نویسنده: فاطمه بخشی
2023-07-03

آیا خرید لایک و بازدید ما را به اکسپلور می‌رساند؟

شما درحال مطالعه قسمت 3 از 9 سری مقالات آموزش اکسپلور اینستاگرام هستید.خرید لایک و بازید چه تاثیری روی رفتن پست‌ها به اکسپلور می‌گذارد؟ آیا بالا بودن تعداد لایک یک پست به معنی رفتن حتمی آن پست به اکسپلور است؟ اگر با الگوریتم اینستاگرام آشنایی داشته باشید، حتما می‌دانید که الگوریتم اینستا پست‌هایی را که […]

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

شما درحال مطالعه قسمت 3 از 9 سری مقالات آموزش اکسپلور اینستاگرام هستید.

خرید لایک و بازید چه تاثیری روی رفتن پست‌ها به اکسپلور می‌گذارد؟ آیا بالا بودن تعداد لایک یک پست به معنی رفتن حتمی آن پست به اکسپلور است؟

خرید فالوور اینستاگرام

اگر با الگوریتم اینستاگرام آشنایی داشته باشید، حتما می‌دانید که الگوریتم اینستا پست‌هایی را که مورد توجه کاربران بیشتری قرار بگیرد، راهی اکسپلور می‌کند. پس با این حساب می‌توانیم این نتیجه را بگیریم که خرید لایک و ویو تاثیر مثبتی روی رفتن پست به اکسپلور می‌گذارد، اما اینطور نیست!

خرید لایک اینستاگرام یا بازدید اینستاگرام برای یک پست نه تنها موجب به اکسپلور رفتن آن پست نمی‌شود، بلکه اگر پست راهی اکسپلور هم شده باشد، آن را از همان مسیر رفته برمی‌گرداند. علت این مسئله را در این مقاله بررسی می‌کنیم.

بر اساس الگوریتم جدید اینستاگرام، لایک خوردن پست‌ها به تنهایی برای رسیدن به اکسپلور کافی نیست. دوره آموزشی اینبو بهتون کمک میکنه هم پست‌هاتون رو به اکسپلور ببرین و هم فالوورهای زیادی از این راه جذب کنین. تازه با تکنیک‌ها و ترفندهای این پکیج آموزشی فروشتون هم چند برابر میشه. پس عجله کنین و فرصت سبقت رو به رقبا ندین!

فرایند خرید لایک و بازدید چگونه است؟

در حال حاضر سرویس هایی وجود دارند که با گرفتن مبلغ نه چندان زیادی برای پست‌های اینستاگرامی پیج‌ها لایک یا بازدید می‌زنند.

روند کار در خرید لایک و بازدید به این صورت است که شما هزینه‌ی لازم را پرداخت می‌کنید و در ازای آن تعداد مشخصی لایک و بازدید به طرف پست شما حواله می‌شود.

لایک و بازدیدی که پس از تهیه، روانه‌ی پیج شما می‌شود توسط ربات‌ها انجام می‌شود. این ربات‌ها در تعداد انبوه و در بهترین حالت با پروفایل‌هایی شبیه به پروفایل اشخاص واقعی ساخته می‌شوند.

مقاله پیشنهادی: 6+40 فرمول طلایی نوشتن عنوان برای پست اینستاگرام

چرا خرید لایک و بازدید باعث رفتن پست به اکسپلور نمی‌شود؟

سوال کاربر

تعداد لایک بالای یک پست نشان دهنده‌ی این است که پست مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته، اما لایک به تنهایی نه تنها امتیاز مثبتی برای پست شما محسوب نمی‌شود، بلکه امتیاز منفی هم به همراه دارد! علت این مسئله هم این است که هیچ پست نرمالی وجود ندارد که فقط تعداد لایک آن زیاد باشد. اگر پستی لایک زیادی دریافت کرده است، به نسبت رقم لایک، کامنت، سیو و شیر نیز دارد.

شاید بگویید می‌توانید از سرویس‌های فروش کامنت استفاده می‌کنید، که در این صورت باید بگوییم اشتباه شما در اینجاست که می‌خواهید ره صد ساله را در جیم ثانیه طی کنید. این کار نه تنها مفید فایده نیست، بلکه دمار از روزگار پیجتان در می‌آورد.

اینستاگرام با الگوریتم ضد اسپم خود، پیج‌هایی که حرکات اسپم می‌زنند را شناسایی می‌کند و شما با فرض خرید کامنت هم، نهایتا یک حرکت اسپم انجام داده‌اید که به محض اطلاع سرورهای اینستاگرام پیجتان بلاک می‌شود و آخر سر شما می‌مانید با یک خروار لایک و کامنت اسپم🤷‍♀️.

مضرات خرید لایک و بازدید برای پست!

پیج‌هایی که فعالیت حرفه‌ای در اینستاگرام انجام می‌دهند و در حال فروش و ارائه‌ی محصولات و خدمات خود هستند، با تولید محتوای ارزشمند و اصولی، داشتن برنامه‌ی زمانی مشخص برای انتشار محتوا و ایجاد تعامل در پست‌ها و استوری‌ها، محتوای خود را راهی اکسپلور می‌کنند.

خرید لایک و بازدید نه تنها پستی را وارد اکسپلور نمی‌کند، بلکه آسیب‌هایی را در شاخه‌های مختلف به شما و کسب و کارتان می‌زند که شاید در طولانی مدت قابل جبران نباشد.

1. اعتبارتان از دست می‌رود

آنفالو شدن

زمانی که شما در اینستاگرام فعالیت می‌کنید، لازم است تا روی اعتمادسازی برای مخاطبان یا مشتریان خود کار کنید.

هنگامی که شما بخشی از تعامل پیجتان را از طریق روشهای غیر اصولی و فیک تامین می‌کنید، این نکته دیر یا زود برای مخاطبان یا مشتریان شما آشکار خواهد شد. با روشن شدن این نکته برای فالوورها، شما بخشی از آنها را از دست خواهید داد و نکته‌ی مهم تر این است که با از دست رفتن تعدادی از فالوورها، بخشی از اعتماد و اعتباری که در طولانی مدت به دست آورده بودید نیز از دست می‌رود.

2. جریمه می‌شوید

اخطار-جریمه اینستاگرام

اینستاگرام بارها مخالفت خود را با خرید لایک و بازدید و … اعلام کرده است و اگر اینستا متوجه شود که شما برای پست‌هایتان ویو و لایک خریداری کرده‌اید، پیج شما را به زودی بن خواهد کرد. اگر پیجتان را نداشته باشید، دیگر اهمیتی هم ندارد چه تعداد لایک زیر پست‌هایتان نشان داده می‌شود!

3. خبری از افزایش فروش نخواهد بود

درصد، سکه، نبود فروش

خرید لایک در اصل به معنی خرید لایک فیک است؛ قطعا ربات‌ها هرچقدر هم پیشرفت کنند، تمایلی به استفاده از محصولات مراقبت از پوست یا خرید دست سازه‌های جذاب شما نخواهند داشت. بنابراین با خرید لایک نه تنها شما به سودی دست نخواهید یافت، بلکه هزینه‌ای هم که می‌کنید به ریسک بَن شدن پیجتان نمی‌ارزد.

4. اعتماد پیج‌های هم حوزه از دست می‌رود

همکاران ناراضی، عدم همکاری

شاید عده‌ای از فالوورهای شما هیچ وقت متوجه فیک بودن بخشی از لایک و ویوی پست‌های شما نشوند، ولی پیج‌هایی که فعالیت حرفه‌ای انجام می‌دهند، در کسری از ثانیه متوجه این نکته خواهند شد.

اگر می‌خواهید با پیج‌های هم حوزه‌ی خود، مثل بلاگرها یا اینفلوئنسرها همکاری یا تبادل داشته باشید، فکر خرید لایک را از سر خود بیرون کنید؛ چرا که افراد حرفه‌ای، همکاری با شما را بخاطر نرخ تعامل پیجتان می‌خواهند و اگر این تعامل فیک باشد، شما آنها را از دست خواهید داد.

5. اکانت شما اسپمی جلوه می‌کند

اکانت اسپمی

زمانی که شما یک تعامل غیر واقعی و مشکوک ایجاد می‌کنید، این نکته از دید فالوورهای بالقوه‌ی شما پنهان نمی‌ماند. هنگامی که شما چنین حسی را به فالوورهای بالقوه‌ی خود بدهید که پیجتان را با لایک و بازدید اسپم اداره می‌کنید، مسلما آنها به شما اعتماد نخواهند کرد و روند جذب فالوور شما نیز مختل خواهد شد.

نکته‌ی دیگری که وجود دارد این است که در صورت فروشگاهی بودن پیجتان، اسپمی جلوه کردن پست‌ها، شما را یک کلاهبردار جلوه می‌دهد درحالی که اینطور نیست!

مقاله پیشنهادی: تاثیر جادویی حذف فالوور فیک بر رفتن پست‌ها به اکسپلور!

روش‌های افزایش لایک بدون خریدن!

افزایش لایک، دختر خوشحال

به جای سرمایه‌گذاری برای خریدن لایک‌هایی که سودی برای شما به همراه ندارد، با بهبود محتوای پیجتان و ایجاد تعامل و ارتباط با مخاطبان و مشتریانتان، لایک پست‌های خود را بصورت انفجاری افزایش دهید و مسیر راهیابی پست ها به اکسپلور را هموارتر کنید. برای آشنایی با روش‌های افزایش لایک مقاله‌ی 3+15 روش تضمینی افزایش لایک اینستاگرام رو از دست ندین!

تنها راه برای ورود سریع به اکسپلور اینستاگرام!

قبلا در مقاله ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کامل در مورد این توضیح داده ایم که چه محتوایی و چه فعالیت هایی را پست شما را به صورت قطعی وارد اکسپلور می کند اما نکته مهم این است که خیلی وقت ها زمان کافی برای این کار یا حتی خلاقیتی برای ساخت پست های جذاب نداریم. از حق نگذریم ورود پست ها به اکسپلور اینستاگرام کار آسانی نیست و همیشه در هر شرایطی این ترفندها جواب نمی دهد! اما آیا راه کار بهتری برای وارد کردن پست ها به اکسپلور اینستاگرام وجود ندارد؟ چراکه نه ما در اینبو سرویس های اکسپلور اینستاگرام را برای شما آماده کرده ایم که با خرید اکسپلور اینستاگرام به راحتی می توانید از اکسپلور ورودی جذب کنید و فالوورهای زیاد دریافت کنید. فقط کافیه همین حالا از منوی خدمات روی سرویس خرید اکسپلور کلیک کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

سخن پایانی

در این مقاله بررسی کردیم که آیا خرید لایک فیک به نفع ماست و ما را به اکسپلور می‌رساند یا خیر. امیدواریم نهایت استفاده را از مقاله کرده باشید.

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
علی

سلام خسته نباشید.من واسه پستم وییوو فقط خریدم ،آیا اینستا این امر رو تخلف محسوب می‌کنه یا نه؟اگه تخلف محسوب میشود لطفاً یه راهکاری نشون بدید؟خیلی ممنون

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!