نحوه حذف کامنت در اینستاگرام

حذف کامنت در اینستاگرام

اینستاگرام با قابلیت های زیادی که برای کاربرانش فراهم کرده به یکی از محبوب ترین اپلیکشن های حال حاضر در فضای مجازی تبدیل شده است. یکی از قابلیت های چالش برانگیز اینستاگرام قسمت کامنت گذاری آن میباشد که جای داغ و شلوغ و همچنین محل رد و بدل کردن نظرات کاربران در مورد پست منتشر شده میباشد و در آنجاست که شما میتوانید نظر خود را ارسال و یا کامنت ارسال شده دیگران را لایک و یا به قولی آن را تایید کنید.

امکان حذف کامنت اینستاگرام نیز یکی از ویژگی های قسمت کامنت گذاری در اینستاگرام میباشد برای مثال اگر شما یک پیام را زیر یک پست کامنت کرده باشید میتوانید به راحتی آن کامنت را حذف کرده و یا کامنت های دیگران را که در زیر پست های شما وجود دارد را میتوانید به راحتی پاک کنید و یا حتی کامنت آنها را بنا به دلایلی ریپورت کنید که در این مور میتوانید مقاله آموزش کامل ریپورت اینستاگرام را مطالعه کنید.

البته قابل ذکر میباشد که شما نمیتوانید کامنت دیگران را زیر پست دیگر پیج ها پاک کنید برای همین منظور امروز میخواهیم در مورد حذف کامنت اینستاگرام صحبت کنیم.

نحوه حذف کامنت در اینستاگرام چگونه میباشد؟

برای حذف کامنت اینستاگرام کار سختی ندارید البته باید در نظر بگیرید شما تنها کامنت هایی را میتوانید پاک کنید که یا خود، آن کامنت ها را ارسال کرده اید و یا اینکه زیر پست های شما پیام هایی کامنت گذاری شده است.

حذف کامنت اینستاگرام در اندرویید !!!

برای حذف کامنت ارسال شده خودتان و یا کامنت های دریافتی در زیر پست تان کافی ایست مراحل زیر را انجام دهید.

1_ وارد پستی میشویم که در آن میخواهیم کامنت مد نظر را حذف کنیم.

2_ بعد از یافتن کامنت مربوطه حال باید آن کامنت را لمس و نگهه داریم سپس در بالای صفحه کادر آبی رنگی باز خواهد شد که در گوشه آن آیکون سطل زباله مانندی وجود دارد که در صورت لمس آن، کامنت مربوطه پاک خواهد شد.

3_  البته اگر کامنت یک پیج دیگر را زیر پست خود میخواهید حذف کنید در این صورت برای شما دو کادر به نمایش در خواهد آمد که از طریق آیکون تعجب مانند میتوانید به اینستاگرام نسبت به کامنت دریافتی گزارش هایی ارسال کنید در واقعه ریپورت کامنت از این طریق صورت میگرد.

حذف کامنت در اینستاگرام

اگر بعد از لمس آیکون سطل آشغال به منظور حذف کامنت اینستاگرام به یکباره منصرف از پاک شدن ان کامنت شدید کافی ایست کادر قرمز رنگی که بلافاصله بعد از پاک کردن کامنت مربوطه ظاهرمیشود را لمس کنید تا ان کامنت برگردد و حذف نشود البته باید سریع تصمیم بگیرید چون بعد از لحظاتی این کادر نیز از صفحه نمایش شما خواهد رفت.

حذف کامنت اینستاگرام در آی او اس !!!

حذف کامنت در آی او اس نیز تفاوت چندانی با اندرویید نداشته اما باز هم نشان دادن آن عیبی ندارد برای حذف کامنت اینستاگرام در آی او اس مراحل زیر را ناجام دهید.

1_ به مانند آموزش قبل کامنت مد نظر را پیدا کنید حال تفاوتی ندارد چه آن کامنت را خود شما ارسال کرده باشید و یا میخواهید یک کامنت را از زیر پست خود حذف کنید.

2_ برای حذف کامنت مربوطه کافی ایست آن کامنت را لمس و کمی به چپ بکشید که در اینصورت برایتان سه انتخاب وجود خواهد داشت که برای حذف کامنت باید آیکون سطل زباله مانندی که وجود دارد را لمس و برای گزارش آیکون بغلی آن را انتخاب کنید. ( البته دقت داشته باشید اگر کامل کامنت مربوطه را به چپ بکشید مستقما حذف خواهد شد)

حذف کامنت در اینستاگرام

 

فیلم آموزشی حذف کامنت در اینستاگرام

 

جمع بندی

ما در مقاله های قبلی در مورد قسمت کامنت اینستاگرام صحبت های زیاد کردیم از جمله در مورد نحوه بستن کامنت در اینستاگرام که میتوانید این مقاله را در صورت نیاز مطالعه کنید همانطور که گفتیم قسمت کامنت اینستاگرام محلی پر تنش بین کاربران این برنامه میباشد و حتی خود اینستاگرام تنظیماتی خاصی را برای مدیریت هر چه بهتر کاربرانش گذاشته است.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments