لطفا منتظر بمانید

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام در انفجار ایده های فناوری اطلاعات و درآمد اینترنتی به سختی می توان از تاثیر ابر قدرت های شبکه اینترنت یعنی شبکه اجتماعی چشم پوشی کرد.شبکه اجتماعی برای شما فرصت دیده شدن در جامعه وسیعی از کاربران و مشتریان شما را به وجود می آورد.

در میان تمامی این شبکه های اجتماعی و مخصوصا در ایران اینستاگرام به دلیل جذابیت و علاقه مردم کشورمان به یک سیستم جامع و ساده برای رابطه با دوستانشان که به بزرگترین شبکه اجتماعی تبدیل شده است. به همین دلیل تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین روش های جذب مشتری می باشد.

خاصیت های اینبو در تبلیغات

1_ جذب فالور از فالور های رقبا

شما می توانید با استفاده از ربات اینستاگرام  و تنظیم ربات خود بر روی صفحات رقبااز فالور های آنها جذب مشتری داشته باشید.تصور کنید دیگر نیازی نیست تبلیغات زمان بر و پر هزینه ای انجام دهید.

که شاید در آخر به دست مشتری دلخواهتان نرسد.در ربات اینستاگرام فقط نیاز است رقبای خودتان را بشناسید ربات بقیه کار را بر عهده خواهد گرفت.

2_ جذب فالور از تگ و موقعیت جغرافیایی-پیج هدف و هشتگ

با اینبو شما می توانید از چند تگ و موقعیت جغرافیایی دلخواه فالور جذب کنید.از همه مهم تر دادن هشتگ به ربات و فعالیت بر روی لایک کننده های آن هشتگ که می توانید مشتریان آن بخش را مختص خودتان کنید.

3_ ارسال دایرکت

شما در ربات اینستاگرام به راحتی می توانید ربات خود را برای ارسال دایرکت تنظیم کنید تا پیام تبلیغاتی روزانه بفرستد.

4_ هزینه کمتر ولی نتیجه ای بهتر

قیمت های اینبو در مقایسه با هر نوع تبلیغات در اینستاگرام ارزان تر و به صرفه تر است. شما با صرف هزینه سی و پنج هزار تومان به صورت نامحدود در بازار هدف خودتان را تبلیغ می کنید.

5_ تست رایگان قبل از خرید

ما از کیفیت سیستممان اطمینان داریم به همین دلیل به تمامی مشتریان ۲ روز تست رایگان با قابلیت استفاده از تمامی امکانات پیشرفته سایتمان را می دهیم.

6_ پشتیبانی با مدیریت اینبو

شما هنگام خرید اشتراک می توانید گزینه (با مدیریت تیم پشتیبانی) را تیک بزنید و با انتخاب این گزینه تیم پشتیبانی ما همه روزه پیج و اکانت ربات شما را مورد بررسی قرار خواهند داد.

کانال تلگرامی و فیلم آموزشی ربات اینبو را دنبال کنید.

, ,

نوشتن یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *