پاسخ سریع دایرکت اینستاگرام در سال 2020

تاریخ انتشار : 2020-09-30
نویسنده : اکتای پاسبان
پاسخ سریع در دایرکت

پاسخ سریع دایرکت اینستاگرام بی نظیر است. اگر از قدیمی های اینستاگرام باشید یادتان می آید که چقدر قسمت دایرکت در اینستاگرام عقب افتاده بود و تنها میتوانستید پیام های ساده و نهایتا عکس و ویدیو برای یکدیگر ارسال کنید و به قولی میتوان گفت که قسمت دایرکت در حد و اندازه های دیگر قسمت های اینستاگرام نبود. اما حال با آپدیت های گسترده این برنامه به خصوص در قسمت دایرکت، شاهد این هستیم که پیام های زیادی در حال رد و بدل شدن است.

امروز میخواهیم در مورد یکی دیگر از قابلیت های اینستا به نام پاسخ سریع یا همان “quick replies” صحبت کنیم. شما با استفاده از آن میتوانید از نوشتن پیام های تکراری برای پیج های متفاوت خودداری کرده و برای خود میانبرهایی تعیین کنید تا با استفاده از آنها پیام های از قبل آماده شده خود را از طریق ویژگی پاسخ سریع دایرکت استفاده کنید.

مقاله مرتبط: دایرکت اینستاگرام

نحوه استفاده از قابلیت پاسخ سریع دایرکت اینستاگرام

بعد از توضیحات مختصر حال میخواهیم نحوه استفاده از این ویژگی پر کاربرد را برای شما عزیزان توضیح دهیم برای استفاده طبق مراحل زیر عمل کنید!

مقاله مرتبط: نحوه حذف پیام دایرکت اینستاگرام

  • وارد پیج خود شده و در صفحه باز شده که همان صفحه هوم میباشد وارد قسمت دایرکت در اینستاگرام میشویم. سپس وارد یکی از چت های قبلی خود شده و یا با لمس آیکون + مانند در بالای صفحه با یک اکانت دیگر ارتباط برقرار میکنیم.
  • بعد از ورود به دایرکت یکی از پیج های دیگر در قسمت چت، آیکون سیاه رنگ را لمس میکنیم.
  • در اینصورت برای شما آیکون هایی از جمله آیکون قلب و یا ایکون گیف که ما با آیکون وسطی یعنی آیکون پاسخ سریع دایرکت کار داریم را انتخاب میکنیم.
  • بعد از انتخاب این آیکون حال میتوانیم از پیام های آماده شده توسط خودمان در کادر باز شده استفاده کرده و یا اگر تا به حال پیامی آماده نکرده ایم میتوانیم با لمس آیکون + و یا نوشته ی new quick replies ماننده در کادر باز شده وارد صفحه ای شویم که میتوانید متنهای مد نظر خود را آماده و قابل استفاده کنید.
  • بعد از ورود به قسمت “quick replies” برای ثبت یک پیغام کافیه کادرهای نشان داده شده را تکمیل کنیم. در کادر اول از شما میخواهد تا پیغام خود را بنویسید.
پاسخ سریع در دایرکت 4
  • در کادر دوم برای استفاده سریعتر از این پیام پاسخ سریع دایرکت یک میانبر انتخاب میکنیم که ما در تصویر زیر کلمه ی a را تایپ کرده ایم تا در صورت استفاده از این کلید متن اماده شده نشان داده شود.
پاسخ سریع در دایرکت 3
  • حالا باید آیکون تایید در گوشه سمت راست و بالا را انتخاب کنید.
پاسخ سریع در دایرکت 2
  • هم اکنون شما یک پیام سریع ساختید و در هر چتی با نوشتن شُرتکات آن مثلا ما کلمه ی a را انتخاب کرده ایم، متن مورد نظر نوشته میشود و میتوانید ان را ارسال کنید.

جمع بندی

بار دیگر از قسمت داغ اینستاگرام یعنی دایرکت برای شما سخن گفتیم. میتوانید با استفاده از قابلیت های جالب و جدید مکان بسیار جذاب و عالی برای خود و مخاطب خود فراهم کنید و حتی میتوانید گروه های اینستاگرامی در این قسمت ایجاد کرده و از قابلیت هایی چون تماس تصویری اینستاگرام استفاده کنید.

امیدواریم مقاله پاسخ سریع دایرکت اینستاگرام برای شما مفید بوده باشد. هرگونه سوالی داشتید میتوانید آن را در بخش کامنت ها بپرسید تا تیم ما سریعا مشکل شما را پیگیری کنند و در صورت وجود راه حل مشکل شما را برطرف نمایند.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
3 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

آموزش جامع گذاشتن پست در اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام...

ادامه مطلب
جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛  مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

جامع ترین روش های تشخیص فالوور فیک؛ مچ غیرفعال‌ها را بگیرید!

اگر شما هم در بین فالوورهایتان در اینستاگرام با پیج هایی مواجه شده اید که نه نام مشخصی دارند، نه عکس پروفایلشان مشخص است و نه محتوای خاصی منتشر کرده اند، احتمالا با یک پیج فیک طرف هستید! بر اساس آخرین آمارها، تقریبا یکی از هر 20 اکانت موجود در اینستاگرام، فیک است. اما...

ادامه مطلب
فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟ (2020)

فالوور فیک چیست و چرا می‌تواند تله ای برای کسب و کار شما باشد؟ (2020)

فالوور فیک چیست؟ به طور خلاصه ، می‌توان گفت به حساب های کاربری که به صورت غیرواقعی در اینستاگرام وجود دارند و فاقد هویت هستند، فالوور فیک گفته می‌شود. همان طور که می دانید، برای حضور در اینستاگرام، اول باید برای خودتان حساب کاربری باز کنید. برای این کار لازم است نام...

ادامه مطلب