ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام چیست و کاربردهای آن

علی محمدی
2018-10-10

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

هر چقدر که زمان جلو می‌رود، تکنولوژی نیز با سرعت بیشتری پیشرفت می‌کند. اکنون که تقریباً 3 قرن از آغاز انقلاب صنعتی اروپا می‌گذرد، ماشینی شدن کارها با تکنولوژی روز پیوندهای ناگسستنی پیدا کرده است. به همین دلیل، تدریجاً به سمتی پیش می‌رویم که اگر همین لحظه نتوانیم بگوییم، قطعاً در آینده‌ای نزدیک خواهیم گفت که ربات‌ها بیشتر از انسان‌ها در انجام کارهای روزمره نقش دارند.

با کمی توجه به دنیای اطراف، می‌فهمیم بیزینس‌ها نیز از پیشرفت تکنولوژی بهره‌ی لازم را برده‌اند. احتمالا مطلع هستید که اخیراً بیزینس‌های آنلاین، شبکه‌های اجتماعی را نیز درگیر خود کرده‌ و از آن‌ها استفاده می‌کنند. به همین دلیل ابزارهایی ساخته شده‌اند که استفاده از شبکه‌های اجتماعی را برای صاحبان بیزینس‌ها آسان‌تر کنند.

از جدیدترین نمونه‌های تاثیر تکنولوژی بر بیزینس‌ها، میتوان به ربات‌ های اینستاگرامی اشاره کرد. اگر هنوز با این ابزارها آشنا نیستید، بهتر است زمان را از دست ندهید. ما در این مقاله به معرفی ابزاری پرداخته‌ایم که کسب و کار اینستاگرامی شما با استفاده از آن، تخت گاز به سمت پیشرفت حرکت خواهد کرد.

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام را میتوان به عنوان یک تحول بزرگ و یا حتی انقلابی در حوزه‌ی اینستاگرام مارکتینگ دانست. می‌دانید که پیشرفت در اینستاگرام عمدتاً به افزایش فالوور بستگی دارد. یکی از راه‌های جذب فالوور، معرفی پیج به دیگران است. برای شناخته شدن پیج، شما نیاز دارید تا اکانت‌های دیگر را فالو کنید، پست‌های آن‌ها را لایک کنید، کامنت بگذارید و …
استفاده از ربات‌های اینستاگرامی بهترین راه حل برای دوری از انجام این کارهای تکراری و خسته‌کننده محسوب می‌شود.

ربات‌های اینستاگرامی با بر عهده گرفتن فعالیت‌های اینستاگرامی مثل فالو و آنفالو، لایک و کامنت، ارسال پیام دایرکت و … به شما کمک می‌کنند که پیج خود را به آسانی هر چه تمام‌تر مدیریت کنید.

در صورت استفاده از این ربات‌ها با خیالی آسوده می‌توانید به سفارش‌ها و مشتریان حضوری فروشگاه خود رسیدگی کرده و همچنین تولید محتوای پیج را با بدون دغدغه انجام دهید. در کل میتوان این ربات‌ها را فرشتگان نجات کسب و کارهای اینستاگرامی دانست. اگر هنوز به این ادعا شک دارید، مطمئناً با اطلاع از ویژگی‌های ربات اینستاگرامی به اطمینان لازم خواهید رسید.

برای شگفت‌زده شدن آماده باشید!

اگر تا کنون فکر می‌کردید که برای مدیریت پیج و جذب فالوور باید روزانه کارهای تکراری مثل فالو و آنفالو، سین زدن استوری و امثال آن‌ها را به صورت دستی انجام دهید، متاسفانه و شاید هم خوشبختانه باید بگوییم که لازم است طرز فکر خود را به کلی تغییر دهید. ربات‌های اینستاگرامی برای انجام این کارها منتظر درخواست شما هستند. ویژگی‌ها و کاربردهای ربات‌های اینستاگرامی به صورت زیر هستند:

1. فالو و آنفالو خودکار

فالو و آنفالو خودکار

یکی از روش‌هایی که کسب و کارهای اینستاگرامی می‌توانند از آن برای جذب فالوور استفاده کنند، فالو و سپس آنفالو کردن افراد مختلف است. بدین صورت که باید افراد علاقه‌مند به زمینه‌ی شغلی خود را پیدا کرده و آن‌ها را فالو کنید. سپس بعد از فالو بک دادن اکانت‌های مورد نظر، می‌توانید آن‌ها را آنفالو کنید.

نکته‌ی جالب ماجرا اینجاست که با وجود ربات های اینستاگرامی دیگر لازم نیست این کارهای تکراری را به صورت دستی انجام دهید. ربات‌ها آماده انجام این کار هستند. فقط چند کلیک با انجام پذیرفتن خودکار این کارها فاصله دارید.

2. لایک و کامنت خودکار با ربات اینستاگرامی

لایک و کامنت خودکار

از دیگر راه‌هایی که به جذب بازدیدکننده و فالوور برای پیج منجر می‌شود، می‌توان به لایک کردن و کامنت گذاشتن برای پست‌های دیگران اشاره کرد. اگر انتظار دارید که ربات‌ها این کار را نیز برای شما انجام دهند، کاملاً درست فکر کرده‌اید. با لمس چند گزینه، لایک و کامنت را به ربات‌ها بسپارید تا به بهترین نحو آن‌ها را به انجام برسانند.

3. انتشار محتوا به صورت زمانبندی شده

ممکن است شما هم تا به حال شرایطی داشته باشید که انتشار یک پست در یک زمان مشخص، برای پیجی که اداره می‌کنید، حیاتی باشد. اگر در چنین مواقعی به گوشی موبایل و یا کامپیوتر دسترسی نداشته باشید، مطمئناً کار برای شما دشوار خواهد شد. اما اگر صاحب یک ربات اینستاگرامی باشید، دیگر نباید برای این موضوع نگرانی داشته باشید.

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که این ربات‌ها دارند، ارسال پست زمانبندی شده در اینستاگرام است. با استفاده از این آپشن می‌توانید ویدیو یا عکس خاصی را تنظیم نمایید تا در زمان مشخصی که تعیین می‌کنید، به صورت خودکار در قالب پست یا استوری منتشر شود.

4. حذف فالوور فیک با ربات های اینستاگرامی

حذف فالوور فیک

مطمئناً می‌دانید که فالوورهای فیک، به دلیل غیر واقعی بودن، هیچ سودی برای پیج شما ندارند. اگر کمی حرفه‌ای تر در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، اطلاع دارید که این فالوورهای غیرواقعی می‌توانند نرخ تعامل پیج شما را تا آستانه نابودی پیش ببرند.

اگر به اندازه‌ی کافی با فالوور فیک آشنایی ندارید، می‌توانید در مقاله‌ی فالوور فیک چیست با این نوع از دنبال کنندگان اینستاگرامی و تاثیری که بر پیج ها می‌گذارند آشنا شوید؛ اما در صورت آشنایی با فالوور فیک به ادامه‌ی مقاله و آپشن دیگر ربات های اینستاگرامی توجه کنید.

از خدمات ویژه‌ای که برخی ربات‌های اینستا ارائه می‌دهند، میتوان به حذف فالوورهای فیک اشاره کرد. فالوورهای فیک باعث کاهش نرخ تعامل شده و برای پیج کارایی منفی دارند. ربات‌های اینستاگرام می‌توانند این فالوورهای غیرواقعی را شناسایی کرده و سپس اقدام به حذف آن‌ها نمایند.

برای پیشرفت در اینستاگرام حذف فالوور فیک ضروریه!

همین حالا با ربات اینستا فالوور فیکت رو حذف کن و پیجت رو سریعتر رشد بده!

برای پیشرفت پیج، علاوه بر استفاده از ربات، تولید محتوا نیز اهمیت دارد!

تولید محتوا

این نکته را فراموش نکنید که علاوه بر ربات، تولید محتوا نیز برای پیشرفت پیج ضروری است. ربات وسیله‌ای برای مدیریت پیج و جذب بازدیدکننده می‌باشد و اگر مخاطب هنگام بازدید از پیج، محتوای مناسبی را مشاهده کند، مطمئناً پیج شما را فالو خواهند کرد.

چرا استفاده از ربات اینستاگرامی به نفع ما است؟

دلیل استفاده از ربات اینستاگرام

معمولاً هر فناوری جدیدی که عرضه می‌شود، موافقان و مخالفانی را در کنار و پیش روی خود می‌بیند. بیزینس‌هایی که از تکنولوژی‌های جدید بهره می‌برند، مسیر پیشرفت را با سرعت بسیار بیشتری نسبت به سایر کسب و کارها طی می‌کنند.

ربات‌های اینستاگرامی نیز یکی از ابزارهایی هستند در سال‌های اخیر شاهد پیشرفت آن‌ها بوده‌ایم. اگر می‌خواهید بیزینس اینستاگرامی خود را با استفاده از فناوری روز دنیا توسعه دهید، ربات‌های اینستاگرامی بهترین گزینه‌ برای دستیابی به این هدف هستند.

بهترین ربات اینستاگرامی کدام است؟

بهترین ربات‌های اینستاگرامی

معرفی یک ربات به عنوان بهترین ربات اینستاگرامی کار چندان ساده‌ای نیست. چون ربات‌ها ویژگی‌های متنوعی داشته و از جهات مختلف قابل بررسی هستند. ممکن است یکی از ویژگی‌های ربات که برای عده‌ای از کاربران از اهمیت زیادی برخوردار است، برای گروهی دیگر چندان مهم نباشد.

ما در یک مقاله‌ی اختصاصی لیستی از برترین ربات‌های اینستاگرامی را گردآوری کرده‌ایم. پس از مطالعه‌ی این مطلب خواهید توانست با شناخت کامل و اطلاع از نقاط قوت و ضعف هر کدام از ربات‌ها، یک انتخاب درست و مطمئن داشته باشید.

سوالات متداول

ربات اینستاگرامی چیست؟

✅ ربات های اینستاگرامی ابزارهایی هستند که کار مدیریت پیج را برای ادمین‌ها آسان‌تر می‌کنند.

ربات‌های اینستاگرامی چه کاربردهایی دارند؟

✅ این ربات‌ها برخی عملیات مانند فالو و آنفالو، لایک و کامنت، حذف فالوور فیک و … را با سرعتی بیشتر نسبت به حالت دستی انجام می‌دهند.

جمع بندی

استفاده از ربات های اینستاگرامی روز به روز در حال افزایش است. این ابزارها می‌توانند در جهت پیشرفت پیج های اینستاگرامی، کمکی زیادی به ادمین‌ها بکنند. در این مقاله، با مفهوم ربات در اینستاگرام آشنا شده و کاربردهای آن را یاد گرفتید. همچنین مزایای استفاده از ربات‌ها نیز معرفی شدند.

امیدواریم مطالب این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه سوال، انتقاد و پیشنهاد، می‌توانید از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

با سپاس از همراهی شما!

نظرات و سوالات

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

guest
12 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments