آموزش کامل تماس تصویری اینستاگرام

abdi
تاریخ انتشار : 2018-12-18
نویسنده : abdi
تماس تصویری اینستاگرام

بعد از روز ها انتظار، اینستاگرام در آپدیت جدید خود امکان تماس تصویری را برای کاربران خود فعال کرد. البته انتظار داشتیم زودتر ها قابلیت تماس تصویری اینستا فعال شود.ما در مقاله قبلی درمورد نحوه ارسال ویس در اینستاگرام صحبت کردیم و توضیح دادیم که برای ارسال پیام صوتی در اینستاگرام باید از بخش دایرکت اینستاگرام اقدام کرد که میتوانید مقاله ارسال ویس در دایرکت اینستاگرام را خودتان مطالعه فرمایید. امروز نیز میخواهیم در مورد آموزش کامل تماس تصویری اینستاگرام صحبت کنیم.

مقاله پیشنهادی: ارسال ویس در دایرکت اینستاگرام

نحوه برقراری تماس تصویری اینستا

تماس تصویری اینستا نیز باید از بخش دایرکت آن صورت بگیرید که در این مقاله به صورت مفصل آن را بیان می کنیم.

  • از طریق برنامه اینستاگرام وارد اکانت خود شده سپس از صفحه هوم، آیکون دایرکت که در بالا گوشه صفحه قرار دارد را لمس میکنیم.
  • با لمس این آیکون ما وارد بخش دایرکت اینستاگرام خود شده ایم که میتوانیم از این قسمت وارد مکالمه با اکانت های حاضر در لیست موجود در این صفحه شوید.
  • یا با استفاده از آیکون + مانندی که در گوشه بالای صفحه قرار دارد با پیج های جدید در ارتباط باشیم.

3_ بعد از انتخاب یکی از پیج ها، وارد صفحه مکالمه بیبن خود و اکانت مربوطه میشویم و همانگونه که در صفحه زیر مشاهده میکنید در قسمت بالا گوشه صفحه، آیکون دوربین فیلمبرداری مانندی وجود دارد که برای برقراری تماس تصویری در اینستاگرام بین شما و دوست تان (طرف مقابل) باید یکی از شما پیش قدم شده و این آیکون را لمس کنید.

4_  بعد از لمس آیکون فیلمبرداری اعلان جدید در بخش دایرکت اکانت مربوطه که شما به آن درخواست تماس ویدیویی داده اید ارسال میشود و در صورت تایید آن، تماس ویدیویی بین شما و مخاطب مربوطه آغاز خواهد شد.

چند نکته:

بعد از برقراری تماس تصویری برای شما سه آیکون فیلمبرداری، قطع تماس و میکروفون که به ترتیب برای قطع تصویر، قطع تماس ویدیویی به صورت کامل و قطع صدای محیط در تماس تصویری اینستاگرام میباشد.

اینستاگرام شما و طرف مقابل که میخواهید تماس تصویری برقرار کنید باید به آخرین نسخه اینستاگرام آپدیت شده باشد.

تماس ویدویی را میتوان در گروه ها به اجرا در آورد و تا 4 اکانت را میتوانید همزمان در یک تماس ویدیویی حاضر کنید.

تمامی اعلان های تماس ویدیویی اینستاگرام اعم از درخواست برقراری تماس و یا موفق بودن و نبودن تماس تصویری و… در قسمت مکالمه دایرکت تان به شما گزارش خواهد شد.

جمع بندی

قابلیت های جدیدی که اینستاگرام در قسمت دایرکت خود درحال اضافه کردن میباشد میتواند در آینده نزدیک رقیب پیام رسان هایی چون تلگرام شود. البته دایرکت اینستاگرام پتانسیل پیشی گرفتن از پیام رسان ها را دارد چرا که هنوز قابلیت های زیادی چون ارسال ویدیو درخود را نداشته به هرحال باید دید در آینده چه امکاناتی از طرف اینستاگرام در این بخش برای کاربرانش اضافه خواهد شد.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

رفع ریپورت اینستاگرام؛ چگونه از ریپورت اینستا خارج شویم؟

رفع ریپورت اینستاگرام؛ چگونه از ریپورت اینستا خارج شویم؟

رفع ریپورت اینستاگرام یعنی چه؟ روش‌ رفع محدودیت اینستاگرام چیست؟ ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در یک مقطع زمانی نتوانید در اینستاگرام پستی را لایک کنید، زیر پست‌ها کامنت بگذارید و یا کسی را فالو نمایید. اگر این اتفاق رخ داده باشد، به احتمال زیاد اکانت شما توسط...

ادامه مطلب
رفع بلاک در اینستاگرام با آسان ترین روش های ممکن

رفع بلاک در اینستاگرام با آسان ترین روش های ممکن

رفع بلاک در اینستاگرام میتواند چالشی برای اکثر کاربران در اینستاگرام باشد. حتی ممکن است که الان این مقاله را میخوانید در فکر راه حلی برای رفع بلاک در اینستاگرام خود باشید. زیرا بنا به دلیلی که حتی خودتان هم از آن غافل هستید از طرف اینستاگرام بلاک و یا به قولی محدود...

ادامه مطلب