پیج اینستاگرام واقعی بخریم یا آماده؟

علی محمدی
نویسنده : علی محمدی
تاریخ انتشار : 2022-05-01
پیج اینستاگرام واقعی بخریم یا آماده؟

اگر شما هم قصد دارید پیج اینستاگرام بخرید، به احتمال زیاد این سوال را از خود پرسیده‌اید که “بهتر است پیج اینستاگرام واقعی بخرم یا آماده؟”
هر کدام از پیج‌های واقعی و آماده ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را برای اهداف مختلفی مناسب می‌کند. پس شما هم باید بر اساس کسب و کارتان و اهدافی که دنبال می‌کنید، یکی از این دو نوع پیج را بخرید. در این مقاله یاد می‌گیرید که هر کدام از پیج‌های واقعی و آماده برای چه نوع کسب و کارهایی مناسب هستند. بنابر این خواهید توانست یک خرید موفق را تجربه کنید.

برای کسب و کار من پیج واقعی بهتره یا آماده؟

میتوان گفت جواب مشخصی برای سوال بالا وجود ندارد؛ چرا که پاسخ آن کاملاً به کسب و کار شما و برنامه ریزی که برای آن دارید، بستگی دارد. در این بخش از مقاله قصد داریم شما را راهنمایی کنیم که هر کدام از پیج‌های واقعی یا آماده در چه شرایطی برای کسب و کارتان مناسب هستند.

اگر برنامه بلندمدت دارید، پیج واقعی بخرید!

یکی از برنامه‌ریزی‌هایی که ممکن است برای کسب و کارتان داشته باشید، این است که یک پیج جدید برای خود بسازید و بخواهید از صفر شروع به تولید محتوا و جمع آوری فالوور کنید. در حال حاضر این روش، بهترین روش برای پیشرفت در اینستاگرام است؛ چرا که خرید پیج با فالوور فیک الگوریتم اینستاگرام را خبردار خواهد کرد و مطمئناً این الگوریتم مانع پیشرفت پیجتان خواهد شد. اما اگر می‌خواهید پیجتان را با فالوورهای واقعی پیشرفت دهید، شاید فرایند پیشرفت کسب و کارتان کمی زمانبر باشد، اما سود آن چندین برابر پیج فیک خواهد بود.

مسئله‌ای که در شروع پیج از صفر وجود دارد، سرعت پیشرفت کم پیج است. حتماً می‌دانید که صِرف تولید محتوا بدون تبلیغات نمی‌تواند نتیجه مطلوب را در مدت زمان کم برای شما در پی داشته باشد. اینجاست که خرید پیج واقعی به کارتان خواهد آمد. با خرید پیج واقعی اینستاگرام دیگر نیازی نخواهید داشت برای تبلیغات هزینه کنید؛ چون می‌توانید هر از گاهی پست‌های پیج کاری خود را در این پیج شات کرده و از این طریق بازدیدهای زیادی را جذب کنید.

جذب بازدیدهای زیاد برای پست‌های پیج کاری باعث می‌شود این پست‌ها شانس بیشتری برای رفتن به اکسپلور داشته باشند. جالب است بدانید که طبق الگوریتم اکسپلور اینستاگرام، این پست‌ها در صفحه‌ی اکسپلور برای افراد علاقه‌مند به زمینه فعالیت شما نمایش داده خواهند شد؛ دقیقاً همان چیزی که شما برای درآمدزایی به آن نیاز دارید!

خرید پیج واقعی علاوه بر اینکه یک منبع تبلیغاتی برای پیج کاری شماست، مزایای دیگری هم برای شما دارد. اگر پیج واقعی بخرید و به تولید محتوا در همان موضوع ادامه دهید، پس از چند ماه تعداد فالوورهایتان به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. به این ترتیب درصد زیادی از هزینه‌ای که برای خرید پیج واقعی صرف کرده‌اید، جبران خواهد شد. همچنین می‌توانید با قبول کردن تبلیغات پیج‌های دیگر از این طریق هم درآمدزایی کنید.

پس از خرید پیج واقعی، چه محتوایی در آن منتشر کنیم؟

یکی از اصلی‌ترین چالش‌هایی که خریداران پیج‌های واقعی با آن مواجه هستند، این است که اگر پیج واقعی خریدیم، چگونه در آن تولید محتوا کنیم؟ موضوع پیج را تغییر دهیم یا با همان موضوع ادامه دهیم؟

نکته بسیار مهمی که پس از خرید پیج واقعی باید به آن توجه کنید این است که به هیچ وجه نباید موضوع آن را تغییر دهید. فرض کنید پیجی را با موضوع فیلم و سریال فالو کرده‌اید. امروز وارد اینستاگرام می‌شوید و می‌بینید که پست‌های پیج پاک شده‌اند و موضوع آن به آشپزی تغییر کرده است. به احتمال زیاد پیج را آنفالو خواهید کرد. به همین دلیل نباید به هیچ وجه موضوع فعالیت پیج را تغییر دهید.

پیج‌های واقعی که فروخته می‌شوند، معمولاً یا موضوعات عمومی و طنز دارند یا فن پیج هستند؛ در این پیج‌ها معمولاً محتوای اختصاصی تولید نمی‌شود. شما هم می‌توانید با ابزارهای مخصوص دانلود از اینستاگرام، محتوای پیج‌های اصلی را دانلود کرده و در فن پیج‌ها انتشار دهید. در صورت خرید پیج از اینبو، پیج‌های منبع به صورت کامل به شما معرفی خواهند شد تا هیچ نگرانی برای محتوای پیج‌های واقعی نداشته باشید. همچنین بهترین ابزارهای دانلود از اینستاگرام نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، می‌توانید با پشتیبانی اینبو تماس بگیرید تا به صورت کاملاً رایگان شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

چگونه در پیج کاری خود تولید محتوا کنیم؟

علاوه بر اینکه باید در پیج خریداری‌شده محتوا منتشر کنید، باید در پیج کاری خود هم محتواهایی انتشار دهید تا فالوور و به دنبال آن مشتری جذب کنید. میتوان گفت تولید محتوا در پیج کاری از اهمیت بیشتری نسبت به پیج واقعی که خریده‌اید، برخوردار است؛ چرا که در پیج واقعی صرفاً محتوای آماده انتشار می‌دهید اما در پیج کاری باید محتوای اختصاصی تولید کنید. همچنین محتوای پیج کاری شما باید به نحوی باشد که کاربران را به استفاده از محصولات شما ترغیب کند. تولید محتوا در پیج‌های فروشگاهی اینستاگرام اصول خاص خود را دارد. در مقاله زیر یاد می‌گیرید چگونه با تولید محتوای مناسب، مخاطبین خود را افزایش دهید و محصولاتتان را به آن‌ها بفروشید.

اگر برنامه کوتاه مدت دارید، پیج آماده بخرید!

پیج با فالوور فیک صرفاً جنبه ویترینی برای کسب و کارتان دارد و به تنهایی نمی‌تواند برای شما درآمدزا باشد. همچنین تفاوت بزرگ پیج آماده با واقعی در این است که پیج‌های آماده در بلند مدت پاسخگو نیستند؛ چرا که الگوریتم اینستاگرام متوجه فالوورهای فیک پیجتان می‌شود و با اعمال یک سری محدودیت‌ها مانع پیشرفت پیجتان می‌شود.

پیج‌های آماده صرفا می‌توانند در کوتاه مدت و به صورت مقطعی برای شما درآمد داشته باشند. به عنوان مثال اگر در یک دوره زمانی خاص می‌خواهید محصولی را که پتانسیل فروش بالایی دارد، به فروش برسانید، می‌توانید یک پیج آماده با تعدادی فالوور خریداری کنید. سپس با روش‌هایی مانند تبلیغات، استفاده از ربات اینستاگرام و یا پست مشترک، بازدیدکننده‌های واقعی را هم به پیج خود جذب کنید. با این رویکرد می‌توانید در کوتاه مدت و در یک مقطع خاص از پیج آماده خود به درآمد برسید.

نتیجه گیری

در این مقاله ویژگی‌های پیج‌های واقعی و آماده را مقایسه کردیم و به سوال “پیج واقعی بخریم یا آماده؟” پاسخ دادیم. اکنون با اطلاعاتی که در زمینه پیج‌های واقعی و آماده به دست آورده‌اید، می‌توانید یک انتخاب درست در این خصوص داشته باشید. همانطور که در متن مقاله هم به آن اشاره شد، اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، می‌توانید با استفاده از شماره تلفن قرار داده شده در این مطلب با همکاران ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان دریافت کنید.

منتظر نظرات شما هستیم!

اگر در زمینه تفاوت پیج‌های واقعی و آماده نظر، ایده و یا تجربه خاصی دارید که فکر می‌کنید می‌تواند برای کاربران مفید باشد، لطفاً آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

از همراهی شما سپاسگزاریم!

نظرات کاربران

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

مزایای افزایش فالوور با فالو و آنفالو + معرفی ابزار

مزایای افزایش فالوور با فالو و آنفالو + معرفی ابزار

با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از آن، امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که در اینستاگرام فعالیت نکند. به همین دلیل با ساده شدن راه‌های ارتباطی و گسترش شبکه‌های مجازی، چهره برخی کسب و کارها نیز...

ادامه مطلب
لایک استوری اینستاگرام چیست و چگونه باعث پیشرفت در اینستا می‌شود؟

لایک استوری اینستاگرام چیست و چگونه باعث پیشرفت در اینستا می‌شود؟

استوری اینستاگرام، یکی از قابلیت‌های جذاب این پلتفرم است. از آنجایی که اغلب کاربران اتفاقات هیجان انگیز روزانه خود را در استوری به اشتراک می‌گذارند، این قابلیت طرفداران زیادی پیدا کرده است. قابلیت...

ادامه مطلب