گذاشتن موسیقی در استوری

گذاشتن موسیقی در استوری

در مقاله های قبلی در مورد نحوه گذاشتن آهنگ روی عکس در استوری صحبت کردیم و گفتیم که برای این کار میتوانید از ابزارها و برنامه های جانبی استفاده کرده و یا حتی از ترفندی که در همان مقاله گفتیم استفاده کرده و عکس های خود را با آهنگ های مورد علاقه تان ادغام کرده و سپس آنرا در استوری های خود به اشتراک عموم بگذارید.

اما اینستاگرام در آپدیت جدید خود که در قسمت استوری خود داده،گزینه ای جدید با عنوان music اضافه کرد که با استفاده از آن به راحتی میتوانید عکس های خود را با موسیقی ها مورد علاقه تان که اکثرا در دسترس هستند، ادغام کرده همچنین ویژگی جدید گذاشتن موسیقی در استوری به صورت برچسب در قسمت برچسب ها جا گرفته است.

خب همانطور که معلوم هست امروز میخواهیم در مورد گذاشتن موسیقی در استوری و نحوه استفاده از آن صحبت کنیم که چگونه میتوان موسیقی مورد علاقه خود را در این قسمت از استوری اینستاگرام پیدا کنیم و حتی در مورد برچسب آن در قسمت مربوطه صحبت کنیم.

نحوه گذاشتن موسیقی در استوری

بعد از توضیحات مختصر در مورد ویژگی جدید music در استوری حال وقت آن رسیده در مورد نحوه اماده سازی و ارسال آن صحبت کنیم پس به همین منظور مراحل زیر انجام دهید.

1_ وارد پیج خود از طریق برنامه اینستاگرام شده و سپس در صفحه باز شده که صفحه هوم میباشد از راه های موجود وارد قسمت استوری میشیوم.

2_ بعد از ورود به این قسمت حال میتوانیم در منوی پاین از قسمت normal به قسمت جدید که music میباشد وارد شویم.

گذاشتن موسیقی در استوری

3_ در این قسمت شما میتوانید از چهار راه اقدام به انتخاب آهنگ مورد علاقه خود کرده باشید سه راه اول همان راه هایی است که اینستاگرام خود دسته بندی کرده و چهارمین راه استفاده از سرچ در این قسمت میباشد که میتوانید بر اساس موزیک و یا خواننده، موسیقی مد نظر خود را انتخاب کنید.

4_ بعد از انتخاب موسیقی مد نظر حال میتوانید با لمس دکمه مروطه از محیط خود عکس و فیلم ضبط کنید.

استفاده از برچسب موسقی در استوری اینستاگرام

برای این منظور شما به مانند قبل باید از محیط خود عکس و فیلم گرفته و یا از گالری خود یک عکس و ویدیو انتخاب کرده و سپس در قسمت ویرایش استوری خود از قسمت برچسب ها اقدام به انتخاب برچسب موسیقی کرده و سپس اهنگ خود را به مانند آموزش قبلی انتخاب کنید.

گذاشتن موسیقی در استوری

جمع بندی

قابلیت جدید موزیک در اینستاگرام میتواند چالش جالبی برای کاربران این برنامه باشد. اکثر خواننده ها و موسیقی های متنوع از جمله ایرانی نیز در این لیست ها وجود دارند که برای سریع یافتن آهنگ های مد نظر باید از قسمت سرچ استفاده کنید.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments