چگونه مخفیانه از استوری اینستاگرام اسکرین شات بگیریم؟

اسکرین شات از استوری اینستاگرام

اسکرین شات از استوری اینستاگرام نقض حریم شخصی است! اینستاگرام شبکه اجتماعی مبتنی بر عکس و تصویر هست و اقبال زیادی در سراسر دنیا به سمت و سوی این شبکه اجتماعی بوده است. یکی از قابلیت‌های اینستاگرام گذاشتن عکس و فیلم در استوری هاست.

گاهی اوقات ممکن است دوست داشته باشید از استوری دیگران اسکرین شات بگیرید. در بروزرسانی‌های جدید اینستاگرام که در برخی از نقاط فعال شده است؛ در صورتی که از استوری دیگران استوری بگیرید، آن شخص مطلع میشوید و این موضوع از طریق اینستاگرام به او اطلاع داده میشود.

ضمنا اولین باری که اقدام به اسکرین گرفتن از استوری اینستاگرام دیگران کنید، پیامی برای شما ظاهر میشود و به شما اخطار میدهد که از بار دیگر، شخصی که شما از استوری او اسکرین شات میگیرید مطلع خواهد شد.

شخصی که از استوری شما اسکرین شات گرفته است در لیست کسانی که استوری شما را دیده اند با یک ستاره مشخص میشود.

چطوری بصورت مخفیانه از استوری اینستاگرام اسکرین شات بگیریم؟

استفاده از حالت هواپیمای گوشی

برای این کار کافی است که پس از ورود به اینستاگرام، هنگامی که می خواهید اسکرین گرفتن از استوری بگیرید؛ گوشی را در حال پرواز flight mode قرار بدهید. سپس استوری را نگاه کنید و از آن اسکرین شات بگیرید.

استفاده از وب سایت اینستاگرام

با استفاده از کامپیوتر خود وارد سایت Instagram.com شوید. وقتی وارد استوری شدید براحتی میتوانید با print screen از صفحه دسکتاب خود، عکس بگیرید و اسکرین گرفتن از استوری اینستاگرام داشته باشید.

صفحه ورود به اینستاگرام
صفحه ورود به اینستاگرام

استفاده از اپلیکیشن story saver در اندروید

با استفاده از این اپلیکیشن در اندروید میتوانید اسکرین گرفتن داشته باشید و کلا استوری را براحتی و بدون اینکه صاحب آن متوجه شود ذخیره کنید.

استفاده از screen recorder

 با استفاده از اپلیکیشن‌های Screen recorder که از صفحه موبایل فیلم و عکس تهیه می کنند میتوان برای گرفتن اسکرین گرفتن از استوری اینستاگرام اقدام نمود.

در مقاله دیکری از اینبو در مورد ” ذخیره استوری اینستاگرام ” کامل توضیح داده شده و مراحل کامل کار با این اپلیکیشن ها ذکر شده است. برای اطلاعات بیشتر به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

استفاده از یک دوربین

براحتی با استفاده از یک گوشی دیگر و یا با استفاده از یک دوربین میتوانید از استوری مورد نظر خود عکس بگیرید و بعد برای خود ارسال کنید. این ساده ترین و ابتدایی ترین روش برای اسکرین شات از اینستاگرام بصورت مخفیانه است.

قابلیتی برای گوشی های جیلبریک شده

اگر گوشی شما این قابلیت را دارد. میتوانید از برنامه راکت استفاده کنید و براحتی بصورت ناشناس وارد اینستاگرام شوید و براحتی و با زدن یک دکمه اقدام به گرفتن اسکرین شات کنید.

استفاده از افزونه chrome ig story

با افزودن افزونه IG story به کروم با وارد شدن به استوری دیگران براحتی می توانید بر روی عکس مورد نظر کلیک راست کنید و گزینه save را انتخاب نمایید. بدون اینکه کاربر مورد نظر مطلع شود شما توانسته اید آن را ذخیره نمایید.

استفاده از اپلیکیشن repost app در ios

با استفاده از اپلیکیشن repost app هم می توانید اقدام به ذخیره استوری و گرفتن اسکرین شات از استوری اینستاگرام بپردازید. سپس عکس مورد نظر وارد بخش camera roll آیفون شده و از آنجا قابل دسترس خواهد بود.

استفاده از اپلیکیشن fooview در اندروید

اپلیکیشن Fooview یک دستیار همه کاره روی گوشی شما خواهد بود . ضمنا با استفاده از آن میتوانید اقدام به گرفتن اسکرین شات نمایید.

نتیجه گیری

اسکرین گرفتن از استوری دیگران از نظر اینستاگرام نقض حریم شخصی محسوب میشود و بار اول که اقدام به این کار کنید به شما هشدار داده میشود. اما روش هایی برای دور زدن این کار و انجام مخفیانه اسکرین شات اینستاگرام وجود دارد که در این مقاله به ذکر آنها پرداختیم. فقط لطفا به حریم شخصی دیگران احترام بگذارید.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments