چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟

فاطمه بخشی
2020-09-18

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟ سوالی است که بسیاری از کاربران درگیر آن هستند. ما در این مقاله قصد داریم به آموزش استوری کردن استوری دیگران بپردازیم.

اینستاگرام بعنوان یک شبکه اجتماعی محبوب با آپدیت های پی در پی خود، به دنبال این است که فضایی راحت برای کاربران خود ایجاد کند. یکی از قابلیت‌های کاربردی اینستا گزینه‌ی اد استوری می‌باشد که امکان استوری کردن استوری دیگران را فراهم میکند.

ما در این مقاله می‌خواهیم نحوه‌ی اد استوری کردن یا استوری کردن استوری دیگران را با دو روش متفاوت و کاربردی آموزش دهیم. برای اینکه با یک برنامه‌ی جانبی قدرتمند جهت استوری کردن استوری و قابلیت اد استوری اینستا آشنا شوید، همراه ما باشید!

ویدیوی آموزشی نحوه ی استوری کردن استوری دیگران

آموزش تصویری استوری کردن استوری دیگران

در این ویدیوی آموزشی می‌بینیم:

 • توضیح شرایط اولیه برای اینکه بتوانیم استوری دیگران را استوری کنیم.
 • نحوه ی استوری کردن استوری دیگران از دو روش

روش های استوری کردن استوری دیگران

برای استوری کردن استوری دیگران راه های مختلفی پیش روی شما قرار دارد. یکی از روش های استوری کردن استوری دیگران این است که در استوری شخص مورد نظر تگ شویم. روش دوم از طریق اسکرین گرفتن از استوری دیگران است و روش آخر نیز دانلود استوری می‌باشد. در ادامه بصورت اجمالی به توضیح هر کدام از این روش ها خواهیم پرداخت.

اشتراک گذاری استوری دیگران از طریق دانلود کردن

اولین روشی که با عنوان استوری کردن استوری دیگران خدمت شما معرفی می‌کنیم، دانلود استوری می‌باشد. به این صورت که شما با استفاده از ابزار های مختلف از جمله اپلیکیشن ها یا ربات ها اقدام به دانلود استوری دیگران می‌کنید.

یکی از کاربردی ترین ابزارها برای دانلود استوری اپلیکیشن اینبو می‌باشد که علاوه بر امکان دانلود استوری، سرویس‌های کاربردی دیگری چون دانلود عکس پروفایل و دانلود پست را نیز ارائه می‌دهد.

 1. اپلیکیشن اینبو را دانلود و روی گوشی خود نصب کنید. (در صورتی که اپ را از قبل داشته‌اید، آن را به آخرین نسخه‌ی موجود آپدیت کنید)

🔗 همین حالا برای دانلود اپلیکیشن اینبو کلیک کن!

 1. در صفحه‌ی ثبت نام می‌توانید برای راحتی کار گزینه‌ی ورود با حساب کاربری گوگل را انتخاب کنید.
ثبت نام در اپلیکیشن اینبو
 1. پس از اتمام مراحل ثبت نام، وارد صفحه‌ای مشابه صفحه‌ی زیر می‌شوید.در این بخش برای دانلود استوری فرد مورد نظر، گزینه‌ی دانلود استوری را انتخاب نمایید.
انتخاب گزینه دانلود استوری
 1. برای دانلود استوری یا استوری‌های پیج مورد نظرتان می‌توانید نام کاربری پیج یا لینک استوری مورد نظر را کپی و وارد نمایید.
 2. پس از نمایش استوری‌ها، استوری مورد نظر را انتخاب و گزینه‌ی دانلود را بزنید.

استوری کردن استوری دیگران در صورت تگ شدن

چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟ استوری کردن استوری دیگران زمانی که آنها شما را در استوری خود تگ کرده باشند کار سختی نیست. اینستاگرام این قابلیت را به ما داده است؛ زمانی که فردی شما را در استوری خود تگ می کند،شما می توانید به راحتی آن را دوباره استوری کنید. برای استوری کردن استوری دیگران باید مراحل زیر را طی کنید.

 1. ابتدا وارد برنامه اینستاگرام خود شوید.
 2. به قسمت دایرکت ها در گوشه سمت راست برنامه اینستاگرام بروید.
مراجعه به دایرکت
 1. وارد صفحه چت فرد مورد نظر بروید.
وارد شدن به گفتگوی مورد نظر
 1. حال در پایین تصویر گزینه ی Add This To Your Story نمایش داده می شود. روی آن تپ کنید.
چگونه استوری دیگران را استوری کنیم
 1. اکنون به صفحه‌ی استوری منتقل شده اید. گزینه‌ی your story را انتخاب کنید.
مراحل استوری کردن استوری دیگران
 1. استوری کردن استوری دیگران با موفقیت انجام شده است.

💡 نکته: در این روش ایراداتی وجود دارد که آنها را به صورت مفصل بیان می کنیم. در این روش شما تنها می توانید استوری کسانی را استوری کنید که به شما این اجازه را می دهند. در واقع تا فردی شما را در استوری خود تگ نکند، این امکان وجود ندارد که شما بتوانید از طریق برنامه‌ی اینستاگرام، استوری او را استوری کنید.

استوری کردن استوری دیگران با گرفتن اسکرین شات

روش دومی که برای استوری کردن استوری دیگران پیش رو داریم گرفتن اسکرین شات از استوری شخص مورد نظر است. این یک روش ساده و کاربردی است که شما می‌توانید در صورتی که شخص مورد نظر شما را در استوری تگ نکرده از آن استفاده کنید. در ادامه مراحل اسکرین شات گرفتن از استوری دیگران را توضیح خواهیم داد.

 1. به اپلیکیشن اینستاگرام خود مراجعه کنید.
 2. وارد استوری شخص یا صفحه مورد نظر خود شوید.
مراجعه به استوری
 1. وقتی استوری را باز می‌کنید در مدت زمان چند ثانیه برای شما نمایش داده می‌شود. پس بهتر است در این مرحله سرعت عمل کافی داشته باشید.
 2. برای اسکرین گرفتن می‌توانید دکمه تغییر صدای موبایل را به همراه دکمه پاور بصورت همزمان فشار دهید.
اسکرین شات گرفتن
 1. بعد از گرفتن اسکرین شات، در صفحه پروفایل، آیکون + موجود در بالای صفحه را لمس کنید و گزینه ی Story را از میان گزینه های موجود انتخاب کنید.
استوری کردن استوری دیگران
 1. اسکرین شات گرفته شده از استوری را از میان تصاویر موجود در گالری انتخاب کنید.
انتخاب عکس از گالری
 1. سپس گزینه ی Add Story را انتخاب کنید
استوری کردن استوری دیگران
 1. استوری کردن استوی دیگران با موفقیت انجم شد.

نکته: اگر در مورد اد کردن پست دیگران در استوری سوالی دارید، مقاله‌ی 🔗 چگونه در اینستاگرام اد استوری کنیم را مطالعه فرمایید!

سوالات متداول

2. چرا گزینه add post to your story رو ندارم؟

✅ در ابتدا باید بدونید که این گزینه تنها زمانی برای شما نمایش داده می شود که فرد مورد نظر شما را تگ کرده باشد. در صورتی که تگ شده اید، احتمالا در تنظیمات اینستاگرام این گزینه را خاموش کرده ایدو به تنظیمات اینستاگرام بروید و در بخش تگ ها گزینه ی every one را انتخاب کنید. در این حالت به هر فردی اجازه میدهید تا شما را در پست خود تگ کند.

1. من نمی توانم استوری به اشتراک بگذارم، چیکار کنم؟

✅ دلایل مختلفی وجود دارد که مهم ترین انها ابتدا به اتصال به اینترنت برمیگردد. ابتدا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید. در صورت عدم مشکل حافظه ی کش گوشی خود را بررسی کنید. زمانی که حافظه ی گوشی شما پر باشد، شما نمی توانید استوری های دیگران را ببینید و یا حتی استوری جدیدی بزارید.

چگونه استوری دیرگان را استوری کنیم بدون تگ شدن؟

✅ آسان ترین راه استوری کردن استوری دیگران در حالتی که آن شخص شما را تگ نکرده باشد این است که از صفحه استوری او اسکرین شات گرفته و آن را در استوری خود آپلود کنید.

چگونه فیلم استوری دیگران را استوری کنیم؟

✅ در صورتی که شخصی در استوری خود ویدئو آپلود کرده باشد و شما را در استوری خود تگ کرده باشد، شما به راحتی با گزینه Add This To Your Story می‌توانید استوری وی را استوری کنید. در غیر این صورت می‌توانید از ابزار های جانبی دانلود استوری، بهره بگیرید.

جمع بندی

سوالی که در این مقاله به دنبال یافتن پاسخ برای آن بودیم چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟ است استوری کردن استوری دیگران فرایند پیچیده ای ندارد. ما مراحل انجام این کار را در این مطلب به شما آموزش دادیم. با توجه به این که امروزه استوری یکی از مهم‌ترین بخش‌های اینستاگرام است و بازدید کننده‌های زیادی دارد، افراد در تلاش‌اند تا از این قابلیت استفاده کنند. امیدواریم که تمامی اطلاعات در این مقاله مورد استفاده شما قرار گرفته باشد. اگر سوال و پیشنهادی دارید می توانید در بخش کامنت ها آن را با ما در میان بزارید.

نظرات و سوالات

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

guest
32 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments