قابلیت پاسخ سریع در دایرکت

پاسخ سریع در دایرکت

اگر از قدیمی های اینستاگرام باشید یادتان می آید که چقدر قسمت دایرکت در اینستاگرام عقب افتاده بود و تنها میتوانستید پیام های ساده و نهایتا عکس و ویدیو برای یکدیگر ارسال کنید و به قولی میتوان گفت که قسمت دایرکت در حد و اندازه های دیگر قسمت های اینستاگرام نبود. اما حال با آپدیت های گسترده این برنامه به خصوص در قسمت دایرکت خود، شاهد این هستیم که پیام های زیادی در حال رد و بدل شدن است.

امروز میخواهیم در مورد یکی از قابلیت جدید در دایرکت اینستاگرام که به پاسخ سریع یا همان “quick replies” گفته میشود که شما با استفاده از آن میتوانید از نوشتن پیام های تکراری برای پیج های متفاوت خودداری کرده و برای خود میانبر هایی تعیین کنید تا با استفاده از آنها پیام های از قبل آماده شده خود را از طریق ویژگی پاسخ سریع در دایرکت استفاده کرده باشید.

از این روز امروز میخواهیم در مورد نحوه استفاده از قابلیت پاسخ سریع در دایرکت اینستاگرام توضیح دهیم تا در مواقع نیاز از این ویژگی استفاده کرده و به مشتری ها و یا مخاطبان خود در قسمت دایرکت سریعتر و راحت از قبل پاسخ داده باشید.

نحوه استفاده از قابلیت پاسخ سریع در دایرکت اینستاگرام:

بعد از توضیحات مختصر حال میخواهیم نحوه استفاده از این ویژگی پر کاربرد را برای شما عزیزان توضیح دهیم برای استفاده طبق مراحل زیر عمل کنید!

1_ وارد پیج خود شده و در صفحه باز شده که همان صفحه هوم میباشد وارد قسمت دایرکت در اینستاگرام میشویم و سپس وارد یکی از چت های قبلی خود شده و یا با لمس آیکون + مانند در بالای صفحه با یک اکانت دیگر ارتباط برقرار میکنیم.

2_ بعد از ورود به دایرکت یکی از پیج های دیگر در قسمت چت، آیکون سیاه رنگ را لمس میکنیم که در اینصورت برای شما آیکون هایی از جمله آیکون قلب و یا ایکون گیف که ما با آیکون وسطی یعنی آیکون پاسخ سریع در دایرکت کار داریم را انتخاب میکنیم.

3_ بعد از انتخاب این آیکون حال میتوانیم از پیام های آماده شده توسط خودمان در کادر باز شده استفاده کرده و یا اگر تا به حال پیامی آماده نکرده ایم میتوانیم با لمس آیکون + ماننده در کادر باز شده وارد صفحه ای شویم که میتوانید متن های مد نظر خود را آماده و قابل استفاده کنید.

پاسخ سریع در دایرکت

4_ بعد از ورود به قسمت “quick replies” برای ثبت یک پیغام کافیه در کادر اول که message متن مد نظر را کامل مینویسیم و در کادر دوم برای استفاده سریع تر از این پیام پاسخ سریع در دایرکت یک میانبر انتخاب میکنیم که ما در تصوویر زیر ربات را تایپ کرده ایم تا در صورت استفاده از این پیغام با وارد کردن کلمه ربات این متن اماده شده نیز برای ما پیشنهاد شود.

پاسخ سریع در دایرکت

جمع بندی

بار دیگر از قسمت داغ اینستاگرام یعنی دایرکت برای شما سخن گفتیم که میتوانید با استفاده از قابلیت های جالب و جدید مکان بسیار جذاب و عالی برای خود و مخاطب خود فراهم کنید و حتی میتوانید گروه های اینستاگرامی در این قسمت ایجاد کرده و از قابلیت هایی چون تماس تصویری اینستاگرام استفاده کنید.

عضویت
اطلاع از
guest
2 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments