شغل های مرتبط با گوشی هوشمند

گوشی های هوشمند که امروزه در دستان یک بچه کوچک گرفته تا یک بزرگسال پیدا میشود، چه شغل هایی که میشود با آن گوشی و کمی خلاقیت و وقت گذاشتن، برای خود و حتی اطرفیان شغل ایجاد کرد.

همیشه یکی از دغدغه های دولت ها و مردم کشور ها، کم بودن بسترهای مناسب شغلی و افزایش بی کاری آن جامعه بوده. البته دولت ها هم متداول در تلاش برای پایین آوردن نرخ بیکاری و ایجاد فرصت های شغلی بوده اند اما راه کار های آن ها هیچوقت پاسخگو نیاز های تمام افراد جامعه نبوده

اما با فراگیر شدن گوشی های هوشمند و شبکه های اجتماعی در بین افراد جامعه بستر مناسبی برای هر کسی بدون نیاز و وابستگی به دولت ها فرصت های شغلی فروانی ایجاد و باعث افزایش رشد کار های خانگی و دفتر های کوچک و بزرگ شده است.

در واقع به طور کل شرایطی فراهم شود که هر کسی با کوچکتری سرمایه خود یعنی یک گوشی هوشمند و اینترنت مشغول کاری شود که در آن تجربه دارد بسیار عالی بوده و اگر شما  هم در حرفه ای و یا شغلی متخصص هستید و میخواهید با به کارگیری توانایی ها با استفاده از خلاقیت برای خود درآمد زایی کنید پس با ما همراه شوید.

پیچ فروشگاهی برای خود بسازید

برای افزایش فروش محصولات خود در شبکه های اجتماعی یکی از بهترین راه ها داشتن پیچ فروشگاهی در اینستاگرام میباشد.

امروزه دیگر نیازی به طراحی سایت هم نداریم تا هزینه اضافی برای خود به بار بیاوریم تنها با ایجاد یک پیچ در اینستاگرام میتوانیم محصولات و کار های خود را تبلیغ کنیم تا باعث افزایش فروش چشمگیر محصولاتمان باشیم البته میتوانیم با استفاده از ربات های افزایش بازدید و فالوور واقعی، ربات هایی چون اینبو نیز فروش خود را در این برنامه پرطرفدار چندین برابر کنیم.

در پیام رسان تلگرام کانال داشته باشیم 

چند سالی ایست که تلگرام در ایران بسیار پرطرفدار و کاربران فعالی دارد، پس نباید از این برنامه چه بسا که پیام رسان باشد به راحتی گذشت با استفاده از تلگرام میتوانید با ایجاد کانال تلگرامی برای افزایش تبلیغ هر چه بیشتر حرفه و یا محصولاتتان اقدام کنید.

حرفه ای به نام خدمات فنی

اگر در فن و حرفه خاصی تبحر دارید از جمله در کار هایی چون لوله کشی، برقکاری، تزریقات و… به راحتی میتوانید برای خود کسب و کار راه بیندازید تنها با استفاده از برنامه های ارائه خدمات به صورت پاره وقت و تمام وقت از تخصص خود نهایت استفاده را کنید.

برنامه ای به نام اسنپ

شاید این روزها برای شما هم اپلیکیشن به نام اسنپ و یا برنامه هایی مشابه به گوش تان خورده و یا حتی استفاده کرده اید، واقعیت این است که دیگر زمان آژانس های تاکسی و پیدا کردن مسافر تمام شده، امروز شما اگر یک راننده ماشین هستید به راحتی هر چه تمام میتوانید از چنین برنامه هایی چه به صورت تمام وقت و چه پاره وقت برای خود درآمد زایی کنید.

البته شغل های مرتبط با گوشی هوشمند بسیار متنوع و زیاد بوده که ما به مهمترین آن ها در این پست اشاره کردیم.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments