نویسنده: علی محمدی
2022-02-09

آموزش خرید پیج اینستاگرام در 4 مرحله ساده!

در این مطلب در 4 مرحله جامع و ساده، به آموزش خرید پیج اینستاگرام پرداخته ایم. در ادامه خواهیم گفت که چه پیجی برایتان مناسب است، مزایا و معایب خرید پیج چیست و ...

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اگر تا به حال به فکر راه‌اندازی کسب و کار اینستاگرامی خود افتاده باشید، مطمئناً یکی از چالش‌هایی که با آن روبرو بوده‌اید، پیشرفت پیج و افزایش فالوور بوده است. حتماً با خود گفته‌اید که جذب فالوور از صفر و رساندن آن به تعدادی که بتواند اعتماد مخاطبان و مشتریان را جلب کند، کار بسیار سختی است. اما خوشبختانه باید بدانید که در حال حاضر این مشکل به طور کامل حل شده است. شما می‌توانید با خرید پیج اینستاگرام این مرحله‌ی سخت را پشت سر بگذارید. در واقع به جای شروع از مرحله‌ی صفر، از پله‌ی صدم کار خود را آغاز می‌کنید!

خرید فالوور اینستاگرام

خرید پیج آماده اینستاگرام نیازمند این است که با بعضی اصول و نکات آشنا باشید تا بتوانید بهترین بازدهی را از هزینه‌ای که می‌کنید، دریافت نمایید. با مطالعه‌ی مقالۀ آموزش خرید پیج اینستاگرام از سایت اینبو با نحوه خرید پیج اینستاگرام آشنا می‌شوید. همچنین یاد می‌گیرید کدام نوع از پیج‌های اینستاگرامی برای بیزینس شما مناسب بوده و بیشترین سود را برای کسب و کار شما خواهد داشت.

مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

کسانی که به دنبال پیشرفت در اینستاگرام هستند، معمولاً اولین سوالی که از خود می‌پرسند این است که پیج اینستاگرام بخرم یا نه؟ خرید پیج اینستاگرام روشی است که به عنوان یک میانبر برای پیشرفت کسب و کار شما کاربرد دارد. این روش مزایا و معایب خاص خود را دارد که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم:

مزایای خرید پیج اینستاگرام:

 • برای افزایش فالوور نیاز به تلاش زیادی ندارید.
 • خرید پیج اینستاگرام باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و در مدت کم اعتبار برند خود را افزایش می‌دهید.
 • داشتن فالوور زیاد برای کسب و کار شما اعتبار محسوب می‌شود.
 • در صورت خرید پیج واقعی می‌توانید از طریق تبلیغات هم درآمدزایی کنید.

معایب خرید پیج اینستاگرام:

 • برای خرید پیج باید هزینه صرف کنید.
 • احتمال ریزش فالوور پس از تغییر موضوع پیج وجود دارد.
 • نرخ تعامل پیج آماده کم است.

آموزش خرید پیج اینستاگرام در 4 مرحله!

همانطور که گفته شد، قبل از خرید پیج اینستا باید با اصول آن آشنا باشید و موارد زیادی را در نظر بگیرید. تنها در این صورت خواهید توانست یک خرید موفق را تجربه کنید. در ادامه‌ی این مقاله قدم به قدم با مراحل خرید پیج در اینستاگرام آشنا می‌شویم:

1. تعیین هدف برای خرید پیج

تعیین هدف برای خرید پیج

قبل از انجام هر کاری باید هدف خود را از خرید پیج اینستاگرامی مشخص کنید؛ در غیر اینصورت نخواهید توانست به نتیجه‌ی مطلوب دست پیدا کنید. منظور از مشخص کردن هدف این است که قبل از خرید پیج، به این سوالات پاسخ دهید:

 • پیج اینستاگرام را برای چه کاری خریداری می‌کنم؟
 • موضوع محتوای پیج اینستاگرامی من چه خواهد بود؟
 • روزانه چقدر در پیج فعالیت خواهم کرد؟

بعد از اینکه به این سوالات پاسخ دادید، می‌توانید مشخص کنید که پیجی که می‌خواهید بخرید، دارای فالوور “واقعی” خواهد بود یا “روح”؟

پیج واقعی با پیج آماده چه تفاوتی دارد؟

منظور از پیج واقعی پیجی است که تمامی فالوورهای آن توسط اشخاص عادی اداره می‌شوند و فالوور فیک ندارد؛ اما پیج‌های آماده حداکثر 20% فالوور واقعی دارند و اکثر فالوورهای آن‌ها فالوور روح هستند.

برای کسب و کار من پیج واقعی بهتره یا آماده؟

خرید پیج واقعی بهتره یا فیک

شاید با خود فکر کنید که مسلماً پیج‌هایی که دارای فالوور واقعی هستند، برای کسب و کار مناسب‌ترند. چون فقط فالوورهای واقعی می‌توانند از محصولات یا خدمات شما استفاده کنند و برای شما درآمدزا باشند. اما بگذارید با یک مثال این مسئله را بررسی کنیم:

فرض کنید شما در زمینه‌ی فروش لوازم خانگی فعالیت دارید و پیجی با موضوع فیلم و سریال خریداری کرده‌اید که 30K فالوور واقعی دارد. اکنون قصد دارید که محصولات خود را در پیج تبلیغ کرده و به فروش برسانید. طبیعتاً باید محتواهای مربوط به فیلم‌ها و سریال‌ها را پاک کنید و پست‌ها و استوری‌های مربوط به محصولات خود را در پیج قرار دهید. فالوورهای پیج وقتی ببینند که موضوع پیج تغییر کرده، شروع به آنفالو کردن پیج خواهند کرد؛ چون آن‌ها به فیلم و سریال علاقه‌مند هستند، نه خرید لوازم خانگی! به این ترتیب فالوورهای پیج به شدت ریزش خواهند کرد و هزینه‌ی بسیار زیادی که برای خرید پیج واقعی صرف کرده‌اید، عملاً سودی برای شما نخواهد داشت.

برای درک بهتر این موضوع می‌توانید پیج‌های با فالوور زیاد را بررسی کنید. خواهید دید که پست‌های تبلیغاتی آن‌ها تعامل به مراتب کمتری نسبت به سایر پست‌ها دریافت می‌کنند. حالا شما تصور کنید که موضوع فعالیت پیج به کلی تغییر کند. پیج عملاً به سمت نابودی حرکت خواهد کرد.

فالوورهای روح چه سودی برایمان دارند؟

اما سوالی که پیش می‌آید، این است که فالوورهای روح و با بدون فعالیت چگونه می‌توانند برای صاحبان پیج‌ها درآمدزا باشند؟

فرض کنید قصد خرید یک ساعت مچی دارید و به همین منظور پیج‌هایی را که در این زمینه فعالیت دارند، بررسی می‌کنید. دو پیج را مشاهده می‌کنید که محصولات مشابهی را با قیمت یکسان به فروش می‌رسانند. با این تفاوت که یکی از پیج‌ها دارای 20K فالوور است و پیج دیگر تنها 400 فالوور دارد. به کدام پیج اعتماد می‌کنید و محصول مورد نظر خود را از آن می‌خرید؟ مطمئناً پیجی که فالوورهای بیشتری دارد. چرا که طبق قانون نانوشته‌ی اینستاگرام، اعتبار پیج‌ها به تعداد فالوورهای آن‌هاست.

در واقع فالوورهای روح ویترین کسب و کار اینستاگرامی شما را تزیین می‌کنند تا مخاطبان موقع بازدید از آن با عدد صفر مواجه نشوند. پس از خرید پیج باید به مرور زمان و با تولید محتوای منظم و برنامه‌ریزی‌شده تعداد فالوورهای واقعی خود را افزایش دهید. سپس به تدریج فالوورهای روح خود را حذف کنید تا تعداد فالوورهای واقعی شما نسبت به فالوورهای با فعالیت کم بیشتر شود و فعالیت هدفمندتری در اینستاگرام داشته باشید.

با خرید پیج اینستاگرام کسب و کار خودتو به قله پیشرفت برسون!

خرید همزمان پیج واقعی و آماده؛ چند تیر با یک نشان

اگر می‌خواهید پیشرفت سریع‌تری در اینستاگرام داشته باشید و همچنین درآمد خود را هم افزایش دهید، بهترین راه خرید همزمان پیج واقعی و پیج آماده است. پیج‌های واقعی با محتوای خوب معمولاً نرخ تعامل قابل قبولی دارند. به همین دلیل و طبق الگوریتم اینستاگرام به مرور زمان فالوورهایشان بیشتر می‌شود. این افزایش فالوور زمانی سریع‌تر است که پست‌ها به اکسپلور هم راه پیدا کنند.

استراتژی شما برای پیشرفت سریعتر به این ترتیب خواهد بود: پیج‌های واقعی علاوه بر این که تعامل خوبی از سمت فالوورها دریافت می‌کنند، نرخ جذب فالوور بالایی هم دارند. یعنی اگر شما یک پیج واقعی خریداری کنید و به تولید محتوا با همان موضوع قبلی ادامه دهید، فالوورهای پیج در عرض چند ماه به میزان قابل توجهی افزایش خواهند یافت. این یعنی بازگشت سرمایه در مدت زمان بسیار کوتاه!

چگونه باید از پیج واقعی برای پیشرفت پیج کسب و کار خود استفاده کنیم؟

پس از این که مدتی در پیج آماده تولید محتوا کردید، وقت آن است که مخاطبین را از پیج واقعی به سمت پیج کسب و کار خود هدایت کنید. شات کردن پیج در استوری یا پست کردن یک تبلیغ ویدیویی می‌تواند بازدید زیادی برای پیج بیزینسی شما به همراه داشته باشد.

حتی اگر بازدیدکنندگان جذب‌شده از طریق تبلیغات در پیج واقعی به حد کافی هدفمند نباشند و به خرید محصولات یا خدمات شما منجر نشوند، افزایش بازدید پست در مدت زمان کم باعث خواهد شد پست مربوطه به اکسپلور راه پیدا کند و از این طریق هدفمندترین مخاطبین را جذب کند.

مشاوره رایگان و خرید پیج واقعی اینستاگرام

سوال مهم: آیا اینستاگرام می‌تواند فالوورهای فیک یا روح را شناسایی کند؟

الگوریتم اینستاگرام روز به روز در حال پیشرفت و استفاده از تکنولوژی‌های جدید است. به همین دلیل فالوورهای فیک عملاً شانسی برای حضور در این شبکه اجتماعی ندارند؛ اگر هم داشته باشند، مطمئن باشید زمان آن زیاد نخواهد بود. اما موضوعی که باید به آن توجه کنید، تفاوت بین فالوورهای فیک و روح است.

همانطور که می‌دانید فالوورهای فیک به صورت سیستمی و به تعداد بالا ساخته می‌شوند. به همین دلیل اینستاگرام به شدت با آن‌ها مخالفت می‌کند. اما فالوورهای روح، پیج‌هایی هستند که قبلاً با شماره یا ایمیل ساخته شده‌اند و پس از مدتی بدون فعالیت رها شده‌اند. الگوریتم اینستاگرام این پیج‌ها را به عنوان پیج‌های اسپم نمی‌شناسد و تقریباً مخالفتی هم با آن‌ها ندارد.

2. مشخص کردن منبع خرید پیج اینستاگرام

پس از این که تصمیم گرفتید پیج واقعی برای بیزینس شما مناسب است یا آماده، اکنون وقت آن است که تعیین کنید پیج خود را از کجا یا از چه کسی خریداری خواهید کرد؟

2 روش برای خرید پیج اینستاگرام وجود دارد:

 • خرید پیج از اشخاص عادی
 • خرید پیج از سایت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات اینستاگرامی

می‌توانید پیج مورد نظر خود را از اشخاص عادی خریداری کنید؛ برای مثال می‌توانید از طریق آگهی‌های موجود در فضای مجازی پیج مورد نظر خود را تهیه کنید.
راه دیگر تهیه‌ی پیج‌های اینستاگرامی خرید آن‌ها از وب‌سایت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات اینستاگرامی است. اخیراً کلاهبرداری‌های زیادی در زمینه خرید و فروش پیج اینستاگرام صورت می‌گیرد و بیشترین موارد هم به خرید پیج اینستاگرام از اشخاص عادی مربوط می‌شوند. به دلایل زیر توصیه می‌کنیم پیج اینستاگرام را حتماً از سایت‌های معتبر خریداری نمایید:

 • امکان قطع راه‌های ارتباطی پس از پرداخت هزینه خرید پیج توسط شما
 • احتمال بازگردانی پیج توسط فروشنده به دلیل عدم آشنایی خریداران با حوزه امنیت اینستاگرام
 • عدم امکان پیگیری در صورت بروز مشکل پس از خرید پیج از فروشندگان شخصی

کدام سایت‌ها برای خرید پیج اینستا مناسبند؟

سایت های معتبر برای خرید پیج اینستاگرام

در حال حاضر به دلیل افزایش مخاطبان اینستاگرام، به تعداد ارائه دهندگان خدمات در این زمینه نیز به میزان قابل توجهی افزوده شده است. بنابر این تشخیص سایت‌هایی که خدمات خود را به بهترین نحو ارائه می‌دهند، کمی مشکل به نظر می‌رسد. در ادامه به مواردی اشاره می‌کنیم که به عنوان ویژگی‌های یک سایت معتبر و قابل اعتماد در زمینه‌ی فروش پیج اینستاگرام شناخته می‌شوند:

1. قیمت مناسب محصولات و خدمات
قیمت خرید پیج اینستاگرام

در شرایط کنونی، کاربران اینستاگرام به میزان هزینه‌ای که برای خرید پیج اینستاگرام صرف می‌کنند، اهمیت زیادی قائلند. قبل از خرید پیج اینستاگرام قیمت‌های چند سایت را باهم مقایسه کنید و سپس تصمیم به خرید یا عدم خرید بگیرید. البته این نکته را هم فراموش نکنید که قیمت را نسبت به خدمات ارائه‌شده در نظر بگیرید. برای مثال ممکن است یک وب سایت هزینه کم‌تری برای محصولات خود در نظر بگیرد، اما خدماتی که ارائه می‌دهد، بسیار ضعیف‌تر از چیزی باشد که انتظار می‌رود.

چرا پیج‌های واقعی قیمت‌های متفاوتی دارند؟

ممکن است تا به حال دیده باشید که قیمت پیج‌های واقعی که به یک اندازه فالوور دارند، متفاوت است. اما دلیل این تفاوت چیست؟ مگر ملاک مشخص کردن قیمت پیج‌ها تعداد فالوور نیست؟

در پیج‌های دارای فالوور روح، ملاک مشخص کردن نرخ پیج‌ها فقط تعداد فالوور است. اما در پیج‌های واقعی قضیه فرق می‌کند و عوامل دیگری هم در ارزش‌گذاری پیج نقش دارند. نرخ تعامل مهم‌ترین عاملی است که باعث می‌شود قیمت یک پیج کم یا زیاد باشد. به این معنی که فالوورها چقدر پست‌ها را لایک می‌کنند، کامنت می‌گذارند، استوری‌ها را ریپلای می‌زنند و …

ممکن است یک پیج با تعداد فالوور مثلا 10K تعامل به مراتب بیشتری نسبت به یک پیج 20کایی داشته باشد. بر این اساس، قیمت پیج اول نیز نسبت به پیج دیگر بالاتر خواهد بود.

علاوه بر نرخ تعامل، اکسپلورخور بودن پیج یکی از مهم‌ترین فاکتورها در تعیین ارزش پیج‌های واقعی است. به این معنی که اگر بیشتر پست‌های پیج وارد اکسپلور می‌شوند و از این طریق بازدیدکننده و فالوور جذب می‌کنند، نرخ پیج بسیار بیشتر از حالت عادی خواهد بود.

2. امنیت بالا

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در بررسی نحوه فروش پیج اینستاگرام سایت‌های مختلف به آن توجه کنید، امنیت سایت و خدمات آن می‌باشد. منظور از امنیت سایت این است که پس از پرداخت هزینه نگران این نباشید که نتوانید خدمات خریداری شده را دریافت نمایید. در بررسی امنیت سایت‌های خرید پیج اینستاگرام حتماً به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • نماد اعتماد (اینماد)
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • وجود برگه‌ی پیج‌های نمونه (فروخته‌شده)
 • وجود برگه‌ی نظرات مشتریان
3. پشتیبانی خوب

به این دلیل که تقریباً در تمامی مواقع خرید پیج اینستاگرام، به صورت حضوری با وب سایت فروشنده ارتباط ندارید، باید اهمیت ویژه‌ای برای پشتیبانی سایت قائل باشید. چرا که ممکن است پس از خرید پیج با مشکلاتی مواجه شوید. در اینصورت اگر نتوانید با پشتیبانی وب سایت در ارتباط باشید، نخواهید توانست مشکلات مربوط به پیج را رفع کنید.

4. خدمات پس از فروش

برخی وب سایت‌ها پس از فروش پیج یا محصولات دیگر، پاسخگوی سوالات و مشکلات مشتریان نیستند. این مسئله می‌تواند باعث سردرگمی خریداران پیج‌ها شود. کسانی که تازه با محیط اینستاگرام آشنا شده‌اند، نیازمند راهنمایی‌های بیشتر هستند. همچنین این وب سایت‌ها باید پاسخگوی مشکلاتی باشند که ممکن است پس از خرید پیج برای کاربران پیش بیایند؛ به عنوان مثال جبران ریزش فالوورهای روح یکی از وظایف سایت‌های فروش پیج اینستاگرام می‌باشد.

5. راهنمایی برای پیشرفت پیج بیزینسی در اینستاگرام
راهنمایی پس از خرید پیج اینستاگرام

موارد 1 تا 4 جزو وظایف سایت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات اینستاگرامی محسوب می‌شوند. اما راهنمایی برای پیشرفت پیج بیزینسی در اینستاگرام از جمله مواردی است که فقط برخی سایت‌ها به آن توجه می‌کنند. سایت‌هایی که این امکان را برای کاربران خود فراهم می‌کنند، میتوان گفت کامل‌ترین نوع ارائه‌ی خدمات را در دستور کار خود قرار داده‌اند. پس در بررسی بهترین سایت‌های خرید پیج، علاوه بر نحوه فروش پیج اینستاگرام باید به این دست نکات نیز توجه داشته باشید تا پس از خرید پیج برای پیشرفت آن دچار سردرگمی نشوید.

3. بررسی فالوورها و نرخ تعامل پیج

پس از این که پیجی را برای خرید در نظر گرفتید، بهتر است فالوورهای آن را از لحاظ روح یا واقعی بودن بررسی کنید. در مورد پیج‌های واقعی کار آسانی پیش رو دارید. نرخ تعامل پیج شاخصی است که می‌توانید با استفاده از آن به واقعی یا روح بودن فالوورهای یک پیج پی ببرید. اگر نرخ تعامل در یک پیج خیلی کم باشد، مسلماً آن پیج دارای تعداد زیادی فالوور با فعالیت کم است.

برای مشاهده آمار تعامل مخاطبان پیج‌های اینستاگرامی از ابزار Insights استفاده می‌شود. کافی است از سایت فروشنده درخواست کنید چند اسکرین شات یا اسکرین ویدیو از قسمت Insights پست‌ها برای شما ارسال کند.

همانطور که گفته شد اگر فالوورهای یک پیج فیک باشند، آمار ثبت شده در Insights پست‌ها نسبت به میزان استاندارد آن بسیار کمتر خواهد بود. برای مثال برای یک پیج 10K تعداد لایک 100تا به هیچ عنوان منطقی به نظر نمی‌رسد و نشان‌دهندۀ فیک بودن فالوورهای پیج است.

چه زمانی نرخ تعامل پیج مهم نیست؟

اگرچه نرخ تعامل در پیج‌های واقعی مبحث بسیار مهمی بوده و برای بررسی آن باید وقت و حوصله زیادی را صرف کنید، اما در پیج‌های با فالوور فیک از اهمیت به مراتب کم‌تری برخوردار است. نرخ تعامل پیج‌های فیک طبیعتاً از حد استاندارد کم‌تر خواهد بود؛ چون همانطور که از نام فالوورهای فیک پیداست، آن‌ها توسط افراد واقعی اداره نمی‌شوند و نمی‌توانند در پیج شما تعامل داشته باشند. به همین دلیل نحوه خرید پیج اینستاگرام فیک به کلی با پیج واقعی متفاوت است و لازم نیست وقت خود را صرف بررسی نرخ تعامل آن کنید.

4. تحویل گرفتن پیج با ایمیل اولیه

خرید پیج اینستاگرام با ایمیل اولیه

قبل از خرید پیج اینستاگرام حتماً با وب سایت فروشنده هماهنگ کنید که پیج خریداری‌شده را با ایمیل اولیه به شما تحویل دهند. اینستاگرام برای ایمیلی که اکانت با آن ساخته می‌شود، ارزش زیادی قائل است و حتی اگر بعد از خرید پیج، ایمیل پیج را تغییر دهید، فروشنده می‌تواند با ایمیل اولیه دوباره به پیج دسترسی پیدا کند؛ به همین دلیل تحویل پیج با ایمیل اولیه ضروری است.

برای این که بعد از تحویل پیج از اینکه ایمیل تحویل داده به شما همان ایمیل اصلی اکانت باشد مطمئن شوید، مراحل زیر را اجرا کنید:

 1. روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد سایت اینستاگرام و بخش ایمیل‌ها شوید شوید.
 1. در این بخش می‌توانید لیست ایمیل‌های ثبت‌شده در اکانت در طول زمان را مشاهده نمایید.
 2. اگر فقط یک ایمیل در این بخش مشاهده کردید و تغییراتی در ایمیل اکانت به وجود نیامده بود، می‌توانید از اینکه ایمیل اولیه‌ی اکانت را دریافت کرده‌اید، مطمئن شوید.

نحوه تحویل پیج در سایت اینبو چگونه است؟

بعد از وارد کردن اطلاعات در هنگام خرید پیج وقتی تیک گزینه‌ی “می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید؟” را فعال کنید، اطلاعات شما به صورت خودکار برای واحد پشتیبانی اینبو ارسال می‌گردد. همکاران ما در عرض یک ساعت با شما در ارتباط خواهند بود تا اطلاعات پیج خریداری‌شده را در اختیارتان قرار دهند. توجه داشته باشید در ساعات غیرکاری این زمان تا روز کاری بعدی تمدید خواهد شد.

نتیجه گیری

شروع از صفر در هر کسب و کاری سختی‌های بسیار زیادی دارد و افراد در خیلی از موارد به دلیل دشواری رقابت نمی‌توانند به نتیجۀ دلخواه خود برسند و کار خود را ناتمام رها می‌کنند. این مسئله در اینستاگرام بیشتر از سایر محیط‌های بیزینسی احساس می‌شود؛ چون تمامی افراد بدون محدودیت می‌توانند در آن فعالیت کنند.

خرید پیج اینستاگرام یک راه میانبر برای کسانی است که قصد دارند هرچه سریعتر از اینستاگرام به درآمد برسند. در این مقاله نحوه خرید پیج اینستاگرام با تمامی جزئیات آموزش داده شد تا بتوانید یک خرید مطمئن و موفق را تجربه کنید. الان دیگر وقت صبر و تعلل نیست؛ هرچه زودتر کسب و کار خود را در اینستاگرام شروع کنید!

از همراهی شما سپاسگزاریم!

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
7 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
میلاد

من میخوام شدیدا نیاز دارم به پیج اما مطمئن نیستم از خریده پیج

جواد

از کجا بفهمیم ایمیلی که بهمون میدن ایمیل اولیه است؟؟؟

علی هیدن

اگه ایمیل اول رو بهمون ندن میتونن دوباره پیجو بردارن بعدش بگن هک شده؟ راهی برای برگردوندنش هست؟

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!