حذف کامنت در اینستاگرام با سیستم عامل اندروید و ای او اس

abdi
تاریخ انتشار : 2020-09-30
نویسنده : abdi

حذف کامنت در اینستاگرام برای ما بسیار مهم است. حذف کامنت خودم در اینستاگرام یا حذف کامنت دیگران در اینستاگرام از سوالات مهم کاربران است. اینستاگرام با قابلیت‌های زیادی که برای کاربرانش فراهم کرده به یکی از محبوب‌ترین اپلیکشن‌های حال حاضر در فضای مجازی تبدیل شده است. یکی از قابلیت‌های چالش برانگیز اینستاگرام قسمت کامنت گذاری آن میباشد که جای داغ و شلوغ و همچنین محل رد و بدل کردن نظرات کاربران در مورد پست منتشر شده میباشد و در آنجاست که شما میتوانید نظر خود را ارسال و یا کامنت ارسال شده دیگران را لایک و یا به قولی آن را تایید کنید.

امکان حذف کامنت اینستاگرام نیز یکی از ویژگی‌های قسمت کامنت گذاری در اینستاگرام میباشد. برای مثال اگر شما یک پیام را زیر یک پست کامنت کرده باشید میتوانید به راحتی آن کامنت را حذف کرده و یا کامنت‌های دیگران را که در زیر پست‌های شما وجود دارد را میتوانید به راحتی پاک کنید و یا حتی کامنت آنها را بنا به دلایلی ریپورت کنید.

مقاله پیشنهادی : ریپورت کردن و ریپورت شدن در اینستاگرام

نکته: البته قابل ذکر میباشد که شما نمیتوانید کامنت دیگران را زیر پست دیگر پیج‌ها پاک کنید برای همین منظور امروز میخواهیم در مورد نحوه‌ی پاک کردن کامنت در اینستاگرام صحبت کنیم.

حذف کامنت خودم در اینستاگرام (اندروید) !!!

برای حذف کامنت خودم در اینستاگرام و یا پاک کردن کامنت دیگران در زیر پست‌تان کافیست مراحل زیر را انجام دهید.

  1. در ابتدا وارد پستی میشویم که در آن میخواهیم کامنت مد نظر را حذف کنیم. این پست می تواند پست خودتان و یا دیگران باشد. تنها شرطی که وجود دارد و باید رعایت شود این است که حتما کامنت خودتان و یا پست خودتان باشد. بر روی آیکون کامنت ها کلیک می کنیم.
  1. الان تمامی کامنت ها برای ما نمایش داده می شود. ما کامنت مورد نظر خود را پیدا می کنیم. بعد از یافتن کامنت مربوطه حال باید آن کامنت را لمس و نگه داریم.
پاک کردن کامنت در اینستاگرام
  1. سپس در بالای صفحه کادر آبی رنگی باز خواهد شد که در گوشه آن آیکون سطل زباله مانندی وجود دارد که در صورت لمس آن، کامنت مربوطه پاک خواهد شد.
پاک کردن کامنت خودم در اینستاگرام
  1. پس از آن که بر روی سطل زباله کلیک کردید، در ادامه یک کادر سیاه برای شما نمایش داده می شود. گزینه ی undo را بزنید، نوشته ی شما برمیگردد.
آیا می شود کامنت را حذف کرد

مقاله پیشنهادی: برقراری اربتاط با پشتیبانی اینستاگرام

نکته: دقت داشته باشید که این کادر به مدت زمان کوتاهی نمایش داده می شود و پس از مدتی میرود. پس در ابتدا نیاز است که مطمئن باشید.

حذف کامنت دیگران در زیر پست خودم

  1. برای حذف کامنت دیگران در زیر پست خودم در ابتدا باید وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید.
  1. پس از آن تمامی پست های شما برایتان نمایش داده می شوند. ابتدا پستی که می خواهید کامنت آن را حذف کنید، انتخاب کنید.
  1. هم اکنون باید کامنتی را که یم خواهید حذف کنید، پیدا کنید. ان را لمس کرده و نگه دارید.
پاک کردن کامنت ارسالی در اینستاگرم
  1. برای شما یک آیکون رد بالای صفحه نمایش داده می شود. بر روی آن کلیک کنید.

حال کامنت مورد نظر حذف می شود.

زمانی که می خواهید کامنت را حذف کنید، در کنار آیکون سطل زباله برای شما دو آیکون دیگر نمایش داده می شود. آیکون اولی برای این است که کامنت مورد نظر را پین کنید تا همه آن را ببینند. آیکون دومی برای این است که آن را ریپورت کنید. در مقاله های بعدی مفصل در مورد ان صحبت می کنم.

حذف کامنت خودم در اینستاگرام (آی او اس) !!!

پاک کردن کامنت در آی او اس نیز تفاوت چندانی با اندروید نداشته اما باز هم نشان دادن آن عیبی ندارد. برای حذف کامنت اینستاگرام در آی او اس مراحل زیر را انجام دهید.

  1. به مانند آموزش قبل کامنت مد نظر را پیدا کنید حال تفاوتی ندارد چه آن کامنت را خود شما ارسال کرده باشید و یا میخواهید یک کامنت را از زیر پست خود حذف کنید.
  1. برای حذف کامنت مربوطه کافیست آن کامنت را لمس و کمی به چپ بکشید که در اینصورت برایتان سه انتخاب وجود خواهد داشت که برای حذف کامنت باید آیکون سطل زباله مانندی که وجود دارد را لمس و برای گزارش آیکون بغلی آن را انتخاب کنید. ( البته دقت داشته باشید اگر کامل کامنت مربوطه را به چپ بکشید مستقما حذف خواهد شد)
حذف کامنت در اینستاگرام

فیلم آموزشی حذف کامنت در اینستاگرام

جمع بندی

ما در مقاله‌های قبلی در مورد قسمت کامنت اینستاگرام صحبت‌های زیاد کردیم از جمله در مورد نحوه بستن کامنت در اینستاگرام که میتوانید این مقاله را در صورت نیاز مطالعه کنید. همانطور که گفتیم قسمت کامنت اینستاگرام محلی پر تنش بین کاربران این برنامه میباشد و حتی خود اینستاگرام تنظیماتی خاصی را برای مدیریت هر چه بهتر کاربرانش گذاشته است.

در رابطه با این مقاله هر سوالی داشتید می توانید آن را در قسمت دیدگاه‌ها مطرح کنید تا پشتیبانی ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
135 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

آموزش کامل تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام + ویدئوی آموزشی!

تغییر ایمیل اینستاگرام چگونه امکان پذیر است؟ چگونه ایمیل اینستاگرام را عوض کنیم؟ مراحل تغییر شماره در اینستاگرام به چه شکل است؟ برای ثبت ایمیل در اینستاگرام چه مراحلی را باید طی کنیم؟ بخشی از صفحه‌ی پروفایل شما در اینستاگرام به اطلاعات شخصی شما اختصاص دارد. از مواردی...

ادامه مطلب
نحوه حذف پیام در دایرکت اینستاگرام (آپدیت 2021)

نحوه حذف پیام در دایرکت اینستاگرام (آپدیت 2021)

پاک کردن پیام دایرکت اینستاگرام چگونه ممکن است؟! چرا پیام دایرکت اینستا حذف نمیشود؟ هرچند ما اینستاگرام را بعنوان یک اپلیکیشن پیام رسان نمی‌شناسیم، اما به دلیل وجود حجم انبوهی از کاربران اینستاگرامی، و مطرح شدن این سوال برای تعداد زیادی از کاربران، تصمیم داریم در این...

ادامه مطلب

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب