نویسنده: علی محمدی
2021-08-24

12 روش فوق العاده برای افزایش اشتراک گذاری در اینستاگرام 2021

افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام چه سودی برای ما دارد؟ چگونه شیر در اینستا را افزایش دهیم؟ برای افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام ...

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

اگر با مفهوم نرخ تعامل در اینستاگرام آشنا باشید، به احتمال زیاد از اهمیت آن در پیشرفت پیج نیز باخبر هستید. در محاسبه‌ی نرخ تعامل، فاکتورهایی مثل لایک، کامنت، Save، کلیک روی لینک و … نقش دارند. یکی از مواردی که تاثیر زیادی بر رتبه‌بندی پیج‌های اینستاگرامی دارد، تعداد اشتراک‌گذاری (Share یا Forward) پست‌ها و استوری‌ها می‌باشد. بر این اساس یکی از عواملی که می‌تواند نقش مهمی در افزایش نرخ تعامل داشته باشد، افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام است.

خرید فالوور اینستاگرام

راه های افزایش اشتراک گذاری در اینستاگرام

شاید برخی افراد افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام را فرایندی بلند مدت و دشوار بدانند؛ اما خوشبختانه این چنین نیست. برخی روش‌ها و ترفندهایی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید میزان اشتراک‌گذاری پست‌های خود را افزایش دهید. قصد داریم در این مقاله بهترین روش‌های بالا بردن میزان اشتراک‌گذاری پست‌ها را آموزش دهیم. لطفاً با ما همراه باشید.

0. خرید شیر (Share) اینستاگرام

بهترین و سریع‌ترین روش ممکن برای افزایش اشتراک گذاری پست در اینستاگرام خرید این خدمات از سایت‌های معتبری است که آن را ارائه می‌دهند. در این صورت پست‌های شما در عرض مدت بسیار کوتاهی، چندین هزار Share می‌خورند و آمار پیجتان به طرز شگفت‌انگیزی بالا می‌رود.

در پنل شبکه‌های اجتماعی اینبو می‌توانید به بهترین و متنوع‌ترین سرویس‌های خرید Share اینستاگرام دسترسی داشته باشید. کافی است انواع سرویس‌های موجود را مشاهده کرده و بسته دلخواهتان را انتخاب نمایید!

1. تولید محتوای جذاب برای افزایش اشتراک گذاری اینستاگرام

چانچه قصد دارید، میزان اشتراک‌گذاری پست‌های خود در اینستاگرام را افزایش دهید، در وهله‌ی اول باید محتوایی تولید کنید که کاربران را مجاب به اشتراک‌گذاری آن کند. در هر زمینه‌ای که فعالیت دارید، تولید محتوای خوب را باید در اولویت قرار دهید. بدون پست‌های جذاب، حتی اگر کاربران زیادی از پیج شما بازدید کنند، نتیجه‌ی مطلوبی برای شما حاصل نخواهد شد. اما چنانچه محتوایی تولید کنید که کاربران زیادی آن را بپسندند، مطمئن باشید آن را برای دیگران هم ارسال خواهند کرد.

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که پیج‌های تازه‌کار با آن روبرو هستند، پیدا کردن ایده برای تولید محتوا می‌باشد. ما در مقاله‌ی تولید محتوا، علاوه بر آموزش اصول اولیه‌ی تولید محتوا در اینستاگرام، 21 ایده به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید از آن‌ها در پیج خود استفاده کنید.

2. انتشار پست درباره اتفاقات روزمره

انتشار پست درباره اتفاقات روزمره

روش دیگری که برای افزایش اشتراک‌گذاری در اینستا پیشنهاد می‌کنیم، پست گذاشتن درباره‌ی اتفاقاتی است که ممکن است در طول روز برای کاربران پیش بیایند. در صورت انتشار چنین پست‌هایی افراد زیادی خواهند بود که آن‌ها را برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنند. همچنین بهتر است کمی چاشنی طنز نیز به این گونه پست‌ها اضافه کنید. خواهید دید که پس از مدتی تعداد دفعات اشتراک‌گذاری پست‌های شما به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

3. انتشار محتوا در زمان مناسب برای افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام

انتشار محتوا در زمان مناسب برای افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام

یکی از عواملی که به صورت غیرمستقیم در افزایش اشتراک‌گذاری پست‌های پیج شما نقش دارد، انتشار محتوا در زمانی است که کاربران بیشتری آنلاین باشند. طبیعتاً در این صورت بازدید بیشتری از محتوای پیج شما به عمل خواهد آمد و شانس بیشتری برای اشتراک‌گذاری پست‌های شما وجود خواهد داشت.

مقاله پیشنهادی: اینسایت اینستاگرام چیست؟

4. موضوع‌های مورد علاقه‌ی کاربران خود را بشناسید!

موضوعات مورد علاقه‌ی کاربران

شناسایی موضوعاتی که کاربران آن‌ها را بیشتر به اشتراک می‌گذارند، تاثیر بسیار زیادی بر افزایش اشتراک‌گذاری در پیج اینستاگرام شما دارد. پس از این که مدتی در پیج خود فعالیت کردید، بررسی کنید که در زمینه‌ی فعالیت پیج خود، کاربران بیشتر کدام موضوعات را می‌پسندند و به اشتراک می‌گذارند. سپس سعی کنید در پست‌هایی که انتشار می‌دهید، از آن مطالب بیشتر استفاده نمایید.

5. عنوان های جذاب برای محتوای خود بنویسید!

عنوان جذاب موردی است که میتواند محتوای شما را در جستجوها، اکسپلور و نیز صفحه فید از دیگر محتواها متمایز کند. همین تمایز باعث می‌شود توجه کاربران به محتوای شما جلب شود و اگر بتوانید در ادامه نیز کاربر را تحت تاثیر قرار دهید، احتمال اشتراک گذاری محتوایتان به شدت بیشتر می‌شود. بنابراین، همیشه سعی کنید در پست‌ها و ریلزهایی که قرار است در کاور آن عنوان بنویسید، از عناوین کوتاه، جذاب و گیرا استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید که اگر عنوان شما گمراه کننده باشد، ممکن است نه تنها پاسخ خوبی نگیرید، بلکه کاربران را نیز دلزده کنید.

نمیدونی چجوری عنوان جذاب بنویسی؟ این تکنیک ها و فرمولهای عنوان نویسی برای پست و ریلز اینستاگرام رو یاد بگیر، بازدیدکننده و آمار پیجت رو چند برابر کن!

6. ترغیب فالوورها برای به اشتراک گذاشتن پست‌های پیج

اگر فالوورها از این موضوع مطلع شوند که تعامل در پیج باعث می‌شود که پست‌های شما را بیشتر مشاهده کنند، مطمئناً پست‌های شما را لایک خواهند کرد و در صورتی که بسیار جذاب باشند، آن‌ها را برای دیگران هم خواهند فرستاد. این روش نیز می‌تواند به روند افزایش اشتراک‌گذاری در پیج اینستاگرام شما کمک کند.

7. برگزاری مسابقه در پیج برای افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام

برگزاری مسابقات در پیج می‌تواند جزو عوامل موثر بر افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام محسوب شود. برای مثال یک چالش در پیج خود برگزار نمایید و برای آن جوایزی را تعیین کنید. سپس به فالوورها اعلام کنید که با افزایش تعداد شرکت کنندگان، میزان جایزه نیز افزایش خواهد یافت. این ترفند باعث خواهد شد که فالوورها پست‌های شما را به دیگران نیز ارسال کنند. بدین ترتیب علاوه بر این که میزان اشتراک‌گذاری پست‌های پیج بیشتر خواهد شد، مسلماً تعداد فالوورها نیز افزایش خواهد یافت.

8. پیج خود را خصوصی (Private) نکنید!

پابلیک بودن پیج اینستاگرام

اگر کمی با قوانین اینستاگرام آشنا باشید، حتماً می‌دانید کسانی که یک پیج پرایوت را فالو نکرده باشند، نمی‌توانند پست‌های آن را مشاهده کنند. بنابر این اگر پیج خود را در حالت خصوصی قرار دهید، فقط فالوورهای شما قادر به دیدن آن‌ها خواهند بود. برای این که این موضوع مانع از افزایش اشتراک‌گذاری در پیج اینستاگرام شما نشود، حتماً پیج خود را در حالت عمومی (Public) نگه دارید.

9. از نوشتن کپشن غافل نشوید!

نوشتن کپشن جذاب

چگونه نوشتن کپشن می‌تواند در افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام نقش داشته باشد؟ علی‌رغم این که یک تصویر می‌تواند به اندازه‌ی صدها کلمه تأثیرگذار باشد، اما با این وجود نباید از قدرت کلمات غافل شویم. نوشتن کپشنی که جزئیات تصویر و یا هدف از انتشار محتوای تصویری را شامل شود، می‌تواند در جذابیت پست بسیار موثر باشد. سعی کنید کپشن‌هایی بنویسید که کاربران را تحت تأثیر قرار دهد. این ترفند در موضوعات مختلف مثل علمی، ادبی، خبری و … تکنیک‌های متفاوتی دارد؛ اما در همه‌ی زمینه‌ها می‌تواند برای پیج مفید واقع شود.

10. استفاده از هشتگ‌ها برای افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام

استفاده از هشتگ برای افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام

هشتگ‌ها نیز یکی دیگر از عواملی هستند که در بیشتر شدن میزان اشتراک‌گذاری پست‌ها، تاثیر غیرمستقیم دارند. اگر بتوانید به صورت حرفه‌ای از این ابزارها استفاده نمایید، می‌توانید بازدیدکنندگان بسیار زیادی را به پیج خود جذب کنید. طبیعتاً با بیشتر شدن مخاطبان پیج، احتمال این که افراد بیشتری پست‌های شما را به اشتراک بگذارند، افزایش خواهد یافت.

مقاله پیشنهادی: هشتگ‌ها و بیزینس‌های اینستاگرامی

11. پست کردن محتوای بروز و ترند فضای مجازی

انتشار مطالب ترند برای افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام

اگر در پیج خود پست‌هایی منتشر می‌کنید که در فضای مجازی ترند هستند و افراد زیادی آن را می‌پسندند، به زودی منتظر افزایش آمار اشتراک‌گذاری در پیج اینستاگرام خود باشید. اما اگر پست‌هایی منتشر کنید که زمان زیادی از ترند بودن آن‌ها می‌گذرد، باید در نظر داشته باشید که این نوع محتواها طرفداران زیادی نخواهند داشت.

12. انتشار پست‌های چالشی برای افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام

انتشار مطالب ترند برای افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام

اگر بتوانید پست‌هایی منتشر کنید که مخاطبان پیج را به چالش دعوت کند، گام بزرگی در افزایش اشتراک‌گذاری پست‌های خود برداشته‌اید. این گونه پست‌ها معمولا طرفداران زیادی دارند و افراد پس از پست یا استوری کردن آن، دوستان خود را نیز به انجام این چالش‌ها دعوت می‌کنند.

سوالات متداول

چطوری اشتراک‌گذاری پست‌های پیجمون رو بیشتر کنیم؟

✅ برای افزایش اشتراک‌گذاری پست‌ها در اینستاگرام راهکارهای متعددی وجود دارند که در این مقاله، آن‌ها را معرفی کرده‌ایم.

جمع بندی

این روزها که تب کسب درآمد از اینستاگرام داغ است، حتی کوچکترین اقدامات برای پیشرفت پیج نیز می‌تواند نتایج مطلوبی را در پی داشته باشد. افزایش نرخ تعامل یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که باعث پیشرفت پیج می‌شود.

اشتراک‌گذاری (Share) پست‌ها جزو مهم‌ترین فاکتورهایی است که در محاسبه‌ی نرخ تعامل نقش دارد. در این مقاله روش‌های افزایش اشتراک‌گذاری در اینستاگرام را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

امیدواریم که این مطالب برای شما همراهان گرامی اینبو مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هرگونه سوال، پیشنهاد و انتقاد، لطفاً از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

از همراهی شما سپاسگزاریم!

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
2 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
محمد رضا کاویانی

سلام. وقتتون بخیر. من زمانیکه یک پست میزارم و. مطمئن هم هستم تعدادی از افراد پست من رو share کردن، با این وجود در بخش insight، تعداد share رو صفر نشون میده. علتش چیه؟

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!