تبلیغات در اینستاگرام

با صرف کمترین هزینه بهترین تبلیغات را در اینستاگرام داشته باشید.

از تجربه ما استفاده کنید

از ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید! در زمینه هایی همچون بهترین راه های افزایش بازدید و افزایش فالوور اینستاگرام و… بهترین و بروزترین روش هارا به شما ارائه می‌دهیم.

از ایده های ما بهره بگیرید

توصیه های ما را در مورد مارکتینگ و بازاریابی در اینستاگرام جدی بگیرید. اگر پیج مناسبی برای بازاریابی در اینستاگرام ندارید و یا اکانت شما بازدید کمی در اینستاگرام دارد، می‌توانید از خدمات متنوع ما استفاده کنید.

با ما پیشرفت کنید

از تمامی امکانات اینستاگرام برای پیشرفت پیج‌تان استفاده کنید. به خصوص میتوانید از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوورهای واقعی خود استفاده کنید!

سوالات متداول در مورد تبلیغات اینستاگرام

چرا تبلیغات بازدیدی؟

در تبلیغات بازدیدی، پست مورد نظر شما با متن دلخواه در چند پیج پر طرفدار و پر بازدید پست خواهد شد و تا رسیدن به بازدید کننده تعیین شده، در این پیچ ها باقی می‌ماند. به طور کل معیار ما دیده شدن پست شما می‌باشد چه بسا که هدف تبلیغ، فرد تبلیغ کننده نیز دیده شدن محصول و یا پیچ خود میباشد به همین دلیل تعرفه تبلیغات ما بر اساس تعداد بازدیدها میباشد.

تبلیغات استوری

تبلیغات استوری نیز به مانند تبلیغ به صورت پست در اینستاگرام میباشد و به مراتب تاثیر بیشتری به همراه دارد.

در این نوع تبلیغ که با همان معیار تعداد بازدید، حساب میشود. تصویر و یا ویدیو مربوطه برای شما آماده خواهد شد. و آنرا در پیج های پر طرفدار به انتشار خواهیم گذاشت.

تاثیر تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام قطعا اگر با ایده مناسبی همراه باشد که مخاطب ها را ترغیب به پیگیری مسئله کند، قطعا مفید و پر سود برای فرد تبلیغ دهنده خواهد بود.

اما اکثرا تبلیغات در اینستاگرام پر هزینه بوده و برای اکثر افراد تبلیغ دهنده آن چنان سودی به همراه نداشته، توصیه اول ما اگر میخواهید فروش محصولات خودتان در اینستاگرام افزایش پیبدا کند استفاده از ربات اینستاگرام میباشد. چون هم از لحاظ هزینه پایین تر بوده و هم از لحاظ بهره وری بسیار بالاتر…

نحوه خرید و شروع به چه شکلی می باشد؟

برای خرید کافی ایست به قسمت پایین صفحه رجوع کنید و بعد از خرید یکی از پکیج های تبلیغاتی با شماره های زیر در ارتباط باشید:

شماره دفتر : 02128421956

تلفن پشتیبانی : 04135256042

تبلیغات بازدیدی

در تبلیغ بازدیدی، پست مورد نظر شما با متن دلخواه تان در چند پیچ پر طرفدار و پر بازدید پست خواهد شد و تا رسیدن به بازدید مورد نظر و بیشترین اثر پست های شما در این پیچ ها باقی خواهد ماند.به طور کل معیار ما دیده شدن پست شما میباشد چه بسا که هدف تبلیغ فرد تبلیغ کننده نیز دیده شدن محصول و یا پیچ آن شخص میباشد به همین دلیل تعرفه تبلیغات ما برا اساس تعداد بازدید ها میباشد.

تبلیغ داخل اینستاگرام موثر است؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار قدرتمند در بخش فروشگاهی و تبلیغاتی میباشد که بیش از 20 میلیون ایرانی این شبکه را مورد استفاده قرار داده اند.

اینستاگرام محل خوبی برای تبلیغ محصولات شما میباشد و میتوانید با داشتن پیچ در این شبکه و یا اقدام به تبلیغ محصول خود در پیچ های بسیار پر طرفدار اقدام به فروش هر چه بیشتر محصولات خود کنید.

ما شما را کمک خواهیم کرد تا با هزینه کمتر نسبت به صفحات دیگر محصولات و یا صفحه خود را تبلیغ کنید. البته برای تبلیغ در اینستاگرام نیز میتوانید از ربات اینستاگرام با صرف هزینه کمتر اقدام کنید.

تبلیغات استوری اینستاگرام

در تبلیغ استوری اینستاگرام عکسها و یا ویدیو های شما در استوری صفحات پر بازدید به نمایش گذاشته و به صفحه شما لینک میشود تا بهترین و کاملترین نوع تبلیغات در اینستاگرام بر رویپ پیج شما اعمال شود.

بخش استوری اینستاگرام یکی از قابلیت های جدید و بسیار محبوب اینستاگرام میباشد که روز به روز در حال پیشرفت و اضافه شدن قابلیت های جدید مباشد. این تبلیغات بسیار مفید بوده و باعث افزایش بازدید صفحه و افزایش فروش محصول شما میشود.

جدول تعرفه های تبلیغات در اینستاگرام