نویسنده: فاطمه بخشی
2020-09-23

چگونه با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنیم؟ ایمیل پشتیبانی اینستا چیست؟

ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام چگونه امکان پذیر است؟ برای ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام چندین راه پیش رو دارید. 1. آدرس ایمیل اینستاگرام

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام چگونه امکان پذیر است؟ ایمیل اینستاگرام چیست؟ شماره پشتیبانی اینستا چیست؟ چگونه می‌توانیم نسبت به گزارش مشکل اینستاگرام اقدام کنیم؟
برقراری ارتباط با اینستاگرام آسان است. شما برای برقراری ارتباط با اینستاگرام و دریافت خدمات پشتیبانی راه های مختلفی پیش رو دارید که در این مقاله به معرفی آنها خواهیم پرداخت. همچنین نحوه ی ارسال گزارش مشکل به پشتیبانی اینستاگرام را توضیح خواهیم داد. اگر می‌خواهید با پشتیبانی اینستا ارتباط برقرار کنید، اما نمی‌دانید چگونه، در این مقاله با ما همراه باشید!

خرید فالوور اینستاگرام

پشتیبانی اینستاگرام پاسخگوی تمامی مشکلات کاربران نیست. مشکل باز نشدن اینستاگرام از جمله مواردی است که دلایل مختلفی دارد و باید بر اساس تجربه آن را حل کرد. در مقاله “چرا اینستا بالا نمیاد” با راه حل انواع مشکلات باز نشدن اینستا آشنا شوید!

مقاله پیشنهادی: چرا اینستا بالا نمیاد

راهنمای مطالعه

ویدیوی آموزشی راه‌های ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام

آموزش تصویری کامل تمام روش‌های ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام

هر آنچه در این ویدیو می‌بینید:

 • دلایل ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام احتیاج داریم.
 • برای چه مواردی نباید با پشتیبانی اینستاگرام تماس حاصل کرد؟
 • ارتباط با پشتیبانی اینستا از طریق سایت اینستاگرام
 • توضیح بخش help center
 • ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام از طریق اپلیکیشن اینستاگرام

راه های برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام

شما برای برقراری ارتباط با اینستاگرام راه های مختلفی پیش رو دارید. ما در این بخش هر یک از این راه های ارتباطی را معرفی کرده و نحوه‌ی گزارش مشکل اینستاگرام از طریق پشتیبانی را توضیح خواهیم داد.

نکته مهم: قبل از این که با روش ارسال درخواست به پشتیبانی اینستاگرام آشنا شوید،باید به این نکته توجه داشته باشید که پشتیبانی اینستاگرام به زبان فارسی وجود ندارد. بنابراین لازم است تا پیام خود را به زبان انگلیسی تایپ و ارسال نمایید. همچنین اگر با اصول نوشتن درخواست برای اینستاگرام آشنا نباشید، احتمال پاسخگویی از طرف اینستاگرام کاهش خواهد یافت.

اگر از مهارت کافی برای ارسال ایمیل پشتیبانی برخوردار نیستید، می‌توانید از طریق صفحه‌ی بازگردانی پیج اینستاگرام، سفارش خود را ثبت کنید تا تیم پشتیبانی ما درخواست بازگردانی پیج شما را برای اینستاگرام ارسال نمایند.

1. برقراری ارتباط با پشتیبانی از طریق شماره تلفن

یکی از راه های برقرای با پشتیبانی اینستاگرام، از طریق شماره تلفن می‌باشد. عمده‌ی کاربران زمانی که نیاز به برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام دارند، به دنبال شماره تلفن پشتیبانی اینستاگرام می‌گردند. غافل از اینکه مدت هاست این شماره پاسخگوی کاربران نمی‌باشد. علت عمده‌ی این موضوع نیز حجم بسیار تماس هایی است که از سرتاسر دنیا روانه‌ی شماره تلفن پشتیبانی اینستا می‌شود.

2. برقراری ارتباط با پشتیبانی از طریق ایمیل

ایمیل اینستاگرام دومین راهی است که می‌توان از طریق آن نسبت به حل مشکلات اینستاگرامی اقدام کرد. آدرس ایمیل اینستاگرام Support@instagram.com می‌باشد. اما آیا کاربران، پاسخ ایمیل هایی را که به پشتیبانی اینستاگرام ارسال می‌کنند، دریافت می‌نمایند؟

در پاسخ به این سوال، اینطور می‌توان گفت که اینستاگرام در پاسخ به ایمیل کاربران خود دو استراتژی متفاوت دارد. اگر شما یک کاربر عادی هستید به احتمال زیاد ایمیل شما نادیده گرفته خواهد شد. اما اگر اینفلوئنسر باشید یا پیجی داشته باشید که دارای فالوور و نرخ تعامل بالایی باشد، ایمیل شما معمولا پاسخ داده می‌شود. در چنین شرایطی کاربران عادی چگونه می‌توانند نسبت به حل مشکل اینستاگرام خود اقدام کنند؟

3. برقراری ارتباط با پشتیبانی از طریق سایت

زمانی که شماره تماس و ایمیل اینستاگرام پاسخگوی مشکلات کاربران عادی نیست، بهترین راهی که باقی می‌ماند Help.instagarm.com است. در اصل اینستاگرام این سایت را برای ارائه ی خدمات پشتیبانی به کاربران عادی خود ایجاد کرده است.
ما در این بخش نحوه ی برقراری ارتباط با سایت پشتیبانی اینستا را از طریق نسخه ی وب توضیح می‌دهیم. برای ارسال تیکت پشتیبانی در اینستا مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. ابتدا به سایت Help.instagarm.com مراجعه کنید.
 2. برای آسان بودن انجام سایر مرحل و به منظور تغییر زبان، آیکون مداد را در انتهای صفحه انتخاب کنید.
تغییر زبان
 1. سپس از میان زبان های موجود، گزینه‌ی مربوط به زبان فارسی را انتخاب کنید.
انتخاب زبان فارسی
 1. اکنون به سادگی می‌توانید در صفحه ی ابتدایی سایت، گزینه ی مربوط به مشکل خود را از بین گزینه های موجود بیابید.
یافتن مشکل و ریپورت آن به پشتیبانی اینستاگرام

شما همچنین می‌توانید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام اقدام به ارتباط با پشتیبانی اینستا کنید که در ادامه ی مطلب نحوه انجام این کار را توضیح خواهیم داد.

4. ارتباط با پشتیبانی اینستا از طریق اپلیکیشن

مراحل ارسال گزارش مشکل به پشتیبانی اینستا از طریق اپلیکیشن:

 1. وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و به بخش پروفایل خود مراجعه کنید.
 2. آیکون سه خط را در بالای صفحه لمس کنید.
 3. گزینه ی Settings را انتخاب کنید.
انتخاب گزینه‌ی settings در صفحه پروفایل
مراجعه به صفحه پروفایل، انتخاب آیکون سه خط در بالا و زدن روی گزینه settings
 1. از بین گزینه های موجود گزینه ی Help را انتخاب نمایید.
انتخاب گزینه help در منوی تنظیمات
انتخاب گزینه help در منوی تنظیمات
 1. گزینه ی Report a Problem را انتخاب نمایید.
انتخاب گزینه report a problem
انتخاب گزینه report a problem
 1. در صفحه ی کوچکی که برایتان نمایش داده می‌شود، گزینه ی Report a Problem را انتخاب کنید.
انتخاب گزینه report a problem در پنجره باز شده
انتخاب گزینه report a problem در پنجره باز شده
 1. سپس مشکل خود را تایپ کنید و در صورت داشتن عکس و یا اسکرین شات از مسئله ی پیش آمده، آن را ضمیمه ی پیام خود کنید.
 2. سپس گزینه ی Submit را لمس کنید تا گزارش مشکل به پشتیبانی اینستا ارسال شود.
درخواست پشتیبانی از اینستاگرام و زدن گزینه submit
نوشتن مشکل در کادر، درخواست پشتیبانی از اینستاگرام و انتخاب گزینه submit

5. ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام از طریق Facebook یا Twitter

روش دیگری که می‌توانید امتحان کنید، پیام دادن به صفحه ی Facebook یا Twitter اینستاگرام است. برای ارتباط با پشتیبانی اینستا از طریق فیس بوک کافیست به آدرس facebook.com/InstagramEnglish مراجعه کرده و روی گزینه‌ی Message کلیک کنید و پیام خود را تایپ نمایید. جهت پیام دادن به توییتر اینستاگرام نیز کافیست وارد اکانت توییتر خود شوید، به بخش Direct message مراجعه نمایید، سپس instagram@ را جستجو کنید و در نهایت پیام خود را تایپ نمایید.

چه نوع مشکلاتی را می‌توان به اینستاگرام گزارش داد؟

ما در این بخش لیستی از مسائل رایج اینستاگرامی را که کاربران می‌توانند نسبت به حل آن، درخواست پشتیبانی دهند را قرار داده‌ایم:

 • Hacked Accounts
 • Impersonation Accounts
 • Underage Children
 • Hate Accounts
 • Exposed Private Information
 • Abuse and Spam
 • Self-injury
 • Others

برای اطلاعات بیشتر در مورد ریپورت اینستاگرام به مقاله ی ریپورت اینستاگرام چیست؟ ارسال گزارش به اینستا مراجعه کنید.

سوالات متداول

راه برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام چیست؟

✅ برای برقرای ارتباط با پشتیبانی اینستا راه های مختلفی وجود دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن، آدرس ایمیل و Help Center با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به داخل مقاله مراجعه کنید.

ایمیل اینستاگرام چیست؟

✅ ایمیل اینستاگرام یکی از پل های ارتباطی بین کاربران با پشتیبانی اینستا است. در این مقاله می‌توانید تمامی راه های ارتباط با پشتیبانی اینستا را به همراه آدرس ایمیل و … پیدا کنید.

Help Center اینستاگرام کجاست؟

✅ Help Center اینستاگرام بخشی مربوط به مشکلات اینستاگرامی است که با مراجعه به آنجا می‌توانید انواع مشکلات رایج اینستاگرامی را ریپورت کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این بخش از اینستاگرام به داخل مقاله مراجعه کنید!

جمع بندی

ما در این مقاله راه های برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستا را معرفی کرده ایم. اگر شما یک کاربر عادی هستید به شما توصیه می‌کنیم برای حل مشکلات اینستاگرامی خود از Help Center اینستاگرام کمک بگیرید. در صورتی که شما یک اینفلوئنسر هستید و یا پیج شما به هر دلیلی فالوورهای زیادی دارد، احتمال برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام زیاد است. در این صورت شما می‌توانید به آدرس ایمیل اینستاگرام یعنی Support@instagram.com ایمیل بزنید. همچنین می‌توانید با شماره تلفن اینستاگرام تماس بگیرید. البته صفحه ی Facebook و Twitter اینستاگرام نیز می‌تواند مفید باشد. در صورتی که در مورد ارتباط با پشتیبانی اینستا سوالی دارید، می‌توانید آن را در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. تیم اینبو در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
1.6K کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
رامین.رسول نیا

سلام ببخشید نمیتوانم هیچ کس رو فالو کنن چکار کنم پیجم خراب شده

نیلوفر

درود .
ریلزهای پیجم ، به غیر فالوورها ، خیلی کم نشون داده میشه و در بخش امنیت پیج ، مدام پسورد ، جیمیل و شماره موبایل نقطه ی قرمز داره . درستش میکنم اوکی میشه ولی دوباره مثه قبل میگه اینا رو تغییر بدم .
سپاسگزار میشم درین ۲ مورد راهنمایی بفرمایید .

صادق یزدانی

من مدتی بود گوشی موبایلم را دزدیده بودند الان دو هفته پیدا کردم از مدتی که پیدا کردم � عدد فالوورم بالا نمی‌رود لطفاً پیگیری کنید

علیرضا

سلام برنامه انفالویاب نصب کردم پیجم پرید لطفا کمک کنید

فائزه

سلام…اینستا پیجمو ب حالت تعلیق دراورد چیکار کنم پیجم برگرده؟؟؟

پیمان زندی

سلام ،من یه پیام شخصی برای یه نفر گذاشته ام،پیجم راغیر فعال کرده

پریا

چگونه پیج اینیستا مو برگردونم

نرگس شکرریز

من از اکانتم log out شدم ولی متاسفانه نه پسورد و نه authenticate code رو دارم.چون اکانتم کاری هست واقعا به برگردون پیجم احتیاج دارم

شهرزاد ناصری

سلام خسته نباشید.من هفته دوم هست که از طرف اینستاگرام بلاک شدم.اینستاگرام تو هقته اول بهم پیام داد که تا ۷ روز نمی تونی لایک کنی،کامنت بذاری،فالو و آنفالو کنی.ولی متاسفانه همچنان تو بلاک قرار دارم.چیکار باید انجام بدم.با تشکر

رضا اسلامی

درود بر شما. امیدوارم جواب سوالم به سال دیگه نخوره محدودیت هایی که گذاشته میشه توی اینستاگرام . بعضی وقتها واقعا غیر منصفانه است. محدودت در کامنت از همه آزار دهنده تره . اینکه اینستاگرام به یه سری کلمات حساسه منطقیه اما اینکه اعلام نمیشه چه کلماتی رو نباید نوشت ۱۰۰٪نا معقوله . از کجا این کلمات رو پیدا کنم؟

یونس

اینستا گرامم یهو زده حسابتان راغیر فعال شود چطور برش کردانم

عباس باقری

هرنظروکامت می‌گذارم بلافاصله توسط اینستا گرام حذف میشودچراحتی همین یک ساعت پیش کامت شادباش مراحل کرد..به چه دلیل..!!!؟؟؟

عباس باقری

کامت کردم انشاله همیشه خوش باشید

حسین

سلام خسته نباشد من یه اکانت اینستا دارم از صبح ساعت ۸ اینحوری شد که هرکاری میکنم اوزن موق وارد حساب کاربریم نمیشه چه کارکنم کمکم کنید ممنون ارور میده

سامان افضلی

سلام خسته نباشید من استوری گذاشتم پیجمو غیرفعال کردن چکار کنم بیارمش بالا
ممنون وقت بخیر با تشکر

ریحانه احمدی

سلام من ایمیل میخوام چون شماره که،میزنم درست هست ولی میگه درست نیست ممنون میشم یک ایمیل بدین خودم هم میزنم میگه درست نیست

مهناز معبودی

پیامهای من محدود شده
چرا؟چون درمقابل بی حرمتیهای بقیه کاربراتوت به شهدا وعلمای دین واکنش نشون دادم ؟؟

یلدا

کد برای خطم نمیاد و اینستاگرامم میزنه شماره خود را وارد کنید تا بفهمیم مالک اکانت هستید لطفا کمک کنید

احمد محمدزاده

سلام، نزدیک پنج ماه که پیج من رفرش میزنه هرکاری هم کردم درست نمیشه لطفا راهنمای بفرمایید

احمد محمدزاده

سلام اینستا گرام من چند ماه که مسدود شده لطفا ازاد کنید

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!