تشخیص آنلاین بودن در اینستاگرام

تاریخ انتشار : 2020-09-17
نویسنده : فاطمه قنبری

قابلیت مشاهده آنلاین بودن در اینستاگرام باید از قبل ها در این برنامه فعال میشد. همانطور که در اکثر پیام رسانها همچون تلگرام چنین قابلیتی وجود داشت که به دیگران خبر میداد که اکانت مذکور در حال حاضر آنلاین میباشد یا نه و یا آخرین آنلاین بودن آن اکانت به کی برمیگردد ویژگی بود که باید پیشتر شاهد آن میبودیم. اما خب در حال حاضر اینستاگرام نیز این ویژگی را فعال کرده است. ما نیز امروز میخواهیم در مورد راه شناسایی آنلاین بودن در اینستا را برایتان نشان دهیم. از این پس می توانید اکانت های دلخواه تان را به نوعی زیر نظر داشته باشید. همچنین نحوه مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام را برایتان خواهیم گفت، تا به قولی دیگران را از خبردار شدن آنلاینی خود عاجز کرده باشید.

نحوه فهمیدن آنلاین بودن در اینستاگرام

همانطور که از ویژگی جدید اینستاگرام مبنی بر فراهم کردن شرایط آنلاین بودن یک اکانت در اینستاگرام گفتیم.حال وقت آن رسیده تا نشان دهیم از کجا آنلاین بودن یک اکانت قابل مشاهده میباشد. اصلی ترین محل برای فهمیدن آنلاینی یک پیج بخش دایرکت اینستاگرام میباشد با مراجعه به قسمت دایرکت اینستاگرام خودتان شما اکانت هایی را مشاهده خواهید کرد که قبلا با آنها در این بخش در حال مکالمه کرده اید.

مقاله مرتبط: دایرکت اینستاگرام

در ابتدا وارد اینستاگرام خود شوید. بر روی آیکون دایرکت در بالای صفحه کلیک کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید پایین اسم پیج هر مخاطب آخرین بازدیدی آن نوشته شده است.

هر اکانتی که الان آنلاین باشد نیز یک آیکون سبز رنگ کوچک چسبیده به عکس پروفایل خود را داراست.

اما بخش دایرکت تنها راه ممکن نیست و شما میتوانید هنگام برگزار کردن لایو اینستاگرامی برای دوستان تان از فعال بودن افراد در اینستاگرام با خبر شده و یا از آخرین بازدید آنها در اینستاگرام آگاه شوید.

جمع بندی

با به نمایش آمدن آنلاین بودن شما در اینستاگرام برای دیگران میتوان آن را به پا گذاشتن در حریم خصوصی کاربران دانست. شاید افرادی باشند که اصلا از این آپدیت اینستاگرام خوش شان نیاید و یا افرادی که با فعال شدن این ویژگی دیگران را زیر نظر گرفته اند. شما از کدام نوع این افراد هستید آیا از این آپدیت اینستاگرام خوشتان آمده یا نه اگر جواب تان نه است پس براحتی میتوانید با مطالعه این پست از زیر نظر گرفته شدن خودتان جلوگیری کنید.

اگر سوال و پرسشی داشتید می توایند آن را در قسمت دیدگاه ها مطرح کنید تا دوستان ما در پشتیبانی سریعا به سوالات شما پاسخ دهند و شما را راهنمایی کنند.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
19 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

ریلز اینستاگرام چیست؟ 5 ویژگی ریلز (reels) در اینستاگرام سال 2020

ریلز اینستاگرام چیست؟ 5 ویژگی ریلز (reels) در اینستاگرام سال 2020

شاید شما نیز در اینستاگرام، با قابلیت (reels) ریلز آشنا شده اید. اینستاگرام برای رقابت با اپلیکیشنی مانند تیک تاک این امکان را به وجودآورد. ما در این مقاله به شما ویژگی های این آپشن جدید اینستاگرام را خواهیم گفت. قبل از اینکه بریم به سمت ویژگی‌ها، می‌توانم بگویم که...

ادامه مطلب

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب
جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛  مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

اگر شما هم در بین فالوورهایتان در اینستاگرام با پیج هایی مواجه شده اید که نه نام مشخصی دارند، نه عکس پروفایلشان مشخص است و نه محتوای خاصی منتشر کرده اند، احتمالا با یک پیج فیک طرف هستید! بر اساس آخرین آمارها، تقریبا یکی از هر 20 اکانت موجود در اینستاگرام، فیک است. اما...

ادامه مطلب