نویسنده: پوریا امیرخزانی
2020-10-15

افزایش بازدید استوری اینستا با 13 روش جادویی (2022)

در این مقاله با بهترین ابزارها و روش‌های رایگان افزایش استوری اینستاگرام آشنا شوید و سین استوری پیج خود را چند برابر کنید!

به دنبال پیج فعال‌ و با نرخ تعامل بالا هستید؟

وارد کانال تلگرام شوید و لیست تمامی پیج‌ها همراه با آمار بازدیدکننده فعال را مشاهده نمایید!

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو دستیار هوشمند، اختصاصی و خستگی ناپذیر شما در اینستاگرام است!

حتی اگر پیج کسب و کار هم نداشته باشید، مطمئناً افزایش بازدید استوری پیج اینستاگرامتان شما را خوشحال می‌کند. اهمیت این موضوع برای پیج‌های کسب و کاری بیشتر هم هست. چرا که هرچقدر بازدید استوری این پیج‌ها بیشتر باشد، می‌توانند از این طریق درآمد خود را افزایش دهند. در این مقاله به معرفی دلایل کم شدن بازدید استوری و بهترین راه های افزایش بازدید استوری می‌پردازیم!

خرید فالوور اینستاگرام

راهنمای مطالعه

چرا باید بازدید استوری اینستا را افزایش دهیم؟

اگر به اینستاگرام خود و صفحه اصلی که در آن پست‌ها و استوری‌های مختلف را می‌بینید دقت کنید، متوجه می‌شوید که امکان دیدن همه استوری‌های پیج‌های مختلف از دیدن پست‌ها بیشتر است. چون الگوریتم اینستاگرام همه پست‌ها را در صفحه اصلی برای ما نمایش نمی‌دهد. به همین دلیل این روزها اهمیت استوری بیشتر از پست است و در صورت افزایش بازدید استوری های پیجتان می‌توانید سود خوبی از این طریق به دست بیاورید.

چرا بازدید استوریم کم شده؟

در این بخش با مهم‌ترین دلایل کم شدن بازدید استوری آشنا می‌شویم:

 • گذاشتن استوری‌های بدون محتوا و تکراری
 • قرار دادن هشتگ‌های زیاد و اسپم
 • نرخ تعامل کم پیج
 • نمایش استوری‌ها در اولویت‌های آخر صفحه اصلی فالوورها
 • انتشار استوری‌ها در زمان نامناسب
 • تغییر موضوع فعالیت پیج

13 روش جادویی برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام

استوری از جمله قابلیت‌های اینستاگرام است که هم برای پیج‌های شخصی و هم برای پیج‌های کسب و کاری، جذابیت‌های خاص خود را دارد. برای پیج‌های شخصی می‌تواند جنبه سرگرمی و وقت‌گذرانی داشته باشد و برای پیج‌های بیزینسی هم می‌تواند درآمدزا باشد. به همین دلیل در ادامه مقاله بهترین روش‌ها و برنامه های بالا بردن بازدید استوری را معرفی می‌کنیم:

1. خرید فالوور اینستاگرام؛ بهترین راه افزایش بازدید استوری اینستاگرام

وقتی شما فالوورهای زیادی دارید، بازدیدکنندگان پیجتان شما را به عنوان یک پیج محبوب و معتبر می‌شناسند و احتمال فالو شدن شما توسط آن‌ها افزایش می‌یابد. به این ترتیب داشتن فالوور زیاد به صورت غیرمستقیم روی افزایش مخاطب و همچنین افزایش بازدید استوری نیز تاثیر مثبت دارد.

در پنل شبکه‌های اجتماعی اینبو می‌توانید به بهترین، متنوع‌ترین و ارزانترین خدمات خرید فالوور اینستاگرام دسترسی پیدا کنید!

2. افزایش ویو استوری با قرار دادن هشتگ

استفاده‌ی درست از هشتگ‌ها در استوری، تاثیر زیادی در بازدید استوری اینستاگرام شما دارد.
در صورت استفاده صحیح از این هشتگ‌ها، کسب و کار اینترنتی شما با پیشرفت چشمگیری روبرو خواهد شد. همچنین استفاده از هشتگ، باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما نیز می‌شود. معمولا قرار دادن هشتگ در استوری آنچنان رایج نیست و کاربران کمی از آن در استوری خود استفاده می‌کنند، غافل از اینکه هشتگ در بالا بردن بازدید استوری بسیار موثر است.
توجه داشته باشید که در استفاده از هشتگ موارد زیر را حتما رعایت کنید:

 1. استفاده از هشتگ‌های بی‌ربط یا تکراری ممنوع
 2. زیاده‌روی نکردن در استفاده از هشتگ‌ها
 3. خودداری کردن از هشتگ‌های اسپم
 4. استفاده کردن از هشتگ‌های رقیبان خود در اینستاگرام
 5. ساختن هشتگ اختصاصی
 6. الگو گرفتن از پیج‌های پرطرفدار
 7. به‌کارگیری هشتگ‌های ترند

در صورت درست استفاده نکردن از هشتگ‌ها، با جریمه اینستاگرام روبرو می‌شوید. اگر دانش کافی درباره‌ی نحوه‌ی استفاده از هشتگ‌ها را ندارید، مقاله‌ی راهنمای استفاده از هشتگ ها در اینستاگرام برای افزایش بازدیدکننده را از دست ندهید.

3. بالا بردن بازدید استوری از طریق تگ لوکیشن (Location)

استفاده از لوکیشن یا همان موقعیت مکانی، از دیگر روش‌های ساده ولی کاربردی برای افزایش ویو استوری می‌باشد. کاربران بسیاری هستند که از اینستاگرام، مکان‌هایی خاصی را جستجو می‌کنند.
به عنوان مثال، شما قصد دارید برای صرف غذا در منطقه‌ای مشخص به رستوران بروید. با سرچ کردن رستوران تبریز در صفحه سرچ اینستاگرام (قسمت Places) لیستی از رستوران‌های تبریز را به شما نشان می‌دهد.
کسب و کار‌های بسیاری وجود دارند که از همین روش روزانه بازدیدهای استوری و به دنبال آن مشتریان زیادی را جذب می‌کنند.

در اینستاگرام، کاربرانی هستند که پست‌های منتشرشده براساس موقعیت جغرافیایی را دنبال می‌کنند و استوری‌های مربوط به آن لوکیشن را می‌بینند. پس حتما از تگ لوکیشن در پیج خود استفاده کنید.

4. پاسخ دادن به دایرکت

یکی دیگر از روش‌های افزایش بازدید استوری، پاسخ دادن به دایرکت است. فرض کنید به یک مهمانی رفته‌اید و در میان آن جمع، شخصی با شما صحبت کرده و با شما ارتباط برقرار می‌کند. طبیعتا شما این فرد را به افراد دیگر در مهمانی ترجیح خواهید داد.
دقیقا در اینستاگرام هم شرایط اینگونه است.

برای بالا رفتن بازدید استوری باید با مخاطب‌های خود تعامل داشته باشید. پاسخ ندادن به کامنت‌ها، پیام‌های دایرکت‌، ریپلای‌های استوری و … باعث می‌شود با گذشت زمان مخاطبان خود را در اینستاگرام از دست دهید.
توجه داشته باشید که راه‌های مختلفی برای افزایش تعامل میان شما و مخاطبانتان وجود دارد. حتی می‌توانید در بیو پیجتان اعلام کنید که چه زمانی به مخاطب‌های خود در دایرکت پاسخ خواهید داد. این کار باعث می‌شود که شما در نظر فالوورهایتان فردی منظم باشید.

برای استفاده از قابلیت پاسخ سریع در دایرکت اینستا، به مقاله‌ی پاسخ سریع در دایرکت اینستاگرام مراجعه نمایید.

5. استفاده کردن از نظرسنجی یا استیکر Poll

یکی از استیکرهای محبوب برای افزایش ویو استوری، استیکر Poll یا همان نظرسنجی می‌باشد.
شما می‌توانید به‌وسیله‌ی این استیکر، هر سوالی را از مخاطبان خود بپرسید که به‌ صورت دو گزینه‌ای است. با طرح یک سوال چالشی می‌توانید از فالوورهای پیجتان بخواهید به این سوال پاسخ دهند و آن را برای دوستانشان هم بفرستند. به این ترتیب بازدیدهای استوری پیجتان افزایش می‌یابد.

در مقاله‌ ایده برای نظرسنجی استوری اینستا بهترین سوال‌های تعاملی را برای استوری‌های خود پیدا کنید!

6. افزایش سین استوری رایگان با پرسش و پاسخ

یکی دیگر از استیکرهایی که در اینستاگرام از آن زیاد استفاده می‌شود، استیکر پرسش و پاسخ است.
در این استیکر، شما می‌توانید هر سوالی را بنویسید. این کار باعث می‌شود که فالوورهای شما نظرات خود را درباره‌ی سوالتان بگویند.
حتی شما می‌توانید پاسخ‌ها و نظرات مخاطب‌های خود را در یک استوری دیگر قرار دهید. استوری کردن جواب مخاطب‌هایتان، باعث می‌شود که آن مخاطب برای دیدن پاسخ خود، به احتمال بسیار زیاد همه‌ی استوری‌های شما را ببیند. این کار باعث افزایش بازدید اینستاگرام رایگان و نرخ تعامل بین شما و مخاطب‌های شما می‌شود.

نکته: توجه داشته باشید که از هر استیکر به اندازه استفاده کرده و زیاده‌روی نکنید.

7. ویدیو‌های بیشتری در استوری منتشر کنید!

از جمله راهکارهایی که به رشد پیج شما در اینستاگرام کمک بسیاری می‌کند، منتشر کردن ویدیوهای بیشتر در استوری است.
استفاده از ویدیوهای بیشتر در استوری اینستاگرام، باعث افزایش تعداد بازدید استوری‌های شما و همچنین افزایش میزان ماندگاری مخاطب در پیج شما می‌شود.
برای بهتر درک کردن این مورد، مثالی را بررسی می‌کنیم.
فرض کنید در یک روز 5 استوری در پیج خود قرار داده‌اید که هر 5 استوری به صورت عکس است. دقت کنید که معمولا مخاطب به سرعت از عکس در استوری عبور می‌کند. اما اگر به عنوان مثال 3 تا از استوری‌ها را به صورت ویدیو قرار دهید، مخاطب مجبور می‌شود برای دیدن ویدیو در استوری شما وقت بگذارد، حتی ممکن است ویدیوی شما را دوباره ببیند.

مقاله پیشنهادی: نحوه دانلود استوری اینستاگرام + ویدیوی آموزشی

8. استفاده از انواع چالش‌ها در استوری

برای بالا بردن بازدید اینستاگرام، می‌توانید از چالش‌های مختلفی در استوری استفاده کنید.
به چالش دعوت کردن مخاطب‌های خود در اینستا باعث افزایش تعامل، میزان ماندگاری مخاطبان در پیج خود و از همه مهمتر زیاد شدن بازدید استوری اینستاگرام می‌شود.
با چالش‌ها کسب درآمد از اینستاگرام را شروع کنید.

9. به صورت مداوم تولید محتوا کنید!

تداوم در تولید محتوا، یکی از عوامل مهم موفقیت در اینستاگرام است. تولید محتوا به صورت مداوم باعث افزایش ویو استوری، پست و همچنین رفتن پست‌ها به اکسپلور می‌شود. سعی کنید روزانه حداقل یک پست و یک استوری در اینستاگرام منتشر کنید. توجه داشته باشید که اگر هر روز محتوای جدیدی را منتشر کنید، تمایل مخاطب به پیج شما بیشتر می‌شود و در میان پیج‌های دیگر شما را فراموش نمی‌کند. همچنین بهتر می‌توانید رفتار مخاطب‌های خود را با ابزار Insights بررسی کنید.

10. تبلیغات را جدی بگیرید!

نقش تبلیغات در پیشرفت کسب و کارها به خصوص بیزینس‌های آنلاین، همیشه حیاتی بوده است. افزایش بازدید استوری هم یکی از مواردی است که می‌تواند تحت تاثیر تبلیغات قرار گیرد و یک پیشرفت انفجاری داشته باشد. اگر بتوانید با استفاده از یک تبلیغات مناسب، بازدید استوری‌هایتان را افزایش دهید، بدون شک شاهد پیشرفت پیجتان هم خواهید بود.

در مقاله مزایای تبلیغات در اینستاگرام یاد می‌گیرید که چرا اینستاگرام بهترین گزینه برای تبلیغ کسب و کارتان است!

10. استوری ارزشمند بگذارید!

توجه داشته باشید محتوایی را که در استوری خود منتشر می‌کنید، از ارزش بالایی برخوردار باشد. به عنوان مثال استوری کردن چای یا ساندویچ چندان جذابیتی برای کاربر شما ندارد و باعث از بین رفتن اعتبار شما میشود. پس محتوایی را در استوری قرار دهید که مخاطبتان بخاطر آن محتوا، شما را فالو کرده باشند. در غیر اینصورت با انتشار استوری‌های بی‌ارزش، استوری‌های ارزشمند و جذابتان به چشم نمی‌آیند.

نکته مهم: آیا میدانستید با ابزار Insights می‌توانید بازدید استوری‌های خود را افزایش دهید؟
در Insights اینستاگرام بخشی وجود دارد که آمار استوری‌های شما را نیز نشان می‌دهد. با نگاه کردن به این قسمت متوجه خواهید شد که مخاطبان شما چه استوری‌هایی را بیشتر دوست دارند و چه استوری‌هایی برایشان خسته کننده است. در نتیجه شما میتوانید با آنالیز کردن استوری‌هایتان و توجه به قسمت‌های Exited ،Share ،Reach از علایق مخاطب‌های خود آگاه شوید و متناسب با سلیقه‌ و علاقه‌ی کاربرانتان برای استوری‌های خود برنامه‌ریزی کنید.

11. بخشی از محتوای پست را به استوری منتقل کنید!

یکی از روش های مناسب برای افزایش ویو استوری این است که قسمتی از محتوای پست ها را در استوری قرار دهید. اما به شرط رعایت تناسب! اجازه بدهید با یک مثال این موضوع را کمی شفاف تر کنیم. برای مثال تصور کنید که شما یک پیج فروشگاهی با موضوع فروش ساعت هوشمند دارید. در پستی که قرار است محصولی را معرفی کنید و یا مثلا برای آن تخفیفی در نظر بگیرید، میتوانید ویدیوهای رونمایی و معرفی محصول را در استوری اینستاگرام قرار دهید. سپس حتما در یک اسلاید مجزا و یا در کپشن حتما ذکر کنید که ویدیوهای مربوط به آن در استوری قرار دارد.

در نظر بگیرید که این ترفند زمانی جوابدهی خوبی خواهد داشت که زیاده روی نکنید! سعی کنید اطلاعات ضروری را به استوری موکول نکنید و در همان پست شرح دهید. تنها مواردی را برای استوری نگه دارید که اطلاع از آن ها برای کاربران خوب است و یا جذابیت آن فوق العاده بالاست، نه مطالب کاملا حیاتی!

12. اجازه ندهید فالوورهای فیک پیجتان را تسخیر کنند!

یکی از مواردی که ممکن است در طولانی مدت باعث کاهش بازدیدهای استوری شما شود، افزایش بی رویه کاربران فیک در پیجتان است. با بیشتر شدن دنبال کننده های غیر واقعی، نرخ تعامل پیجتان کاهش یافته و این موضوع باعث می شود در صفحه فید دنبال کنندگانتان جایگاه مناسبی نداشته باشید.

اگر نمیدانید از چه راه‌هایی میتوان از افزایش فالوورهای فیک پیج جلوگیری کرد، توصیه میکنیم حتما مقاله 7 راه برای جلوگیری از افزایش فالوور فیک را مطالعه کنید!

13. استوری های مناسبتی را فراموش نکنید!

هر کسب و کاری که داشته باشید، مناسبت‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید محتوای خودتان را با آن‌ها هماهنگ کنید! برای مثال، تصور کنید که یک پیج آشپزی دارید. بد نیست در هفته منتهی به یلدا سعی کنید راجع به غذاها و یا کیک‌هایی محتوا تولید کنید که به تم یلدا مربوط هستند. این موضوع نه تنها به افزایش سین استوری کمک خواهد کرد، بلکه باعث می‌شود فروش شما نیز بیشتر شود.

استوری‌های مناسبتی معمولا باعث می‌شوند تعامل کاربران با شما شدیدا افزایش یابد که نه تنها به خودی خود باعث بیشتر شدن سین استوری شما خواهد شد، بلکه به دلیل الگوریتم‌های اینستاگرام جایگاه بهتری نیز در صفحه فید کاربرانتان به دست خواهید آورد که این موضوع هم به بیشتر شدن بازدید استوری کمک خواهد کرد. البته باز هم به خاطر داشته باشید که هیچگاه زیاده روی خوب نیست!

چه ساعتی استوری بگذاریم؟

جالب است بدانید ساعتی که استوری شما منتشر می‌شود، در میزان بازدید استوری شما بسیار موثر است. یعنی بازدید استوری رابطه مستقیمی با ساعت انتشار استوری دارد. پس اگر می‌خواهید با افزایش چشمگیر بازدید استوری‌های خود روبرو شوید، حتما باید استوری‌هایتان را در ساعت درستی منتشر کنید.

 1. مهمترین استوری، استوری اول شماست. استوری اول از این جهت از اهمیت بالایی برخوردار است که باعث می‌شود کاربر استوری‌های شما را تا آخر دنبال کند. پس دقت کنید ساعت انتشار استوری اول، بین 9 الی 11:30 زمانیکه مخاطب شما تازه بیدار شده است، باشد.
 2. بهترین زمان برای انتشار استوری دوم، بین 12:30 الی 1:30 است.
 3. بهتر است، استوری سوم را از ساعت 4:30 به بعد منتشر کنید؛ به این دلیل که از ساعت 1:30 به بعد امکان خسته بودن کاربر زیاد است. همچنین از به کار بردن استیکرهای تعاملی مثل استیکر نظرسنجی یا Poll، استیکر سوالات، استیکر شمارش معکوس، اسلایدرهای اموجی و… در استوری سوم غافل نشوید.
 4. در استوری چهارم همانند استوری اول، حوصله‌ی کاربر شما نباید از بین برود. برای انتشار استوری چهارم، مناسب ترین ساعت بین 6:30 الی 7:30 میباشد.
 5. بهتر است، بین ساعت 9:30 الی 10:30 آخرین استوری خود را منتشر کنید. از طرفی با گذاشتن استوری از ساعت 12 به بعد به دلیل اینکه زمان خوابیدن کاربر است، با بازدید کم استوری مواجه میشوید.

حتما برای شما هم پیش آمده که قصد داشتید استوری مورد نظر خود را در زمان مشخصی منتشر کنید؛ اما به دلایلی مثل سرگرم شدن به کاری، پیش آمدن اتفاقی و… فرصت انتشار استوری خود را نداشتید.
اگر می‌خواهید استوری‌هایتان در زمان دلخواه شما و بصورت منظم منتشر شوند و همچنین با افزایش بازدید استوری خود روبرو شوید، مقاله‌ی ارسال پست زمانبندی شده در اینستاگرام را هرگز از دست ندهید. دقت کنید که با انتشار محتواهای زمانبندی شده، مخاطبانتان شما را فردی منظم می‌دانند و نسبت به پیج شما احساس بهتری پیدا می‌کنند.

انفجار بازدید استوری با این اپلیکیشن‌ها!

انفجار بازدید استوری اینستا

ابزارهای خود اینستاگرام مثل سوال، نظرسنجی، پرسش و پاسخ و… از بهترین استوری سازهای اینستاگرام هستند و با کمک این ابزارها، می‌توانید استوری‌های خفن درست کنید. اما اگر می‌‌خواهید استوری‌هایتان برای کاربرانتان خسته کننده نباشند، از اپلیکیشن‌های استوری ساز حرفه‌ای غافل نشوید. همچنین از طرفی با این ابزارها سرعت ساخت استوری‌هایتان را بالا ببرید. اما ابزارهای استوری ساز کدامند؟

Mojo

محبوب ترین ابزار استوری ساز قدرتمند و کاربردی که هم نسخه‌ی اندروید و هم نسخه‌ی Ios دارد، ابزار Mojo است. این اپلیکیشن، بیش از 50 قالب مختلف دارد که هر کدام از این قالب‌ها زیبایی خاصی به استوری‌هایتان می‌دهند. همچنین می‌توانید با انتخاب سبک‌های مختلف نوشتن متن، استوری‌هایتان را متفاوت کنید. لازم به ذکر است که کیفیت استوری‌های ایجاد شده با این اپلیکیشن بالا بوده و هنگام خروجی گرفتن با پایین آمدن کیفیت روبرو نخواهید شد.

StoryChic

دومین برنامه برای ساخت استوری‌های خاص، StoryChic میباشد که هم برای نسخه‌ی اندروید و هم نسخه‌ی Ios است. این اپلیکیشن امکانات بسیاری از قبیل فیلترهای متنوع برای عکس، قاب‌های جذاب عکس، فونت‌های مختلف، چند مدل متن متحرک و تم‌هایی با طرح‌ها و رنگ‌بندی های زیبا را دارد.

Mostory

یکی دیگر از برنامه‌هایی که در بین کاربران اینستاگرام، محبوبیت پیدا کرده است، اپلیکیشن Mostory است که برای ویرایش استوری‌ها استفاده میشود. برخی از قابلیت‌های این برنامه به شرح زیر است:

 • افزودن متن به عکس
 • اضافه کردن متن به ویدیوی مورد نظر
 • گذاشتن آهنگ روی ویدیو
 • داشتن فونت‌های مختلف، استیکرها و انیمیشن‌ها

سوالات متداول در خصوص افزایش بازدید استوری اینستاگرام

چرا ویو استوریم کم شده؟

✅ یکی از اصلی ترین علت کم شدن بازدید استوری می‌تواند وجود فالوورهای فیک در پیج باشد. راه حل

چگونه ویو استوری را بالا ببریم؟

✅ برای افزایش بازدید استوری می‌توانید از روش‌هایی مثل استیکرهای تعاملی، استوری‌های ویروسی و سایر روش‌های گفته شده در متن مقاله استفاده کنید! البته می توانید از سرویس خرید بازدید استوری اینستاگرام سایت اینبو هم استفاده کنید.

برای بالا بردن بازدید استوری اینستاگرام، فالوور بخریم؟

✅خریدن فالوور شاید در کوتاه مدت باعث افزایش بازدید استوری شما شود، اما در آخر هیچ ارزشی ندارد و حتی باعث افزایش فروش شما نیز نخواهد شد.

نتیجه گیری

در مقاله‌ای که مطالعه کردید، سعی تیم اینبو بر این بود تا شما را با بهترین روش‌های کاربردی برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام آشنا کند. امیدواریم که این مطالب، برای شما مفید واقع شده باشند. ضمنا می‌توانید نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید و سوالات خود را در همین بخش بپرسید.

از اینکه وقت خود را برای مطالعه این مقاله گذاشتید، ممنونیم!

پنل شبکه های اجتماعی اینبو

پرسش و پاسخ

سوالتان را بپرسید و برای دریافت پاسخ، منتظر پیامک کارشناسان ما باشید!

دیدگاه شما را با چه تصویری در سایت نمایش دهیم؟
عضویت
اطلاع از
guest
136 کامنت
جدیدترین
قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه کامنتها
elx

۲کافالور دارم ۲۰۰تا بازدید میخوره

بازدید استوریم کمتر از فالوورم هست

sirvan

بازدید استوری هام کم شدن

ابوالفضل

استوری هم کم شدند

طاهره

سلام وقت بخیر
من علی رغم تعداد فالوئرهام خیلیی بازدید استورهام کم شده

Liam

من فالوئرِ فیک نزدم اصلاً هیچ کاری نکردم امّا یهویی دیدم ویوِ استوریام زیادی رفته بالا و همشونم از پیجای فیک!!! طبیعیه این وضع؟؟! ۰_۰

سوگل

Hello
من اونموقع که هنوز پیجم تازه 20 تا فالور داش 80 تا فیک خریدم الا 2889 تا فالور دارم و همه انفالو میکنن
بنظرتون برای اون 80 تا فیکس؟

علی

الان من بازديد استوری هام تا 2kمیخورد کیلپ هامم زیر 3هزارتا بازدید نمی‌خورد الان خیلی داغون شده استوره هام رسیده به 500تا بازدید پست هام به 4هزارتا

asalbano353

چرااستوریهام بازدیدزیادی نداره؟

asalbano353

چجوری فالوورای فیک خودموکم کنم؟

اناهیتا

چرابازدید استوریم کم شده پیچ من 30.2k هستش اما بازدید اومده 1200نفر میشه راهنمایی کنید

zahra

سلام دوتا راهنمایی میخواستم ،
اول اینکه چجوری بعضی از پیج ها فالووراشونو مخفی میکنن ( anly can see ,,,) وقتی قسمت فالوور و باز میکنیم این پیامو میده که فقط صاحب پیج میتونه فالورارو ببینه میشه راهشو اموزش بدید ؟ یکی هم چجوری وقتی کسی استوریرو میبینه اما معلوم نمیشه فقط اگر لایک کنه لایک استوری معلومش میکنه اگر لایک نکه مشخص نمیشه که استوری رو دیده اینم لطفا یاد بدید

ghadeer_.1996

چرابازدید استوریم کم شده

علی رضایی

سلام خسته نباشید بازید استور هام خيلي کم شده

شایان

سلام چیکار کنیم ک بازدید استوریمون بالا بره

meysam

من یک پیج فن دارم ۵کا هست سین استوری هاش ۳۰۰تا میره،۹۰۰تا میره
چکار کنم بالا بالا بره لطفا راهنمایی کنید

زیبا

سلام، من اینو رو نصب کردم پکیج هم خریدم ولی میزنم حذف فالوور فیک میگه فیلتر انتخاب کنید، لطفا راهنمایی کنید، چه فیلتری

میلاد

سلامم وقت بخیر

رضا

چگونه بازید استوری افزایش بدیم؟

علیرضا مزرعه

چجوری بتونم ویو استوری بالا ببرم؟

0

برای ورود قطعی به اکسپلور اینستاگرام کلیک کنید!