آموزش اکسپلور اینستاگرام

abdi
تاریخ انتشار : 2018-05-01
نویسنده : abdi

آموزش اکسپلور اینستاگرام

 

چگونه پست های پیچ ما هم در بخش اکسپلور اینستاگرام دیده شود؟

این سوالی ایست که اکثر کاربران اینستاگرام به خصوص اینستا باز ها و بیرنس کار ها دنبال آن هستند، تا پست های آن ها هم در بخش اکسپلور دیده شود. اما خب قبل از توضیحات در این مورد باید در اول برای کسانی که نمیدانند اکسپلور اینستاگرام کدام بخش است و چه تفاوتی با بخش های دیگر این برنامه دارد توضیحی مختصری در این باره بدهیم.

اکسپلور همان بخشی در اینستاگرام است که برای شما پست های متفرقه ای به نمایش در میاورد و با آیکون ذره بین نمایش داده میشود، وقتی کاربری به این بخش میرود برایش پست هایی از پیچ های متفاوتی نمایش داده میشود اما خب در آبدیت های جدیدی که اینستاگرام داده این بخش نیز تقریبا شخصی سازی شده است به این صورت که ربات های اینستاگرام بر اساس علایق شما این پست ها را برای شما نشان میدهند.

اما خب بر چه اساسی ربات های اینستاگرام این بخش را برای هر کاربری شخصی سازی میکنند، درواقع علایق شماست که باعث میشود پست هایی مربوط به علایق شما در این بخش نشان داده شود و اکثرا پست هایی که شما لایک میکنید و میبینید، مشابه آن پست ها در آن بخش برای شما نمایش داده میشوند.

پست های ما چگونه در این بخش برای کاربران مختلف اینستاگرام نمایش داده شود؟

اما خب ما چگونه کنیم که پست های ما نیز برای کاربران اینستاگرام در این بخش نمایش داده شود، برای عملی کردن این موضوع باید شما قوانین اینستاگرام را کاملا رعایت کنید و محتوا های مناسبی برای فالوور های خود آمده کنید. محتوا هایی که فاکتور های اینستاگرام رعایت کند،فاکتور هایی که خود اینستاگرام تعیین کرده اما این فاکتورهای اینستاگرام مربوط به کدام گزینه هاست.

تولید محتوا هایی مربوط به موضوع پیچ:

اولین و مهم ترین گام در عملی کردن این امکان تولید محتوا برای منتشر کردن در پیچ هاست البته پست هایی که مرتبط با کاربرانه آن پیچ باشد و در واقع کاری کنیم که محتوا و پست های ما یک برتری نسبی نسبت به موضوعات پیچ های مشابه خود داشته باشد.

جامعه هدف مخاطب هایمان را بشناسیم:

طبیعتا میتوان گفت که علایق فالوور های هر پیچی متناسب با موضع آن پیچ میباشد اما خب باز هم یک تحقیق کوچک در میان فالور هایتان باعث میشود که شما علایق فالوور های پیچ خودتان را بشناسید، با شناخت مخاطبان خود شما باید پست های مرتبط با موضوع پیچ تان و مخاطب هایتان تولید و منتشر کنید.

برای مثال تیم اینبو برای بالا بردن فروش خود در اینستاگرام اقدام به باز کردن صفحات متعددی میکند و محتوا هایی مرتبط با موضوع کاری خود منتشر میکند، خب طبیعتا افرادی را مورد هدف خود قرار خواهد داد که پیچ هایی با موضوعات بیزینسی دارند نه پیچ های شخصی

خب حال به نظر شما برای تیم اینبو مهم آن است که پست های خودش در بخش اکسپلور برای ادمین هایی با موضوع بیزنس نمایش داده شود یا برای پیچ های شخصی؟

به طور کلی شما باید این موارد را در نظر بگیرید:

جامعه هدف و مخاطبان شما چه کسانی هستند؟

علایق فالوور های شما چه موضوعاتی میباشد؟

آن ها چه پست هایی را بیشتر لایک و چه پیچ هایی را فالوو میکنین؟

با ارزیابی این گزینه ها شما متوجه خواهید شد که میخواهید پست هایتان برای چه کسانی در قسمت اکسپلور نمایش داده شود.

چه پست هایی برای شما در اکسپلور پیچ تان نمایش داده میشود؟

به سمت اکسپلور پیچ خودتان رفته و ببنید چه پست هایی برای شما در این بخش به نمایش درآمده، محتوای آن ها چگونه است و چه میزان لایک، ویوو و کامنت دارند.

following های شما علاقمند به چه چیز هایی هستند؟

به بخش فعالیت ها همان آیکن قلب بروید از بخش you به تب following بروید، در این بخش فعالیت های فالووینگ های شما نمایش داده میشود این قسمت را نیز بررسی کنید.

از ویژگی Places  استفاده کنیم:

اگر برای شما منطقه جغرافیایی مهم است پس از منوی پایین به قسمت جستجو بروید سپس به قسمت Places  رفته با استفاده از این ویژگی شما میتوانید افرادی که در موقعیت جغرافیای شما قرار دارند را بررسی کنید که چه محتوا و پست هایی در این منطقه محبوب تر است .

آموزش اکسپلور اینستاگرام

 

 

استفاده از هشتگ ها:

هشتگ ها ویژگی که ما در بخش وبلاگمان در پست های قبلی بسیار از آن گفته ایم استفاده از هشتگ ها بسیار مهم و ضروری بوده بخصوص برای پیچ هایی که هدف آن ها بالا بردن بیزینس خود میباشد. به صورت کلی اگر میخواهید پست هایتان زیاد دیده شود از این ویژگی استفاده کنید البته هشتگ های مرتبط با موضوع پیچ و پست هایتان

با کاربران خود در ارتباط باشید:

اگر میخواهید پس ت هایتان در بخش Explore  دیده شود، باید پست هایتان لایک و کامنت های زیادی داشته باشد برای این کار باید از هر روشی استفاده کنید، دوستان تان را تگ کنید گاهی از فالوور هایتان نظر بخواهید که چه پست هایی مورد علایق شان است و چه پشنهاد و انتقاد هایی دارند و گاهی نیز نظرسنجی هایی در پیچ تان منتشر کنید.

با انجام دادن و رعایت کردن تک تک این فاکتور های شما یک قدم از دیگر پیچ های مشابه خود جلوتر خواهید بود و پست های شما برای افراد مورد هدف شما در بخش Explore  نمایش داده خواهد شد.

آموزش اکسپلور اینستاگرام

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
41 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

Insights اینستاگرام؛ ابزار قدرتمند آنالیز اینستا

Insights اینستاگرام؛ ابزار قدرتمند آنالیز اینستا

Insights اینستاگرام چیست؟ ابزار آنالیز اینستا چه کاربردهایی دارد؟ هر چه زمان جلوتر می‌رود، کسب و کارهای اینترنتی نیز با سرعت بیشتری پیشرفت می‌کنند و بیزینس‌های اینستاگرامی نیز در این دسته جای دارند. همانطور که همه‌ی مشاغل برای پیشرفت و توسعه نیاز به تحلیل شرایط مختلف...

ادامه مطلب
شادوبن اینستاگرام چیست؟ چگونه از شادوبن خارج شویم؟

شادوبن اینستاگرام چیست؟ چگونه از شادوبن خارج شویم؟

چگونه از شادوبن اینستاگرام خارج شویم؟ مدتی است که برخی از کاربران اینستاگرام با چالش جدیدی روبرو شده‌اند. محدودیت جدیدی که در برخی از پیج‌های اینستاگرامی اعمال می‌شود، باعث نگرانی کابران اینستا به ویژه صاحبان پیج‌های بیزینسی و اینفلوئنسرها شده است. این محدودیت که به...

ادامه مطلب
همه آنچه که باید در مورد گاید اینستاگرام بدانید!

همه آنچه که باید در مورد گاید اینستاگرام بدانید!

گاید اینستاگرام چیست؟ گاید اینستاگرام چه کاربردی دارد؟ چطوری از قابلیت راهنمای اینستاگرام استفاده کنیم؟ چرا گاید اینستا برای من فعال نشده؟!اینستاگرام در سال 2020 قابلیت گاید اینستاگرام را برای کاربران خود ایجاد کرد. این قابلیت در ابتدای کار محدود به استفاده کاربران...

ادامه مطلب