چگونه با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنیم؟ ایمیل پشتیبانی اینستا چیست؟

فاطمه بخشی
2020-09-23

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام چگونه امکان پذیر است؟ ایمیل اینستاگرام چیست؟ شماره پشتیبانی اینستا چیست؟ چگونه می‌توانیم نسبت به گزارش مشکل اینستاگرام اقدام کنیم؟
برقراری ارتباط با اینستاگرام آسان است. شما برای برقراری ارتباط با اینستاگرام و دریافت خدمات پشتیبانی راه های مختلفی پیش رو دارید که در این مقاله به معرفی آنها خواهیم پرداخت. همچنین نحوه ی ارسال گزارش مشکل به پشتیبانی اینستاگرام را توضیح خواهیم داد. اگر می‌خواهید با پشتیبانی اینستا ارتباط برقرار کنید، اما نمی‌دانید چگونه، در این مقاله با ما همراه باشید!

برای حل همه‌ی مشکلات اینستاگرام، ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام ضروری نیست. شما می‌توانید بیشتر مشکلات پیش‌آمده را از طریق آموزش‌های موجود در صفحه‌ی رفع خطاهای اینستاگرام به راحتی رفع کنید

ویدیوی آموزشی راه‌های ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام

آموزش تصویری کامل تمام روش‌های ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام

هر آنچه در این ویدیو می‌بینید:

 • دلایل ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام احتیاج داریم.
 • برای چه مواردی نباید با پشتیبانی اینستاگرام تماس حاصل کرد؟
 • ارتباط با پشتیبانی اینستا از طریق سایت اینستاگرام
 • توضیح بخش help center
 • ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام از طریق اپلیکیشن اینستاگرام

راه های برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام

شما برای برقراری ارتباط با اینستاگرام راه های مختلفی پیش رو دارید. ما در این بخش هر یک از این راه های ارتباطی را معرفی کرده و نحوه‌ی گزارش مشکل اینستاگرام از طریق پشتیبانی را توضیح خواهیم داد.

نکته مهم: قبل از این که با روش ارسال درخواست به پشتیبانی اینستاگرام آشنا شوید،باید به این نکته توجه داشته باشید که پشتیبانی اینستاگرام به زبان فارسی وجود ندارد. بنابراین لازم است تا پیام خود را به زبان انگلیسی تایپ و ارسال نمایید. همچنین اگر با اصول نوشتن درخواست برای اینستاگرام آشنا نباشید، احتمال پاسخگویی از طرف اینستاگرام کاهش خواهد یافت.
اگر از مهارت کافی برای ارسال ایمیل پشتیبانی برخوردار نیستید، می‌توانید از طریق صفحه‌ی بازگردانی پیج اینستاگرام، سفارش خود را ثبت کنید تا تیم پشتیبانی ما درخواست بازگردانی پیج شما را برای اینستاگرام ارسال نمایند.

1. برقراری ارتباط با پشتیبانی از طریق شماره تلفن

یکی از راه های برقرای با پشتیبانی اینستاگرام، از طریق شماره تلفن می‌باشد. عمده‌ی کاربران زمانی که نیاز به برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام دارند، به دنبال شماره تلفن پشتیبانی اینستاگرام می‌گردند. غافل از اینکه مدت هاست این شماره پاسخگوی کاربران نمی‌باشد. علت عمده‌ی این موضوع نیز حجم بسیار تماس هایی است که از سرتاسر دنیا روانه‌ی شماره تلفن پشتیبانی اینستا می‌شود.

2. برقراری ارتباط با پشتیبانی از طریق ایمیل

ایمیل اینستاگرام دومین راهی است که می‌توان از طریق آن نسبت به حل مشکلات اینستاگرامی اقدام کرد. آدرس ایمیل اینستاگرام Support@instagram.com می‌باشد. اما آیا کاربران، پاسخ ایمیل هایی را که به پشتیبانی اینستاگرام ارسال می‌کنند، دریافت می‌نمایند؟

در پاسخ به این سوال، اینطور می‌توان گفت که اینستاگرام در پاسخ به ایمیل کاربران خود دو استراتژی متفاوت دارد. اگر شما یک کاربر عادی هستید به احتمال زیاد ایمیل شما نادیده گرفته خواهد شد. اما اگر اینفلوئنسر باشید یا پیجی داشته باشید که دارای فالوور و نرخ تعامل بالایی باشد، ایمیل شما معمولا پاسخ داده می‌شود. در چنین شرایطی کاربران عادی چگونه می‌توانند نسبت به حل مشکل اینستاگرام خود اقدام کنند؟

3. برقراری ارتباط با پشتیبانی از طریق سایت

زمانی که شماره تماس و ایمیل اینستاگرام پاسخگوی مشکلات کاربران عادی نیست، بهترین راهی که باقی می‌ماند Help.instagarm.com است. در اصل اینستاگرام این سایت را برای ارائه ی خدمات پشتیبانی به کاربران عادی خود ایجاد کرده است.
ما در این بخش نحوه ی برقراری ارتباط با سایت پشتیبانی اینستا را از طریق نسخه ی وب توضیح می‌دهیم. برای ارسال تیکت پشتیبانی در اینستا مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. ابتدا به سایت Help.instagarm.com مراجعه کنید.
 2. برای آسان بودن انجام سایر مرحل و به منظور تغییر زبان، آیکون مداد را در انتهای صفحه انتخاب کنید.
تغییر زبان
 1. سپس از میان زبان های موجود، گزینه‌ی مربوط به زبان فارسی را انتخاب کنید.
انتخاب زبان فارسی
 1. اکنون به سادگی می‌توانید در صفحه ی ابتدایی سایت، گزینه ی مربوط به مشکل خود را از بین گزینه های موجود بیابید.
یافتن مشکل و ریپورت آن به پشتیبانی اینستاگرام

شما همچنین می‌توانید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام اقدام به ارتباط با پشتیبانی اینستا کنید که در ادامه ی مطلب نحوه انجام این کار را توضیح خواهیم داد.

4. ارتباط با پشتیبانی اینستا از طریق اپلیکیشن

مراحل ارسال گزارش مشکل به پشتیبانی اینستا از طریق اپلیکیشن:

 1. وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و به بخش پروفایل خود مراجعه کنید.
 2. آیکون سه خط را در بالای صفحه لمس کنید.
 3. گزینه ی Settings را انتخاب کنید.
مراجعه به تنظیمات یا settings
 1. از بین گزینه های موجود گزینه ی Help را انتخاب نمایید.
انتخاب گزینه‌ی Help
 1. گزینه ی Report a Problem را انتخاب نمایید.
انتخاب گزینه ی Report a problem
 1. در صفحه ی کوچکی که برایتان نمایش داده می‌شود، گزینه ی Report a Problem را انتخاب کنید.
انتخاب گزینه ی Report a problem
 1. سپس مشکل خود را تایپ کنید و در صورت داشتن عکس و یا اسکرین شات از مسئله ی پیش آمده، آن را ضمیمه ی پیام خود کنید.
 2. سپس گزینه ی Submit را لمس کنید تا گزارش مشکل به پشتیبانی اینستا ارسال شود.
مرحله پایانی ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام

5. ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام از طریق Facebook یا Twitter

روش دیگری که می‌توانید امتحان کنید، پیام دادن به صفحه ی Facebook یا Twitter اینستاگرام است. برای ارتباط با پشتیبانی اینستا از طریق فیس بوک کافیست به آدرس facebook.com/InstagramEnglish مراجعه کرده و روی گزینه‌ی Message کلیک کنید و پیام خود را تایپ نمایید. جهت پیام دادن به توییتر اینستاگرام نیز کافیست وارد اکانت توییتر خود شوید، به بخش Direct message مراجعه نمایید، سپس instagram@ را جستجو کنید و در نهایت پیام خود را تایپ نمایید.

چه نوع مشکلاتی را می‌توان به اینستاگرام گزارش داد؟

ما در این بخش لیستی از مسائل رایج اینستاگرامی را که کاربران می‌توانند نسبت به حل آن، درخواست پشتیبانی دهند را قرار داده‌ایم:

 • Hacked Accounts
 • Impersonation Accounts
 • Underage Children
 • Hate Accounts
 • Exposed Private Information
 • Abuse and Spam
 • Self-injury
 • Others

برای اطلاعات بیشتر در مورد ریپورت اینستاگرام به مقاله ی ریپورت اینستاگرام چیست؟ ارسال گزارش به اینستا مراجعه کنید.

سوالات متداول

راه برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام چیست؟

✅ برای برقرای ارتباط با پشتیبانی اینستا راه های مختلفی وجود دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن، آدرس ایمیل و Help Center با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به داخل مقاله مراجعه کنید.

ایمیل اینستاگرام چیست؟

✅ ایمیل اینستاگرام یکی از پل های ارتباطی بین کاربران با پشتیبانی اینستا است. در این مقاله می‌توانید تمامی راه های ارتباط با پشتیبانی اینستا را به همراه آدرس ایمیل و … پیدا کنید.

Help Center اینستاگرام کجاست؟

✅ Help Center اینستاگرام بخشی مربوط به مشکلات اینستاگرامی است که با مراجعه به آنجا می‌توانید انواع مشکلات رایج اینستاگرامی را ریپورت کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این بخش از اینستاگرام به داخل مقاله مراجعه کنید!

جمع بندی

ما در این مقاله راه های برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستا را معرفی کرده ایم. اگر شما یک کاربر عادی هستید به شما توصیه می‌کنیم برای حل مشکلات اینستاگرامی خود از Help Center اینستاگرام کمک بگیرید. در صورتی که شما یک اینفلوئنسر هستید و یا پیج شما به هر دلیلی فالوورهای زیادی دارد، احتمال برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام زیاد است. در این صورت شما می‌توانید به آدرس ایمیل اینستاگرام یعنی Support@instagram.com ایمیل بزنید. همچنین می‌توانید با شماره تلفن اینستاگرام تماس بگیرید. البته صفحه ی Facebook و Twitter اینستاگرام نیز می‌تواند مفید باشد. در صورتی که در مورد ارتباط با پشتیبانی اینستا سوالی دارید، می‌توانید آن را در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. تیم اینبو در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم.

نظرات و سوالات

پیام شما می‌تواند شروع یک مکالمۀ سازنده باشد.

guest
988 کامنت
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
View all comments