پست گذاشتن در اینستاگرام از طریق کامپیوتر + معرفی برنامه های جانبی

پست گذاشتن در اینستاگرام از طریق کامپیوتر

برای پست گذاشتن در اینستاگرام از طریق کامپیوتر می توانید از دو راه اقدام کنید. اولین و بهینه ترین راه حل اقدام از طریق سایت اینستاگرام می باشد. که با ورود به سایت و وارد شدن به پیج خود اقدام به پست گذاری کنیم. که در ادامه بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد. دومین راه حل استفاده از برنامه های مجزا و شبیه ساز اندروید در کامپیوترها می باشد؛ که به برخی از این برنامه در این مقاله خواهیم پرداخت.

در کل کاربران علاقه ای به استفاده از کامپیوتر برای مدیریت اینستاگرام خود ندارند. البته باید حق هم داد چون اینستاگرام در اصل برای موبایل ها طراحی شده و قابلیت های کامل خودش را در نسخه سایت ارائه نداده اما در این بین نیز افرادی پیدا می شوند که به هر دلیل استفاده از موبایل برای پیج خود، خودداری می کنند که از ازاین رو امروز میخواهیم نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام از طریق کامپیوتر را توضیح دهیم.

نحوه انتشار پست در سایت اینستاگرام

ما در پست دیگری در مورد گذاشتن استوری اینستاگرام در کامپیوتر صحبت کرده ایم در این مقاله نیز از همان روش برای ارسال پست استفاده خواهیم کرد از همین رو به مانند مراحل زیر اقدام کنید.

1_ از کامپیوتر خود وارد مرورگر می شویم و به سایت اینستاگرام رجوع می کنیم. در صفحه باز شده که قسمت ثبت نام می باشد به قسمت ورود آن میرویم و بعد از وارد کردن اطلاعات پیج خود، وارد اکانت اینستاگرام خودمان میشویم.

2_ بعد از ورود به اکانت خود، وارد قسمت پروفایل پیج خود شده و سپس راست کلیک کرده و گزینه آخر ” inspect ” را کلیک و یا از کلید میانبر ” ctrl+shift+i ” استفاده میکنیم.

پست گذاشتن در اینستاگرام

3_ در کادر باز شده آیکون گوشی و تبلت مانندی که در گوشه آن قرار دارد را لمس کرده و یا از کلید میانبر ” ctrl+shift+m ” استفاده میکنیم که بعد از انجام این کار مشاهده میکنید که صفحه به صورت موبایل در خواهد آمد.

پست گذاشتن در برنامه ی اینستاگرام از طریق کامپیوتر

4_ در مرحله آخر موس را به صفحه پیج برده و به پایین اسکرول کرده و نوشته آبی رنگ ” directory ” را انتخاب میکنیم که با انتخاب این گزینه دیگر شکل و شمایل صفحه کلا شبیه برنامه اینستاگرام شده و حال میتوانید از منوی پایین گزینه وسطی یعنی ارسال پست را کلیک بکنیم و پست مد نظر خود را به انتشار عموم در بیاوریم.

پست گذاشتن در اینستاگرام از طریق لپتاب

در این آموزش نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام از طریق سایت آن را توضیح دادیم اما این مورد را در نظر بگیرید که امکانات موجود در برنامه اینستاگرام بسیار گسترده تر و استفاده کاربری آن بسیار ساده تر از سایت خودش میباشد.

استفاده از نرم افزار های جانبی برای ارسال پست در کامپیوتر

بهره گیری از چنین نرم افزار هایی بسیار دشوار بوده و اکثرا شامل شبیه سازهای اندرویدی میشود که بسیار سیستم کامپیوتر شما را به چالش میکشد و به قولی کاربرد آنچنانی هم نداشته و تنها سیستم شما را درگیر خواهد کرد. یا برخی از برنامه های تحت وبی مثل ربات اینستاگرام اینبو که میتوانید با استفاده از این ربات اقدام به پست گذاری و حتی انتشار استوری به صورت زمان بندی شده کرده باشید که شامل هزینه های اضافی برای شما میشود. اما اگر باز هم اصرار به استفاده از این برنامه ها را دارید ما برای شما برخی از این برنامه ها را نشان میدهیم.

آیا استفاده از نرم افزار جانبی برای این کار توصیه میشود ؟

تعداد بسیار زیادی نرم افزار جانبی برای اینستاگرام وجود دارد که از جمله انها میتوان به gramblr اشاره نمود. این اپلیکیشن ها به طور فریبنده ای دارای ویژگی های فوق العاده ای است. مانند زمانبندی برای ارسال پست در اینستاگرام. اینستاگرام قوانین سخت گیرانه ای در باره کسانی که هویت حساب های کاربری خود را با نرم افزار جانبی به اشتراک می گذارند وضع نموده است.

شبیه سازی اندروید، به وسیله bluestacks و nox

ما به سه دلیل BlueStacks و nox را از میان سایر شبیه ساز ها انتخاب نمودیم:

1_ کاربران میتوانند به راحتی یک فایل را بر روی کامپیوتر خود ذخیره نمایند و سپس با استفاده از این برنامه ها در اینستاگرام پست کنید.

2_ این نرم افزار ها هم برروی کامپیوتر ویندوزی و هم کامپیوتر های مک قابل نصب است.

3_ نصب آن ساده و آسان است.

نکته: اگر سیستم کامپیتری شما آنچنان سیستم قوی نیست توصیه میکنم از شبیه ساز nox استفاده کنید.

استفاده از ربات اینستاگرام

برای پست گذاری از طریق کامپیوتر آن هم به صورت زمان بندی شده میتوانید از ربات اینستاگرام اینبو استفاده کنید. به همین منظور میتوانید با خرید یکی از اشتراک های ربات، پنل خود را شارژ کرده و سپس از قسمت پست در پنل ربات اقدام به آماده سازی انتشار پست و یا استوری و یا انتشار این موارد به صورت اسلایدر اقدام کنید.

فیلم آموزشی پست گذاشتن در اینستاگرام از طریق کامپیوتر

جمع بندی

در این مقاله سعی بر این شد که بهترین و ساده ترین راه های موجود را برای شما را نشان دهیم اما باز هم توصیه میکنیم که برای استفاده از اینستاگرام حتما از برنامه آن در گوشی خود استفاده کنید. زیرا ویژِگی ها کامل و جدید آن در موبایل ها فراهم شده است.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments