انتخاب بهترین ربات اینستاگرام

نادر عبدی
تاریخ انتشار : 2018-11-16
نویسنده : نادر عبدی
بهترین ربات اینستاگرام

بهترین ربات اینستاگرام، به احتمال بالا وقتی این مقاله را میخوانید، میخواهید برای پیج خود یک ربات تهیه کنید، اما احتمالا دو دل هستید و یا مانده اید که کدام ربات اینستاگرام موجود در سایت های مختلف را انتخاب کنید. ما امروز قصد داریم فعالیت هایی که این ربات ها انجام می دهند را بررسی کرده و همچنین نقاط ضعف و قوت یک ربات نسبت به دیگری را مورد تحلیل قرار دهیم، همچنین مزیت ها و قابلیت هایی که با استفاده از این بستر ها برای اکانت شما فراهم خواهد شد حرف خواهیم زد.

ربات اینستاگرام برای چیست؟

ربات های اینستاگرام بستری هستند که شما می توانید با استفاده از آن ها فعالیت های مهم اینستاگرام مانند فالو، لایک، ارسال کامنت و… که باعث افزایش بازدید و جذب فالور واقعی هدفمند برای پیج شما می شوند را فعال کرده و بازدید کلی اکانت اینستاگرام تان را چندین برابر کنید.

مقاله های مرتبط: ربات اینستاگرام چیست و چگونه کار میکند؟

در واقعه یک ربات اینستاگرام همان فعالیت هایی که شما داخل اکانت خود انجام می دهید را اجرایی می کند مثلا اگر شما پیجی را در اینستا فالو می کنید یا زیر یک پست کامنت می گذارید و یا آن پست را لایک می کنید همان کارها را ربات نیز انجام میدهد با این تفاوت که یک ربات اینستا این نوع فعالیت ها را به صورت مکرر و هدفمند انجام داده و در پی انجام این فعالیت ها باعث میشود که بازدید پیج شما افزایش پیدا کند.

خود شما در اینستاگرام چه فعالیت هایی انجام میدهید؟

با این توصیفات شاید شما از خود بپرسید که چرا پیج من با این که مدت زمان طولانی در اینستاگرم حضور دارم پیشرفتی ندارد! سوال ما از شما این است که آیا فقط در اکانت خود پست منتشر کرده و یا اینستاگردی می کنید یا تنها به فعالیت های فالور هایتان واکنش نشان داده اید مثل مشاهده استوری آنها و یا لایک کردن پست های منتشر شده توسط آنها و… این فعالیت ها نه تنها هدفمند نبوده و همچنین برای جذب بازدید و در پی آن جذب فالور واقعی کافی نیست.

دلیل پیشرفت نکردن پیج شما را میتوان در آن دید که فعالیت شما محدوده کمی را در خود جای داده و فقط به فالوور یا فالوینگ های خودتان ختم میشود. پس برای جذب فالوور های جدید باید محدوده فعالیت خود را بزرگتر کنید. اکثر ربات های اینستاگرام نیز محدوده فعالیت های گسترده ای دارند که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

یک ربات اینستاگرام چه فعالیت هایی انجام میدهد؟

در ادامه مقاله برای انتخاب بهترین ربات اینستاگرام: یک ربات اینستاگرام تمامی فعالیت هایی که در اینستاگرام وجود دارد را میتواند انجام دهد اما برخی از این فعالیت ها مهم می باشد و میتواند در افزایش فالوور واقعی اینستاگرام شما را سریعتر به نتیجه برساند مانند فالو کردن یا ارسال کامنت و یا لایک کردن پست های مربوطه یا همان کاربران هدف شما که در ادامه توضیح خواهیم داد اما به فعالیت های اصلی اینستا بپردازیم.

لایک

قطعا تا به حال شما پستی را در اینستاگرام لایک کرده اید. حال این پست میتواند توسط فالووینگ هایتان منتشر شده باشد و یا توسط هر اکانت دیگری، همانطور که می دانید هنگام لایک شدن یک پست یک پیام اطلاع رسانی مانند در قسمت صفحه فید اینستاگرام ادمین مربوطه ( صاحب پست لایک شونده توسط شما) دریافت میشود و بدین طریق آن ادمین اکانت، از لایک شدن پستش توسط شما با خبر شده و این میتواند آشنایی بین شما ایجاد کند. پس این فعالیت در اینستاگرام یکی از اصلی ترین ها برای جذب فالوور و بالا بردن بازدید اکانت شما می باشد. اکثر ربات های اینستاگرامی نیز قادر به انجام چنین فعالیتی هستند و شما به راحتی می توانید قابلیت لایک کردن را در ربات خود فعال کرده تا از این طریق بازدید پیج خود را افزایش دهید.

فالو

اصلی ترین و قدرتمند ترین بخش فعالیت شما در اینستا می تواند مربوط به ویژگی فالو کردن در اینستاگرام باشد، بزارید در این مورد به صورت کامل شفاف سازی کنیم. شما با انتخاب بهترین ربات اینستاگرام می توانید مجموعه ای از کارهای خود را انجام دهید.

در نظر بگیرید شما اکانتی را در اینستا فالو می کنید. احتمال اینکه ادمین پیج مربوطه به شما فالوبک دهد بالاست. حال در نظر بگیرید شما به تعداد فراوانی این عمل را انجام می دهید پس قطعا اکانت های متعددی در آینده وارد پیج شما خواهند شد یا حداقل اگر فالوبک هم ندهند پیج و پست های شما را بازدید خواهند کرد، در اینصورت هست که بازدید پیج شما و پست هایتان نیز بالا میرود. شما داخل ربات های اینستاگرام نیز می توانید با استفاده از این امکان فالوور های هدف خود را فالو کرده تا فیدبک خوبی را دریافت کنید.

آنفالو

در نظر بگیرید شما پیج های انبوهی را از طریق ربات و یا اصلا خودتان به صورت دستی فالو کرده اید. حال میخواهید برخی از این فالوور ها را آنفالو کرده تا فالووینگ هایتان پایین بیاید شما به راحتی می توانید با استفاده از بهترین ربات اینستاگرام فالووینگ های اضافه خود را آنفالو کرده. در ضمن در اکثر رباتها در قسمت آنفالو گزینه هایی وجود دارد که می توانید بر اساس این گزینه ویژگی آنفالو خود را مدیریت و یا به قولی فیلتر کرده باشید. همچنین اینستاگرام محدودیتی در فالو کردن برای هر اکانت قائل شده است و این محدودیت 7500 فالووینگ می باشد. پس در آخر شما باید برخی و یا اکثر فالوینگ های خود را آنفالو کرده باشید.

ارسال کامنت

قطعا تا به حال زیر یک پست در اینستاگرام نظر خود را نوشته و کامنت کرده اید یا برعکس زیر پست های خودتان نظرات مختلفی را دریافت کرده اید. درنظر بگیرید شما در فروش ساعت در اینستاگرام فعالیت دارید و میخواهید فروش تان را در اینستاگرام گسترش دهید پس سعی می کنید به صورت دستی کامنت های تبلیغاتی خود را زیر پست های دلخواه تان نوشته و ارسال کنید. همین کار را ربات های اینستاگرام به راحتی و به صورت هدفمند می توانند انجام دهند.

ارسال پیام به دایرکت

در مورد پیام های تبلیغاتی صحبت کردیم. خب ارسال پیام های تبلیغاتی و یا تشکر مانند در اینستاگرام تنها به کامنت ها ختم نمیشود و شما می توانید پیام های تبلیغاتی خود را به دایرکت پیج های هدف تان ارسال کنید و اینگونه شغل خود را تبلیغ کرده باشید که این قابلیت نیز در رباتهای اینستاگرامی قابل اجراست و شما به راحتی میتوانید متن هایی را از قبل آماده و به ربات دهید، تا ربات روزانه به مقداری که شما برایش تعیین میکنید این پیام ها را به پیج های هدف شما ارسال کند.

این فعالیت هایی که ذکر شد در اکثر ربات های موجود در سایت های مختلف فعال می باشد و شما با خرید هر رباتی می توانید این فعالیت ها را اجرایی کنید .اما در این بین برخی از ربات ها به صورت صحیح کار نمیکنند و با خود مشکلاتی به وجود می آورند که می تواند پیج مربوطه را به خطر انداخته و یا منجر به جریمه شدن از طرف اینستاگرام شود،  پس در انتخاب بهترین ربات اینستاگرام برای خود دقت کنید.

چرا باید ربات اینستاگرام اینبو را انتخاب کنم؟

خب با آشنایی جزئی که در مورد رباتهای اینستاگرامی پیدا کردید حال وقت آن رسیده تا در مورد ویژگی ها و قابلیت های ربات اینستاگرام اینبو بحث کنیم که چه دلیل هایی وجود دارند که شما را ترغیب به خرید کند .

بهترین ربات اینستاگرام

هدف گذاری:

هدف گذاری ها ارکان مهم بهترین ربات های اینستاگرامی هستند با استفاده از هدف گذاری ها شما می توانید جامعه هدف خود را که می خواهید از طریق ربات اینستاگرام جذب پیچ تان کنید، موثر میشوند. برای درک کامل این موضوع در نظر میگریم در شغل فروش کفش مردانه فعال هستیم و در رابطه با همین شغل پیجی داخل اینستا داریم خب برای ما می تواند افراد یک شهر خاص در اولویت بوده و یا جذب مردان نسبت به زنان در اولویت باشد و… که شما با بهره گیری از ویژگی هدف گذاری ها میتوانید به راحتی افراد و اکانت های مد نظر خود را به پیج تان هدایت کرده و بازدید پیج تان را به صورت هدفمند بالا برده باشید.

فیلتر ها:

فیلر ها را میتوان به مهم ترین بخش هر ربات نسبت داد. اگر مشاهده کردید رباتی بخش فیلتر برای جداسازی اکانت های فیک را ندارد و یا گر دارد چندان سفت و سخت نیست قید آن ربات را همان لحظه بزنید چون کارایی و بهره وری خوبی برای شما نخواهد داشت برای مثال اگر شما هدف گذاری های خود را تعیین کرده باشید  ربات در ادامه فعالیت خود بر روی این هدف گذاری ها فعالیت های مشخص شده از طرف شما را عملی خواهد کرد.

قطعا در بین این اکانت های انتخاب شده اکانت های فیک نیز وجود دارد پس این اکانت ها را چگونه تشخیص دهیم و آن ها را از لیست فعالیت های ربات استفاده کنیم. اینجاست که بخش فیلترها خود را نشان میدهد. ربات اینستاگرام اینبو نیز به این بخش توجه خاصی کرده که با استفاده از این ویژگی می توانید بهره وری ربات خود را چندین برابر کرده باشید.

سرعت:

همانطور که از اسمش معلوم هست این قسمت نیز تعیین میکند که ربات شما با چه سرعتی بر روی  پیج شما فعالیت کند که ما در ربات اینبو بخش سرعت را به چهار بخش سرعت کم متوسط زیاد و سفارشی تقسیم کرده ایم که توصیه ما برای کاربران مان استفاده از سرعت متوسط و یا بالا می باشد.

بهترین ربات اینستاگرام

کامنت ها:

همانگونه که قبلا اشاره کردیم شما با استفاده از این بخش می توانید متن هایی از قبل آماده شده خود را که میتواند پیام های تبلیغاتی و یا تشکر مانندی باشند را حاضر و آماده ارسال کرده باشید.

بهترین ربات اینستاگرام

پیام دایرکت:

ارسال پیام دایرکت حتی به صورت دستی میتواند محصولات شما را با افراد بیشتری آشنا کند. این قسمت به خصوص برای افرادی که پیج شان بیزینسی است بسیار لازم بوده و میتوانند شغل خود را به تبلیغ بگذارند. در ربات اینستاگرام اینبو شما می توانید روزانه تا 100 (توصیه شده) پیام دایرکتی ارسال کنید و متن های مختلفی را انتخاب کرده و آماده ارسال به دو صورت یعنی

ارسال پیام به : فالوور ها، کاربران هدف

فالوور ها: شامل فالوور های فعلی شما و همچنین اکانت های جدیدی که دنبال کننده پیج شما شده اند

کاربران هدف: کاربران هدف یا همان پیج های هدف همان اکانت هایی هستند که شما در بخش هدف گذاری های خود که میتواند شامل مکان ها، تگ ها و کاربران هدف باشد می باشد.

بهترین ربات اینستاگرامفالو:

در توضیحات قبلی این ویژگی را توضیح دادیم و اشاره کردیم که قدرتمند ترین و تاثیرگذارترین ویژگی در اینستاگرام برای جذب فالوور واقعی و جذب بازدید فالو کردن پیج هدف می باشد. از این رو تیم اینبو نیز به این ویژگی توجه ویژه ای کرده است. شما در بخش فالو می توانید برای جلوگیری از اسپم بودن که اینستاگرام شدیدا مخالف فعالیت اسپم است، گزینه ی دوبار تلاش نکن برای فالو کردن را انتخاب کنید. بنابراین ما در اینبو این قابلیت را اضافه کرده ایم که در صورت فعال کردن یک پیج و اگر در آینده همان پیج را آنفالو کرده باشید، دوباره ربات آن پیج را مورد فعالیت خود قرار ندهد.

آنفالو:

محدودیت اینستاگرام برای فالووینگ 7500 می باشد یعنی شما نمی توانید بیش از این عدد اکانت ها را دنبال کنید یا به قولی به تعداد فالوینگ خود اضافه کنید. اینجاست که ویژگی آنفالو در ربات ها به درد شما میخورد. در اینبو نیز شما می توانید به دو نوع کلی (همه،ربات) فالوینگ های خود را آنفالو کنید. حتی می توانید برای آن زمان نیز تعریف کنید و یا با انتخاب تیک آنفالو نکن فالور های من را، آن هایی که فالوبک داده اند را نگه دارید و از آنفالو آن ها خودداری کرده باشید.

بهترین ربات اینستاگرام

مشاهده استوری:

مشاهده استوری یکی از قابلیت های جدید اینبو می باشد که شما نمی توانید در ربات های دیگر چنین ویژگی را دیده و استفاده کنید. با روشن کردن کلید مشاهده استوری ربات از طرف اکانت شما به مشاهده استوری های هدف گذاری های شما خواهد پرداخت. طبق تحقیقات ما این ویژگی فیدبک خوبی را به همراه دارد.

تکرار پست

این ویژگی چندان طرفدار ندارد و برای ادمین هایی می باشد که وقت برای فعالیت داخل اینستاگرام خود ندارند و میخواهند ربات پست های منتشر شده از طرف کاربران هدفی که انتخاب کرده اند برداشته و در پیج خودشان به انتشار بگذارد. ما در اینبو این قابلیت نیز اضافه کرده ایم به همراه کپشن پست تکرار پست انجام گیرد.

تگ ها:

تگ ها یا همان هشتگ ها در اینستاگرام مسئله پیش پا افتاده ای می باشد. پس نمی خواهیم در مورد خود هشتگ و نحوه هشتگ گذاری صحبت کنیم. اما به این اشاره می کنیم که شما با استفاده از هشتگ ها می توانید جامعه هدف خود را به خوبی تعیین کنین برای مثال اگر میخواهید در رابطه با شغل خود اکانت هایی را به پیج خود جذب کنید به راحتی می توانید از تگ ها استفاده کنید.

بهترین ربات اینستاگرام

مکان ها:

همانطور که از اسمش می بینید مکان ها یا همان منطقه جغرافیایی امکانی می باشد که میتوان افراد و اکانت های منتسب به یک شهر خاص و یا حتی جای به خصوصی از شهر رو مورد هدف قرار داد. برای مثال اگر میخواهید تهرانی ها را جذب پیج تان کنید کافی است مناطق شهر تهران را انتخاب کنید.

بهترین ربات اینستاگرام

کاربران هدف:

آخرین نوع هدف گذاری ویژگی انتخاب کاربران هدف یا همان پیج های هدف می باشد که شما چند اکانت را انتخاب و در ربات ثبت می کنید، سپس در بخش هدف گذاری می توانید بر 4 نوع یعنی فعالیت بر روی فالوور، فالوینگ، لایک کنندها و کامنت گذاران هدف گذاری کنید.

بهترین ربات اینستاگرام

لیست سیاه:

شاید در این بین شما نخواهید رباتتان بر روی هشتگ ها، اکانت ها و کلماتی فعالیت کند که به راحتی می توانید در این قسمت موارد خود را وارد کنید.

بهترین ربات اینستاگرام

توقف خودکار:

این قسمت برای افراد ایست که میخواهند بعد از مقداری فعالیت، ربات قطع شود.

زمانبندی ربات:

ما در آپدیت جدید اینبو بخشی با عنوان زمانبندی اضافه کردیم که میتوانید با بهره گیری از آن فعالیت ربات خود را به مانند یک انسان در آورده که برای این کار کافی است گزینه هایی چون فعالیت روزانه، شبانه، همه را انتخاب کنید تا رباتتان در زمان های تعیین شده فعالیت خود را انجام دهد.

 

پست گذاری زمانبندی شده:

یکی از بخش های پرطرفدار کاربران ربات اینستاگرام را میتوان قسمت پست گذاری زمانبندی شده در نظر گرفت. تیم اینبو نیز به این بخش تخصصی تر نگاه کرده و بخش مجزایی در ربات برای این ویژگی انتخاب کرده است. شما قادر هستید در این بخش پست های خود را حال به صورت ویدیو یا عکس به صورت تکی و یا آلبوم (اسلایدر) همچنین ارسال اسوری به صورت زمانبندی آماده ارسال کنید.

بهترین ربات اینستاگرام

 

 

دمو یا پیش نمایش از اینبو:

 

صحبت هایی از امکانات و ویژگی های اینبو:

آموزش ساخت ربات اینستاگرام :

حال بعد از این توضیحات آموزش ساخت ربات اینستا شاید شما هم علاقمند شده باشید که به صورت دائمی و مستقل صاحب چنین رباتی باشید تا هم از آن به صورت مستقل استفاده و یا از آن درآمدزایی کنید برای خرید اسکریپت اینبو دو راه وجود دارد.

۱_ نمایندگی ربات اینستاگرام :

در این روش شما میتوانید برای ساخت بهترین ربات اینستاگرام بعد از هماهنگی با مدیران تیم اینبو سایتی همانند سایت اینبو برای خود سفارش دهید و برای خود سایت مستقلی تدارک ببنید تا از طریق آن برای پیچ های خود به مقدار دلخواه از ربات استفاده کنید و یا از طریق آن برای خود درآمدزایی کنید که در این صورت با اضافه کردن هر اکانت به پنل سایت خود طبق تعرفه های پنل همکاران سایت اینبو با شما محاسبه خواهد شد.

۲_ اسکریپت ربات اینستاگرام :

با خرید اسکریپت ربات اینستا شما قادر خواهید بود به صورت کاملا مستقل برای خود درآمدزایی کنید. به این صورت که دیگر برای تیم اینبو نیز پورسانتی را پرداخت نخواهید کرد و بعد از خرید اسکریپت میتوانید به راحتی برای خود سایتی آماه کرده و سپس با خرید یک  سرور مورد نیاز برای پیاده سازی اسکریپت ربات ، کار خود را برای درآمدزایی شگفت انگیز آماده کنید برای خرید اسکریپت بهترین ربات اینستاگرام میتوانید با شماره موبایل ۰۹۹۰۷۳۳۷۳۹۰، 09331994098 در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه نمایندگی ربات اینستاگرام مراجعه کنید.

جمع بندی

ما در مقاله انتخاب بهترین ربات اینستاگرام سعی کردیم تفاوت یک ربات بهتر و تاثییر گذار را با یک ربات ضعیف و اسپمر مقایسه کرده باشیم در این بین باید در انتخاب ربا اینستاگرام خود مواردی چون امنیت پیج خود صرفه اقتصادی و ویژگی های آن ربات تا در صورت هزینه بهره وری خوبی برایتان حاصل شود حتما اگر سوالی و یا نظری دارید ما را در جریان بگذارید.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
8 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

همه آنچه که باید در مورد گاید اینستاگرام بدانید!

همه آنچه که باید در مورد گاید اینستاگرام بدانید!

گاید اینستاگرام چیست؟ گاید اینستاگرام چه کاربردی دارد؟ چطوری از قابلیت راهنمای اینستاگرام استفاده کنیم؟ چرا گاید اینستا برای من فعال نشده؟!اینستاگرام در سال 2020 قابلیت گاید اینستاگرام را برای کاربران خود ایجاد کرد. این قابلیت در ابتدای کار محدود به استفاده کاربران...

ادامه مطلب

آموزش نحوه تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام+ ویدئوی آموزشی!

تغییر ایمیل و شماره اینستاگرام چگونه امکان پذیر است؟ آیا می‌شود از طریق اپلیکیشن اینستا اقدام به تغییر ایمیل و شماره تلفن اینستاگرام کرد؟ مراحل تغییر ایمیل اینستاگرام و تغییر شماره تلفن اینستا به چه شکل است؟ بخشی از امنیت صفحه اینستاگرامی شما وابسته به شماره تلفن و...

ادامه مطلب
نحوه حذف پیام در دایرکت اینستاگرام (آپدیت جدید)

نحوه حذف پیام در دایرکت اینستاگرام (آپدیت جدید)

پاک کردن پیام دایرکت اینستاگرام چگونه ممکن است؟! چرا پیام دایرکت اینستا حذف نمیشود؟ هرچند ما اینستاگرام را بعنوان یک اپلیکیشن پیام رسان نمی‌شناسیم، اما به دلیل وجود حجم انبوهی از کاربران اینستاگرامی، و مطرح شدن این سوال برای تعداد زیادی از کاربران، تصمیم داریم در این...

ادامه مطلب