مهم ترین نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام

علی محمدی
نویسنده : علی محمدی
تاریخ انتشار : 2022-04-24
مهم ترین نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام

همه‌ی ما می‌دانیم که این روزها افراد زیادی به دنبال درآمدزایی از اینستاگرام هستند. یکی از راه‌هایی که کاربران این شبکه اجتماعی برای سریعتر رسیدن به هدف خودشان انتخاب می‌کنند، خرید پیج اینستاگرام است. این روش مدت زیادی است که مورد استفاده‌ قرار می‌گیرد اما در سال‌های اخیر کاربران تمایل بیشتری برای استفاده از این راه میانبر از خود نشان داده‌اند. در این میان متاسفانه افراد زیادی هستند که در این راه به دام افراد سودجو میفتند و علی‌رغم صرف هزینه زیاد، به نتیجه دلخواهشان نمی‌رسند.

یکی از دغدغه‌هایی که همیشه در زمینه معاملات پیج اینستاگرام وجود داشته است، مسئله امنیت آن‌ها بوده است. افراد زیادی هستند که پیج اینستاگرام خریداری می‌کنند اما نمی‌توانند آن را از فروشنده تحویل بگیرند یا پس از تحویل، پیج خریداری‌شده دوباره از دسترسشان خارج می‌شود. در این مقاله نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام را یاد می‌گیرید تا هیچ وقت گرفتار این سودجویی‌ها نشوید و سرمایه‌ی خود را از دست ندهید. تا انتهای این مقاله با اینبو همراه باشید!

نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام که حتماً باید رعایت کنید!

وقتی می‌خواهید برای کسب و کار خود پیج اینستاگرام بخرید، باید یک سری نکات را رعایت کنید تا پیج خریداری‌شده از لحاظ امنیتی مشکلی نداشته باشد. در غیر اینصورت ممکن است پیجتان از دسترس خارج شود و هزینه‌ای که برای این کار پرداخت کرده‌اید، از دست برود. نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام به دو گروه تقسیم می‌شوند:

 • کارهایی که باید قبل از تحویل پیج انجام دهید!
 • کارهایی که باید پس از تحویل پیج انجام دهید!

هر کدام از اقدامات امنیتی بالا اهمیت زیادی در پروسه خرید پیج دارند و اگر به آن‌ها توجه نکنید، ممکن است پیج خریداری‌شده از دسترستان خارج شود. در ادامه تمامی این موارد امنیتی را باهم بررسی می‌کنیم:

نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام قبل از تحویل

همانطور که گفته شد، نکات امنیتی خرید پیج اینستا به دو دسته تقسیم می‌شود. نکات امنیتی که قبل از خرید پیج باید به آن‌ها توجه کنید، بیشتر به منبع خرید پیج اشاره دارد. در ادامه این موارد را به صورت کامل توضیح می‌دهیم:

1. پیج مورد نظرتان را از سایت‌های معتبر بخرید!

اولین و شاید مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، این است که پیج مورد نظرتان را از سایت‌های معتبر ارائه‌دهنده خدمات اینستاگرامی خریداری کنید. خرید پیج از اشخاص خصوصی ریسک بزرگی است؛ چرا که معاملات خرید پیج معمولاً به غیرحضوری و آنلاین انجام می‌شوند و اگر فروشنده پیج راه ارتباطی خودش با شما را مسدود کند، عملاً هیچ راهی برای پیگیری خریدتان نخواهید داشت. متاسفانه چنین مسائلی قابل پیگیری قضایی هم نیستند. پس اگر قصد خریداری پیج اینستاگرام دارید، حتما پیج مورد نظرتان را از منبعی بخرید که در صورت بروز مشکل، بتوانید خریدتان را پیگیری کنید.

2. نماد اعتماد را جدی بگیرید!

نماد اعتماد کسب و کارهای اینترنتی (اینماد) می‌تواند معیار بسیار خوبی برای سنجش رضایت کاربران از یک وب سایت باشد. اگر قصد دارید از یک سایت، پیج اینستاگرام بخرید، حتما چک کنید این نماد در سایت مربوطه ثبت شده باشد. با کلیک روی این نماد در پاورقی سایت می‌توانید سابقه شکایت‌های کاربران از وب سایت مربوطه را مشاهده کنید. چنانچه در این قسمت شکایتی ثبت نشده باشد، می‌توانید با خیال راحت خریدتان را انجام دهید.

3. واحد پشتیبانی را در نظر داشته باشید!

سومین مورد از نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام به پشتیبانی سایت خرید پیج اختصاص دارد. در خریدهای اینترنتی پیج اینستاگرام برخی مواقع تحویل پیج با مشکل مواجه می‌شود. برای مثال ممکن است اطلاعات پیج به درستی تغییر نکرده باشند. این مسائل به سادگی قابل حل شدن هستند؛ اما به شرطی که سایتی که از آن پیج می‌خرید، واحد پشتیبانی داشته باشد. در غیر اینصورت کسی پاسخگوی مشکلات شما نخواهد بود و در نهایت هزینه‌ای که برای پیج پرداخت کرده بودید، از دست خواهد رفت.

4. برگه پیج‌های نمونه را بررسی کنید!

برگه پیج‌های نمونه به صفحه‌ای گفته می‌شود که در آن پیج‌های قبلی که به فروش رفته‌اند، نمایش داده می‌شوند. با بررسی این صفحه و مشاهده پیج‌هایی که قبلاً توسط این سایت به فروش رسیده‌اند، می‌توانید اعتبار و امنیت این سایت را ارزیابی کنید. چنانچه تعداد پیج‌های فروخته‌شده قابل قبول باشد، می‌توانید با خیال راحت‌تری به امنیت این سایت اعتماد کرده و خریدتان را انجام دهید.

نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام بعد از تحویل

تا اینجای مقاله، نکات امنیتی خرید پیج را آموزش دادیم که باید قبل از اقدام به خرید به آن‌ها توجه کنید. اما در ادامه مواردی را یاد خواهید گرفت که باید بعد از خرید انجام دهید. با انجام این کارها، امنیت پروسه خرید پیج تا حدود زیادی تامین می‌شود و احتمال به خطر افتادن امنیت پیجتان تقریباً به صفر می‌رسد. این موارد عبارتند از:

1. پیج را با ایمیل اولیه تحویل بگیرید!

ایمیل اولیه به ایمیلی گفته می‌شود که پیج اولین بار با آن ساخته شده است. اما چرا تا این حد مهم است؟ جواب ساده است. اینستاگرام مالک اصلی پیج را با این ایمیل می‌شناسد و حتی اگر ایمیل ثبت‌شده روی پیج تغییر پیدا کند، برای مدتی میتوان با ایمیل اولیه دوباره به پیج دسترسی پیدا کرد. پس اگر پیجی خریداری می‌کنید، حتماً چک کنید که پیج را با ایمیل اولیه تحویل بگیرید. اما از کجا بفهمید که ایمیلی که اکنون روی پیج است، ایمیل اولیه است یا بعدا تغییر پیدا کرده است؟ با روش زیر خیلی ساده جواب سوالتان را پیدا کنید:

 1. روی لینک زیر کلیک کنید و یوزرنیم و پسورد پیجتان را در سایت اینستاگرام وارد نمایید تا وارد بخش تاریخچه ایمیل‌ها شوید.

تاریخچه ایمیل‌های ثبت‌شده روی پیج

 1. در این بخش می‌توانید لیست ایمیل‌های ثبت‌شده در اکانت از زمان ساخته شدن پیج را مشاهده کنید.
 2. اگر فقط یک ایمیل در این بخش مشاهده کردید و تغییراتی در ایمیل پیج به وجود نیامده بود، می‌توانید از اینکه ایمیل اولیه‌ی اکانت را دریافت کرده‌اید، مطمئن شوید.

2. اتصال پیج به فیسبوک را بررسی کنید!

یکی از قابلیت‌های اینستاگرام، اتصال به فیسبوک و هماهنگ کردن این دو شبکه اجتماعی است. اگر در این دو شبکه اجتماعی حساب کاربری داشته باشید و آن‌ها را به هم متصل کنید، می‌توانید با داشتن یوزرنیم و پسورد یکی از آن‌ها، وارد هر دو حساب کاربری شوید. به همین دلیل پس از خرید پیج حتما اتصال پیج اینستا به فیسبوک را بررسی کنید و اگر مشاهده کردید که پیج به یک اکانت فیسبوک متصل است، این اتصال را قطع کنید. اگر با روش این کار آشنا نیستید، پاراگراف بعدی برای شماست:

 1. در صفحه پروفایل روی آیکون 3 خط کلیک کنید.
 2. در لیست بازشده گزینه Settings را انتخاب نمایید.
 3. روی Account Center بزنید.
 4. اگر پیجتان به یک اکانت فیسبوک متصل باشد، گزینه‌ای با عنوان Accounts & profiles در این صفحه وجود خواهد داشت. روی آن کلیک کنید.
 5. روی نام کاربری حساب فیسبوک بزنید.
 6. گزینه Remove from Accounts Center را بزنید و روی Continue بزنید.
 7. در مرحله آخر دوباره روی …. Remove بزنید تا اتصال پیج اینستاگرام به فیسبوک قطع شود.

3. رمز دو مرحله‌ای پیج را فعال کنید!

یکی دیگر از نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام که باید به آن توجه داشته باشید، رمز دو مرحله‌ای پیج است. کاربرد این رمز این است که کاربران برای ورود به حساب علاوه بر رمز اصلی باید به شماره تلفن ثبت شده روی پیج یا کد امنیتی یکبار مصرف دسترسی داشته باشند. فعال بودن این رمز از قبل می‌تواند برای شما دردسرساز شود. اگر پیجی را خریداری کردید و رمز دوم آن فعال بود، بلافاصله آن را غیرفعال کنید و سپس رمز دوم آن را برای شماره تلفن خودتان فعال نمایید. در این صورت امنیت پروسه خرید پیجتان افزایش قابل توجهی خواهد داشت. نحوه فعال‌سازی رمز دوم اینستاگرام به همراه آموزش ویدیویی در مقاله زیر قرار داده شده است:

نتیجه گیری

تامین امنیت خرید پیج اینستاگرام یکی از مسائلی است که این روزها به دغدغه کاربران و ارائه دهندگان خدمات در این زمینه تبدیل شده است. چون این خدمات معمولاً به صورت غیرحضوری انجام می‌شوند، باید نکات امنیتی را رعایت کنید تا هزینه‌ای را که برای آن می‌پردازید، از دست ندهید. با اجرای نکات امنیتی خرید پیج اینستاگرام که در این مقاله به آن‌ها اشاره شد، می‌توانید خطرات احتمالی را به کمترین میزان ممکن برسانید.

منتظر نظراتتان هستیم!

اگر شما هم نظر یا ایده‌ای دارید که فکر می‌کنید برای حفظ امنیت خرید پیج اینستاگرام مفید است، لطفاً آن را با ما و سایر کاربران اینبو به اشتراک بگذارید.

از حسن توجه شما متشکریم!

نظرات کاربران

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

مزایای افزایش فالوور با فالو و آنفالو + معرفی ابزار

مزایای افزایش فالوور با فالو و آنفالو + معرفی ابزار

با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از آن، امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که در اینستاگرام فعالیت نکند. به همین دلیل با ساده شدن راه‌های ارتباطی و گسترش شبکه‌های مجازی، چهره برخی کسب و کارها نیز...

ادامه مطلب
لایک استوری اینستاگرام چیست و چگونه باعث پیشرفت در اینستا می‌شود؟

لایک استوری اینستاگرام چیست و چگونه باعث پیشرفت در اینستا می‌شود؟

استوری اینستاگرام، یکی از قابلیت‌های جذاب این پلتفرم است. از آنجایی که اغلب کاربران اتفاقات هیجان انگیز روزانه خود را در استوری به اشتراک می‌گذارند، این قابلیت طرفداران زیادی پیدا کرده است. قابلیت...

ادامه مطلب