تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام

قابلیت مشاهده آنلاین بودن در اینستاگرام باید از قبل ها در این برنامه فعال میشد. همانطور که در اکثر پیام رسانها همچون تلگرام چنین قابلیتی وجود داشت که به دیگران خبر میداد که اکانت مذکور در حال حاضر آنلاین میباشد یا نه و یا آخرین آنلاین بودن آن اکانت به کی برمیگردد ویژگی بود که باید پیشتر شاهد آن میبودیم. اما خب در حال حاضر اینستاگرام نیز این ویژگی را فعال کرده است. ما نیز امروز میخواهیم در مورد راه شناسایی آنلاین بودن در اینستا را برایتان نشان دهیم. از این پس می توانید اکانت های دلخواه تان را به نوعی زیر نظر داشته باشید. همچنین نحوه مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام را برایتان خواهیم گفت، تا به قولی دیگران را از خبردار شدن آنلاینی خود عاجز کرده باشید.

نحوه فهمیدن آنلاین بودن در اینستاگرام

همانطور که از ویژگی جدید اینستاگرام مبنی بر فراهم کردن شرایط آنلاین بودن یک اکانت در اینستاگرام گفتیم.حال وقت آن رسیده تا نشان دهیم از کجا آنلاین بودن یک اکانت قابل مشاهده میباشد. اصلی ترین محل برای فهمیدن آنلاینی یک پیج بخش دایرکت اینستاگرام میباشد با مراجعه به قسمت دایرکت اینستاگرام خودتان شما اکانت هایی را مشاهده خواهید کرد که قبلا با آنها در این بخش در حال مکالمه کرده اید.

مقاله مرتبط: دایرکت اینستاگرام

در ابتدا وارد اینستاگرام خود شوید. بر روی آیکون دایرکت در بالای صفحه کلیک کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید پایین اسم پیج هر مخاطب آخرین بازدیدی آن نوشته شده است.

هر اکانتی که الان آنلاین باشد نیز یک آیکون سبز رنگ کوچک چسبیده به عکس پروفایل خود را داراست.

اما بخش دایرکت تنها راه ممکن نیست و شما میتوانید هنگام برگزار کردن لایو اینستاگرامی برای دوستان تان از فعال بودن افراد در اینستاگرام با خبر شده و یا از آخرین بازدید آنها در اینستاگرام آگاه شوید.

جمع بندی

با به نمایش آمدن آنلاین بودن شما در اینستاگرام برای دیگران میتوان آن را به پا گذاشتن در حریم خصوصی کاربران دانست. شاید افرادی باشند که اصلا از این آپدیت اینستاگرام خوش شان نیاید و یا افرادی که با فعال شدن این ویژگی دیگران را زیر نظر گرفته اند. شما از کدام نوع این افراد هستید آیا از این آپدیت اینستاگرام خوشتان آمده یا نه اگر جواب تان نه است پس براحتی میتوانید با مطالعه این پست از زیر نظر گرفته شدن خودتان جلوگیری کنید.

اگر سوال و پرسشی داشتید می توایند آن را در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید تا دوستان ما در پشتیبانی سریعا به سوالات شما پاسخ دهند و شما را راهنمایی کنند.

عضویت
اطلاع از
guest
6 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments