اضافه کردن و مدیریت چند اکانت در اینستاگرام (آپدیت شد)

تاریخ انتشار : 2018-12-16
نویسنده : نادر عبدی
ساخت اکانت دوم اینستاگرام

اکانت دوم اینستاگرام برای خیلی از کاربران مهم است. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که میخواهید یک پیج دیگر در اینستاگرام داشته باشید کار سختی پیش رو ندارید و با استفاده از یک برنامه اینستاگرام به راحتی میتوانید همزمان تا 5 پیج را مدیریت کنید، قابلیت پذیرش تا 5 اکانت در برنامه اینستاگرام آپدیت جدیدی نیست و از قبل ها این امکان فعال بوده از این رو امروز میخواهیم در مورد ساخت اکانت دوم اینستاگرام فارسی و نحوه مدیریت چند اکانت در اینستاگرام صحبت کنیم.

نحوه ساخت اکانت دوم اینستاگرام

خب برای ساخت اکانت جدید در اینستاگرام و اضافه کردن یک پیج به برنامه اینستاگرام و همچنین مدیریت چند اکانت در اینستاگرام طبق مراحل زیر اقدام کنید.

1_ از طریق برنامه اینستاگرام وارد اکانت خود شده و پس از وارد شدن، به صفحه پروفایل اینستاگرام‌مان رجوع میکنیم.

2_ در قسمت بالای صفحه بر روی اسم اکانت خودمان لمس کرده که بعد از لمس کردن، کادر کوچکی باز خواهد شد که در پایین آن نوشته ای با عنوان add account وجود دارد که آن را انتخاب میکینم.

3_ بعد از انتخاب گزینه add account مستقیم به صفحه ورود به اینستاگرام هدایت خواهیم شد که در این صفحه میتوانیم اکانت دوم خود را با وارد کردن اسم پیج و پسوورد مربوط به آن، وارد پیج دوم خود شویم اما در صورت نداشتن پیج دوم میتوانیم از همین صفحه اقدام به ساخت پیج دوم اینستاگرام خود کنیم.

4_ برای ساخت اکانت دوم نوشته sign up در قسمت پایین صفحه را لمس کرده و در صفحه باز شده نوشته آبی رنگ sign up with email or phone number را انتخاب میکنیم.

ساخت اکانت دوم اینستاگرام

5_ در صفحه باز شده که صفحه ثبت نام میباشد میتوانیم از دو طریق اکانت دوم اینستاگرام خودمان را اضافه کنیم اولین راه ثبت نام با شماره موبایل میباشد و دومین راه ثبت نام با ایمیل، از طریق یکی از راه‌ها اقدام و سپس وارد مرحله بعدی میشویم. در واقع در این مرحله شما دو اکانت اینستاگرام را با یک شماره تلفن می سازیم.

ادامه‌ی مراحل

6_ مرحله بعدی صفحه name and password میباشد که ما باید اینجا نام و پسوورد پیج جدید مان را وارد کرده و سپس کادر آبی رنگ next را لمس میکنیم.

7_ و در مرحله آخر، اینستاگرام برای ما به صورت پیشفرض یک اسم پیج پیشنهاد میکند که در صورت مورد قبولی، کادر next را لمس و در صورت تغییر اسم پیج، نوشته آبی رنگ change username را لمس میکنیم.

ساخت اکانت دوم اینستاگرام

بعد از انجام این مراحل ما وارد اکانت دوم خود در برنامه اینستاگرام مان میشویم برای اضافه کردن اکانت های دیگر نیز میتوانید به همین طریق اقدام کنید.

کنترل حساب‌های اینستاگرام به صورت همزمان

هم اکنون شما صاحب حساب دوم در اینستاگرام هستید. به همین روش شما با استفاده از نرم افزار اینستاگرام می توانید تا 5 حساب اینستاگرامی داشته باشید و به راحتی می توانید آن‌ها را کنترل کنید بدون این که نیاز باشد از حسابی خارج شوید. اگر بخواهید حذف کامل اکانت دوم اینستاگرام را انجام دهید؛ اصلا فرقی با حذف دائمی اکانت اول ندارد و شما به همان روش می توانید اکانت دوم اینستاگرام را به صورت دائمی حذف کنید.

اگر هم اکنون چند حساب اینستاگرامی دارید و می خواهید از یکی وارد دیگری شوید می توانید از طریق برنامه‌ی اینستاگرام به روش زیر عمل کنید.

  • ابتدا از طریق یکی از حساب‌ها وارد برنامه‌ی ایسنتاگرام شوید.
  • پس از آن وارد بخش پروفایل حساب خود شوید.
  • در نوار بالای حسابتان، نام حساب خود را مشاهده می کنید، بر روی آن کلیک کنید.
  • یک صفحه‌ی کوچک در پایین برنامه ایجاد می شود که حساب‌های شما را نشان می دهد و شما می توانید بر روی هر کدام از آن‌ها که می خواهید کلیک کنید و وارد حساب خود شوید.
  • با توجه به این که در این قسمت شما تا 5 حساب کاربری می توانید داشته باشید، اگر تعداد حساب‌های شما از این کمتر باشد؛ گزینه‌ی افزودن حساب هم برای شما نمایش داده می شود و شما می توانید ازطریق آن هم برای ساخت حساب جدید اقدام کنید.

در ادامه یکی از این برنامه‌های شبیه ساز را به صورت مفصل توضیح خواهیم داد که می توانید با استفاده از آن هزاران پیج اینستاگرام را مدیریت کنید.

ساخت هزاران اکانت در اینستاگرام با استفاده از برنامه‌های شبیه ساز

نحوه ی ساخت اکانت دوم اینستاگرام باسایر اکانت ها فرقی نداره!! امروزه ادمین پیج اینستاگرام و ساخت و فروش پیج اینستاگرام یکی از کارهایی است که برخی از افراد به آن مشغول هستند. شاید شما هم به این حوزه علاقه داشته باشید. این افراد معمولا روزانه تعداد زیادی پیج را مدیریت می کنند. که خب اصلا به صرفه نیست که برای مدیریت آنها گوشی‌های زیادی داشته باشند چرا که مسلما ضرر خواهند کرد. از این رو این افراد از برنامه‌های شبیه ساز استفاده می کنند. با استفاده از این برنامه‌ها شما می توانید با استفاده از اینستاگرام خود و تنها یک گوشی هر تعداد پیجی را که می خواهید مدیریت کنید.

برای ساخت هزاران اکانت در اینستاگرام می توانید از برنامه‌ی igramtool استفاده کنید. این برنامه رباتی را ارائه میدهد که میتوانید با استفاده از آن هزاران اکانت در اینستاگرام بسازید. در برخی از سایت‌ها این ربات به صورت پرداخت هزینه ارائه شده است و برخی دیگر از پیج‌ها آن را به صورت رایگان ارائه میدهند.

زمانی که برنامه را نصب می کنید، به صورت محدود به شما اجازه‌ی استفاده میدهد و پس از آن از شما می خواهد که برنامه را خریداری نمایید.

اکانت‌های اینستاگرام

همانطور که در تصویر می بینید، شما می توانید با استفاده از این برنامه از طریق موبایل و کامپیوتر اقدام به ساخت اکانت اینستاگرام کنید. در این برنامه تنها نیاز است تا یوزرنیم، پسورد، نام، ایمیل و پراکسی را وارد کنید. با توجه به این که این برنامه از قوانین اینستاگرام پیروی نمی کند نیاز است تا از پراکسی‌های قدرتمند استفاده کنید.

دیگر امکانات ربات ساخت اکانت اینستاگرام

این برنامه می تواند علاوه بر ساخت هزاران اکانت اینستاگرام خدمات دیگری را نیز ارائه دهد.
با استفاده از این ربات تایید ایمیل شما به صور خودکار صورت می گیرد.
این ربات به خوبی از ایمیل‌های فیک پشتیبانی می کند.
سرعت بسیار بالا
با استفاده از این برنامه حتی می توانید به صورت گروهی اکانت بسازید.

اکانت‌های اینستاگرام

جمع بندی

اکانت دوم اینستاگرام و اکانت سوم اینستاگرام و … کنترلی کاملا شبیه به هم دارند. در مقاله اکانت‌های اینستاگرام به صورت کامل توضیح دادیم که چگونه می توانید هزاران اکانت در اینستاگرام داشته باشید. همچنین شما می توانید به خوبی این حساب‌ها را کنترل و ساماندهی کنید.
با توجه به این که اینستاگرام ورزانه آپدیت‌های جدیدی ارائه میدهد، کاملا شخص است که ممکن است این حساب‌ها از دسترس اینستاگرام خارج شوند، اما اگر سعی کنید که روزانه موارد مربوط به آنها را رعایت کنید؛ این احتمال وجود دارد که دیرتر برای آنها اتفاقی بیفتد.

کاربران کمتری هستند که بیش از یک پیج در اینستاگرام داشته و یا قصد اضافه کردن اکانت بیشتری برای خود باشند من به شخصه خودم یک پیج دارم اما اگر شما میخواهید اکانت های بیشتری را در اینستا مدیریت کنید با همین روش بالا به راحتی میتوانید پیج های جدید را ساخته و در برنامه اینستاگرام خودتان ثبت کنید. همچنین اگر در ایجاد پیج دوم مشکلی داشتید میتوانید بر اساس مقاله ثبت نام در اینستاگرام اقدام کنید

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
18 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

ریلز اینستاگرام چیست؟ 5 ویژگی ریلز (reels) در اینستاگرام سال 2020

ریلز اینستاگرام چیست؟ 5 ویژگی ریلز (reels) در اینستاگرام سال 2020

شاید شما نیز در اینستاگرام، با قابلیت (reels) ریلز آشنا شده اید. اینستاگرام برای رقابت با اپلیکیشنی مانند تیک تاک این امکان را به وجودآورد. ما در این مقاله به شما ویژگی های این آپشن جدید اینستاگرام را خواهیم گفت. قبل از اینکه بریم به سمت ویژگی‌ها، می‌توانم بگویم که...

ادامه مطلب

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب
جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛  مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

اگر شما هم در بین فالوورهایتان در اینستاگرام با پیج هایی مواجه شده اید که نه نام مشخصی دارند، نه عکس پروفایلشان مشخص است و نه محتوای خاصی منتشر کرده اند، احتمالا با یک پیج فیک طرف هستید! بر اساس آخرین آمارها، تقریبا یکی از هر 20 اکانت موجود در اینستاگرام، فیک است. اما...

ادامه مطلب