه دهیم؟

پیشنهاد ما این است که موضوع پیج واقعی خریداری‌شده را تغییر ندهید. چرا که فالوورهای این پیج‌ها فعال هستند و اگر ببیند موضوع پیج مورد علاقه‌شان تغییر کرده است، ممکن است پیج را آنفالو کنند. به این ترتیب فالوورهای پیج کمی ریزش خواهند کرد؛ اما اگر تغییر موضوع پیج برای کسب و کارتان ضروری است، می‌توانید آن را تغییر دهید. فقط در این صورت باید با تولید محتوای باکیفیت و منظم رضایت فالوورهای فعال پیج را جذب کنید. در این صورت پیج پتانسیل اکپسلورخوری خود را حفظ خواهد کرد و آمار بازدید پست‌ها و استوری‌ها به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

پیج‌های واقعی که فروخته می‌شوند، معمولاً یا موضوعات عمومی و طنز دارند یا فن پیج هستند؛ در این پیج‌ها معمولاً محتوای اختصاصی تولید نمی‌شود. شما هم می‌توانید با ابزارهای مخصوص دانلود از اینستاگرام، محتوای پیج‌های اصلی را دانلود کرده و در فن پیج‌ها انتشار دهید. در صورت خرید پیج از اینبو، پیج‌های منبع به صورت کامل به شما معرفی خواهند شد تا هیچ نگرانی برای محتوای پیج‌های واقعی نداشته باشید. همچنین بهترین ابزارهای دانلود از اینستاگرام نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، می‌توانید با پشتیبانی اینبو تماس بگیرید تا به صورت کاملاً رایگان شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

چگونه در پیج کاری خود تولید محتوا کنیم؟

علاوه بر اینکه باید در پیج خریداری‌شده محتوا منتشر کنید، باید در پیج کاری خود هم محتواهایی انتشار دهید تا فالوور و به دنبال آن مشتری جذب کنید. میتوان گفت تولید محتوا در پیج کاری از اهمیت بیشتری نسبت به پیج واقعی که خریده‌اید، برخوردار است؛ چرا که در پیج واقعی صرفاً محتوای آماده انتشار می‌دهید اما در پیج کاری باید محتوای اختصاصی تولید کنید. همچنین محتوای پیج کاری شما باید به نحوی باشد که کاربران را به استفاده از محصولات شما ترغیب کند. تولید محتوا در پیج‌های فروشگاهی اینستاگرام اصول خاص خود را دارد. در مقاله زیر یاد می‌گیرید چگونه با تولید محتوای مناسب، مخاطبین خود را افزایش دهید و محصولاتتان را به آن‌ها بفروشید.

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: تولید محتوای پیج فروشگاهی

چرا نمیتونم پیج واقعی در زمینه کاری خودم بخرم؟

بسیاری از صاحبان کسب و کارها وقتی قصد خرید پیج دارند، در ابتدا به دنبال پیجی هستند که در زمینه کاری خودشان فعالیت داشته باشد. اما پیدا کردن چنین پیجی برای خرید معمولاً مشکل است. به این دلیل که اکثر پیج‌هایی که برای فروش وجود دارند، موضوعات عمومی دارند چون طرفداران این موضوعات بیشتر از سایر زمینه‌ها هستند؛ از طرفی صاحبان پیج‌هایی که در زمینه‌های تخصصی فعالیت می‌کنند، خودشان صاحب کسب و کار در این زمینه هستند و طبیعتاً از این پیج درآمد کسب می‌کنند؛ پس منطقی نیست که پیجشان را به فروش برسانند. حتی در بیشتر موارد شما نمی‌توانید با قیمت بیشتر از تعرفه هم این پیج‌ها را بخرید.

بنابر گفته‌های بالا بهترین استراتژی برای خرید پیج و توسعه کسب و کار در اینستاگرام، خرید پیج واقعی با موضوع عمومی و تولید محتوای تخصصی به صورت همزمان در پیج کاری است.

چه زمانی پیج آماده بخریم؟

پیج های آماده، پیج‌هایی با تعدادی فالوور فیک هستند که می‌توانند جنبه ویترینی برای کسب و کارتان داشته باشند. به همین دلیل است که این پیج ها “به تنهایی” نمی‌توانند برای شما درآمدزا باشند. افرادی که این نوع از پیج ها را خریداری می‌کنند، ضمن داشتن ویترینی زیبا برای کسب و کار خود میبایست با کارهایی همچون تبلیغات، انتشار محتوا به صورتی منظم و استفاده از ربات اینستاگرام و … به پیج خود کمک کنند.
اما باید توجه داشت که وجود فالوورهای فیک (اگر الگوریتم اینستاگرام متوجه آن‌ها شود) ریسک هایی را با خود به همراه دارد. با این حال پیج‌های آماده قطعا می‌توانند در کوتاه مدت و به صورت مقطعی برای شما درآمد داشته باشند ولی به صورت بلند مدت نیازمند تلاش بیشتری از سمت شما خواهند بود. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم اگر برنامه کوتاه مدت دارید، حتما پیج آماده بخرید!

نتیجه گیری

در این مقاله ویژگی‌های پیج‌های واقعی و آماده را مقایسه کردیم و به سوال “پیج واقعی بخریم یا آماده؟” پاسخ دادیم. اکنون با اطلاعاتی که در زمینه پیج‌های واقعی و آماده به دست آورده‌اید، می‌توانید یک انتخاب درست در این خصوص داشته باشید. همانطور که در متن مقاله هم به آن اشاره شد، اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، می‌توانید با استفاده از شماره تلفن قرار داده شده در این مطلب با همکاران ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

منتظر نظرات شما هستیم!

اگر در زمینه تفاوت پیج‌های واقعی و آماده نظر، ایده و یا تجربه خاصی دارید که فکر می‌کنید می‌تواند برای کاربران مفید باشد، لطفاً آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

از همراهی شما سپاسگزاریم!

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!