پست گذاشتن در اینستاگرام ( حتی با کامپیوتر )

پست گذاشتن در اینستاگرام

امروز میخواهیم در مورد چگونه پست گذاشتن در اینستاگرام که یکی از اصول های اولیه اینستاگرام میباشد بپردازیم، گذاشتن پست در اینستاگرام کار ساده و راحتی ایست و سختی زیادی ندارد اما برای کاربرانی که تازه عضو اینستاگرام شده اند میتواند یک دردسر کوچک باشد از همین رو تصمیم گرفتیم امروز در این موردبرای شما توضیحاتی ارائه بدهیم.

پست گذاشتن در اینستاگرام از طریق برنامه اینستاگرام

گذاشتن پست در اینستاگرام میتواند شامل انتشار پست از طریق برنامه اینستاگرام در گوشی و یا از طریق کامپیوتر صورت میگیرد. برای گذاشتن پست در گوشی می توانید از برنامه اینستاگرام استفاده کنید. برای کامپیوتر دو راه حل وجود دارد، راه اول این است که از طریق برنامه های جانبی برنامه ی اینستاگرام را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید و راه دوم که بهتر از راه اول است این است که از طریق مرورگر خود برای ورود به اینستاگرام اقدام کنید. بریا پست گذاری از ریق برنامه ی اینستاگرام تک به تک مراحل زیر را انجام دهید.

مقاله پیشنهادی: پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

  • وارد برنامه اینستاگرام شوید. وارد بخش پست گذاری شوید.

بعد از ورود به اینستاگرام و باز شدن اکانت تان با چنین صفحه ای روبرو خواهید شد که برای پست گذاری در اینستاگرام تان کافی ایست آیکون + در منوی پایین صفحه که در وسط آیکون های دیگر قرار دارد را لمس کنید.

  • عکس یا ویدیو مد نظرتان را انتخاب کنید.

بعد از ورود به قسمت پست گذاری حال با چنین صفحه ای روبرو میشوید که باید در این قسمت عکس و یا ویدیو مورد نظر خود را که میخواهید آن را پست گذاری کنید را انتخاب کنید که میتواند انتخابتان از گالری گوشی تان باشد و یا میتوانید همان لحظه از خود و یا از هرجای دیگری عکس و یا ویدیو ضبط کنید.

  • سپس نوشته آبی رنگ next در قسمت بالا سمت راست صفحه را لمس کنید.
  • در ادامه فیلترهای مختلفی را به شما نشان میدهد. دو تا از این فیلترها در قسمت پایین صفحه وجود دارد. میتوایند هر کدام از آنها را انتخاب کنید.
  • در ادامه باید گزینه ی next را بزنید تا بتوانید به مرحله ی اخر پست گذاری منتقل شوید.

    مقاله پیشنهادی: تگ کردن در اینستاگرام
پست گذاشتن در اینستاگرام در حالت فیلترها
  • قسمت کپشن نویسی (مرحله آخر)

مرحله آخر پست گذاری قسمت کپشن نویسی میباشد. بعد از گذر از مراحل قبل حال به قسمت آخر میرسیم در قسمت آخر میتوانیم برای پست مان کپشن بنوسیم و یا لوکیشن برای آن انتخاب کنیم و حتی میتوانیم تگ هایی را بر روی پست مان برچسب کرده و حتی زیر کپشن اینستاگرام نیز اکانت هایی را تگ کنیم.

مقاله پیشنهادی: کپشن اینستاگرام

پست گذاشتن در اینستاگرام در مرحله اخر

در نهایت گزینه ی share را در بالای صفحه سمت راست میزنیم.

فیلم آموزشی پست گذاری در اینستاگرام

جمع بندی

امروز در این مقاله نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام را برای شما عزیزان توضیح دادیم. البته همانطور که گفتیم پست اینستاگرام یکی از فعالیت هایی میباشد که باید هر کاربر اینستاگرام کار کردن با آن را بداند و به مرور زمان با آن درگیر شود. از فیلتر ها به خوبی استفاده کنید و کپشن مناسبی برای پست خود بنویسید و دوستان خود را در پست هایتان تگ کنید تا به سرعت پست شما وارد اکسپلور شود. .

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments