پیدا کردن افراد در اینستاگرام

پیدا کردن افراد در اینستاگرام

فعالیت در اینستاگرام بسیار ساده و جذاب تر از برنامه های شبکه اجتماعی دیگر میباشد. از این رو کاربران زیادی در حال استفاده از اینستاگرام بوده و افراد زیادی نیز در حال ثبت نام در این برنامه پر مخاطب میباشند. در این بین افرادی، هنگام ورود اول خود به این برنامه دنبال ردیابی اینستاگرام دیگران میباشند که ما در مقاله امروز میخواهیم در مورد نحوه پیدا کردن افراد در اینستاگرام صحبت کنیم.

پیدا کردن افراد در اینستاگرام میتواند یک چالش جذاب برای شما باشد. زیرا از طریق راه هایی که در ادامه مقاله نشان خواهیم داد میتوانید دوستان خود را که در اینستاگرام در حال فعالیت هستند پیدا کرده و آنها را فالو کنید. البته خود این مورد شامل موارد خاصی میباشد که اینستاگرام میتواند از طریق این راه ها ارتباط بین شما و مخاطب مربوطه را پیدا کند.

راه های پیدا کردن افراد در اینستاگرام :

چندین راه برای جستجوی مخاطبین در اینستاگرام وجود دارد و همانگونه که گفته شد از این راه ها اینستاگرام میتواند شما را برای یافتن مخاطب مد نظرتان کمک کند که ما در ادامه به تمامی آن موارد خواهیم پرداخت.

جستجوی افراد در اینستاگرام از طریق صفحه اکسپلور :

یکی از شایع ترین راه هایی که میتوان دوستان و افراد نزدیک به خودمان را در اینستاگرام پیدا کنیم اقدام از طریق قسمت جستجو در اینستاگرام میباشد. که به همین منظور میتوان با مراجعه به صفحه اکسپلور اینستاگرام خودمان و با لمس کادر مربوط به جستجو در اینستاگرام اسم پیج و یا با وارد کردن اسم کامل فردی که دنبال آن هستید اقدام به پیدا کردن پیج مربوطه کرده باشید.

البته این مورد مستلزم این میباشد که پیج هدف شما اسم خودش و یا اسم کامل خودش را در قسمت username و full name پیج خود وارد کرده باشد. در واقع شما آن اسم را میشناسید. برای مثال اگر شما بعد از ثبت نام در اینستاگرام دنبال شخص یا دوستی باشید، میتوانید با جستجوی اسم و نام خانواده، پیج مربوط به آن شخص را از قسمت جستجو در اینستاگرام پیدا کنید البته با این شرط که شخص مد نظر شما نیز در یکی از  قسمت های گفته شده اسم و یا نام خانواده خودش را وارد کرده باشد.

جستجوی مخاطبین در اینستاگرام

در واقع این یک مثال بسیار ساده بود اصلا شما یک شرکت را در نظر بگیرید، برای مثال شما شرکت اپل را در نظر داشته باشید. خب حال میخواهید پیج مربوطه به این شرکت را در اینستاگرام یافته و آنرا فالو کنید به هیمن منظور میتوانید با وارد کردن اسم این شرکت به صورت لاتین، پیج مربوطه را پیدا کنید و یا اگر دنبال پیج نمایندگی این شرکت در ایران هستید میتوانید اسم شرکت مربوطه را بصورت فارسی نوشته و اقدام به جستجو و یافتن پیج مد نظر کنید.

پیدا کردن افراد در اینستاگرام از طریق شماره موبایل :

یکی دیگر از قسمت هایی که میتوان برای پیدا کردن افراد در اینستاگرام از آن استفاده کرد قسمت follow and invite friends میباشد. که اکثر کاربران اینستاگرام یا اطلاعی از این قسمت ندارند و یا اگر هم داشته باشند تا به حال از این ویژگی جستجوی افراد در اینستاگرام خود استفاده نکرده اند.

برای اقدام از این طریق باید وارد قسمت تنظیمات اینستاگرام پیج خود شده و از این راه اقدام به اضافه کردن لیست جدید مخاطب های خودتان بر اساس شماره موبایل و دسوتان فیسبوکی عمل کنید. به همین خاطر مراحل زیر را انجام دهید:

1_ وارد صفحه پروفایل پیج خود میشویم و در قسمت بالا گوشه صفحه آیکون سه خط مانند را لمس و سپس در پایین صفحه آیکون setting را انتحاب میکنیم.

2_ بعد از وارد شدن به قسمت تنظیمات اینستاگرام گزینه اول یعنی follow and invite friends را لمس میکنیم که در این صفحه با سه گزینه که در تصویر زیر نیز مشاهده میکنید روبرو خواهیم شد.

ردیابی اینستاگرام دیگران

3_ در بین این گزینه ها ما برای اضافه کردن افراد از طریق شماره باید گزینه اول یعنی follow contacts را انتخاب کنیم.

بعد از انتخاب این گزینه وارد صفحه ای میشویم که به دو قسمت تقسیم شده، قسمت اول همان contacts میباشد. در واقع در این قسمت اینستاگرام از طریق لیست مخاطب های گوشی شما که شماره های آنها در سیستم شما ثبت شده و از طرفی صاحبان این شماره ها با این شماره ها پیج خود را باز کرده اند و یا شماره خود را در پیج خود ثبت کرده اند، این پیج ها را برای شما به نمایش در میاورد که میتوان تمامی این پیج ها را با لمس آیکون آبی رنگ follow all فالو کرد و یا برخی از این اکانت ها را به دلخواه فالو کنید و به بررسی دوستان خود بر اساس شماره موبایل اقدام کنید.

جستجوی افراد در اینستاگرام

برخی از دوستان در مورد نحوه فهمیدن شماره موبایل در اینستاگرام سوالاتی میپرسیدند که چگونه میتوان شماره موبایل یک پیج را درآورد. که باید خدمت این عزیزان بگوییم که میتوان از این طریق که توضیح دادیم اقدام به پیدا کردن شماره افراد در اینستاگرام کرده باشید. اما ناگفته نماند نمیتوان به صورت مستقیم و کامل شماره یک پیج را پیدا کرد. البته میتوانید با مراجعه به قسمت “get help signing  in” و با وارد کردن اسم پیج مربوطه تلاش به درآوردن تنها چند رقم از شماره ثبت شده داخل آن پیج پی ببرید.

پیدا کردن دوستان از طریق فیسبوک :

برای پیدا کردن دوستان فیسبوکی خود در اینستاگرام نیز میتوانید به مانند آموزش قبلی با وارد شدن به قسمت follow contacts و سپس با مراجعه به قسمت دوم آن یعنی suggested بروید. که در این صفحه شاهد آیکون فیسبوک با نوشته connect to facebook خواهید بود که برای یافتن دوستان فیسبوکی خود در اینستاگرام، باید آیکون آبی رنگ connect را لمس کرده و سپس اطلاعات فیسبوکی خود را وارد کنید تا پیج شما به اکانت فیسبوک شما وصل شده و ارتباط خود را برقرار کند.

پیدا کردن افراد در اینستاگرام

حال میتوایند پیشنهاد های مربوط به فیسبوک را در این قسمت مشاهده و در صورت خواست خودتان آن اکانت ها را فالو و به لیست فالووینگ های خودتان اضافه کنید.

جمع بندی

در مقاله امروز سعی بر این شد تا شما را با نحوه پیدا کردن افراد در اینستاگرام آشنا کنیم و به یکی از قسمت های مهم تنظیمات اینستاگرام یعنی follow and invite friends پرداختیم. البته از دو گزینه پایینی این قسمت یعنی invite contacts و invite friends اشاره ای نشد اما اگر بخواهیم به صورت خلاصه در مورد این دو توضیحی بدهیم، میتوان از طریق این دو مورد دوستان و افرادی را که میخواهیمد آنها نیز با اینستاگرام آشنا شده و در آن اکانت باز کنند را به اینستاگرام دعوت کنیم.

, , , ,

دیدگاه بگذارید

avatar
  عضویت  
اطلاع از