نویسنده: علی محمدی
2018-11-16

معرفی بهترین ربات اینستاگرام 2022 (رایگان و پولی)

بهترین ربات های اینستاگرام کدامند؟ شما کدام را انتخاب می‌کنید> برای آشنایی با ربات های اینستاگرامی و قابلیت های که دارند،

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اگر با ربات‌های اینستاگرامی آشنا باشید، قطعاً از کاربردهای بی‌نظیر آن‌ها با خبر هستید. این ابزارها با قابلیت‌هایی که دارند، می‌توانند بیزینس اینستاگرامی شما را متحول کنند. اگر با قابلیت‌های یک ربات اینستاگرام آشنا باشید، به احتمال زیاد برای راحتی در مدیریت پیج اینستاگرامتان به فکر خرید یکی از آن‌ها خواهید بود. اما مسئله‌ این است که کدام ربات اینستاگرامی برای خرید مناسب‌تر است؟ در این مقاله قصد داریم چند نمونه از بهترین ربات اینستاگرام را معرفی کنیم. با اینبو همراه باشید.

خرید فالوور اینستاگرام

معرفی بهترین ربات اینستاگرام 2022

ربات‌های اینستاگرامی در کل امکانات و ویژگی‌های مشابهی دارند؛ اما در جزئیات و برخی قابلیت‌ها تفاوت‌هایی نیز بین آن‌ها دیده می‌شود. باید به این نکته توجه داشته باشید که همیشه جزیی ترین تفاوت‌ها مهم هستند و می‌توانند باعث تمایز ربات‌های ایده‌آل از ابزارهای متوسط شوند. در این بخش، ربات‌ها را از جهات مختلف بررسی کرده و تمامی جوانب را در نظر خواهیم گرفت تا بتوانید بهترین ربات اینستاگرام برای کسب و کار خود را انتخاب کنید.

1. ربات اینستاگرامی اینبو

ربات اینبو

ربات اینبو ابزاری است که با استفاده از آن، خواهید توانست مدیریت حرفه‌ای پیج را به معنای واقعی تجربه کنید. این ربات به عنوان یک اپلیکیشن و با IP گوشی شما کار می‌کند. بدین ترتیب اینستاگرام آن را به عنوان یک کاربر عادی شناسایی کرده و بلاک نمی‌کند. همچنین ربات اینستاگرامی اینبو علاوه بر قابلیت‌های عمومی ربات‌ها، از امکاناتی برخوردار است که باعث تمایز این ابزار از نمونه‌های مشابه می‌شود. قابلیت‌های ربات اینستاگرامی اینبو عبارتند از:

 1. فالو و آنفالو اتوماتیک
 2. لایک و کامنت خودکار
 3. فالو، آنفالو، لایک و کامنت بر اساس هدف‌گذاری دلخواه
 4. هدف‌گذاری برای لایک، کامنت و فالو (Targeting)
 5. هدف‌گذاری بر اساس هشتگ‌ها، فالوورها، فالووینگ‌ها، لایک‌کننده‌ها، کسانی که کامنت می‌گذارند و لوکیشن‌ها
 6. تنظیم سرعت فالو، آنفالو، لایک و کامنت به صورت اتوماتیک و دستی
 7. اعمال فیلتر برای فعالیت‌ها بر اساس تاریخ انتشار پست‌ها، نوع پست‌ها، حداقل و حداکثر میزان لایک، کامنت، فالورر و فالووینگ، پروفایل و توجه یا صرف نظر از اکانت‌های بیزینسی
 8. تنظیم هشتگ
 9. تنظیم موقعیت مکانی (Locations)
 10. مشخص کردن کاربران هدف
 11. توقف خودکار (تنظیم حداکثر تعداد لایک، کامنت، فالو و آنفالو و تنظیم تایمر)
 12. وارد کردن متن به عنوان کامنت آماده
 13. ارائه‌ی گزارش دقیق از عملکرد ربات
 14. امکان فعال و غیر فعال کردن ربات در زمان دلخواه
 15. محیط کاربری ساده و زیبا
 16. امکان اضافه کردن بیش از یک اکانت در نسخه‌های Standard و Premium
 17. وجود 3 تعرفه با امکانات و قیمت‌های مختلف
 18. پشتیبانی آنلاین

امکانات ویژه بهترین ربات اینستاگرام اینبو

 1. حذف فالوور فیک اینستاگرام
 2. سازگاری با قابلیت رمز عبور دو مرحله‌ای اینستاگرام
 3. بدون نیاز به باز بودن برنامه و فعالیت در پس زمینه
 4. تنظیمات پیشرفته فالو (فالو نکردن دوباره افراد پس از آنفالو و فالو نکردن اکانت‌های پرایوت)
 5. تنظیمات پیشرفته آنفالو (مشخص کردن منبع آنفالو، مدت زمان آنفالو پس از فالو کردن، آنفالو نکردن کسانی که فالو بک داده‌اند)
 6. امکان استفاده از ربات به زبان فارسی و انگلیسی
 7. فعالیت برخی قابلیت‌ها بدون نیاز به اینترنت

آپشن‌های رایگان اپلیکیشن اینبو

 1. دانلود عکس پروفایل اینستاگرام
 2. دانلود استوری اینستاگرام
 3. دانلود پست اینستاگرام
 4. حذف تاریخچه تماس صوتی و تصویری اینستاگرام از صفحه چت دایرکت
 5. ابزار ارسال پست زمانبندی شده

ورود به پنل اینبو

2. ربات نینجاگرام

ربات نینجاگرام

نینجاگرام نیز یکی از ابزارهایی است که می‌توانید برای مدیریت پیج خود از آن استفاده کنید. این ربات به این دلیل که بر روی گوشی نصب نمی‌شود و فقط بر روی پلتفرم ویندوز قابل نصب است، چندان مورد استقبال قرار نگرفته است. در ادامه به معرفی آپشن‌های نینجاگرام می‌پردازیم:

 1. فالو و آنفالو خودکار
 2. لایک و کامنت خودکار
 3. ارسال کامنت خودکار
 4. فیلتر کردن کاربران هدف بر اساس لوکیشن، هشتگ و فالوورها یا فالووینگ‌های یک اکانت خاص
 5. قبول و رد درخواست فالو
 • معایب ربات نینجاگرام
 1. قابل اجرا نبودن روی گوشی
 2. نبود ابزار حذف فالوور فیک
 3. تک زبانه بودن محیط کاربری ربات
 4. عدم امکان انتشار پست زمانبندی شده

3. ربات اینستاگرامی روبو کلیک

ربات روبوکلیک

روبوکلیک به عنوان یکی از سرویس‌دهنده‌های اینستاگرام شناخته شده و مدیریت پیج اینستاگرامی را برای شما آسان می‌کند. قابلیت‌های این سرویس اینستاگرامی عبارتند از:

 1. فالو و آنفالو خودکار
 2. لایک و کامنت خودکار
 3. ویو استوری
 4. امکان اد کردن بیش از یک اکانت به سرویس
 5. پشتیبانی آنلاین
 • معایب
 1. قابل نصب نبودن روی گوشی و کامپیوتر (فعالیت تحت وب)
 2. نبود امکان انتشار پست زمانبندی‌شده
 3. نبود قابلیت حذف فالوور فیک

4. ربات اینستاساز

ربات اینستاساز

اینستا ربات یکی دیگر از ارائه‌دهندگان خدمات اینستاگرامی می‌باشد که خدماتی مشابه با دیگر سرویس‌ها را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. قابلیت‌هایی که در این ربات وجود دارند، به صورت زیر هستند:

 1. کسب فالوور واقعی
 2. بلاک و حذف کامنت‌های توهین آمیز
 3. ارسال پست زمانبندی شده
 4. ارسال پست زمان بندی شده
 • معایب
 1. قابل استفاده نبودن به عنوان یک برنامه در گوشی و کامپیوتر (سرویس تحت وب)
 2. عدم امکان حذف فالوورهای فیک
 3. تک زبانه بودن محیط کاربری پنل

5. ربات اینستاگرام های فالوور

ربات های فالوور

از دیگر ربات‌هایی که برای افزایش فالوور موجود هستند، میتوان به سرویس اینستاگرامی های فالوور اشاره کرد. قابلیت‌های این ربات عبارتند از:

 1. پیام دایرکت اتوماتیک
 2. جذب فالوور با فالو و آنفالو خودکار
 3. کامنت اتوماتیک
 4. سازگار با موبایل
 5. ارائه گزارش از عملکرد ربات
 • معایب
 1. نداشتن قابلیت حذف فالوور فیک
 2. عدم امکان جذب فالوور از طریق لوکیشن و هشتگ
مقایسه بهترین ربات های اینستاگرام

کدام ربات اینستاگرامی را انتخاب می‌کنید؟

پس از آشنایی با بهترین ربات‌های اینستاگرامی اکنون می‌توانید با دید بهتری نسبت به تهیه ربات برای پیج خود تصمیم بگیرید. اگر انتخاب شما ربات اینستاگرامی اینبو می‌باشد، می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی خرید ربات به راحتی برای خود اکانت ساخته و اشتراک ربات را تهیه فرمایید. البته این امکان نیز برای شما فراهم است که برای استفاده‌ی آزمایشی از ربات اینبو به مدت 3 روز به صورت رایگان با شماره‌های موجود در صفحه‌ی تماس با ما در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید از طریق آیکون آبی رنگ موجود در گوشه‌ی سمت چپ پایین صفحه‌ی سایت به ما پیام دهید.

معیارهای انتخاب بهترین ربات اینستاگرام

ممکن است افراد مختلف اولویت‌ها و سلایق مختلفی در انتخاب بهترین ربات اینستاگرامی داشته باشند؛ اما در حالت کلی برخی موارد هستند که در صورت وجود می‌توانند باعث تمایز و برتری یک ربات نسبت به ربات‌های اینستاگرامی دیگر شوند. در لیست بهترین ربات های اینستاگرام که در این مقاله با آن آشنا شدید، تمامی این موارد مورد بررسی قرار گرفته‌اند و بر اساس آن‌ها این لیست تهیه شده است. در این بخش از مقاله قصد داریم موارد تاثیرگذار بر انتخاب بهترین ربات اینستاگرام را باهم مرور کنیم:

1. تامین امنیت اطلاعات کاربران

در سال‌های اخیر که فعالیت افراد در فضای مجازی افزایش یافته است، اطلاعات کاربران به یک هدف جذاب برای مهاجمان دنیای سایبری تبدیل شده است. اینستاگرام به عنوان پرطرفدارترین شبکه‌ اجتماعی در کشور ما در رتبه اول لیست هکرها برای حمله قرار دارد. پس طبیعی است که تامین امنیت اطلاعات کاربران برای ربات‌های اینستاگرامی یک ضرورت محسوب شود.

هر ربات اینستاگرامی که بتواند امنیت اطلاعات کاربرانش را تضمین کند، مطمئناً چند قدم از رقبا جلوتر خواهد بود. جالب است بدانید ربات اینبو تنها ربات اینستاگرامی است که از رمز عبور دو مرحله‌ای اینستاگرام پشتیبانی می‌کند. با این قابلیت می‌توانید خیالتان را از بابت حفظ امنیت اطلاعات خود راحت کنید. چرا که با وجود رمز دوم حتی اگر شخصی به رمز عبور شما هم دسترسی داشته باشد، باز هم نمی‌تواند وارد حسابتان شود.

2. رابط کاربری مناسب و استفاده آسان

مطمئناً برخی از کسانی که به دنبال خرید بهترین ربات اینستاگرام هستند، در کار کردن با چنین ابزارهایی متخصص نیستند. پس محیط داخلی و رابط کاربری ربات باید به نحوی طراحی شود که هر کاربری با کمترین سطح اطلاعات درباره کار با ابزارهای اینستاگرامی بتواند با این ابزار کار کند. همچنین برای کاربران بسیار مبتدی وجود یک راهنما داخل محیط کاربری می‌تواند باعث برتری ربات نسبت به سایر رقبا شود.

3. قیمت مناسب

مطمئناً کاربرانی که قصد خرید ربات اینستاگرام دارند، به مقایسه قیمت نمونه‌های مشابه خواهند پرداخت و هر رباتی را که قیمت منطقی‌تری داشته باشد، انتخاب خواهند کرد. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که قیمت را نسبت به امکانات ربات مقایسه کنید. برای مثال ممکن است بین رباتی که چند آپشن محدود دارد و رباتی که تعداد زیادی آپشن کاربردی دارد، نمونه اول را به دلیل قیمت کمتر انتخاب کنید. اما در واقع باید به تعداد و کیفیت خدمات ربات‌ها هم توجه ویژه‌ای داشته باشید.

4. آموزش کار با ربات

هرچقدر هم که رابط کاربری ربات اینستاگرام ساده طراحی شده باشد، باز هم برخی افراد در استفاده از آن مشکلاتی را خواهند داشت. مطمعناً کاربرانی هستند که در کار با اپلیکیشن‌ها یا وب سایت‌ها تخصص چندانی ندارند. به همین دلیل آموزش نحوه کار با ربات یکی از مولفه‌های مهم در انتخاب بهترین ربات اینستاگرام محسوب می‌شود. بنابر این در انتخاب ربات اینستاگرامی برای خرید، حتماً این نکته را در نظر داشته باشید.

5. واحد پشتیبانی

حتی کامل‌ترین ربات‌های اینستاگرامی هم ممکن است برخی مواقع با مشکلاتی مواجه شوند که کاربر نتواند آن‌ها را حل کند. برای مثال اگر اپلیکیشن با گوشی کاربر سازگار نباشد، وجود یک واحد پشتیبانی که به موقع پاسخگوی سوالات کاربر باشد، می‌تواند این مشکل را حل کند. بنابر این در هنگام خرید ربات اینستاگرام به وجود واحد پشتیبانی فعال توجه ویژه‌ای داشته باشید.

6. جامع بودن امکانات ربات

مطمئناً داشتن یک ابزار همه‌کاره بهتر از داشتن چند ابزار جداگانه است؛ چون هم دسترسی شما به این ابزارها آسانتر خواهد بود و هم در مجموع هزینه‌ی کمتری برای همه ابزارها خواهید پرداخت. پس اگر قصد خرید ربات اینستاگرام دارید، معیار بعدی خود در انتخاب بهترین ربات اینستاگرام را جامع بودن آن قرار دهید.

7. ارائه آمار از عملکرد ربات

بعد از اینکه ربات برای مدتی روی پیجتان فعالیت کرد، مطمعناً به دنبال این خواهید بود که بدانید عملکرد ربات به چه شکل بوده و چه نتیجه‌ای برای شما داشته است. مثلاً چند فالوور به پیجتان اضافه شده است یا چند فالوور فیک توسط ربات از پیجتان حذف شده است. پس آخرین معیاری که در این مقاله به آن اشاره می‌کنیم، ارائه آمار توسط ربات اینستاگرام است. در انتخاب بهترین ربات اینستاگرام این مورد را فراموش نکنید!

جمع بندی

در مدت کوتاهی که ربات های اینستاگرامی عرضه شده‌اند، تعداد آن‌ها به سرعت در حال افزایش است. اما پیدا کردن یک ربات ایده‌آل از بین این ابزارها کار چندان ساده‌ای نیست. در این مقاله، قابلیت‌های بهترین ربات اینستاگرام را معرفی کردیم تا بتوانید با شناخت آن‌ها، یک انتخاب درست و حساب‌شده داشته باشید. امیدواریم که از مطالب این مقاله استفاده‌ی لازم را برده باشید. در صورت داشتن هر گونه سوال، پیشنهاد و انتقاد، در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
22 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
نازنین

سلام. آیا فعالیت ربات اینبو از طرف اینستاگرام تایید شده و امکان بلاک شدن درصورت فعالیت ربات وجود داره؟

مهنار

سلام- من چند بار امتخان کردم- اما با توجه به این که گرشی اندروید ندارم همیشه مشگل دارم – راهکاری دارید؟

رضااحمدی

سلام چطوری میتونم ربات برای اینستاگرام بخرم

محمد رضا

سلام من میخواستم فالور های فیک خودم رو حذف کنم ولی میگه پکیج شما منقضی شده است؟چرا

های کانتنت

سلام ممنون از مقاله خوب اینبو

چندین ماهه دنبال خرید بهترین ربات اینستاگرام هستم برای خودم نه برای افرادی که نمی دونن بهترین ربات اینستاگرام را چه سایتی ارائه میدهد؟ به همین خاطر در سایت های کانتنت به بررسی بهترین ربات های اینستاگرام پرداختم و با افتخار اینبو رو اولین و معتبرترین ارائه دهنده ربات اینستاگرامی معرفی کردم و مطمئنم آینده اینبو بسیار درخشان تر و موفق تر خواهد بود. ایشالا خودم برای پیج های کانتنت ازتن ربات اینستاگرام تهیه میکنم.

با ارزوی موفقیت

موسوی

سلام، وقت بخیر
می‌خوام برای یک پیام ربات بخرم (یک ماهه) چقدر توی ۱ ماه جذب خواهم داشت؟

فرشاد نوری

سلام. من چطور ربات اینستا گرام رو بخرم تو سایت جایی برای خرید نداره

فرنوش

سلام
ربات اینبو فالوئرهای فیک رو حذف میکنه؟

مریم فارسی

سلام ..میخوام فالوئینگهایی که فالوم نکردن حذف کنم و هم تعداد لایکهام تقریبا یک بیستم فالوئرهام است

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!