ربات اینستاگرام چیست و چگونه کار میکند؟

نادر عبدی
تاریخ انتشار : 2018-10-10
نویسنده : نادر عبدی
ربات اینستاگرام

این روز ها محبوبیت روز افزون اینستاگرام بر هیچ کاربر اینترنتی پوشیده نیست و استفاده از این شبکه اجتماعی روز به روز در حال افزایش می باشد. کشور ما هم از این قاعده مستثنا نبوده و ۲۲ میلیون کاربر در اینستاگرام را به خود اختصاص داده. دلیل محبوبیت اینستاگرام را میتوان در بالا بودن پتانسیل آن برای بیشتر دیده شدن خواسته های شما به صورت عکس یا فیلم دانست چه آن کاربر اینستاگرام که عکس های شخصی خود را در اکانت خود منتشر می کند و چه آن کاربری که در حال گسترش شغل و فروش محصولات خود از طریق این برنامه می باشد. از این رو از دست دادن چنین فرصت و بستری میتواند یک اشتباه بزرگ باشد.

از بدو تولد اینستاگرام یکی از چالش های کاربران اینستاگرام در این برنامه افزایش فالوور اکانت شان بود که چگونه بتوانند در زمان کمتر فالوور ها یا همان تعقیب کنندگان خودشان را بیشتر از اکانت های دوستان و آشنایان خود و دیگر اکانت های موجود در اینستاگرام بکنند. در این حوزه نیز نرم افزار ها و ایده های زیادی بوجود آمد که می توانستید با استفاده از این امکانات فالوور های خود را افزایش دهید. اما بعدها ایراد های زیادی در این نوع برنامه ها دیده شد.

ربات اینستاگرام

مهم ترین این مشکلات واقعی نبودن فالوور هایی بود که از طریق این برنامه ها جذب اکانت شما میشدند یا به قولی فعالیتی نداشتند و فیک بودند. شما نیز زمانی این موضوع را احساس میکردید که فالوور های تان از طریق این برنامه ها افزایش پیدا میکرد. اما در لایک شدن پست هایتان هیچ تغییری حاصل نمیشد که هیچ روز به روز نیز تعداد لایک های پست هایتان کاهش پیدا میکرد.

نحوه فعالیت ربات اینستاگرام

بعد از توضیح مختصری در مورد اینستاگرام و برنامه های افزایش فالوور حال وقت به توضیح در مورد ربات اینستاگرام میرسد. ربات اینستاگرام فعالیت اکانت اینستاگرام شما را بالا میبرد که در پی آن باعث افزایش بازدید اکانت و پست های شما میشود. در نظر بگیرید یک کارمند گرفته اید که ۲۴ ساعته فعالیت هایی را که شما برایش تعیین می کنید را انجام میدهد، که این امر باعث بالا رفتن فعالیت اکانت شما شده و نه تنها فالوور های صد در صد واقعی هدفمند جذب اکانت شما خواهند شد بلکه در پی استفاده از ربات اینستاگرام لایک، ویو و از همه مهم تر بازدید پست هایتان چندین برابر خواهد شد.

تفاوت اصلی ربات اینستاگرام با برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام در این است که این برنامه ها فالوور ها را به صورت مستقیم وارد اکانت شما می کنند، اما ربات اینستاگرام به صورت غیر مستقیم باعث افزایش فالوور اکانت شما می شود. به این صورت که اکانت های هدف شما را ترغیب میکند که با میل خودشان اکانت شما را فالوو کنند که در پی آن فالوور ها و لایک اکانت شما افزایش پیدا خواهد کرد.

فعالیت های ربات اینستاگرام

حال شاید این سوال برایتان پیش آمده که ربات اینستاگرام چه فعالیت هایی انجام میدهد که باعث افزایش فالوور واقعی اکانت شما میشود. یک ربات اینستاگرام تمامی فعالیت های اساسی اینستاگرام از جمله لایک، کامنت، فالو، آنفالو و ارسال دایرکت را به صورت زمانبندی شده و هدفمند انجام میدهد؛ منظور از هدفمند بودن فالوور های جذب شده این می باشد که شما می خواهید فالوور هایی که از طریق ربات اینستاگرام جذب اکانت شما میشوند مختص یک شهر خاصی باشند مثلا از شهر تهران باشند و یا می خواهید مرتبط با یک شغل خاص و حرفه خاصی افراد را جذب کنید حتی می توانید تفکیک جنسیتی اعمال کنید و هدفمند سازی های دیگر که با استفاده از ربات اینستاگرام می توانید از این امکانات بهره مند شوید.

ربات اینستاگرام اینبو نیز یکی از ربات های اینستاگرامی می باشد که در حوزه بالا بردن فالوور واقعی و جذب بازدید هدفمند در حال فعالیت می باشد. تیم برنامه نویسی اینبو بیش از سه سال تجربه کاری در این حوزه  را داراست و با ارائه آپدیت های ماهانه فعال ترین ربات اینستاگرام را به خود اختصاص داده است. اینبو به جز امکان ایجاد فعالیت هایی چون لایک، فالو، آنفالو، ارسال دایرکت و ارسال کامنت از ویژگی هایی چون ارسال پست زمانبندی شده، تشخیص فالوور های فیک و از بین بردن آن ها ( در صورت فعال کردن خود کاربر)، هدفمند سازی کاربران جذب شده و فیلتر های مختلف برای جذب هر چه بیشتر فالوور واقعی و بالا ببردن بهره وری ربات نام برد. از دیگر امکانات ربات اینستاگرام اینبو میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

ربات اینستاگرام

بدون نیاز به اینترنت

ربات خود را تنظیم کنید و بعد از ساختن و استارت زدن ربات بر روی صفحه تان با خیال راحت مرورگر را بسته و به کارهای روزمره خودتان برسید، ربات اینستاگرام شما ۲۴ ساعته پیچ شما را مدیریت خواهد کرد. همچنین می توانید به راحتی با مراجعه دوباره به پنل ربات اینستاگرام اقدام به ویرایش تنظیمات رباتتان کنید و با بهینه سازی هر چه بیشتر ربات، بازده ربات اینستاگرام خود را افزایش دهید.

کاملا هوشمندانه و اتوماتیک

برای افزایش فالوور واقعی و بالا بردن بازدید صفحه و پست های تان کارهای پیچ های خود را اتوماتیک کنید، ربات اینستاگرام را تنظیم کنید، دکمه استارت را بزنید. حال ربات برای شما فالوو و آنفالوو، لایک، کامنت و دایرکت ارسال می کند. با این کار هر روز کاربران و فالوور های زیادی به صفحه شما جذب خواهند شد.
بطوری که بازدید روزانه ۵ هزار نفر برای شما به ارمغان میاورد.

با کمترین هزینه

هزینه خرید ربات اینستاگرام نسبت به خرید فالوور فیک و تبلیغات بسیار ناچیز هستش، بطوری که در اشتراک یک ساله اینبو ماهانه فقط 24 هزار تومان هزینه شما خواهد بود و این مقدار در مقابل بازده فوق العاده ربات بسیار ناچیز است.

رابط کاربری ساده و آسان

محیط کاملا ساده و آسان ربات موجب شده است تا هر فردی با هر میزان از سواد و تجربه به راحتی بتواند خود را با آن وفق دهد و از تمامی امکانات آن استفاده کند.

جذب هدفمند و واقعی فالوور

ویژگی اصلی ربات اینستاگرام فعالیت کردن بر اساس (موقعیت مکانی، هشتگ و لایک کننده های هشتگ، بر اساس لایک کننده های پیج هدف،بر اساس فالوور های پیج هدف، بر اساس فالوینگهای پیج هدف) که میتوان بر اساس هدفمندی های پیج به راحتی برنامه ریزی کرد. ما تضمین می کنیم که شما با تنظیم صحیح و بهینه ربات اینستاگرام بر اساس مخاطبان هدف پیج شما، می توانید 5 هزار لایک برای هر پست در کمتر از شش ماه داشته باشید.

ربات اینستاگرام

ساخت ربات اینستاگرام

آموزش ساخت ربات اینستاگرام، برای داشتن یک ربات اینستاگرام که فعالیت های مد نظر شما را به صورت منظم و تنظیم شده توسط شما انجام دهد کافیست اسکریپت یک ربات را در سرور خاصی پیاده سازی کنید. اگر شما هم علاقمند شده باشید که به صورت دائمی و مستقل صاحب چنین رباتی باشید تا هم از آن به صورت مستقل استفاده و یا از آن برای خود درآمدزایی کنید کافیست ساخت ربات اینستاگرام را کلیک کنید تا نحوه به دست گیری آن را پیگیر باشید.

خرید پیج اینستاگرام

اگر قصد خرید پیج اینستاگرام را دارید که فالوور های آن کاملا ایرانی و هزینه تمام شده آن برایتان به صرفه تمام شود می توانید خرید پیج اینستاگرام را کلیک کنید تا لیست قیمت پیج های اینستاگرام را ارزیابی کنید و یکی از پیج های کاملا صد در صد واقعی و فروشگاهی را انتخاب کنید.

سوالات متداول

ربات اینستاگرام چیست؟ ⭐

ربات اینستاگرام ادمین شماست تا به جای شما همه ی فعالیت های شما را در اینستاگرام انجام دهد.

ربات اینستاگرام چگونه کار می کند؟ ⭐

تنظیمات ربات قابل تغییر است و هر کاربری خود می تواند تنظیمات ربات را تغییر دهد.

ربات اینستاگرام رایگان وجود دارد؟ ⭐

بله وجود دارد اما معتبر نیستند،با این حال برای مطالعه ی بیشتر می توانید به مقاله ی ربات اینستاگرام رایگان مراجعه کنید.

جمع بندی

ربات اینستاگرام اینبو اتوماسیون ابزاری بسیار مناسب برای تمامی کسب و کارهای موجود در اینستاگرام می باشد. اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران میباشد و بستری فوق العاده برای بیزینس های کوچک و بزرگ برای فروش هر چه بیشتر محصولات خود اینبو با ارائه مجموعه ابزار های تاثیر گذار در افزایش فالوور واقعی و فروش هرچه بیشتر فعالیت میکند.

امید است خدمات و ابزار های اینبو به عنوان اولین ربات ایرانی اینستاگرام در خور و شایسته هموطنان باشد.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

همه آنچه که باید در مورد گاید اینستاگرام بدانید!

همه آنچه که باید در مورد گاید اینستاگرام بدانید!

گاید اینستاگرام چیست؟ گاید اینستاگرام چه کاربردی دارد؟ چطوری از قابلیت راهنمای اینستاگرام استفاده کنیم؟ چرا گاید اینستا برای من فعال نشده؟!اینستاگرام در سال 2020 قابلیت گاید اینستاگرام را برای کاربران خود ایجاد کرد. این قابلیت در ابتدای کار محدود به استفاده کاربران...

ادامه مطلب

آموزش نحوه تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام+ ویدئوی آموزشی!

تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام چگونه امکان پذیر است؟ آیا می‌شود از طریق اپلیکیشن اینستا اقدام به تغییر ایمیل و شماره تلفن اینستاگرام کرد؟ مراحل تغییر ایمیل اینستاگرام و تغییر شماره تلفن اینستا به چه شکل است؟ بخشی از امنیت صفحه اینستاگرامی شما وابسته به شماره تلفن و...

ادامه مطلب
نحوه حذف پیام در دایرکت اینستاگرام (آپدیت جدید)

نحوه حذف پیام در دایرکت اینستاگرام (آپدیت جدید)

پاک کردن پیام دایرکت اینستاگرام چگونه ممکن است؟! چرا پیام دایرکت اینستا حذف نمیشود؟ هرچند ما اینستاگرام را بعنوان یک اپلیکیشن پیام رسان نمی‌شناسیم، اما به دلیل وجود حجم انبوهی از کاربران اینستاگرامی، و مطرح شدن این سوال برای تعداد زیادی از کاربران، تصمیم داریم در این...

ادامه مطلب