آپدیت ربات اینستاگرام

بعد از گذشت دو سال از فعالیت ربات اینستاگرام اینبو امروز میخواهیم به صورت خلاصه وار از آخرین تغییرات و آپدیت ربات اینستاگرام اینبو سخن بگوییم. در این دو سال ما بروز رسانی های زیادی را بر روی ربات اعمال کردیم و در نهایت امروز که این مقاله را میخوانید ربات اینستاگرام اینبو قادر به انجام فعالیت های مختلفی در اینستاگرام میباشد، با هدف گذاری های گسترده که دست هر کاربری را میتواند پیش از پیش باز گذاشته تا علایق و نیاز های خود را با جذب فالوور هدفمند و مد نظر خود، داخل پنل ربات پیاده سازی کنند.

ما در مورد آموزش ساخت ربات اینستاگرام داخل سایت توضیحاتی را برای شما عزیزان داده ایم که میتوانید با مطالعه این مقاله با ویژگی های ربات بیشتر آشنا شوید البته به همین منظور ما ویدیو های متعددی نیز ضبط و آماده کرده ایم که با مشاهده این ویدیو ها میتوانید به راحتی ربات خودتان را تنظیم و آماده استفاده بر روی پیج خود کرده باشید.

آخرین های آبدیت ربات اینستاگرام اینبو

در آخرین بروز رسانی ها ما تلاش کردیم که پنل کاربری را هر چه ساده تر به کاربران عزیز ارائه دهیم. همچنین ویژگی های جدیدی که در خود اینساگرام فعال شد را داخل ربات پیاده سازی کردیم برای مثال میتوان لایک کردن کامنت ها یا مشاهده استوری و… را نام برد البته این یکی از بروز رسانی ها و ویژگی های جدید ربات بوده که در ادامه به چندی از این قابلیت ها جدید اشاره میکنیم.

فعالیت بر روی لایک کننده های هشتگ:

این یکی از بزرگترین و بسیار کاربردیترین آپدیت ربات اینستاگرام اینبو بود که شما میتوانستید با استفاده از این هدف گذاری به مخاطب هایی دست یابید که دقیقا افراد علاقمند به موضوع پیج شما و یا همان خریدار هایی که دنبال محصولات پیج شما میباشند را با اکانت شما آشنا میکرد.

در نظر بگیرید شما داخل اینستاگرام در حوزه فروش کفش زنانه فعالیت میکنید پس قطعا برای شما مخاطب های خانم از آقایان در اولویت بوده و به خصوص افرادی که داخل اینستاگرام، دنبال خرید کفش بوده یا علاقمند به این محصول میباشند، خب شما چگونه میتوانید با استفاده از ربات اینستاگرام این افراد را جذب پیج خود کنید؟

اینجاست که ویژگی جدید فعالیت بر روی لایک کننده های هشتگ میتواند به کمک شما بیاید، شما با فعالسازی این ویژگی افرادی را جذب پیج تان خواهید کرد که پست های با هشتگ مربوطه که در این مثال این هشتگ، کفش و یا کفش _زنانه میباشد را لایک میکنند خب قطعا افرادی این پست ها را لایک میکنند که یا علاقه به این محصولات داشته و یا قصد خرید این نوع محصولات را دارند.

فعالیت بر روی افراد آنلاین:

یکی از دغدغه های اصلی ما سوق دادن فعالیت های ربات بر روی پیج هایی بود که ادمین های آنها در همان لحظه که ربات یکی از فعالیت های خود را انجام میداد آنلاین باشند. که توانستیم این ویژگی را در ربات فعال کنیم و به قسمت فیلتر ها در پنل ربات اضافه و قابل استفاده برای کاربران کرده باشیم.

لایک کردن کامنتها:

همانگونه که اینستاگرام قابلیت جدید خود در قسمت کامنت گذاری را برای کاربرانش فعال کرد که در پی آن کاربران اینستاگرام میتوانستند کامنت های یک پست را لایک کنند و به قولی به آن اعتبار دهند را فعال کرد ما نیز بر آن شدیم تا این ویژگی را در ربات فعال کنیم که میتوانید در قسمت کامنت گذاری از آن استفاده کنید.

مشاهده استوری:

برای آپدیت ربات اینستاگرام یکی از امکاناتی که در پی توصیه کاربران عزیز فعال شد امکان مشاهده استوری دیگران از طریق ربات اینستاگرام اینبو بوده که ما این ویژگی را برای شما عزیزان فعال کردیم که با استفاده از این امکان استوری های دیگر پیج ها (پیج های هدف شما) از طرف پیج شما مشاهده خواهد شد.

کاربران پرایویت را فالو نکن!

یکی دیگر از خواسته های کاربران بر این بود که قابلیتی در ربات فعال شود که با استفاده از آن بتوان از فعالیت بر روی پیج های پرایوت و یا همان قفل صرفنظر شود که این امکان نیز در قسمت فالو برای کاربر ها فعال شد.

سخن آخر

برای انتخاب بهترین ربات اینستاگرام میتوانید قابلیت های آنها را با هم مقایسه کنید تا هم درک مناسبی از ربات های اینستاگرام پیدا کرده و هم قدرت ربات ها را با هم مقایسه کنید. البته اگر قصد شروع کسب و کار گسترده ای در این حیطه از فضای مجازی به ذهنتان خطور کرده میتوانید با دریافت نمایندگی ربات اینستاگرام برای خود و حتی نزدیکان تان راهی پر سود را محیا کرده باشید.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments