از کجا بفهمیم هاید استوری شدیم؟! ( 2022)

فاطمه بخشی
2020-10-13

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

از کجا بفهمیم هاید استوری شدم؟
استوری اینستاگرام یکی از فضاهای جالب این اپلیکیشن است که تعاملات بسیاری در آن رخ می‌دهد. ارتباطات ما عمدتا از طریق سین کردن استوری ها و ریپلای کردن آنها شروع می‌شود. گاها پیش می‌آید که فردی از مخاطبان اینستاگرامی ما به مدت طولانی هیچ استوری را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک نمی‌گذارد. در این وضعیت ممکن است این سوال به ذهن ما خطور کند که آیا آن شخص من را هاید استوری کرده است یا نه؟

ویدیوی آموزش ترفند اینکه چگونه هاید استوری شدیم؟

آموزش تصویری برای اینکه متوجه بشویم آیا هاید استوری شدیم یا نه؟

در این ویدیو این موارد را مشاهده میکنید:

  • آموزش ترفند اول از طریق هایلایت اینستاگرام
  • آموزش ترفند دوم از طریق مشاهده‌ی پروفایل

چگونه بفهمیم هاید استوری شده ایم؟

سوال اصلی محتوای مقاله امروز این است که از کجا بفهمیم هاید استوری شدیم؟! یا به عبارتی چگونه بفهمیم کسی استوری خود را از ما مخفی کرده است؟

برای فهمیدن این موضوع دو روش پیش روی ما قرار دارد. روش اول از طریق هایلایت های طرف مقابل و روش دوم از طریق استفاده از یک پیج دیگر. در ادامه‌ی این مطلب، جزئیات هر کدام از این روش ها را توضیح خواهیم داد.

در صورت تمایل می‌توانید صفر تا صد مخفی کردن استوری را در مقاله‌ی نحوه هاید استوری کردن در اینستاگرام مطالعه کنید.

1. از طریق هایلایت های طرف مقابل!

برای پی بردن به اینکه آیا شخصی استوری خود را از ما مخفی کرده است یا خیر، می‌توانیم به هایلایت های موجود در پیج شخص مورد نظر مراجعه کنیم. در مواجهه با هایلایت های طرف مقابل‌تان سه حالت وجود دارد.

فهمیدن هاید شدن از استوری از طریق هایلایت ها
  1. آن فرد در پیج خود هایلایت دارد؛ که در این صورت باید گفت تردید شما بیجا بوده و وی استوری‌اش را مخفی نکرده است.
  2. شخص مورد نظرتان قبلا هایلایت هایی در پیج خود داشته است و اکنون آن هایلایت ها برای شما نمایش داده نمی‌شود. که در این صورت می‌توان گفت او استوری های خود را برای شما مخفی کرده است.
  3. فرد مورد نظر شما بطور کلی هیچ هایلایتی در پیج خود ندارد و در این حالت تشخیص هاید شدن یا نشدن استوری های آن فرد از طریق هایلایت ها، منتفی است.

2. از طریق استفاده از یک پیج دیگر!

در این روش شما اینگونه عمل می‌کنید که، از طریق یک پیج دیگر به صفحه شخص مورد نظر مراجعه کنید. با این راه است که متوجه خواهید شد آن فرد شما را از استوری خود هیدن کرده است یا نه. البته نکاتی در مورد این روش وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

  1. از این روش عمدتا زمانی استفاده می‌شود که طرف در صفحه اینستاگرامش هایلایت نداشته باشد.
  2. باید پیج شخص مورد نظر شما پابلیک باشد وگرنه مجبور هستید که با آن پیج به او Request دهید. در این حالت معلوم نیست آن فرد درخواست فالو ی شما را بپذیرد یا خیر.
  3. وقتی شما با پیج دیگر به صفحه مورد نظر خود سر زدید، در صورت مشاهده ی استوری در پیج وی و نشان داده نشدن آن استوری برای شما، شما هاید استوری شده اید.

نحوه دانلود استوری اینستاگرام + ویدیوی آموزشی

چگونه استوری هاید شده دیگران را ببینیم؟

در صورتی که شخصی استوری های خود را برای ما هاید کرده‌ باشد، تنها در یک حالت می‌توانید نسبت به دیدن استوری هاید شده اینستا اقدام کرد و آن در وضعیتی است که پیج طرف مقابل پابلیک باشد. در چنین مواقعی می‌توان با مراجعه به وبسایت StoriesDown و وارد کردن آی‌دی شخص مورد نظر، استوری های او را مشاهده نمود. اما اگر پیج فردی که استوری هایش را از ما مخفی می‌کند، پرایوت یا خصوصی باشد، تنها راهی که باقی می‌ماند، این است که پیج فرد مورد نظر را با استفاده از یک پیج دیگر فالو کرده و از طریق آن پیج نسبت به دیدن استوری های وی اقدام کرد.

سوالات متداول

اگه استوریمو برای یکی هاید کنم و اون فرد رو تو استوریم تگ کنم متوجه میشه؟

✅ خیر؛ آن فرد متوجه استوری شما نخواهد شد. مگر اینکه با اکانت دیگری پیج شما را دنبال کند.

چگونه استوری هاید شده اینستا را ببینیم؟

✅ برای اینکه استوری های شخصی را که ما را هاید کرده است مشاهده کنیم، دو روش وجود دارد. یکی از طریق ساخت یک اکانت دیگر و دیگری با استفاده از ابزار های مشاهده‌ی استوری. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به متن کامل مقاله مراجعه نمایید.

اگه کسی ما رو هاید استوری کنه پست هاش هم برامون نمیاد؟

✅ خیر؛ در هر صورت شما قادر به دیدن پست های آن شخص خواهید بود.

من چند نفر رو هاید کردم حالا نمی‌تونم برگردونم وضعیت رو به حالت قبل. چیکار باید بکنم؟

✅ به لیست افرادی که آنها را هاید کرده اید مراجعه کنید و آنهایی را که می‌خواهید از لیست مذکور Remove کنید.

جمع بندی

در این مقاله به سوال “از کجا بفهمیم هاید استوری شدیم؟” پاسخ دادیم. برای اینکه بفهمیم کسی استوری های خود را از ما مخفی کرده است یا خیر، دو روش معرفی کردیم. یکی از طریق هایلایت ها و دیگری با استفاده از پیج دیگر. امیدواریم راه حل های ارائه شده برایتان مفید بوده باشد. در صورتی که سوالی درباره ی موضوع مقاله دارید آن را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید. از توجه و همراهی شما متشکریم!

نظرات و سوالات

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

guest
64 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments