نویسنده: پوریا امیرخزانی
2022-01-31

7 راهکار جادویی برای جلوگیری از افزایش فالوور فیک!

در این مطلب مهمترین راهکارهای جلوگیری از افزایش فالوور فیک را بررسی کرده ایم. با رعایت این موارد، به سادگی میتوانید از ورود فالوورهای فیک پیج خود جلوگیری...

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

آیا راهی برای جلوگیری از افزایش فالوور فیک پیج خود وجود دارد؟ این روزها فالوورهای فیک به دغدغه بسیاری از پیج‌های کاری اینستاگرام تبدیل شده‌اند. تفاوتی ندارد که پیج تازه‌کار باشید یا دارای هزاران فالوور، آن‌ها هر لحظه می‌توانند به صورت انبوه به پیجتان وارد شوند و نفسش را بگیرند!

خرید فالوور اینستاگرام

راه‌های موجود برای حذف کردن دنبال‌کننده‌های فیک زیادند؛ اما ما در این مطلب از تیم اینبو می‌خواهیم حتی یک قدم هم عقب‌تر گذاشته و توضیح دهیم که آیا میتوان از ورود این حساب‌ها به پیج خود جلوگیری کرد یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال، تا آخر این مقاله با ما همراه باشید!

چه کارهایی باعث می شود که فالوورهای فیک پیج بیشتر شوند؟

شاید تاکنون پی برده باشید که بعد از انجام برخی فعالیت‌ها، فالوورهای فیک بیشتری به پیج شما اضافه می‌شوند. اما مسئله مهم‌تر این است: دقیقا کدام کارها؟ ما در اینجا لیست کاملی از مواردی که ممکن است باعث ورود فالوور فیک به پیجتان شوند را بررسی خواهیم کرد. برو که رفتیم!

توطئه رقبا؛ دست پشت پرده افزایش فالوور فیک!

دیده شده برخی از کسب و کارها در اینستاگرام به منظور ضربه زدن به رقبا، به پیج آنها فالوور فیک تزریق می کنند. فضای اینستاگرام و جامعه مخاطب آن به اندازه‌ای بزرگ هست که هیچگاه یک کسب و کار نمی‌تواند پاسخگوی همه نیازها در یک زمینه باشد و جا برای رقابت زیادی وجود دارد؛ با این حال متاسفانه برخی از کسب و کارها به جای رقابت سالم، تلاش می‌کنند به کسب و کارهای رقیب ضربه بزنند.

از طرفی، از آنجایی که پرایوت کردن پیج به روند جذب طبیعی فالوور ضربه می زند، نمیتوان کار خاصی برای پیشگیری از این دست حملات انجام داد. بهترین کار این است که همیشه به فالوورهایی که روزانه به پیج شما اضافه می‌شوند، توجه داشته باشید. در این صورت، به راحتی می‌توانید به طور روزانه فالوورهای فیکی را که به پیجتان وارد می‌شوند، تشخیص داده و حذف کنید.

اگر نمی‌دانید چرا فالوورهای فیک می‌توانند یک کسب و کار موفق را به نابودی بکشانند، حتما مقاله پیج فیک چیست و چرا باعث نابودی کسب و کارها می‌شود را بخوانید!

همیشه در نظر داشته باشید که ممکن است افزایش ناگهانی تعداد فالوورهایتان نشانه‌ای از تزریق فالوور فیک به پیج شما باشد، بنابراین همیشه به روند پیشرفت پیجتان توجه کنید!

انتشار نامنظم محتوا

انتشار نامنظم محتوا، یکی از مواردی است که در بیشتر شدن تعداد فالوورهای روح شما شدیدا موثر است. زمان فعالیت کاربران اینستاگرام تقریبا از الگوی ثابتی پیروی می‌کند؛ به این معنی که مثلا بیشتر کاربران معمولا در یک بازه زمانی آنلاین هستند و در اینستاگرام حضور دارند.

چنانچه شما زمان فعالیت مخاطبانتان را نشناسید و یا اینکه در ساعاتی اقدام به انتشار محتوا کنید که با ساعات آنلاین شدن مخاطبانتان در اینستاگرام فاصله زیادی داشته باشد، محتوایی که دیگر پیج ها در این فاصله ی زمانی تا آنلاین شدن کاربر پست میکنند، باعث می‌شود پست‌های شما در جایگاه بسیار پایینی در صفحه فید فالوورهایتان نشان داده شود.

نکته جالب این است که بسیاری از کاربران، هیچگاه صفحه فید خود را تا این سطح بررسی نمی‌کنند، بنابراین در طولانی مدت کاربر تعامل خود را با پیج شما قطع کرده و تبدیل به فالوور روح می‌شود. برای جلوگیری از این رویداد، بهتر است حتما ساعات اوج فعالیت فالوورهایتان را در نظر بگیرید. این موضوع را می‌توانید از نگاه کردن به اینسایت اینستاگرام خود بفهمید.

در مورد Insight پیجتان بیشتر یاد بگیرید: آموزش کامل اینسایت اینستاگرام

تبلیغات نامناسب، از مهمترین دلایل افزایش فالوورهای فیک!

تبلیغات غیرهدفمند و تبلیغات در پیج‌های کم بازدید، از بدترین اشتباهاتی هستند که هر صاحب کسب و کاری در اینستاگرام می‌تواند انجام دهد! اما چرا؟ بیایید باهم بررسی کنیم!

تبلیغات در پیج های پرفالوور و کم بازدید: متاسفانه بسیاری از پیج‌های اینستاگرامی معروف و با تعداد فالوور بالا، تعداد بازدید مناسبی ندارند. برخی از این پیج‌ها که سفارش تبلیغات قبول میکنند، برای جبران بازدهی مورد انتظار مشتری از تبلیغات، اقدام به انتقال فالوور فیک به پیج او می‌کنند. بدین ترتیب، تعداد فالوور مشتری بخت برگشته به مقدار زیادی افزایش پیدا می‌کند!

تبلیغات غیرهدفمند: یکی دیگر از مواردی که سبب افزایش بی رویه فالوورهای فیک پیج شما می شود، تبلیغات غیرهدفمند، بخصوص در پیج‌های بزرگ است. برخی از صاحبان کسب و کارهای اینستاگرامی تصور می‌کنند که هرچه در پیج‌های بزرگتری اقدام به انتشار تبلیغات کنند، بهتر است. اما این تصور، کاملا اشتباه است!

در ادامه بیشتر در مورد نحوه صحیح تبلیغات به طوری که باعث ورود فالوورهای فیک به پیج نشوند، بیشتر صحبت خواهیم کرد. خسته که نشدید؟

خرید فالوور؛ راه مستقیم بیشتر شدن فالوورهای غیرواقعی!

این که خرید فالوور خوب است یا بد، یکی از مواردی است که بسیاری روی آن اختلاف نظر دارند. اجازه بدهید این موضوع را کمی بیشتر واکاوی کنیم.

منظور از فالوور واقعی چیست؟ یعنی کاربری مانند من و شما که در اینستاگرام فعالیت میکنیم. چگونه میتوان یک فالوور واقعی مانند من یا شما را متقاعد کرد که یک پیج را فالو کند؟ با پول؟ حتی اگر این اتفاق هم بیفتد، شاید پیج را فالو کنیم، ولی بسیار احتمال کمی دارد که در طولانی مدت با آن تعاملی داشته باشیم. این قضیه مشابه همان اتفاقی است که در برنامه های سکه بگیر می‌افتد! (خرید فالوور عادی از سایت‌هایی که هر هزار فالوور را به قیمت کمتر از ده هزار تومان می‌فروشند که جای خود دارد!)

پس بیایید این طور خلاصه کنیم: شما هیچگاه نمی‌توانید فالوور دائمی، فعال و واقعی بخرید! تا اینجای کار متوجه شدیم که منظور از خرید فالوور همان خرید فالوور فیک است. باید توجه کنید که برای برخی از کسب و کارها در شرایط خاص ممکن است خرید فالوور انتخاب بدی نباشد، اما به طور عمومی باعث افزایش شدید دنبال کننده‌های فیک می‌شود که در آینده می‌تواند برای کسب و کار شدیدا مهلک باشد.

مسابقات منشن کردن؛ آهنربای دنبال کنندگان غیرواقعی!

با اینکه این دست از مسابقات نقش انکارناپذیری در افزایش نرخ تعامل و نیز افزایش فالوور دارند، اما باید بسیار مواظب باشید!

برخی از کاربران برای برنده شدن در این دست از مسابقات، اقدام به منشن کردن فله‌ای فالوورهایشان به همراه کاربران فیک میان آن‌ها می‌کنند. در این صورت، نه تنها این مسابقات فایده‌ای برای پیج شما نخواهند داشت، بلکه باعث افزایش فالوورهای فیک پیج شما خواهد شد. بنابراین، بهتر است عطایش را به لقایش ببخشید!

توصیه می‌کنیم در این مسابقات محدودیت تعیین کنید، از ترفندهایی استفاده کنید که مطمئن شوید کاربران واقعی تگ می شوند و یا به جای این سبک از مسابقات، از استیکرهای تعاملی اینستاگرام استفاده کنید.

تگ شدن بیش از حد

یکی از کارهایی که هر پیج اینستاگرام بیزینسی بایستی انجام دهد، محدود کردن تگ شدن است. در نظر داشته باشید که تگ شدن به مقدار زیاد در پیج‌های دیگر، بخصوص پیج‌های فیک، می‌تواند به مقدار سرسام آوری فالوور فیک به پیج شما جذب کند. برای حل این موضوع، بهتر است قابلیت تگ شدن را محدود نمایید تا کاربران تنها در صورت تمایل خودتان بتوانند شما را تگ نمایند.

نمی‌دانید این کار را چطور انجام دهید؟ مقاله تگ کردن در اینستاگرام را بخوانید و یک بار برای همیشه این مشکل را حل کنید!

چگونه از افزایش فالوورهای فیک پیج خود جلوگیری کنیم؟

حالا که می‌دانیم چه کارهایی باعث افزایش فالوورهای فیک پیج ما می‌شوند، نوبت آن است که ببینیم چه کارهایی باعث جلوگیری از ورود فالوورهای فیک به پیج ما خواهند شد. آماده‌اید؟

خرید فالوور ممنوع!

چه خوشمان بیاید و چه نه، بهترین و مطمئن‌ترین راه افزایش فالوور، به صورت ارگانیک و با تولید محتواست. بنابراین، اگر نمی‌خواهید پیجتان به پاتوق فالوورهای فیک تبدیل شود، فکر خرید فالوور را از ذهنتان بیرون کنید! شما میتوانید با کمی صبر و پشتکار و یادگیری روش های تولیدمحتوای خوب، به مرور زمان فالوورهایتان را به صورت طبیعی افزایش دهید. اگرچه این روش کمی زمانبر است، اما مطمئنا در طولانی مدت ارزش بسیار بیشتری نسبت به خرید فالوور خواهد داشت.

برای جلوگیری از بیشتر شدن فالوورهای فیک، فیک‌های فعلی پیجتان را حذف کنید!

یکی از مهم‌ترین راه های جلوگیری از جذب فالوورهای فیک، این است که فالوورهای فیک موجود در پیج خود را به حداقل برسانید. این کار باعث می‌شود که احتمال راهیابی پست‌هایتان به اکسپلور اینستاگرام بیشتر شود.

از طرفی، افزایش نرخ تعامل باعث می‌شود پست شما جزو اولین پست‌هایی باشد که در صفحه فید فالوورهایتان ظاهر می‌شود. به این ترتیب، حتی اگر فالوورهای فیک شما کمی بیشتر شوند، این موضوع آسیب خاصی به پیجتان وارد نخواهد کرد. البته بهتر است هر از چند گاهی دوباره فالوورهایتان را بررسی کرده و پروفایل‌های فیک را از میان آن‌ها حذف کنید.

برای حذف فالوورهای فیک پیج خودتان باید از ابزاری دقیق و کاربردی استفاده کنید که توانایی این کار را داشته باشد. در مقاله حذف فالوور فیک اینبو به شما این ابزار را معرفی کردیم. برای خواندن مقاله روی دکمه زیر کلیک کنید.

بهتر است بدانید از لحاظ فنی، برخی از سیستم‌هایی که به صورت عمده و خودکار فالوور فیک می‌سازند، فالووینگ‌های اکانت‌هایی را که می‌سازند، از بین فالووینگ‌های اکانت‌های قبلی انتخاب می‌کنند. هرچه شما تعداد فالوورهای فیک پیج خود را کمتر نگه دارید، احتمال کمتری وجود دارد که با هجوم فالوورهای فیک روبرو شوید.

اگر نمی‌خواهید فالوورهای فیکتان بیشتر شوند، از ابزارهای زمانبندی محتوا استفاده کنید!

طبیعی است که هرچقدر هم زمانبندی دقیقی برای انتشار محتوا داشته باشید، باز هم گاهی اوقات نخواهید توانست درست طبق برنامه عمل کنید. ابزارهای زمانبندی محتوا به شما این امکان را فراهم می‌کنند که حتی در زمان هایی که هیچ دسترسی به اینترنت ندارید، زمان دقیق انتشار پست و استوری را از دست ندهید.

حتما بخوانید: ارسال پست زمانبندی شده در اینستاگرام

اگر قصد دارید که تعدادی از پست‌ها را به صورت تکراری منتشر کنید، برنامه‌های زمانبندی محتوا برای شما این امکان را نیز فراهم خواهند کرد که بتوانید برای این کار برنامه‌ریزی کنید تا مخاطبانتان را نیز خسته نکنید!

برای فعالیتتان برنامه ریزی کنید!

شاید در نگاه اول این مورد مشابه تقویم محتوایی به نظر برسد، اما برنامه ریزی برای مدیریت پیج بسیار فراتر از صرفا مشخص کردن روزهای انتشار محتواست. بهتر است از قبل برنامه ریزی کنید که دقیقا در کدام روز قرار است چه نوعی از محتوا منتشر کنید، کدام ساعات روز را به برقراری تعامل با مخاطبان اختصاص خواهید داد، برنامه تبلیغاتی شما چیست و مواردی از این قبیل.

برنامه ریزی برای فعالیت باعث می شود که پیج شما به طور منظم پیش برود و فالوورهایتان پیج شما را فراموش نکنند. این موضوع باعث می شود که نرخ تعامل پیجتان در طولانی مدت بالا باشد و افت نکند.

از تبلیغات هدفمند غافل نباشید!

یکی از بهترین روش‌های افزایش نرخ تعامل و جلوگیری از افزایش فالوور فیک، تبلیغات هدفمند است. همیشه هنگام تبلیغات، دو نکته اصلی را در نظر داشته باشید:

آمار پیجی که به آن تبلیغ می‌دهید: سعی کنید هنگام انتخاب پیج برای سپردن تبلیغات، تنها به تعداد فالوور بسنده نکنید. تعداد بازدید استوری و ویدیوهای پیج، معیار نسبتا خوبی برای تشخیص کیفیت پیج به شمار می‌روند. همچنین به شما کمک می‌کنند که با مناسب‌ترین هزینه، بازدهی بسیار بالایی از تبلیغات دریافت کنید.

مقاله پیشنهادی :‌ چرا بازدید استوریم کم شده

نمونه کارهای قبلی: سعی کنید قبل از اینکه به پیجی تبلیغ بسپارید، برای مدت کوتاهی آن پیج را زیر نظر داشته باشید. به نحوه تولید محتوا، رضایت فالوورها از پیج و نحوه افزایش فالوور دیگر افرادی که به این پیج تبلیغ می‌سپارند، دقت کنید. تمامی این کارها می‌توانند به شما کمک کنند تا بفهمید که آیا سپردن تبلیغ به این پیج منطقی و امن است یا خیر.

بهتر است بخوانید: آموزش تبلیغات اینستاگرام

هدفمند بودن: تبلیغات اینستاگرام بسته به اینکه کسب و کار اینستاگرامی شما در کدام مرحله قرار دارد، می تواند اهداف متنوعی داشته باشد. به جز موارد انگشت شمار، تقریبا همیشه تبلیغ کردن در پیج‌های بزرگ با موضوعات عامه پسند، نه تنها فالوورهای شما را افزایش نمی‌دهد، بلکه باعث افزایش شدید فالوورهای فیک و غیرفعال شما خواهد شد. اما چرا؟

بسیاری از فالوورهایی که در این سبک از تبلیغات به پیج شما جذب می‌شوند، نه از روی علاقه که از روی کنجکاوی شما را فالو کرده‌اند. این موضوع باعث می شود که کاربران با رفع شدن احساس کنجکاوی، قید تعامل با پیج شما را بزنند. در نتیجه، حتی فالوورهای واقعی جذب شده نیز به مرور به فالوور روح تبدیل خواهند شد. (انتظارش رو نداشتید، نه؟😅)

هنگامی که میخواهید در اینستاگرام تبلیغ کنید، سعی کنید پیج‌هایی را انتخاب نمایید که با زمینه کاری شما مرتبط بوده و یا حتی در زمینه مشابه فعالیت می‌کنند. در این صورت، می‌توانید مطمئن باشید فالوورهای جذب شده به زمینه کاری شما علاقمند بوده و امکان بیشتری دارد که در آینده از خدمات شما استفاده کنند.

با مخاطبانتان تعامل داشته باشید!

قرار نیست فقط زمانی که کاربر برای پرسش قیمت به شما پیام داد، با او ارتباط برقرار کنید! بسیاری از کاربران در بخش کامنت هستند که با برقراری ارتباط مناسب، می‌توانند برای شما به مشتری یا کاربر وفادار تبدیل شوند. علاوه بر این، پاسخ به کامنت کاربران و نیز برخی از ریپلای‌های استوری، باعث می‌شود کاربر احساس کند که نظر او برای شما بااهمیت است و همین موضوع، سبب می‌شود شما، پیجتان و کسب و کارتان جایگاه ویژه‌ای پیش این کاربر پیدا کنید.

بررسی‌های ما نشان می‌دهد بسیاری از کاربران انتظار دارند که بعد از انتشار پست، ادمین فعال بوده و به فعالیت‌های آنان واکنش نشان دهد. بنابراین توصیه می‌کنیم که بعد از انتشار محتوا برای مدت کوتاهی آنلاین باشید و مدتی را به پاسخ به کاربران و برقراری تعامل با آنان اختصاص دهید.

اگر نمی‌خواهید فالوورهای غیرواقعی بیشتر شوند، موضوع فعالیتتان را تغییر ندهید!

رویدادها و مسائل بسیاری هستند که ممکن است دوست داشته باشید در مورد آن‌ها پستی در پیج خود منتشر کنید. کاملا درک می‌کنیم! اما از آنجایی که این پست‌ها تعامل معمولا بالایی دریافت میکنند، ممکن است به اکسپلور راه پیدا کنند. خوب! تا اینجای مسئله به نظر نمی‌آید مشکل چندانی وجود داشته باشد. پس مشکل کجاست؟

موضوع وقتی ترسناک می‌شود که در نظر بگیرید این ورود به اکسپلور در زمینه خود پیج شما نیست! اما چرا اساسا این اتفاق خوبی نیست؟ اکسپلور اینستاگرام برپایه علاقمندی‌های کاربر چیده می‌شود. اگر پست شما در اکسپلور فردی دیده شود که علاقه چندانی به زمینه پیجتان ندارد، احتمال بسیار کمی وجود دارد که بتوانید این فرد را تحت تاثیر قرار داده و به فالوور تبدیل کنید!

بیایید تصور کنیم که به نحوی موفق شدید و طرف مقابل را موقتا متقاعد کردید که شما را فالو کند! مطمئنا این کاربر در آینده نزدیک به دلیل همین کمبود علاقه، تعامل خاصی با محتوای شما برقرار نخواهد کرد. این موضوع به مرور باعث افزایش فالوورهای روح و در نتیجه کاهش نرخ تعامل پیجتان خواهد شد.

بنابر موارد گفته شده، با اینکه به هرحال ورود به اکسپلور معمولا منجر به جذب فالوور می‌شود، اما بهتر است این اتفاق در زمینه کاری خودتان رخ دهد. توصیه می‌کنیم محتوای رویدادی و یا مناسبتی را متناسب با محتوای پیج خود منتشر کنید. یا اگر می‌خواهید با فالوورهایتان در این زمینه ارتباط برقرار کنید، این کار را در استوری انجام دهید. (ولی باز هم زیاده‌روی ممنوع!)

زیاد حساس نباشید، کاربران فیک همه جا هستند!

آخرین توصیه‌ای که در زمینه جلوگیری از ورود فالوور فیک به شما پیشنهاد می‌کنیم، این است که سخت نگیرید! فالوورهای فیک حتی در پیج های بسیار بزرگ اینستاگرامی نیز یافت می‌شوند و بخشی جدایی ناپذیر از این اینستاگرام هستند. هرچقدر هم که تلاش کنید، باز هم همواره مقداری فالوور فیک در پیج شما باقی خواهد ماند.

نکته‌ای که در اینجا اهمیت دارد، این است که اولا مقدار آن‌ها بیش از حد نبوده و دوما مقدار کلی نرخ تعامل پیجتان بالاتر از مقدار قابل قبول باشد. در این صورت پیج شما همیشه رو به پیشرفت خواهد بود!

مقاله پیشنهادی :‌ چگونه فالوور فیک را تشخیص دهیم

پرسش‌های کاربران

آیا راهی وجود داره که نذارم فالوورهای فیک پیجم بیشتر بشن؟

✅ صد درصد! تبلیغات صحیح، فعالیت منظم، نام کاربری درست، تنها چند مورد هستند که می‌توانند در جلوگیری از ورود پیج‌های فیک به میان فالوورهایتان به شما کمک کنند. برای دیدن لیست کامل این کارها، این مقاله را از دست ندهید!

من کار خاصی نکردم، ولی پیجم پر شده از فالوورهای فیک! چرا؟

✅ ما در این مقاله لیست کاملی از کارهایی را که ممکن است باعث افزایش فالوورهای فیک شوند، ذکر کرده‌ایم. این مطلب را بخوانید تا بفهمید چه کاری را احتمالا اشتباه انجام می‌دهید و دلیل این موضوع چیست؟

نظر شما چیست؟

در این مطلب ما تلاش کردیم تمامی مواردی را که ممکن است باعث افزایش فالوورهای فیک پیجتان شوند، توضیح دهیم. همچنین مهم‌ترین راه‌های جلوگیری از افزایش فالوورهای فیک را به شما توضیح دادیم. بایستی در نظر بگیرید که این کارها بیشتر به درد پیشگیری می‌خورند تا درمان؛ بنابراین اگر تعداد بسیار زیادی دنبال کننده فیک در پیج شما وجود دارد، بهتر است از همین لحظه شروع به پاک کردن آن‌ها کنید!

در صورتی که پیشنهاد، انتقاد یا سؤالی در مورد این مقاله دارید، می‌توانید در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید. همچنین، اگر تجربه ی مثبتی از کارهایی دارید که توانسته مانع از ورود کاربران فیک به پیج شما شود، خوشحال میشویم برای ما بنویسید تا آن ها را نیز در این مقاله اضافه کنیم. از اینکه تا اینجای این مطلب با ما همراه بودید، سپاس‌گزاریم!

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
11 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
aram

یکی از دوستان هر چی میخوام فالو کنم پیجش رو درخواست دنبال کردنش اوکی نمیشه هر چی درخواست میدم دوباره میزنه دنبال کردن باید چکار کنم
در ضمن چطور میشه این کارو کرد

محمد رضا اسدپور

سلام و وقت بخیر ، برای پیج کاریم فالوور فیک زدن متاسفانه ، راهی هست که بتونیم جلوگیری کنیم ازین کار کثیف رقیبا ؟

محمد

برای پاک کردن فالویینگ ها باید چیکار کنم

صدف

با سلام پيج كاري دارم اما متاسفانه دوروزه حدود ١٥kفالوور فيك داره مياد كه اسامي خارجي و تصاوير پروفايل بد دارن دليلش چيه چه طور جلوشو بگيرم

Zizi

سلام وقتتون بخیر
در مقاله بالا گفتین منشن کردن پیج هاي فیک زیر پست ما در مسابقات باعث افزایش فالوور فیک پیجمون میشه .مگه پیج ها فیک فعالیتی دارند که بخان مارو فالوو کنند اگر میشه توضیح بیشتری بدین

بهنام

سلام. من یه تبلیغ توی یه پیج معمولی دادم اما بعد یه مدت که گفتم تبلیغ بازدهی نداشته برام فالوور فیک زدن. راهی هست که بتونم همشون رو یه جا پاک کنم؟ مثلا از 1 هفته پیش به بعد هر کسی فالووم کرده رو پاک کنم؟

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!