ربات اینستاگرام افزایش فالوور واقعی

فاطمه قنبری
تاریخ انتشار : 2020-05-05
نویسنده : فاطمه قنبری

ربات اینستاگرام یکی از بهترین ابزارهاست، آن را جدی بگیرید. در زمان ورود اینستاگرام، ابتدا کاربران تنها در این فکر بودند، که در این اپلیکیشن با رابط کاربری ساده و زیبا ، حسابی داشته باشند. پس از بالا رفتن تعداد کاربران اینستاگرام و نمایش قابلیت های بیزینسی آن، تمامی کاربران در پی آنند تا متمایز از دیگران جلوه کنند و برای این کار باید تعداد فالوور های خود را افزایش دهند.

اگر صاحب یک پیج بیزینسی هستید، افزایش بازدید اینستاگرام و همچنین افزایش فالوور اینستاگرام باید برای شما خیلی مهم باشد. فروش بالا در اینستاگرام مستلزم پاسخ به این سوال است که چگونه در اینستاگرام فالوور جمع کنیم. روش های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام در سال 99 پیشنهاد می شود. ما در این مقاله قصد داریم که بهترین روش فالوورگیر اینستاگرام را برای شما توضیح دهیم.

ربات اینستاگرام چیست؟

شاید تاکنون این کلمه را نشنیده باشید. ربات یکی از پرقدرت ترین ابزار ها در جذب بیشترین فالوور اینستاگرام ایران است. ربات اینستاگرام، نسخه ی مجازی شماست. اگر تا الان فکر می کردید که برای خرید فالوور اینستاگرام، نوع فیک آن را خریداری کنید، حالا با این ابزار می توانید به راحتی افزایش فالوور واقعی اینستاگرام را رقم بزنید. ربات واقعی اینستاگرام به شما کمک می کند تا افزایش فالوور اینستاگرام تضمینی مطمئن را تجربه کنید. حالا تا اینجا آمده ایم که کلا ربات چیست، که برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله ی مربوط به ربات اینستاگرام را مطالعه کنید.

مقاله‌ی مرتبط: ربات اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند؟

در ادامه دلایل برتری ربات را بر سایر روش های خرید فالوور اینستاگرام توضیح می دهیم. شما در نهایت می توانید بهترین ربات اینستاگرامی را نیز خریداری کنید.

دلایل برتری ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

فالوور واقعی خریداری کنید و با آن ها ارتباط بگیرید

اگر صاحب یک کسب و کار هستید، باید برای شما مهم باشد که تعداد فالوور های اینستاگرام خود را افزایش دهید. برای افزایش فالوور اینستاگرام یکی از راه های آن خرید فالوور واقعی اینستاگرام است. حال ربات چه می کند. ربات اینستاگرامی کارهای ما را انجام می دهد. یعنی چه؟ این ربات تمام پیج های مرتبط و دلخواه شما را به صورت واقعی فالو می کند. پست های آنان را لایک می کند. برای آن ها پیام هایی در دایرکت ارسال می کند. در پایان پست های آنان کامنت می گذارد. همه ی این کارها باعث می شود تا فالووینگ های شما ترغیب شوند تا شما را فالو کنند.

مهم ترین نکته این جاست که این فالوور ها واقعی هستند و با اراده و میل خودشان پیج شما را فالو می کنند.

هر فالووری که به پیج شما می پیوندند،خود نیز مبلغ پیج شما می شود. باید دقت داشته باشید که داشتن فالوور های واقعی بسیار مهم است و ارزش و اثر گذاری آن در فروش بسیار بیشتر از فالوور فیک است. فالوور واقعی قابلیت برقراری ارتباط دارد. در واقع می توانید با فالوور واقعی در تعامل باشید.

ربات اینستاگرام وقت شما را آزاد می کند

اگر صاحب یک کسب و کار هستید، پس حتما به شدت درگیر فرآیندهای کاری هستید و پروسه های تجاری به شدت شما را مشغول خود می کند و وقتی برای شما باقی نمی گذارد تا به بررسی پیج اینستاگرام خود بپردازید. حتی شما اگر ادمین پیج استخدام کنید، باز هم به زمانی نیاز دارید تا کار او را مدیریت کنید. اما ربات اینستاگرامی نیاز به هیچ گونه مدیریتی ندارد و کار خود را به صورت تمام وقت و بدون نیاز به رسیدگی انجام می دهد.

در واقع ربات اینستاگرامی باعث می شود تا وقت شما بسیار آزاد شود. یکی از مهم ترین نکاتی که ربات از روی دوش شما برمی دارد، دغدغه ی پیج است که می تواند مدام لاعث نگرانی شما شود. با دیگر هیچ نگرانی در مورد پیج خود ندارید.

فالوور های خود را از میان علاقه مندان به پیج خود انتخاب کنید

این که چه افرادی به پیج شما می پیوندند، بسیار مهم است. اگر افرادی به پیج شما بپیوندند که به پیج شما علاقه مندند، میزان فروش و سوددهی شما را چندبرابر خواهند کرد. ربات چون پیج های مورد علاقه ی شما را فالو می کند، موجب می شود تا فالوور های شما افرادی هدفمند باشند. در واقع موجب می شود تا فالوور هایی علاقه مند به پیج خود داشته باشید.

شما شاید بخواهید برای پیج خود فالوور خریداری کنید، در ابتدا باید بگویم که هیچ زمانی فالوور واقعی را به شما نمی فروشند و تمام فالوور هایی که به پیج شما اضافه می شود، فالوور های فیک هستند. با استفاده از ربات این فالوور های واقعی هستند که به صورت رایگان به پیج شما سرازیر می شوند.

اولویت بندی مکان برای جذب فالوور بسیار مهم است

مکان یابی ربات خیلی مهم و ضروری است. این مکان یابی از قدرت های فالوور های اینستاگرام است که در هیچ یک از ابزارهای جذب فالوور اینستاگرام وجود ندارد.

ربات اینستاگرام با اولویت بندی مکان

اگر صاحب یک کسب و کار هستید، مسلما خیلی خوب است تا فالوورهایی از شهرهای نزدیک به خود داشته باشید. اصولا فالوور ها دوست دارند از پیج هایی خرید کنند که به محل زندگی آن ها نزدیک باشد. همین دلیل موجب می شود تا اطمینان آن ها نسبت به کسب و کار شما افزایش پیدا کند. در بحث های تبلیغات و تولید محتوا نمی توانید فالوور های خود را دسته بندی کنید. اما با استفاده از ربات می توانید انتخاب کنید که فالوور های اینستاگرام شما مربوط به کجا باشند.

سرعت بالا در جذب فالوور اینستاگرام

برای جذب فالوور اینستاگرام علاوه بر ربات اینستاگرام، تولید محتوا نیز از رقبا به شمار می رود. حتی ما معتقدیم که سرعت جذب در تولید محتوا بسیار بیشتر از ربات است، اما اگر آن را در مقیاس یکسان مالی قرار دهیم، می بینیم که تولید محتوا قدرتی ندارد. چرا که با کمتر از 100 هزار تومان شما می توانید صاحب یک ربات باشید و بین 2 تا 5 هزار فالوور داشته باشید. در صورتیکه با همین مقدار نه تنها تولید محتوا انجام نمی دهند بلکه حتی اگر انجام دهند، جذب فالوور زیادی نخواهد داشت.

کمتر هزینه کنید و بیشترین سوددهی را داشته باشید

خیلی مهم است که ما چقدر هزینه می کنیم. شما الان می توانید با 60 هزار تومان صاحب یک ربات شوید، در صورتیکه با 60 هزار تومان نمی توان اصلا تولید محتوا انجام داد. حال اگر تولید محتوایی نیز انجام شود، کیفیت آن بسیار پایین خواهد بود و سوددهی بالایی به اندازه ی ربات اینستاگرامی نخواهد داشت.

تنظیمات ربات بر عهده ی شماست

ربات اینستاگرام با تنظیمات

این که بتوانید ادمینی را استخدام کنید که تنظمات آن برعهده ی شما باشد، خیلی مهم است. ما می دانیم که هیچ ادمین انسانی را نمی توانید به آن صورت که مایل هستید، تنظیم کنید ولی شما می توانید به راحتی ربات خود را تنظیم و مدیریت کنید. حال حتی اگر تبلیغات بگیرید، باز هم مدیریت محتوای آن خیلی در دستان شما نیست.

یکی از مهم ترین ویژگی های ربات اینستاگرام، تنظیمات آن است. شما به عنوان یک مدیر می توانید هر تنظیمات دلخواهی را بر روی ربات اینستاگرامی خود فعال کنید. این قابلیت باعث می شود تا فالوور های شما علاوه بر واقعی بودن، گزینش شده نیز باشند و از فیلتر های مشخص شما نیز عبور کرده باشند.

ربات گزارش کاملی به شما ارائه می دهد

دیدن نتیجه برای همه ی ما بسیار مهم و ضروری است تا ببینیم که برآیند هزینه و زمان و در نهایت کار ما چگونه بوده است. این مسئله برای یک ربات نیز بسیار ضروری می باشد. شما نمی توانید گزارشی کامل به اندازه ی گزارش ربات از تولید محتوا و تبلیغات داشته باشید.

مسلما شما وقتی صاحب یک پیج هستید و در کنار آن از یک ربات استفاده می کنید، دوست دارید بدانید که این ربات م چه کارهایی را برای شما انجام داده است و چقدر در روند رشد پیج شما موثر واقع شده است. در همین راستا ربات اینستاگرامی به شما گزارش می دهد از این که چه تعداد پست را لایک کرده است و از چه تعداد پست دیدن کرده است. همچنین ربات به شما گزارش می دهد که از بین فالوور ها چه تعداد را او به سمت پیج شما کشانده. این برای ما به عنوان مدیر یک پیج بسیار مهم است.

عدم نیاز به اینترنت و صرفه جویی در هزینه

ربات اینستاگرام بدون نیاز به اینترنت

ادمین انسانی مسلما نیاز به امکاناتی دارد که بتواند پیج شما را مدیریت کند به عنوان مثال حتما نیاز دارد تا گوشی اندرویدی داشته باشد. حال این که ربات در بند هیچ چیز نیست و خود به تنهایی همه ی مسئولیت را به دوش می کشد.

یکی از کارهایی که ربات انجام می دهد این است که نیاز به اینرنت و در نتیجه نیاز به خرید بسته ی اینرنتی ندارد. در واقع با خرید ربات دیگر هیچ گونه هزینه ای در انتظار شما نخواهد بود.

24 ساعته در اینستاگرام حاضر باشید

این که بتوانید در هر زمان که کاربران می خواهند در خدمت آن ها باشید، برای شمای کاربر بسیار سخت است اما ربات می تواند در هر ساعت شبانه روز در خدمت ما باشد و وظیفه های محول شده را به بهترین نحو انجام دهد.

ربات به گونه ای است که زمان برای او معنایی ندارد. ربات در هر زمان از شبانه روز اقدام به فالو کردن دیگران می کند. لایک می کند. کامنت می گذارد. ساعات شبانه روز برای او هیچ تفاوتی ندارد. ربات به گونه ای ساخته شده است که نیاز به استراحت ندارد.

سوالات متداول

آیا ربات اینستاگرامی را می شود رایگان استفاده کرد؟ ⭐

بعضی از سایت ها ربات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند اما پیشنهاد ما این است که به هیچ وجه از این سایت ها استفاده نکنید. چرا که در صورت مشکل پیج شما کاملا از بین خواهد رفت. در این ارتباط می توانید مقاله‌ی ربات اینستاگرام رایگان وجود دارد؟ را مطالعه کنید.

ربات اینستاگرام بهتر است یا تولید محتوا؟ ⭐

تولید محتوا بازدهی خیلی بیشتری دارد اما به همان میزان هزینه ی بسیار بالایی نیز دارد.

ربات بر اساس قوانین اینستاگرام است؟ ⭐

اینستاگرام با ربات مخالفت است، پس حتما از از جایی مطمئن خریداری کنید. تا در صورت وجود هر گونه مشکل بتوانید از پشتیبانی آن ها استفاده کنید.

جمع بندی

در این مقاله با ربات اینستاگرامی برای افزایش فالوور واقعی آشنا شده اید. از این پس شما می توانید یک ادمین واقعی و کاربلد داشته باشید. این ادمین توسط مدیریت شما جلو خواهد رفت و هیچ گاه سهل انگاری نخواهد کرد. با توجه به این که متناسب با آپدیت های روزانه ی اینستاگرام، آپدیت های جدیدی در رابطه با ربات ها صورت می گیرد، شما می توانید جدیدترین اخبار مربوط به ربات ها را در اینجا بخوانید.

امیدواریم که این مقاله پاسخ تمامی سوال های شما را جواب داده باشد، با این حال اگر سوالی دارید، آن را در قسمت کامنت ها قرار دهید تا دوستان ما در پشتیبانی سریعا مشکل شما را حل کنند.

نظرات کاربران

عضویت
اطلاع از
guest
0 کامنت
Inline Feedbacks
View all comments

مطالب مرتبط

15 روش شگفت انگیز برای افزایش کامنت در اینستاگرام

15 روش شگفت انگیز برای افزایش کامنت در اینستاگرام

احتمالاً شما هم می‌دانید که مهم‌ترین عامل برای پیشرفت پیج‌های اینستاگرامی، زیاد بودن نرخ تعامل پیج است. میزان نرخ تعامل در اینستاگرام به موارد متعددی بستگی دارد. این موارد عبارتند از لایک، ذخیره کردن، فوروارد کردن، کلیک روی لینک‌ها و ...یکی از مواردی که در محاسبه‌ی...

ادامه مطلب

چگونه خطای Challenge required را رفع کنیم؟ 3 روش متفاوت

این روزها با افزایش میزان استفاده از تکنولوژی در جوامع، ارتباطات از طریق کانال‌های الکترونیکی بیش از پیش رواج یافته است. با بیشتر شدن محبوبیت شبکه‌های مجازی در بین افراد، حفظ سلامت و امنیت این شبکه‌ها به دغدغه‌ی مالکان آن‌ها تبدیل شده است. شبکه‌ی مجازی اینستاگرام با...

ادامه مطلب
14 روش موثر برای افزایش Save در اینستاگرام

14 روش موثر برای افزایش Save در اینستاگرام

در حال حاضر کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که با کسب و کارهای آنلاین سر و کار نداشته باشد. تقریباً تمامی افراد جامعه به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم از بیزینس‌های آنلاین استفاده می‌کنند. حمل و نقل، انجام معاملات، کارهای اداری، خرید محصولات، ارتباط با دیگر افراد جامعه و ......

ادامه مطلب